Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Martı Camping & Restaurant - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

Martı Camping & Restaurant Hakkında

Martı Camping & Restaurant, Düzce ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Akçakoca bölgesinin Döngelli mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Akçakoca kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabileceğiniz bir yer Martı Camping & Restaurant.

Martı Camping & Restaurant çok güzel ve küçük bir cennete benziyor. Arazide boş olan yere direkt olarak kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Martı Camping & Restaurant kampında çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Tertemiz havaya sahip olan Düzce ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Martı Camping & Restaurant sizi çağırıyor. En önemli kriter ise temizliğidir. Tertemiz ve sessiz bir yer Martı Camping & Restaurant.

Martı Camping & Restaurant Olanakları

  • Ateş Alanı
  • Deniz Kenarı
  • Duş
  • Karavan Alanı
  • Ücretsiz Otopark

Martı Camping & Restaurant Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Ortalama Fiyat 40.00₺

Değerlendirmeler - 51

Zeynep Özakgün

4 İyi

2 senedir kızlarımın ne zaman tekrar gideceğiz diye sayıkladıkları yer :) otel konforu ve rahatlığı aramıyorsanız kampa geldiğinizi bilincindeyseniz gayet memnun ayrılabilirsiniz. en sevdiğimiz özelliği ortak duş ve tuvaletleri asla kirli bulmadık sürekli tazyikli suyla temizliyorlar her defasında tertemiz. Ortak mutfak geçen seneye göre daha düzenli ve daha kullanışlı. Kumsalı ve denizi tertemiz sadece dalgası biraz sizi zorlayabilir kıyıdan uzaklaşmadığınız sürece sorun yok zaten cankurtaran mevcut. Çocuklarınız varsa içinde ufak ve yeterli bi parkta bulunuyor. Tek sorun ciddi bir sinek sıkıntısı var hele ki bu sene sivrisineklere aşşırı derecede karasineklerde eşlik etti o çok rahatsız etti fiyatlar kamp alanlarına göre ortalama üzeri bu fiyatlarla ilaçlama yapmalarını beklerdim. Seneye tekrar görüşmek üzere sevgili Martı Kamping :)

22 Ağustos 2022 08:30 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Martı Camping & Restaurant

Parolanızı Sıfırlayın