Kamp Alanları Logo

Onur Kamping

Onur kamping de, mavisi ile derinlere dalıyor. Yeşili ile huzuru hissediyorsunuz. Fethiye merkeze çok yakın denizin yakınında harika bir çadır kampı. Kamp alanları rahat ve güvenilir, kendinizi ..
Yanıklar, Fethiye/Muğla 90 543 601 7002
Yaklaşık olarak 70₺ / Günlük

Açıklama

Onur kamping de, mavisi ile derinlere dalıyor. Yeşili ile huzuru hissediyorsunuz. Fethiye merkeze çok yakın denizin yakınında harika bir çadır kampı. Kamp alanları rahat ve güvenilir, kendinizi eviniz de gibi hissedeceğiniz doğal yaşam. Kendi çadırınız ile ya da burada ki çadırlar da konaklama yapabilirsiniz. Haftada iki gün köyden tazecik sebze ve meyve kamyonu geliyor istediklerinizi tazece alabiliyorsunuz. Wc ve duşlar her daim temiz, 24 saat sıcak su var. Tüm olanaklar düşünülmüş. Sandalye, masa ve raflı bir ocak koyabileceğiniz dolap oluyor, günlük ekmek ve poğaça getiriyorlar. Kampın girişinde, mangal ve semaver yakmak için alan bulunuyor. Kamp alanında, ortak mutfak, çamaşır makinesi, çadır yanına elektrik , buzdolabı, masa sandalye, mutfak eşyalarınızı ve ocağınızı koymak için dolaplar elektrikli her şeyi kullanma imkânı mevcut. Bulaşık yıkama alanları temiz oluyor, aklınızda soru işareti kalmıyor. Günlük ihtiyaçlar için satış tezgahı var; tereyağı, sebze, karpuz, patates, ekmek gibi. Beton evlerden kaçmak isteyenler için Onur kamping doğal bir yaşam, doğal bir ortam sunuyor.

Fiyatlandırma Tablosu

Çadır 70₺
Fiyat değişiklikleri için mutlaka kamp yeri ile görüşün!

Fotoğraflar

 • Onur Kamping - 0
 • Onur Kamping - 1
 • Onur Kamping - 2
 • Onur Kamping - 3
 • Onur Kamping - 4
 • Onur Kamping - 5
 • Onur Kamping - 6
 • Onur Kamping - 7
 • Onur Kamping - 8
 • Onur Kamping - 9
 • Onur Kamping - 10
 • Onur Kamping - 11

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Onur Kamping Hakkında 9 Yorum

  fy

  faruk yuksel

  5 Haziran 2020 Cuma 09:00

  Kesinlikle süper çok samimi bir yer,kendinizi evi nizde hissediyorsunuz...

  SA

  Sedat Albayrak

  5 Eylül 2019 Perşembe 23:24

  4 gün kaldık.. Gayet güzel bir kamp alanı. Küçük aile işletmesi ayarında. Gittiğiniz döneme göre mutlaka yoğunluğu değişir ama birçok yer gibi dipdibe bir kamp yeri değil. 2019 için 70 TL ödedim günlüğüne. İçinde buzdolabı ve elektrik dahildi. Ayrıca size yeterince sandalye, masa ve raflı bir ocak koyabileceğiniz dolap veriyorlar. kamp sahibi Orhan abi yardımcı olabileceği konularda elinden geleni yapıyor. Para sevdalısı biri değil. Günlük ekmek poğaça v.s. getiriyorlar. Lavabo, duş bulaşık alanlarını kirli görmeniz pek mümkün olmuyor. Akşamları bile sıcak su bulabiliyorsunuz. Denizi çabuk derinleşiyor. Eğer yüzme çok bilmiyorsanız bu sizi biraz üzebilir. Denemenizi tavsiye ederim.

  FB

  Ferhat Bayram

  2 Eylül 2019 Pazartesi 19:19

  Onur kamping fethiye yanıklar bölgesinde bulunuyor. Kamp alanı çok büyük bir alan değil. 20 civarında büyüklü küçüklü çadırın sığabildiği bir alan. İşletmecisi sıcakkanlı samimi bir insan. Her konuda yardımcı olmaya çalışıyor. Her çadıra elektrik veriliyor. Denize sıfır konumda çadırınızdan çıkar çıkmaz 30 metre sonra deniz. Plajı kum çakıl karışık ama denize ilk girdiğinizde çakıl var 5 metre sonra kum başlıyor o zamanda derinlik 1.80 lerde. Etraf temiz, duşlar tuvaletler ve bulaşık yıkama yeri tek katlı küçük bir binanın etrafında sıralanmış halde. Tuvaletler günde çok defa temizleniyor. O konuda tereddütünüz olmasın. Kampingin iki yanında da oteller ve bir kulüp var. Gece saat 2 3 e kadar müzik sesinden uyumak çok da kolay olmuyor. Fiyatlara gelince bu sezon içinde okuduğum bir kaç yorumda çadır başı 50 tl yazmasına rağmen bize 60 tl denildi. Günlüğü 10 tl'ye de buzdolabı kiralayabiliyorsunuz. Burada aynı zamanda 2 tane de bungalov bulunuyor ama fiyatını bilemiyorum. Buraya genellikle çocuklu aileler ve orta yaş üzeri insanlar geliyor ve herkes birbirine saygılı, kimse kimsenin alanına müdahale etmiyor.

  SB

  Serhat Bülbül

  1 Eylül 2019 Pazar 12:29

  Kamp alanı Fethiye Yanıklar mevkiinde bulunuyor mekan denize sıfır doğası havası nem haricinde güzel Temmuz 2019 da 4 gün konakladık o tarihte deniz dalgalı ve berrak değildi fakat normalde temiz ve dalgasız oluyormuş Sahibi Orhan abi çok samimi ve her durum için bir çözümü var Temmuz ayında biraz kalabalıktı dolayısı ile sıcak su konusunda biraz sıkıntı yaşadık fakat ne ararsanız her şey mevcut kamp alanında ortak mutfak,çamaşır makinesi,çadır yanına elektrik,buzdolabı,masa sandalye,mutfak eşyalarınızı ve ocağınızı koymak için dolaplar elektrikli herşeyi kullanma imkânınız mevcut küçük birde günlük ihtiyaçlar için satış tezgahı var tereyağ,sebze,karpuz,patates,ekmek Arman kardeşim ilgileniyor bu iş ile.Her sabah'ta sıcak ekmek ve simit getiriyor çadırınıza kadar tabi akşamdan yazdırırsanız yani hizmet sonsuz fiyatlarda hesaplı hem market ürünleri hem de çadır yerleri 60 TL çadır için 10 TL de elektrik ve buzdolabı için çamaşır makinesi 7,5tl idi galiba kesinlikle gitmenizi tavsiye ederim Arman kardeşime Orhan abiye ve Saygıdeğer eşleri hanım efendiye sonsuz teşekkürler.

  MS

  Murat Sen

  25 Ağustos 2019 Pazar 22:21

  5 gün konaklama imkanımız oldu. Öncelikle Orhan abiye herşey için teşekkür ederiz. Herşeye hızlı bir çözüm buluyor. Kampta elektrik,buzdolabı, masa,sandalye,mangal,semaver mevcut. Fiyat olarak gayet makul. Deniz sabahları çok güzel öğlen 4 ten sonra hafif dalga olmaya başlıyor denizin ilk 1.5 metresi taşlık sonra kumdan oluşuyor. Isteyen olursa kendilerine ait ufak tekne ile adalar türü yapabiliyorlar. Sıcak su güneş enerjisi ile alındığından dolayı yoğun kullanım zamanı su soğuk olabiliyor. Genel olarak ve fiyat olarak tercih edilebilir.

  Ab

  Arda bilen

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 16:10

  Bu yaz eşimle çadır kurmak için gittiğimiz en güzel kamp. Aile ortamı ve süper bir aile işletmesi. Kendinizi soğuk ve para tuzağı çadır kamplarında değil, evinizde gibi hissediyorsunuz gerçekten harika. Ücretler gayet uygun, tuvaletler, duşlar ve bulaşık yıkama yerleri gayet temiz. Buz dolabınızı ve elektiriğinizi çadırınızın dibine kadar çekebiliyorsunuz. Kampın girişinde mangal ve semaver yakmak için yer bulunmakta Fethiye merkeze çok yakın denizin dibinde harika bir çadır kampı. Orhan amca bir işletme sahibi gibi değil oradaki ailelerin amcası gibi davranıyor eşi Fatma teyze sütünüzden yumurtanıza kadar tüm ihtiyaçlarınızı karşılamaya çalışıyor. Akşamdan sipariş alınıyor ve sabah sıcak ekmek, simit, poğaça çeşitleri çadırınıza geliyor. Tüm ilgisi için Arda kardeşimize de teşekkür ederiz. Haftada iki gün köyden tazecik sebze ve meyve kamyonu geliyor istediklerinizi tazece alabiliyorsunuz herkese kesinlikle tavsiye ederiz. Seneye daha uzun süreli orada olacağız herşey için çok teşekkür ederiz onur kamping...

  ca

  cetin acabey

  16 Ağustos 2019 Cuma 01:15

  Yer ve insanlar çok iyi tam kafa dinleme yeri ancak deniz hiç iyi değil ilk giriş 5 metre hep büyük taşlar çocuklar giremiyor ayak ağrısı gün boyu sürüyor birde ilk defa cadırla kamp yaptım yer olarak çok keyif aldım wc ler dahil her yer çok temiz ancak wclerin üstü açık olması ve bayanlarla dip dibe olması rahatsız edici rahat rahat ihtiyaç gideremiyosun kendini kasa kasa yarım yamalak yapıyon kabız olmassam iyidir

  ce

  cemal erkek

  3 Ağustos 2019 Cumartesi 15:31

  Buraya geleli yaklaşık 4 gün oldu şu andada buradayım, kamp deneyimi olan bir kişi olarak kısaca size burası ile alakalı düşüncelerimi paylaşacağım, kampın işletmecileri çok tatlı ve her konuda ihtiyaçlarınızı severek karşılayan insanlar, emin olun bir çok eksiğinizi buradan tamamlayabilirsiniz. Kampın işletmecisi Orhan abi mangal için odun bile kesip mangal bölgesine insanlar mangallarını yakması için koyuyor, tuvaletleri bir sefer bile pis görmedim sürekli tertemiz, duşlar desen öyle. Sabahları kampın müdavimlerinden abbas abinin oğlu arda taze şekilde ekmek ve simitlerinizi çadırınıza kadar getiriyor. Her salı ve cumartesi kamyonet ile taze sebze kampa geliyor, taze süt ve yumurtayı ise işletme sahibi fatma abladan temin edebilirsiniz, ister küçük ister büyük buzdolabı kiralayabilirsiniz fiyatlar uygun ve yeteri kadar var, elektrik sıkıntısı yok her çadıra elektrik veriliyor.SAhile çok yakın 5 metre kadar, denizi giriş biraz taşlık fakat 1, 2 metre sonrası kum. Kısacası Ailenizle güzel zaman geçirebileceğiniz bir mekan

  Işıl Ünüvar

  30 Eylül 2018 Pazar 21:05

  Keşke daha çok iznim olsaydı daha fazla kalabilseydim. Deniz kenarında olduğu için çok tatlı bir serinliği var. Duş wc çok temiz. Kamp alanını işletenler cok samimi yurdum insanı. Buzdolabı, mangal, piknik tüpü, tencere, tabak her şey var. Sırt çantanı al gel öyle bir yer. Plajı çakıl kum karışımı, deniz ayakkabısı getirmekte fayda var. Denizi hemen derinleşiyor girene kadar yanmak istemeyenler için çok iyi, çocuklar için dikkatli olmak lazım. Geceyi ve yıldızları izlemek için timelapse çekmek için de tercih edilebilir. Yanıklarda market var fakat biraz pahalı, biz alışverişi çiftlik köyünden yaptık, ordaki pideci de çok lezzetliydi. Kısaca aylarca kalınabilecek nadir bulunan iyi kamp yerlerinden. Yer durumu sıkışıksa yandaki doğa kampinge de bakabilirsiniz, işletmecileri kardeş. Biz tente altı boş bulduğumuz için burayı tercih ettik. Bir de hemen girişinde kocaman yeşillik bir alan ve otlayan keçi ve inekleri görebilirsiniz, meyve sebze kabuklarını yedirmeden geçmeyin.

  Onur Kamping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Yanıklar, Fethiye/Muğla 90 543 601 7002