Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Martı Camping & Restaurant Hakkında

Martı Camping & Restaurant, Düzce ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Akçakoca bölgesinin Döngelli mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Akçakoca kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabileceğiniz bir yer Martı Camping & Restaurant.

Martı Camping & Restaurant çok güzel ve küçük bir cennete benziyor. Arazide boş olan yere direkt olarak kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Martı Camping & Restaurant kampında çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Tertemiz havaya sahip olan Düzce ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Martı Camping & Restaurant sizi çağırıyor. En önemli kriter ise temizliğidir. Tertemiz ve sessiz bir yer Martı Camping & Restaurant.

Martı Camping & Restaurant Olanakları

  • Ateş Alanı
  • Deniz Kenarı
  • Duş
  • Karavan
  • Ücretsiz Otopark

Martı Camping & Restaurant Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Değerlendirmeler - 54

Ahmet Kayra Tüfekçi

3 hoş

Onlarca yer gezdim araç üstü çadırla her yerde kaldım fakat gördüğüm en pahalı camping alanı tek çadır 5 kişi kişi başı 350₺ gece kalıp sabah çıkacağım indirim istediğimde 300₺ denildi içerdeki hizmet için girmediğimden yorum yapmıyorum.

28 Haziran 2023 10:14 - Google Yorumu

Engin BIYIKOĞLU

5 Çok iyi

Lokasyonu, sahili, yeşil alanı, temizliği ve işletmecilerin ilgi alakaları çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

23 Mayıs 2023 06:16 - Google Yorumu

Zeynep Özakgün

4 İyi

2 senedir kızlarımın ne zaman tekrar gideceğiz diye sayıkladıkları yer :) otel konforu ve rahatlığı aramıyorsanız kampa geldiğinizi bilincindeyseniz gayet memnun ayrılabilirsiniz. en sevdiğimiz özelliği ortak duş ve tuvaletleri asla kirli bulmadık sürekli tazyikli suyla temizliyorlar her defasında tertemiz. Ortak mutfak geçen seneye göre daha düzenli ve daha kullanışlı. Kumsalı ve denizi tertemiz sadece dalgası biraz sizi zorlayabilir kıyıdan uzaklaşmadığınız sürece sorun yok zaten cankurtaran mevcut. Çocuklarınız varsa içinde ufak ve yeterli bi parkta bulunuyor. Tek sorun ciddi bir sinek sıkıntısı var hele ki bu sene sivrisineklere aşşırı derecede karasineklerde eşlik etti o çok rahatsız etti fiyatlar kamp alanlarına göre ortalama üzeri bu fiyatlarla ilaçlama yapmalarını beklerdim. Seneye tekrar görüşmek üzere sevgili Martı Kamping :)

22 Ağustos 2022 08:30 - Google Yorumu

Bayram S

5 Çok iyi

Tesadüfen gitmiş olduğum kampta ben ve esim ile birlikte mükemmel zamanlar geçirdik. Kamp sahibinin ilgi ve alakası çok güzeldi. Sunulan imkan ve hizmetleri beklentimizin çok üstünde oldu. Konum ve denize sıfır büyük bir alan içinde olması Harika. Guven ve huzur içerisinde bir tatil yapmanın mutluluğu ile ayrılmış bulunmaktayız. Hizmetleri ve Güleryüzlu samimiyetlerinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Sinop’ta kamp yapılacak gerçek bir camping diyebilirim.

17 Ağustos 2022 11:59 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Martı Camping & Restaurant

Parolanızı Sıfırlayın