Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Karagöl Orman Kampı - Tarafından eklendi

Karagöl Orman Kampı Hakkında

Karagöl Orman Kampı, İzmir ili Menemen ilçesi Karagöl Mevkiindedir. Karşıyaka İlçesine uzaklığı 27 km’dir. Sahada göl manzaralı kır gazinosu, WC, büfe, piknik üniteleri bulunmaktadır. Elektrik içme ve kullanma suyu mevcuttur.

Karagöl Orman Kampı Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Çadır Kiralama
 • Deniz Kenarı
 • Göl Kenarı
 • Havuz
 • Mutfak
 • Restoran
 • Şarj İstasyonu
 • Sıcak Su
 • Soyunma Kabini
 • Ücretsiz Otopark
 • WC
 • Yürüyüş Alanı

Karagöl Orman Kampı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Karagöl Orman Kampı Ücretleri Nelerdir?

Bölgede giriş ücreti araç başına 25 TL, kişi başına ise 8,5 TL’dir.

Karagöl Orman Kampı 'nda Elektrik Var Mı?

İşletmede elektrik mevcut ancak çadırlara verilememektedir.

Karagöl Orman Kampı Giriş Çıkış Saatleri Nelerdir?

Giriş saatleri 07:00

Çıkış saatleri 20:30

Değerlendirmeler - 26

Ahmet Çetin

5 Çok iyi

Çok güzel bir doğası var ama maalesef çok kalabalık :) Yol virajlı ve eğimi yüksek ama aslaft olması güzel.

7 Mayıs 2023 01:40 - Google Yorumu

Altancan Eren

5 Çok iyi

Kamp malzemelerini endiniz almalısınız ve kesinlikle nakit bulundurun, giriş ücretli

17 Nisan 2023 12:35 - Google Yorumu

Meriç Vural

4 İyi

İlkbahar ve sonbaharda kesinlikle buranın tadını çıkarın derim. Çadır ve karavan turizmine çok uygun,fakat ne yazıkki bu konuda bir planları yok gibi görünüyor burayı işletenlerin. Küçük bir restoran dışında bir işletme yok, yani gelirken tedarikli gelin.

16 Nisan 2023 07:19 - Google Yorumu

Johnathan Kimble

4 İyi

Aradığımızda duş ve elektrik⚡️ imkanı olduğu söylenilmişti. Elektrik için uzatma kabloya ihtiyaç var madur olmayın. Duşlar fotoğrafta görüldüğü gibi kullanılamaz durumdaydı. Tuvaletlerde keza çok kirli ve temizlenilmediği için çok kötü kokuyordu. Yerde 🔥 ateş yakmak yasak 🚫 mangal kesinlikle gerekli. Bulaşık yıkama yeri var. Balık 🎣 tutmak yasak. Göl kenarı olduğundan haliyle çok sivrisinek var. Kovucu sprey önemli geceniz zor geçebilir sakın çadırınızı açık bırakmayın. Bu tarihte bizim için gece epey serindi az üşünülebilir. Yollar çok virajlı ve dik geleceklerin bilgisine temkinli ve yavaş sürmelerini tavsiye ederim kör nokta çok virajlarda. Şehirden çıkınca Yaklaşık 19 kmlik yol 45 dk sürüyor. Yolda bir çok dağ ⛰ çeşmesi var suların çok lezzetli tatları var. Park doğası gereği oldukça keyifli bir ortam sunuyor tavsiye ederim. Gölde çok güzel kaz ve ördekler var. Geceleride çok güzel kurbağa sesleri 🐸 Sabahları sincap 🐿 görme olasılığınız yüksek. Şebeke ara ara çekiyor iyi çekmesini istiyorsanız yukarıda lokanta var manzarasıda enfes ekledim fotoğrafını 🌅 orada oldukça iyi çekiyor. ⛺️Çadır kurma alanları güzel. 4 kişiye kadar sadece 1 çadır bedeli alınıyor. 85 tl gayet uygun. Diğer geldiğimiz yerlerde kişi başı ücret alınıyordu🫤 Birde genelde çizgili tişörtlü olan bir abi sürekli volta atıp vukuat arıyor 🙂 ona dikkat edin. Herkese iyi eğlenceler.

19 Ocak 2023 11:46 - Google Yorumu

S Özen

5 Çok iyi

Gunubilirlik kullanım yapabileceğiniz gibi, çadır yeri kiralayarak da kendi çadırınızla kalabilirsiniz, çadır yerinde elektrik var. Ancak elektrikler kesik , bizde sorun yok diyerek karanlıkta da birakabilirler. uzatma kablosu ve ampulunuzu yanınızda getirin ki çadırı ve masanızı da aydınlatabilesiniz. İlaveten şarzli aydinlatmanizinda olması iyi olur. Cadir yeri için girişte araç başına otomobil için; 59 tl lik "minibus " yazan 2 makbuz verilerek 125 TL tahsil ediliyor.. Erkek Tuvaleti temiz sayılabilir . Yerde ateş yakmak ve odun kesmek yasak .ayakli mangalinizi, mangal komurunuzu ve ısınmak için odun , tahta parçası getirmeyi unutmayın . Odun taşımazsaniz restorandan bir el arabası odunu 100 TL alabilirsiniz Tavsiye edilir

21 Aralık 2022 07:28 - Google Yorumu

Handan Dogan

5 Çok iyi

2022 Ağustos ayında Karagöl için yola çıktık. Örnekköy sonrasında Karagöl sapağının orda, bir polisin kampın kapalı olduğunu söylemesi üzerine geri döndük. Eylül ayına kadar bu tarz ormanlık alanlar kapatılmış. Tüm yolu gidip dönmediğimiz için şanslıydık. Gitmeyi düşünenlere...

22 Ağustos 2022 12:06 - Google Yorumu

Yusuf

5 Çok iyi

Örnekköy üzerinden gidilmesi daha kolay. Yolu biraz zorlu olsa da kamp ve piknik için güzel bir yer. Kamp içinde restoran işletmesi var . Burada Izgara ve türevlerini yiyebilirsiniz. Tavsiye ederim

4 Ağustos 2022 01:11 - Google Yorumu

TELLİOĞLU

5 Çok iyi

Temmuzda oldukça serindi. Resmen sabaha kadar üşüdük. Son derece güzel doğası olan bir göl. Görülmesi gereken bir yer.

23 Temmuz 2022 04:11 - Google Yorumu

yücel Pala

5 Çok iyi

İzmir in en güzel kamp alanı çadırda 4 kişi bir gece 85 tl elektrik su wc var manzara zaten mükemmel havası müthiş geceleri biraz soğuk oluyor kalın bireyler alın yaniniza

17 Temmuz 2022 01:36 - Google Yorumu

Yasin eşlik

3 hoş

2021 de de geldik wc ler çok kötü 2022 temmuz ayında geldik şunda wc ler çok kötü. Geri kalan herşey çok güzel çadır kurmak doğa yürüyüşü ateş yakmak mükemmel.

14 Temmuz 2022 08:19 - Google Yorumu

Can Erkaya

5 Çok iyi

Harika bir yer.biraz uzak ama kesinlikle görülmesi gereken bir yer.izmirin en güzel kamp ve piknik alanı diyebilirim.

12 Temmuz 2022 04:52 - Google Yorumu

Özer Caman

5 Çok iyi

Ben buraya bayıldım kışın gitmiştik -15 de kamp yaptık giriş ücretli güzel bir alan yazın gitseniz bile kalın birşeyler alın akşam geç saatlerde gitmeyin bekçi dayı biraz sinirli yumuşak davranın yoksa içeri almaz

11 Temmuz 2022 10:37 - Google Yorumu

Eyüpcan Genç

4 İyi

Aradığımızda duş ve elektrik⚡️ imkanı olduğu söylenilmişti. Elektrik için uzatma kabloya ihtiyaç var madur olmayın. Duşlar fotoğrafta görüldüğü gibi kullanılamaz durumdaydı. Tuvaletlerde keza çok kirli ve temizlenilmediği için çok kötü kokuyordu. Yerde 🔥 ateş yakmak yasak 🚫 mangal kesinlikle gerekli. Bulaşık yıkama yeri var. Balık 🎣 tutmak yasak. Göl kenarı olduğundan haliyle çok sivrisinek var. Kovucu sprey önemli geceniz zor geçebilir sakın çadırınızı açık bırakmayın. Bu tarihte bizim için gece epey serindi az üşünülebilir. Yollar çok virajlı ve dik geleceklerin bilgisine temkinli ve yavaş sürmelerini tavsiye ederim kör nokta çok virajlarda. Şehirden çıkınca Yaklaşık 19 kmlik yol 45 dk sürüyor. Yolda bir çok dağ ⛰ çeşmesi var çok suların çok lezzetli tatları var. Park doğası gereği oldukça keyifli bir ortam sunuyor tavsiye ederim. Gölde çok güzel kaz ve ördekler var. Geceleride çok güzel kurbağa sesleri 🐸 Sabahları sincap 🐿 görme olasılığınız yüksek. Şebeke ara ara çekiyor iyi çekmesini istiyorsanız yukarıda lokanta var manzarasıda enfes ekledim fotoğrafını 🌅 orada oldukça iyi çekiyor. ⛺️Çadır kurma alanları güzel. 4 kişiye kadar sadece 1 çadır bedeli alınıyor. 85 tl gayet uygun. Diğer geldiğimiz yerlerde kişi başı ücret alınıyordu🫤 Birde genelde çizgili tişörtlü olan bir abi sürekli volta atıp vukuat arıyor 🙂 ona dikkat edin. Herkese iyi eğlenceler.

5 Temmuz 2022 11:24 - Google Yorumu

Oğuzhan Gürelli

5 Çok iyi

Mis gibi çam kokusu ve kuş cıvıltıları ile uyaniyorsunuz.Göl manzarasını saymıyorum bile

22 Mayıs 2022 10:15 - Google Yorumu

sabri Özen

5 Çok iyi

Çadır yeri için giriş 85 TL araç başına. Elektrik var

8 Mayıs 2022 10:31 - Google Yorumu

aykut kaysı

5 Çok iyi

Muhteşem bir yer. Mutlaka kamp yapın derim. Hafta içi giderseniz huzuru bulabilirsiniz.😀 Dron fotoğrafları kendi çekimimdir. İnstagram @aykutkaysi adresinden diğer fotolara bakabilirsiniz

28 Nisan 2022 01:03 - Google Yorumu

fourbfitness Turgay Baran

5 Çok iyi

İzmire bu kadar yakın olupta doğayla içiçe olmak muhteşem.

23 Nisan 2022 10:00 - Google Yorumu

Bulent Aydin

5 Çok iyi

Karşıyaka örnek köy üzerinden çıktık. Yol asfalt fakat çok fazla çukur var o nedenle hızlı gitmemek ve dikkatli olmak lazim. Önce tirmaniyoruz sonra tekrar bir iniş sonra kısa bir tirmanma var en sonda iniş yapiyorsunuz. Motor gücü düşük araçları zorlayacaktir özellikle 1.0 olanlari. Karagöl gerçekten çok güzel bir yer, doğa harikası. Haftasonu gittiğimiz için kalabalikti. Alanda mangal yapabiliyorsunuz fakat yerde ateş yakmak yasak, mangalinizi getirmeyi unutmayin. Gölün etrafinda bolca oturmalik masalar mevcuttur. Hafta içi zamani olan kesinlikle hafta içi gelsin daha az insanla daha keyifli olacaktir. Kamp yapmak isteyenler için bence mükemmel bir alan bu sefer günü birlik geldik bir daha ki sefer kamp için geleceğiz. Alanda wc mevcut temizlik konusunda idare eder, evde ki temizliği beklemeyin, bu tip alanlardaki wc lere göre bana göre temizdi. Giriste tabelalar sizi yönlendiriyor, fiyat listesinin fotoğrafını paylastim. Alanda yürüyüş yapabileceginiz guzel bir parkur var. İlk defa geldim ve çok keyif aldim, tek olumsuz tarafı rüzgarın siddetli olmasıydı, her zaman rüzgarlı değildir diye düşünüyorum. Gitmeyi düşünenler için kesinlikle gidin derim, yol biraz yoracaktir ama sonu güzel olacak merak etmeyin :)

11 Nisan 2022 08:04 - Google Yorumu

murat öztürk

4 İyi

Hafta sonları için gerçekten güzel bir rota dağa tırmanırken İzmir manzarasına doyuyorsunuz .Yol boyunca çok güzel piknik alanları bulunmaktadır.krater gölü gorulmeye değer yalniz girişte araç başına verilen 38 TL biraz pahali kaçıyor çünkü içerde wc hariç hiçbir hizmet yok içerdeki yollar oyun alanları çok bakımsız biraz ilgiyle çok güzel bir yer olabilirdi.

10 Nisan 2022 08:29 - Google Yorumu

Mehmet GÜNAY

Tuvalet konusunda daha iyi bir bakım ve çevre aydınlatmalarının ampul yenilenmesi de yapılırsa 5 yıldız olur. Bunlar harici gayet güzel.

2 Ocak 2022 09:53 - Google Yorumu

Erce Yolasiğmaz

Gerçekten çok güzel bir yer. Wc nin temizliğine biraz daha özen gösterilse çok daha iyi olur. Ek olarak restaurant kısmı aktif değildş ama su ve gazlı bir kaç içecek satılıyor. Fiyat bilgim yok. Yürüyüş parkuru çok güzel. Eğer gece konaklamalı gelecekseniz kendi ekipmanlarınızla gelmelisiniz. Birde girişte fiyat sorulduğunda direk olarak elektrikli çadır sahasının fiyatı söyleniyor. Telefon çekmeyen bir yerde elektrik ihtiyacı neden olur? Bu sebeple mutlaka uyarın eğer elektrik istemiyorsanız.

21 Aralık 2021 07:31 - Google Yorumu

Jinkayu88

Soylenenlerin aksine yollların viraj dışında çok kötü oldugunu düşünmüyorum. Kesinlikle gidilip görülmesi gereken bir yer. Kamp yapamayacaksaniz maalesef 18:30 - 19:00 gibi kapılar kapatılıyor. Giriş ücreti araçla 23 ₺

7 Kasım 2021 10:31 - Google Yorumu

Hüseyin DOĞAN

Her yıl eylül ayında Karagöl'de kamp kurulmaktadır ***

18 Eylül 2021 04:26 - Google Yorumu

Belkıs Durmuş

MANISA YOLUNDAN GİTMEYİN. Biz karagöle cok severek gidiyoruz. Genelde Karşıyaka üzerinden gidiyoruz ancak bu sefer navigasyondan izmir manisa yolu üzerinde bir gidiş gördük ve oradan daha kestirme olacağını düşünerek gittik. 30 dk gözüken yolu 1.5 saatte yavas yavas gittik. Sakın o yolu kullanmayın. Bildiginiz keçi yolu. Biz arazi aracimizla gittiğimiz için yolu tamamladık fakat 4x4 olmayan diğer araçların kalma ihtimali %100. Ayrıca oralarda telefon da çekmiyor kalırsanız kesinlikle çok zorlanirsiniz. Dağ başında kimsenin olmadığı cok güvensiz bir yol gerek vahşi hayvanlar gerekse de tamamen taş çukur yollar. O yolun navivasyondan silinmesi lazım. Karşıyaka yoluna söyleniyorduk virajli tehlikeli diye manisa yolundan gittikten sonra Karşıyaka yolu bize 3 şeritli otoban gibi geldi :D

2 Eylül 2021 02:29 - Google Yorumu

Ramazan Çatak

Çok kurbağa var elektrikli çadır yerindeki kafe çok kötü yemek yaptığı yere köpek sokuyor kapının önünde köpek tüpü tımarlıyor

3 Temmuz 2021 04:18 - Google Yorumu

Hasan YILDIRIM

3 hoş

Merhabalar 1 göle giden yol biraz kötü ve çok dolambaçlı 2 Eğer sadece piknik yapacak iseniz 32 TL araba ile Kamp yapacaksanız 42 TL elektirk istiyorsanız ek 20 TL daha ek ücret vermeniz gerek 3 tuvalet lavabo var ama çok temiz değil sıvı sabun vs yok 4 kap alanında çeşme var ihtiyaçlarınızı oradan gidere bilirsiniz 5 Serin havası güzel 6 mangal yakabilir siniz ama yere ateş yakmak yasak 7 fiyatlar pahalı bakım ilgi yok 8 Kamp yapmak isteyen arkadaşlar rahat olsunlar güvenilir öyle sıkıntı yaratacak birşey yok 9 Odununuzu yanınızda getiriniz 10 market var ama fiyatlar pahalı 11 hafta sonu çok kalabalık akşam daha sakin 12 kurbaga tiki olan gelmesin özellikle gece 13 kap yapacak arkadaş kesinlikle sinkov getirsin GENEL OLARAK GÜZEL AMA BİRAZ BAKIM ŞART O KADAR PARA NEREYE GİDİYOR ANLAMIŞ DEĞİLİM.

26 Haziran 2021 04:47 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Karagöl Orman Kampı

Parolanızı Sıfırlayın