Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Akbük Diem Camping - Tarafından eklendi

Derecelendirme yok 51 yorum
0.0
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Akbük Diem Camping Hakkında

Akbük Diem Camping, Muğla ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek Milas bölgesinde uzun zamandır hizmet vermektedir. Muğla ilçesinde yazın gidilecekler listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bir tanesi Akbük Diem Camping. Sıcak ve soğuk renklerin kavuştuğu yer olarak bilinen Akbük Diem Camping küçük Cennet olarak da tanınıyor. Akbük Diem Camping’e isterseniz sabah 8’de isterseniz gece 2’de gelin güler yüzlü ve misafirperver personeller size yardımcı olmak için bekliyor.

Denize ve gökyüzüne baktığınızda mavi renginin her tonunu, Güneşe baktığınızda sarı ve turuncu renginin her tonunu, ağaçlıklara ve çimenliklere baktığınızda ise yeşil renginin her tonunu görebileceğiniz bir yer Akbük Diem Camping. Sabah kuşların cıvıltısıyla, gece ise gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak ve hemen yanındaki denizin dalgalarının sesini duyarak uyuyabileceğiniz sakin ve huzurlu bir yer Akbük Diem Camping. Akbük Diem Camping aynı zamanda doğa ile iç-içe yaşayan müşterilerini düşünerek kablosuz internet yani Wi-Fi özelliğini ekleyerek bu doğada gündemden de geri kalmamanıza olanak sağlamaktadır.

Akbük Diem Camping Olanakları

  • Bungalov
  • Çadır Kiralama
  • Cafe
  • Duş
  • Elektrik
  • Orman Alanı
  • Restoran
  • Sıcak Su
  • Wifi

Akbük Diem Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Değerlendirmeler - 52

0.0 Derecelendirme yok Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Ah met

2 Kötü

2 yıldızı denizi için veriyorum. 2 hafta önceden yerimi ayırmıştım. Onca yolu Bana gösterdiği yer için gelmiş olmam ciddi anlamda hayal kırıklığı yarattı. Marmaris'e aktım mis gibi havuzlu apart tuttum. Kimseye tavsiye etmiyorum. GİTMEYİN

25 Haziran 2023 06:45 - Google Yorumu

ayşegül gök

5 Çok iyi

Henüz ayrılmadığım bu kamp alanı ve muhteşem ikilinin yanından sesleniyorum,.Bugün içim buruk ve bir gün tekrar mutlaka geleceğimi bilerek ayrılacağım. Keyif, huzur, doğa, hoş sohbet Sevda abla ve Hakan abi,. Son günümüzün şerefine güzel de bir kahvaltı yaptık,. Doğa ve insan severlere tavsiye edebileceğim, deneyimlenmesi gereken bir kamp alanı,. Gönlünüz hep hoş kalsın,.

17 Haziran 2023 10:52 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Akbük Diem Camping

Parolanızı Sıfırlayın