Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Acar Camping - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

hoş 56 yorum
3.3
Fiyata Göre
Temizlik

Acar Camping Hakkında

Acar Camping, İzmir ilçesinde Foça bölgesinde bulabileceğiniz en iyi yer. Acar Camping’in denize 0 olması sizi yazın sıcağından kurtaracaktır. Acar Camping kamp alanında ise çoklu sayda çadırları görebilirsiniz. Sıcak suyun bulunması, denize 0 olması, denizdeki botlarla tur yapabilmeniz büyük bir avantaj. Arkasında bulunan ormanda gezebilir ve Foça bölgesinin tadını çıkarabilirsiniz. Foça plajında istediğiniz gibi dinlenebilir, güneşlenebilirsiniz. Acar Camping’i yazda gidilecekler listenize yerleştirebilirsiniz. Temiz ve düzenli olması da Acar Camping için önemli bir kriter.

Eğer ki, Foça denizinde yüzmek isterseniz çok fazla derine gitmemenizi öneririz. Biraz ileri de ise botlar bulunmaktadır. Acar Camping’e gelmek isterseniz arkadaşlarınızla veya çocuklarınızla gelmeniz tavsiye edilir. Ayrıca Acar Camping sahiplerinin çok kibar olduğunu söyleyebiliriz. Hızlı rezervasyon yapmanız sizin için iyi olacaktır. Çünkü yazın çok fazla yer bulamasanız da plajın arkasında kamp yapabileceğiniz yerler de bulunmaktadır. Acar Camping kamp alanının çevresi de temiz durumdadır.

Acar Camping tatil keyfinizi arttırmak için kablosuz internet Wi-Fi özelliğini de tanıyor. Tatil yaptığınız zaman gündemden de geri kalmayacaksınız.

Acar Camping Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Buz Dolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Evcil Hayvan
 • Market
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Soyunma Kabini
 • Wifi

Acar Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik
Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.
 
Ortalama Fiyat 50.00₺
3.3 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
Temizlik

Değerlendirmeler - 56

3.3 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
0
Temizlik
0

Ahmet Erdoğan

Haftasonu için camping yeri arayışına girdiğimizde yorumlar üzerine burayı tercih ettik. Geldiğimizde mükemmel bir hayal kırıklığı ile karşılaştık. Öncelikle tek yıldızı bile haketmiyor. Girişimizden çıkışımıza kadar olan serüvenimiz şöyle ; Girer girmez para peşinde belli koşan - daha sonra hiç görmediğimiz - 2 kişi geldi. Hemen resepsiyona yönlendirdiler. İmkanları sorduk girişi yapın anlatırız vs dediler ama sonrası yok. Giriş yaparken kasada bulunan beyefendi bugün bir grubun olduğunu sizi sağ tarafa alalım orası sakin olur diye kamp alanının sağına yönlendirdi. Çadırımızı kurduk. Gece 10 gibi kocaman bi amfi hoparlör ile bağıra çağıra eğlenen ergenlere denk geldik. İşletme sahibine durumu bildirdik. Verdiği cevap biz size grup olduğunu söylemiştik. Gözümün içine baka baka yalan söyledi. Neyse hadi tamam kaça kadar böyle devam edecek dedim. Gece 12 en geç 12:30 da bitireceklerini söyledi. Gece 2 evet abartmıyorum arkadaşlar ergen ayyaşların bağırmışları eşliğinde kulak yırtarcasına müzik sesi. Kendilerini uyardık umursamadılar. İşletme sahibine söyledik. Gelip sadece 1 kere göstermelik uyardılar. Sonuç ne mi saat 4 :30 a kadar böyle devam ettiler. Müdahale eden yok. Tuvaletlerin sağında solunda kocaman örümcekler görebilirsiniz. Tuvalet kağıdı sıvı sabun falan hiç beklemeyin zaten. Temizlik desen hak getire. Fotoğraflardan görmeniz için ekledim. Tuvaleti midem kaldırmadığı için koyamadım. Ve bu durum işletmenin hiç de umrunda değil. Sıcak su yok. Banyolar fotoğraflarda gördüğünüz kadar. Kapalı bir banyosu var o da deli gibi sidik kokuyor. Sonuç gecenin sabahında ekipmanımızı toplayıp ayrılmak oldu. Kesinlikle gidilmez!!!!! Bu arada bizi rahatsız eden grubun adı da ateşböcekleri derneği imiş. Sabaha kadar içerek sağı solu rahatsız ederek saygısızlık yapıp, sosyal medyadan nağmeler dizerek bu ülkeye gram katkı yapamazsınız.

12 Ekim 2021 06:58 - Google Yorumu

Faruk Özcan

Ailecek gitmiş olduğumuz kamp alanında gördüğüm eksiklikleri paylaşayım buzdolaplar girişte ve çok eski semaver de çay demlemek için bile suları yok gece aydınlatma sıfır üçlü prizinizi uzatma kablonuzu kendiniz getiriyorsunuz duşlar her vakit az ve soğuk akıyor lavobo aynaları dan kirden kendinizi bile göremiyorsunuz soyunma kabinlerin de askı yok gece 2-3 lere kadar kavga sesleri 1.5 litre su 5,5 lira uzun lafın kısası işletmen hiç para harcamadan nasıl çok para kazanırım derdinde konum mevki olarak bukadar güzel bir yerin bukadar kötü değerlendirilmesi ilginç.

13 Eylül 2021 12:34 - Google Yorumu

CELLAT

Buraya 1 yıldız atıyorum ama o da yorum atabilmek için her sene en az 3-4 kamp atarım burada yaşadığım kadar rezillik hiç bir yerde yaşamadım. Karalama olarak değil arkadaşlarım ve benim başımdan geçen olayı anlatayım siz kendiniz kararınızı verin durmaya değer bir yer mi... 4 Erkek arkadaş İzmir'de bir kamp etkinliğinden çıktık ve 1 gecelik kalmaya bu kamp yerine arkadaşlarımızın yanına geldik, kamp yerine geldiğimizde 1 gece kalacağız dedik ve direk olmaz cevabını aldık. Bizim 2 tane kadın arkadaşımız burda kalıyor dememize rağmen umursamadılar hatta 4 ÖKÜZ gelmişsiniz dediler... Orada görevli genç abiyi 5 dk diyerek 45 dk beklettiler onla konuşmamız için, tekrar yanlarına gittiğimizde sizi belediye bile almaz dediler. Çıktık gittik. Gördüğümüz muamele bize özel olduğunu düşünmüyorum gidip gitmemek size kalmış. Evli misiniz diyede soruyorlar ayrıca :)

5 Ağustos 2021 10:30 - Google Yorumu

Cy

ETKİN KAMPÜS SUMMER MEETUP KAMPI İÇİN GİTTİM HEM KAMP ALANI HEM ORGANİZASYON REZALETTİ

16 Temmuz 2021 01:36 -

Volkan can

Günlük kalma ücretleri ne kadar acaba

27 Haziran 2021 11:14 -

Mesut Altıntaş

ÇOK guzel bir yer

9 Eylül 2020 05:18 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Fiyata Göre
Temizlik
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Acar Camping

Parolanızı Sıfırlayın