Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Kaya Camping Hakkında

Türkiye’nin en güzel bölgelerinden birisi olan Nevşehir’de kamp yapmak ve gezmek kadar zevkli bir şey çok az bulunabilir. Kaya Camping, Nevşehir’de konaklama hizmeti sunuyor. Güzel manzarası bulunan Kaya Camping tarihi yapıtlara en yakın bölgedir. Nevşehir zaten tarihi ile popüler olmuştur. Ayrıca gece-gece havada parlayan yıldızları ve semanın farklı-farklı mavi tonlarını görebileceğiniz bir yer Kaya Camping. Kaya Camping tarihi yapıtlara gidebilir ve bu eşsiz manzaraları görebilme imkanı sunuyor.

Küçük bir ücret karşılığında her gün eşsiz bir kahvaltı servisi alabilirsiniz. Burada gece yıldızlar dışında semaya doğru yükselen balonları da görebilirsiniz. Yazın sıcağını gidermek için restorandaki soğuk içecekleri içebilirsiniz.

Gece gökyüzünde parlayan ayrıca semaya doğru yükselen balonları görerek sabah ise kuşların cıvıltısıyla uyanabileceğiniz bir yerdir Göreme Camping Aquapark.,

Kaya Camping Olanakları

 • Bungalov
 • Buzdolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Duş
 • Elektrik
 • Market
 • Orman Alanı
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Soyunma Kabini
 • Wifi

Kaya Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Değerlendirmeler - 27

Michael

5 Çok iyi

We are absolutely thrilled with the professionalism and service. From the punctual pickup, a breakfast, a good explanation regarding the safety instructions to the most important: an absolutely fantastic flight of at least 60 minutes with a very experienced pilot who does his job with passion. We are thrilled and will be back. Unfortunately, we have also had bad experiences with other providers, which is why we are all the happier that we flew again and with Kaya Balloons. Thank you for everything. Profesyonellik ve hizmetten kesinlikle çok memnun kaldık. Zamanında karşılama, kahvaltı, güvenlik talimatları ile ilgili iyi bir açıklamadan en önemlisine kadar: işini tutkuyla yapan çok deneyimli bir pilotla en az 60 dakikalık kesinlikle rüya gibi bir uçuş. Çok heyecanlandık ve geri döneceğiz. Ne yazık ki, diğer sağlayıcılarla da kötü deneyimlerimiz oldu, bu yüzden tekrar uçtuğumuz için ve bu sefer Kaya Balloons ile daha mutluyuz. Her şey için teşekkür ederiz.

16 Haziran 2023 09:26 - Google Yorumu

T G

3 hoş

Balon yolculuğu çok güzel. Bunu kimse inkar edemez. Şikayetim, sizi sabah 4: 45'te almaları, ki bu elbette gün doğumu 5: 18'de olduğunda çok geç. Sadece kaldırılmaktansa sabah 4:45'te havada olmayı tercih ederdim. Ayrıca uçuş süremiz 45 dakikadan azdı. O gün hava rüzgarlıydı, bu nedenle rüzgar riski kabul edildi, ancak bu noktada daha erken bir başlangıç, daha kısa bir uçuş süresinin azaltılmasına yardımcı olabilirdi. Genel deneyim, fiyat için biraz abartılı buldum. Denemek güzel bir şey ama sanırım onları kasabadan zemin seviyesinde görmeyi tercih ederim.

1 Haziran 2022 04:10 - Google Yorumu

Thomas G

3 hoş

Balon yolculuğu çok güzel. Bunu kimse inkar edemez. Şikayetim, sizi sabah 4: 45'te almaları, ki bu elbette gün doğumu 5: 18'de olduğunda çok geç. Öylece kaldırılmaktansa sabah 4:45'te havada olmayı tercih ederdim. Ayrıca uçuş süremiz 45 dakikadan azdı. O gün hava rüzgarlıydı, bu nedenle rüzgar riski kabul edildi, ancak bu noktada daha erken bir başlangıç, daha kısa bir uçuş süresinin azaltılmasına yardımcı olabilirdi. Genel deneyim, fiyat için biraz abartılı buldum. Denemek güzel bir şey ama sanırım onları kasabadan zemin seviyesinde görmeyi tercih ederim.

1 Haziran 2022 04:10 - Google Yorumu

Thomas G

3 hoş

The balloon ride is very nice. No one can deny that. My complaint is that they pick you up at 4:45 am, which of course is too late when sunrise is at 5:18 am. I would have preferred being in the air at 4:45 am rather than just being picked up. Also, our flight time was less than 45 minutes. It was windy that day so wind risk is recognized, but this is where getting an earlier start would have helped mitigate a shorter flight time. Overall experience I found a bit overrated for the price. It’s a nice thing to try out, but I think I prefer seeing them from the town at ground level.

1 Haziran 2022 04:10 - Google Yorumu

Zeynep AVCI

Manzarası güzel. Biz gittiğimizde bizimle birlikte sadece bir grup vardı bu yüzden temizlik vs fena değildi. Fakat fiyat kamp yeri için biraz fazla geldi (araba dahil iki kişi 150 ₺). Küçük bir havuz var. Fakat biz oradayken (söylenene göre) patronun ailesi ve arkadaşları ve çocukları tarafından kullanıldı tüm gün. Bu da hoş değildi bizce.

28 Temmuz 2020 09:04 - Google Yorumu

Nazmi Seçgin Seçgin

Gayet güzel ve temiz insanlar güler yüzlü ve samimi

5 Temmuz 2020 07:24 - Google Yorumu

Kürşat Akyüz

Konum çok iyi ama Müşteriye göre tavır alıyorlar. Müşteri kalabalık ve kavgacı ise alttan alıp gürültüye müsaade ediyorlar. Kurallar günlük değişiyor.

5 Aralık 2019 09:00 - Google Yorumu

Dariusz “darekj66”

225 Euro'luk büyük fiyata rağmen değer. Resimler uçuş sırasında nasıl olduğunu yansıtmıyor. Çinliler karınca gibi şeker gibi uçuşlar alıyorlar.

8 Kasım 2019 07:32 - Google Yorumu

Dariusz

Warto mimo dużej ceny 225 euro. Zdjęcia nie oddają tego jak jest podczas lotu. Chińczyków jak mrówków, wykupują loty jak cukierki.

8 Kasım 2019 07:32 - Google Yorumu

Miss Nim3sAy

Karavanla 2 gece konakladik, oldukça memnun kaldık. Fazla bir kalabalık yoktu biz oradayken. Kampın en güzel tarafı sabah erken saatlerde karşılaştığımız enfes balon manzarası. Evet alan toz toprak ama rahatsız edici tarafı yoktu. Toz kalkmasın diye ortam arada sulanıyor. Duş, WC, mutfak vs alanı tertemiz, 24h sıcak su mevcut. Biz kullanmadık ama ihtiyaca göre çamaşır makinesi mevcut. Fiyati bu dünyaca ünlü turistik bölge için makul bulduk.

25 Eylül 2019 10:40 - Google Yorumu

freedom

Antalya da bile kamp alanları daha ucuz. Burası çok pahalı ücretler ise şu şekilde,
Kişi başı 40₺
Kendi çadırınız 20₺
Araç park 20₺
Biz iki kişiydik çıkan masraf
(2×40)+20+20=120₺
Gerçekten pahalı aynı manzarayı bizde çadırımızı kamp alanı dışına kurarak 120₺ yi cebe koymuş olduk.

13 Eylül 2019 07:40 - Google Yorumu

MURAT KONYALI

Tesiste kalmadım ama belki bir dahaki gezimde kalırım düşüncesi ile turasan şarap fabrikası dönüşü tesisi gezdim. Tesis göreme açık hava müzesi rampa yönünde. Düz bir zemin üzerine kurulmuş geniş bir alanda. Ben gezdiğimde genelde karavan vardı ama çadır kurmak için uygun zemine sahip be düzenli görünüme sahip. Tesiste güzel bir havuz ve güneşlenme alanı var. Mutfak ve wc gördüğüm kadarı ile temizdi. Sabah güneşi arkanızda kaldığı için sabah balon eşliğinde fotoğrafınızı çekinmek ters ışık açısından uygun olur. Tesis girişinde karşılaştığımız bayanın verdiği bilgiye göre (31 Ağustos 2019) Kişi başı ücret 40 tl, çadır başı 20 tl, araç park ücreti 20 tl dedi. Tesis te çadır tedariki yok dedi yani çadırınız ile gelmeniz gerekiyor. Tam önünden açık hava müzesine inen yol var. O yol üzerinden göreme ve 3 hisar kalesine 10 dakikalık mesafedesiniz

9 Eylül 2019 07:40 - Google Yorumu

TripAdvisor Yorumcusu

Üstünüzden balonların geçişini izlemek istiyorsanız Harika bir yer temiz,nezih ve çalışanların size destek için yarıştığı harika bir camping deneyimi havuzda günün yorğunluğunu atacağınız marketinden alışveriş yapacağınız rose valley ve kılıçlar valley e kolayça ulaşabilieceğiniz uygun fiyatlı bir ⛺️ kamp alanı

9 Eylül 2019 07:40 -

AlfaSpor Akademi Besyo Hazırlık Grubu

Mekanın olumlu yönleri, Elektrik ve Su sorunu yaşamazsınız. Kamp alanının çeşitli bölgesinde çeşme ve priz var. Çöp tenekeleri yeteri kadar var ve temiz. Duş, wc, mutfak gayet kullanışlı ve temiz sayılır. Sabah 5te kalkarsanız muhteşem bir Balon şov izlersiniz. Sessiz, sakin ve genellikle yabancı turistler karavanla kalıyor.
Mekanın olumsuz yönleri, İletişim becerisi çok yetersiz personeli var, kaba saba bir tavırla karşılaşabilirsiniz. Anladığım kadarıyla yerli turist istenmiyor. Zemin çok tozlu ve özellikle öğleye doğru hareket eden herşey toz kaldırıyor. Köpek ve kediler heryerde. Kişi başı ücret 40 lira, Çadır ücreti ayrı 20 lira, Otopark ücreti 20 lira. Ücretlendirme gereksiz pahalı. 29 Ağustos 2019 tarihinde kaldık. Karar sizin.

2 Eylül 2019 07:40 - Google Yorumu

fatih kaygisiz

Çok rezil bir yer. Akşam üzeri oraya telefon ettim. 6 kişiydik ve kendi çadırımızı kuracaktık. 4 yetişkin 2 çocuk 11 ve 12 yaşında, ATV yle geliyoruz diye söyledim. 160tl bir fiyat çıkardılar. Bizde tamam dedik. 15dk sonra oraya vardık. Bizi görünce gözleri güldü. ATV ler Avrupa plakalı olunca her şey değişti. Hemen başladı. Vay ben sizi 1 ATV yle bekliyordum 3 tane var. Park için 10tl alırım her ATV ye. Ben biraz tepki verdim ve arkadaşı beni ofislerine çağırdı hesap yapalım diye. Ne hesabı dedim? Başladı 4 yetişkin 40tl den 160tl sonra ATV başı 10tl etti 180tl, sonra 3 çadır kurma parası 20tl çadır başı etti 240tl ve en son ben çocukların yaşı sözde 6 ve 7 demişim, 11 ve 12 olunca 50tl daha istedi 290tl oldu. Vay seni ş...siz dedim bizi Avrupalı görünce ne koparırım diye hesap yapıyorsunuz. 6 kişi 1 ATV ye nasıl sığar? Kafan basmıyormu? Böyle beyinsiz işte. Hemen kaçtık oradan. Sizde kaçın.

26 Ağustos 2019 07:40 - Google Yorumu

Meltem Yükün

2 gün kaldık ve bugün döndük. İlk çadır kampı deneyimimizdi. Gerçekten temiz, düzenli, sessiz bir yer. Personel ne çok sığuk ne de aşırı samimi tam olması gerektiği gibi. Mutfak, tuvalet, duşlar temiz. Havuz küçük olmasına rağmen temiz ve keyifli. Farklı kültürlerde pek çok insan birarada ama kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Ortak alanlarda hiçbir yığılma telaş görmedim. Herkes rahat, kanaatkar ve sakin.Kamp alanının pek çok yerinde musluk ve lavabo bulunuyor. Yine çok fazla elektirik düzeneği 3lü prizler var. Bu çok iyi düşünülmüş. Fiyatların pahalılığından şikayet edilmiş ama mutfak, banyo ve tuvalet temizliğini görünce ve tabi 24 saat sıcak su da var ben şahsen hiç acımadımverdiğim paraya. Kamp alanındaki çöp tenekelri günde 2 kez boşaltılıp yıkanıyor. Banyo, mutfak, tuvalet duş aynı şekilde düzenli temizleniyor. Daha ne olsun.... küçük bir tavsiye marketteki ürün çeşitliliği arttırılabilir. Bunun dışında biz çok memnun kaldık düşünmeden gidin derim. (14.08.2019)

16 Ağustos 2019 07:40 - Google Yorumu

Gülriz Candirik

Balonları seyredebileceğiniz en güzel yerlerden biri fiyat karavan araba 3 kişi 120 tl. Tuvalet ve duşlar temiz

16 Ağustos 2019 07:40 - Google Yorumu

Çetin Öztürk

Kişi başı başı60 tl araç var mı diyerek araca ekstre ücret talep eden işletme sahipleri birincisi Türkiye’nin hiçbir yerinde sizin gibi fiyat çeken campingler yok Akdeniz’de ve eğede çadırınızı alarak hem tatil yapmanızı hemde camping fiyatlarınızı öğrenmenizi tavsiye ederim o kadar güzel yerlerde kişi başı değil çadır başı en fazla 60 tl ödeyerek kamp yaptım size ne oluyor ki iç Anadolu’nun göbeğinde 120 tl artı araç için ayrı para talep ediyorsunuz bu şekilde insanları kazıklamaya çalışırsanız aç kalırsınız ben kamp amaçlı gelmiştim ama sizin gibi insanlara prim vermemek için aynı gün şehirden ayrıldım aferin size bu şekilde devam edin şehrin itibarını çok güzel yerle bir ediyosunuz.

16 Temmuz 2019 07:40 - Google Yorumu

Shop Sayfasi

Konum olarak güzel ancak fiyat olarak çok pahalı, üstelik her gitmemizde farklı fiyatlarla karşılaşıyoruz. Orada çalışan Ali isimli birisi var müşteriye karşı inanılmaz saygısız ve kaba birisi. Mekân boş olduğu zamanlar giderseniz sizinle ilgilenirler ama insan varken gittiğiniz dönemlerde kafalarına göre fiyat çekip saygısız şekilde konuşurlar.

16 Temmuz 2019 07:40 - Google Yorumu

Alper Kılıç

Güzel ve kaliteli bir ortam insanların geneli turist. Akşamları sessiz sakin oluyor genelde çiftler veya aileler geliyor. Tuvaletler mutfak duş vs biraz daha bakımlı olsa daha iyi özellikle ortak kullanılan mutfakta su ısıtıcı ketıl bile yok eksikleri var yok değil. En kötü tarafı ise zemin çok tozlu ve sürekli toz kalkıyor, ayağınız toz oluyor çadırlar araçlar vs tozdan çok çabuk kirleniyor.. genel olarak güzel kaliteli bir ortam gelmek isteyenlere öneririm..

17 Haziran 2019 07:40 - Google Yorumu

ozan keskin

1 gece kaldım tecrübelerimi paylaşacağım
-Yola çok yakın olduğu için araç sesleri geliyor özellikle kamp yerinin arka tarafında toprak yol olduğu offroad araçları sürekli oradan geçiyor.
-Gece köpekler kamp yerinde geziyor benim için sorun olmadı ama köpekten korkanlar için sorun oluşturabilir.
-Sabah erken kalkarsanız balonları izleyebilirsiniz.
-Elektrik vardı, havuz ve tuvaletler gayet temizdi.
-Herşeyin ayrı ücreti olması biraz can sıkıcı olabiliyor çadır için ayrı kişi başı ayrı bide aracınız için ayrı ücret ödüyorsunuz, içeride market var.
-Havuz başında şemsiyeler ve şezlonglar kamp alanında sandalye ve masaların sayısı yetersiz.
-Bana Fiyatlar biraz pahalı geldi.
-Hamak kurmak için ağaçlar var.
Genel olarak böyle daha iyi olabilirdi üç yıldız ⭐⭐⭐

16 Haziran 2019 07:40 - Google Yorumu

alev aslan

Ayhan Ayhan harikasın 🙏

19 Haziran 2017 07:01 - Google Yorumu

alev aslan

Ayhan Ayhan harikasın

19 Haziran 2017 07:01 - Google Yorumu

Magna Fotografia

Wonderfull ride, and pilots highly skilled. Despite the high price, it's a very recommended atraction.

23 Mayıs 2017 12:35 - Google Yorumu

mavish153

My friends and I went for this balloon ride last month under the pilot, Mr Kamil Turkoglu...i was expecting it to land on the ground but fortunately it landed smoothly behind a track. The accomplishment were celebrated with 'Halal' champagne, cakes and fruit juices. The landscape is amazing, if you go to Turkey you MUST give it a try.

5 Ekim 2016 03:55 - Google Yorumu

Ekin Ulas

Absoultely fiyat değer. Muhteşem bir deneyim, gündoğumu ile büyük görünüm. ve sonunda sertifika ve şampanya bile var!

23 Kasım 2015 01:30 - Google Yorumu

Ekin Ulas

It's absoultely worth the price. Magnificent experience, great view through sunrise. and there's even certificate and champagne at the end also!

23 Kasım 2015 01:30 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Kaya Camping

Parolanızı Sıfırlayın