Kamp Alanları Logo

İncekum Orman Kampı

İncekum Orman Kampı Antalya ilçesinin en güzel yeri olan Alanya bölgesinde hizmet vermektedir. İncekum Orman Kampı sadece kamp severler için değil ayrıca karavan kampını sevenler içinde güzel bir alan..
Avsallar, D400, Alanya/Antalya 90 242 517 1611
Yaklaşık olarak 53₺ / Günlük

Açıklama

İncekum Orman Kampı Antalya ilçesinin en güzel yeri olan Alanya bölgesinde hizmet vermektedir. İncekum Orman Kampı sadece kamp severler için değil ayrıca karavan kampını sevenler içinde güzel bir alan tasarlamış. Eğer isterseniz kamp alanının arkasında bulunan İncekum Orman Kampının bungalovunda kalabilirsiniz. İncekum Orman Kampı alanına gelecek olursak denize tahmini olarak 300 metre mesafededir. İncekum Orman Kampı tam olarak sıcak ve soğuk renklerin birleştiği bir yer. Çünkü, kumsala baktığınızda turuncu renginin her tonunu, denize ve semaya baktığınızda mavi renginin her tonunu, güneşe baktığınızda ise sarı ve turuncunun her tonunu, ağaçlığa ve çimenliğe bakınca yeşil renginin her tonunu görebileceğiniz bir yer İncekum Orman Kampı. İncekum Orman Kampına isterseniz sabah 8'de isterseniz gece 2'de gidin personeller her zaman güler yüzlü şekilde size yardımcı olmak için hazır. Tesise özel olan tuvalet ve duş kabinleri temiz ve hijyeniktir. İyi Tatiller!

Fiyatlandırma Tablosu

4 kişilik çadır yeri 53₺
4 kişilik çadır + çadır yeri 80₺
Karavan yeri 80₺
Sabah kahvaltısı 18₺
Fiyat değişiklikleri için mutlaka kamp yeri ile görüşün!

Fotoğraflar

 • İncekum Orman Kampı - 0
 • İncekum Orman Kampı - 1
 • İncekum Orman Kampı - 2
 • İncekum Orman Kampı - 3
 • İncekum Orman Kampı - 4
 • İncekum Orman Kampı - 5
 • İncekum Orman Kampı - 6
 • İncekum Orman Kampı - 7
 • İncekum Orman Kampı - 8
 • İncekum Orman Kampı - 9
 • İncekum Orman Kampı - 10
 • İncekum Orman Kampı - 11
 • İncekum Orman Kampı - 12
 • İncekum Orman Kampı - 13
 • İncekum Orman Kampı - 14
 • İncekum Orman Kampı - 15
 • İncekum Orman Kampı - 16
 • İncekum Orman Kampı - 17

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  İncekum Orman Kampı Hakkında 82 Yorum

  BM

  Beyza Metin

  26 Ağustos 2020 Çarşamba 19:45

  çalışanları gayet güler yüzlü maske takıyorlar kamp alanı düzenlenmiş eskisi gibi değil. lavobalar günde 1 veya 2 kez temizleniyor çöpler sabah akşam toplanıyor alanda kalanlar maske takmıyor ama çadırlar arası mesafe var denizi gayet temiz ama zemininde bazı bölgelerde taşlar var kamp alanı yani çadır kurulan kısımlar tamamen ağaçlarla kaplı genellikle gölge oluyor ve çok sıcağı hissetmiyorsunuz cırcır böceği fazlasıyla var tüm gün seslerini duyma olasılığınız yüksek ara ara sinekler oluyor ve ısırıyorlar sinek ilacı götürebilirsiniz çadır kurulacak alanları çalışanlar gösteriyor isteğiniz beğendiğiniz alana çadırınızı kurabiliyorsunuz çadır kurulan yerler gayet düz ve temiz belirli yerlere kuruluyor her çadır yerinin ve çadırın kendine ait masası var kendi çadırınızı götürürseniz günlük 60 tl işletmeye ait çadırlarda kalırsanız çadırlar 4 kişilik içlerine şezlong yatağı konulmuş 3 kişi rahatlıkla sığar 4 kişi biraz zorlanabilir yüksek bir çadır degil klasik decathlon çadırlarına benziyor fiyatı günlük 100 tl buzdolabı kiralayabiliyorsunuz büyük buzdolabı 30 küçük buzdolabı 20 tl çadır kurulan alanlara elektrik veriliyor yanınızda en az 10 metre olan uzatma kablonuzu götürmeyi unutmayın sıcak su sabahları oluyor fakat çok az akıyor onun dışında genelde soğuk su oluyor bulaşık yıkama alanları var çamaşırhane alanı var kamp alanı içerisinde büfe var fakat fiyatlar biraz yüksek onun dışında kamp alanından çıktığınız anda yakında marketler var alışverişinizi oralardan yapabilirsiniz.

  BK

  Burak Karl

  8 Ağustos 2020 Cumartesi 22:58

  Corona tedbiri diye birşey yok maalesef, bazı bölgeler çadıra sözde kapatılmış!!! Sözde diyorum çünkü herhalde adamı olanlar gayet kapalı diye söylenen bölgede çadır kuruyorlar. Diğer taraflar öyle hınca hınç doldurulmuş ki inanamazsınız, çadırlar dip dibe. Bir tesisin kiraladığı çadırlar var ki evlere şenlik, otelcilere dezenfeksiyon için boş geçilen ara burada ki çadırlarda maalesef yok. Gözümün önünde biri çadırdan çıkış yaptı, 1 saat içinde yeni birine verdiler. Plaj insanların pisliği kaynaklı çöp dolu ve düzenli bir temizlik vs yok. Bu saydıklarım tahmin ediyorum tamami ile yönetim kaynaklı problemler çünkü görevli arkadaşlar gayet iyi çalışıyorlar ve herkese ellerinden geldiğince yardımcılar. Bu arada bu pervasız içeri insan almayı ve dip dibe çadır koydurmalarını da resmi bir şikayet haiine getiripbgerekli mercilere ileteceğim.

  ND

  Nazlıcan Direk

  4 Ağustos 2020 Salı 12:10

  Side Ve Alanya'nın yak ortasında kocaman bir araziye kurulmuş güzel bir kamp alanı. Çadır başı kalp 60 TL, öğrenci 35 TL. Öğrenci olduğunuzu en başta söylemeyi unutmayın. Her çadıra için bir alan var, çadırlar rastgele kurulmuyor. Düzenli. Her çadır alanının bir masası var. Kamp alanı tamamen ağaçlık. Gölge oluyor. Yerler düz sayılabilir. Taş yok çok fazla. Ama sağlam bir mat lazım. Buzdolabı kiralanıyor. Küçük buz dolabı günlük 20 TL. Büyük de var. Kamp alanının içinde tuvalet ve duşların olduğu binalar var. Sayısı yeterli diyebilirim. DUŞLARDA SULAR SOĞUK. Şanslıysanız ılık suya denk gelebilirsiniz ama asla sıcak değil. TEMİZLİK genel olarak iyi. Tuvalet ve duşlar düzenli olarak temizleniyor. Kamp alanında çöpleri topluyorlar. Tabii insan faktörü de var. Geceleri genelde kumlu veya çamurlu oluyor tuvaletler. Kampın en uzak noktası DENİZE 6 dk yürüme mesafesinde. Deniz taşlı, büyük büyük kayalar var. Kesinlikle ve kesinlikle deniz ayakkabısı götürün. Ayağınız yara olabilir. Kumsalda şezlong şemsiye yok. Gölge alan yok. Görevliler oldukça ilgililer. Düzenli olarak kontrol ediyorlar çadırları. Uzatma kablosu götürmeyi unutmayın. Elektrik var ama kampın belirli bölgelerinde, kablo gerekli bu yüzden. (10 mt) Içeride market var. Fiyatlar normal marketlerden daha pahalı. Ama çok da pahalı değil. Acil ihtiyaçlar ordan alınabilir. Mangal yakmak serbest. Piknik tüpü götürmenizi tavsiye ederim. BÖCEK çok fazla var. Ağaçlarda hiç durmayan bir cırcır böceği sesi var. İlaç götürmeyi unutmayın.

  SB

  Sefa Baki GÜNEN

  3 Ağustos 2020 Pazartesi 09:48

  Tuvaletler söylendiği gibi pis değil aslında insanlar çok pis kullanıyor. Dışarıdan kumlu ve topraklı ayakkabilarla girildiği için zeminin çamur gibi gözükmesi normal. İlaçlama yapılıyor normal kamplara göre daha az sinek böcek var. Sahili çakıllı kumlu karışık ama biraz bataklık gibi ayaklarınız yürürken bile kuma batıyor bayağı. Denizi sıcak ve tuzlu. Camp yeri için şansınız yaverse güzel yer bulabiliyorsunuz. Tarif eden kişinin yönlendirmesindense siz de şuraya kurabilir miyiz tarzında üsteleyin ama bazı yerlere gerçekten kamp kurdurmuyorlar. İnsanlar kendi halinde ama bunun eksi yanı da herkes istediğini yapıyor mesela siz muhabbet ediyorsunuz yanınızda mangal yakıyorlar uyumak istiyorsunuz saat farketmeksizin gürültü yapılıyor. Ama bu eksi yanlar insanlara bağlı, düzgün insanlara denk gelirseniz güzel bir camp alanı.

  SG

  Serkan Güner

  30 Temmuz 2020 Perşembe 12:48

  Kampın yeri çok güzel ve kamp alanı çok güzel dizayn edilmiş. Kamp bekar alanı ve aile alanı olarak bölümlere ayrılmış. Kamp ağaçlık alanda olmasından dolayı kesinlikle sıcak olmuyor, buna karşın deniz suyunun sıcaklığı mükemmel, su çok temiz ve de kesinlikle dalga yok . Ancak kayalar felaket ,açılmış yüzerken birden bir kaya vücudunuzu yaralayabilir.ilaçlama yapıldığından sivrisinek bulunmuyor. Kamp çok temiz ve görevliler de ilgili . Kampta kalma ücreti kendi çadırınız varsa çadır başı 60₺ , yoksa 100₺. Buz dolabı 20₺ . Ayrıca giderken yanınız da 10m den kısa olmayan üçlü priz götürün. Kamp alanında market var ama fiyatları pahalı bir de her şey bulunmuyor. Ama yakınında yerleşim yeri var (3 km civarı)arabanız varsa hiç sıkıntınız yok. Yoksa biraz tedbirli gelin derim. Duşlarda sıcak su kesinlikle yok , soğuk su ile banyo yapmaya hazır olun.Kampta mangal ya da Semaver yakabiliyorsunuz, ancak yerde ateş yakılması yasak.Kampa gelmeden önce alışverişinizi yapın, 3 lü prizi unutmayın ve de deniz ayakkabısı alın. (2020)

  İP

  İte Pt92

  26 Temmuz 2020 Pazar 16:03

  26 temmuz 2020 günü saat 1. 15 geçe kamp yapan motorcu arkadaşlarımızı görmek için giriş yapmak isredik girişteki yaklaşık 55 - 60 yaşındaki görevli yarım saatti geçtiğimiz takdirde motor başına 18tl ücret alacağını söyledi. Neyse içeri girdik. Çıkışta iki motor için 36tl ücret istedi. Hiçbir hizmet almadığımız halde bu ücreti istediği için tartıştık. Zorla paramızı aldık. Kapıdaki görevli bunundan laf aldırmadı. Benim sinirimi bozdu. Allahta onunkini bozsun. Adam değilmiş. Resmen soymaya kalktı. Bir daha kapısının önünden geçmem kimseyede tavsiye etmem. Bu şikayeti milli parklar müdürlüğünede bildireceğim.

  OK

  Osman Kınsun

  24 Temmuz 2020 Cuma 19:54

  Öğrenci indirimi 40 tl yada engelli indiriminiz 30 TL. Normal 60 TL bunlar çadır basi. Buzdolabı 30 TL günlük. İçeride market var. Girişte araç parası isteniyor. Bı bakıp cikicam olayı yok.para öde gir diyorlar.mecbur kalıp ödüyorsun. Yol üstünde bi yer arıyorsanız gidin ama farklı bir yerde kamp yapmak için gidilecek bir yer değil. Kamptan çok oba kültürü var. Aileler çamaşır makinası na kadar getirip 3-4 ay kalıyor. Ailemle tatil için tercih ettik. Elektrik ( elektrik panellerinden kendi uzatma kablonuz ile elektrik sağlanıyor) buzdolabi mevcut.tuvaletler temiz. Gece yıldızları izlemek çok guzel.Eksi kısimlar indirim haklarımızı soylemediler. Öğrendiğimizde de paramızı iade etmediler. Engelli alanını engellimiz olduğu hallde kullanamadik.bizi uc bir alana koydular.yerimizi değiştirmediler.toz toprak çok var( mutfak gereclerinizi sürekli yıkamak gerekebilir.) Sabah deniz güzel oluyor 12 den sonra Titanik batmış gibi güneş batana kadar böle devam ediyor. Sahilde çöp kutusu olmadığı için malum çöpler yerlerde

  İ3

  İsmail 32

  18 Temmuz 2020 Cumartesi 07:03

  Size verecekleri alanı görmeden kesinlikle ödemeyi yapmayın. Resepsiyona gelen motorlu görevli bize, denize en yakın olan yerin boş olduğunu ve bize orayı ayarlayacağını söyledi. Gittiğimizde ise bizi aşırı engebeli, taşlarla dolu bir alan ve bu alanı temizlememiz için bizi bekleyen tırmık karşıladı(Artık ödemeyi yapmıştık). Denize en yakın olan kısımda boş alanlar vardı ve neden oralara geçemeyeceğimizi sorduğumuzda görevli bize, -orada bulunan ayrı bir çadırı göstererek- "bu çadır müdürümüzün, o bile burada gece kalmıyor" gibi ilginç bir şey söyledi.

  CY

  Cem Yurdakul

  17 Temmuz 2020 Cuma 14:23

  Geçen seneden bu yana değişen pek birşey yok,sadece bu sene daha kirli ve bakımsız gibi..pandemi yuzunden sanırım aksatilmis bakımları.. ayrıca ilginç şekilde çok kalabalık,sanırım insanlar daha sakin olacağını düşündüğü için gelmiş,h.ici olmasına rağmen bu kadar kalabalık varsa,h.sonu gelinmez diye düşünüyorum.. Alanya'nın denizine göre 0 dalga var sayılır..ancak deniz dibi oldukça taşlık.. kısaca hem piknik,mangal yapıp hem denize girmek isteyen özellikle çocuklu aileler için oldukça keyifli bir yer.. piknik masalari yeterince var.. güzel taraflarından biri de Arizona kertenkelelerinin doğal yaşam alanına pek uymadığı için ne mutlu ki etrafta çok goremiyorsunuz

  Ferhat Çetin

  16 Temmuz 2020 Perşembe 17:18

  Orman kampı değilde mülteci kampı havasında orada sezonluk kalanlar etrafa yayımışlar ki görüntü kirliliği çok fazla düzensiz kaldıkları yer çadırdan ziyade barakaya benziyor mangal semaver her şey serbest akşam herkes mangalları yakınca duman altı oluyor etraf çam kokusu yerine is kokusu çekiyorsunuz... Ve hafta içi gitmeme rağmen inanılmaz kalabalık çadırını alan gelmiş çadırlar dip dibe... Gelelim asıl soruna korona döneminde tuvaletler temiz tutulur diye umuyorduk ama afedersiniz kokudan pislikten içeride 2 dakika duramıyorsun eminim temizlik olarak wc lere sadece su tutuluyor bu konuda çok rahatsız edici gidecek olanlar bunu bilerek gitsin...

  Aylin Çiçek

  12 Temmuz 2020 Pazar 01:51

  Kendi çadırınızla geliyorsanız çadır başına (çadır en fazla 4 kişilik olabilir) fiyatı 60 TL. Çadırınız yoksa ve isterseniz fiyatı 100 ₺. Masa, sandalye ve elektrik ücretsiz. Elektrik için uzatma kablosu getirmeniz şart. Çok temiz, doğayla iç içe, kamp için gelen herkesin kendine ait bir oda misali sınırları var. Market, fırın gibi imkanları var;ancak fırın korona pandemisinden dolayı aktif değil. Sinek, böcek vs gibi sıkıntılar hiç olmadı. Havası ve denizi çok temiz.(Denizi çakıl ve kayalıklı olduğu için gece yüzerken dikkatli olmak gerekiyor. Gündüz suyun berraklığından ötürü daha rahat yüzülüyor.) Kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Sıvı sabun ve peçete konuluyor ancak akşam saatlerinde bitebiliyor. Lavaboları temiz. Çoğu kamp yerinde olduğu gibi sıcak su sıkıntısı oluyor malesef

  Esin Özdemir

  7 Temmuz 2020 Salı 14:58

  İncekum orman kampı ne beklediginize gore degisir. Benim icin huzurlu rahat dinlenecegim bir tatil alanı. Mangal kokularini sevmiyorsaniz ve fazla temizlige duskunseniz tercih etmeyin. Beklentiniz cok olmazsa cok mutlu ayrilacaginiz bir isletme. Plaji cok yakin ama taş plaj ile sıkıntısı olmayanlar icin. Kum tercih ediyorsanizda yakin mesafede ozel ve halk plaji var. İsletmenin marketi ve bufeside mevcut ac kalmaniz pek mumkun degil . 13 gundur burdayim ve daha vaktim olsa kalmaya devam etmek isterim. İsletmeye teşekkür ederim. Sevgilerle...

  Doğukan Şengöz

  5 Temmuz 2020 Pazar 20:00

  2 gece kaldık ve gördüğün en kalabalık kamp alanlarından birisiydi. Gidecekseniz haftaiçi gitmenizde vayda var. Denizi taşlı ve güzel dalış için elverişli. Olanakları, ormanın içinde oluşu ve arkadaşların ilgisiyle birlikte neredeyse mükemmel bir deneyim yaşayabilirsiniz. Cumartesi günü neredeyse 200 adet çadır olmuştu, kalabalığı sevmeyenler için kesinlikle önerilmez. Bunu demekle birlikte kişiye özel kiraladığınız parselin de büyük olduğunu belirtmekte fayda var. Tuvaletleri 300 den fazla insana hizmet veren bir işletmeye göre gayet temizdi ayrıca aradığınızda hemen gelip temizliyorlar. Erken gidip yer gösteren arkadaşlara da biraz bahşiş vermeyi ihmal etmezseniz çok güzel bir konuma çadır atma şansınız fazlasıyla yüksek. Uzun lafın kısası otellerden boğulmuş Alanyanın yakınında kalmış tek orman diyebiliriz. Yok edilmeden tecrübe edilmeli.

  Murat özkan

  4 Temmuz 2020 Cumartesi 23:54

  Olumsuz yorumlara bakmayın. 4 kişi gelip kişi başı günlük ortalama 20 tl ye tatil imkanı yaratsın bakalım eleştiriler. Yiyecek de bir şekilde ayarlanıyor. Ilk gelişim ve bir Ankaralı olarak yılda iki üç gelirim artık. Güzel ve doğal mekan. Gölgede çadır kuruyorsunuz. En az 10 mt ara kablo getirin. Kettle, elektrikli ocak vb getirmeyin çalışmaz. Deniz ayakkabısı getirin sahil taşlı bazı yerler kayalık. Lamba getirebilirsiniz. Çalışanlar iyi insanlar.

  SB

  SENEM BOCUTOĞLU ATAY

  2 Temmuz 2020 Perşembe 12:42

  Hafta sonu çok kalabalık. Kendi çadırınızı kurarsanız mesafeler çok yakın, oradan çadır kiralarsanız özel alanınız var. Buzdolabı kiralanıyor boyuta göre fiyat değişikliği var. Çok kalabalık olmasına rağmen tuvaletler temiz, duşlarda soğuk su akıyor. Elektrik veriyorlar kendi kablonuzu götürürseniz uzun kablo iyi olur. Deniz biraz kayalık deniz ayakkabısı şart. Aileler ve bekarların yerleri ayrı. Gece geç vakitte bile muhattap bulabiliyorsunuz. Ufak bi marketi var ekmek kömür gibi ufak ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz.

  tc

  tolga can

  30 Haziran 2020 Salı 10:51

  Kişisel çadırımızla ailemle birlikte kamp kurduk. Elektrik sıcak su WC duş için ekstra ücret yok, büfede ki fiyatlar dışarıya oranla normal sayılır, aşırı pahalılık yok. Çadır kenarında mangal ile ateş yakmaya izin veriyorlar, küçük buzdolabı günlük 20 TL ye kiralanıyor. Gecelik kendi çadır alanımıza 60 TL verdik. Kişi başı 60-70 TL isteyen yerleri düşününce gayet makul bir fiyat. Tuvalet ve duşlar her sabah temizleniyor, sıvı sabun tuvalet kağıdı vs var ama kalabalık ortam her türden insan ve insanımsı mahluk olduğu için kullanımdan kaynaklı pis ortam oluşuyor. Çadır alanını bile yerkere çöp izmarit vs atıp gidenler olmuş, yazık.. denizi dalgalı ve dibi taşlı,bazen keskin taşlar da denk gelebiliyor. Genel olarak fiyat performans açısından 4 yıldız hak ediyor.

  BD

  Büş'ün Dünyası

  28 Haziran 2020 Pazar 23:16

  Geçen yıl temmuz ayında eşim ve 1.5 yaşındaki kızımla gittim . İlk kamp deneyimimizdi kızım küçük olduğu için düz alandan kiralamak istedik gösterdikleri yerler hep basamaklı ve yüksekti. Sectik birini sonradan kampi kesfe çıktığımızdafark ettik üst taraflarda gayet düz giriş kiralık boş çadırlar varmış. ayrıca ayak altında sürekli büyük kertenkeleler dolaşıyor . Neyse onada alistik bı sekilde denizi sevdik fakat taşlıydı ayakkabısız yuzmek zor . Wcler temizdi fakat sıcak su yok. Yinede keyif almaya calistk fakat son cikacagmz gün büfeden yiyip cikalm dedik eşim köfte yemişti malesef rahatsızlandı. 3 saatlik yolu zor gittik Allah'tan kızım ve ben yememistk .

  MS

  Müge Solmaz

  24 Haziran 2020 Çarşamba 13:06

  -Tuvalet ve duşlar çok pis, personel ilgisiz ve saygısız - Elektrik kullanımı olmasa bile günlük 60 TL ödemeye mecbur bırakıyorlar.Üstelik 100 TL depozito alıyorlar ve depozitoyu geri vermemek için ellerinden geleni yapıyorlar. - Kamp alanından saat 12:00 çıkmazsan, çıkış yapıp paranı almak için 13:30 u beklemek zorundasınız.Çünkü öğlen arası personel çalıştırmıyorlar. -Etraf pislik içinde.

  TE

  Taner Ege

  22 Haziran 2020 Pazartesi 18:39

  Ailece mangal,piknik ve deniz keyfi yapılacak yer. Fakat aşırı bilinçsiz halk içerir. Örneğin sahildeki duşta şampuan kullanan mi dersin yoksa donla denize giren mi!. Bir daha gider miyim ? Bilmiyorum belki çadır için ama o da şüpheli...

  Ahmet ÇOPUROĞLU

  21 Haziran 2020 Pazar 23:58

  Alanya merkezden arabayla 40dk kadar uzaklıkta piknik ve kamp alanı. kamp için ücret 60tl çadırı olanlar için. 4kişiye kadar 60tl sonrasında ücretlendirme değişiyor. aileler sahile yakın yere çadır kurabilirken bekar arkadaşlar tesise girişteki alana kamp yapabilirler. ama sahile uzaklığı yürüyerek 5-7dk.içeride küçük bir market var. wc, giyinme kabini, duş yeri mevcut hepside yeteri kadar temizdi. mescit mevcut. denizi taşlı deniz ayakkabısıyla girmekte fayda var. suyu çok temizdi 23.00da suya girdiğimde dibini görebiliyordum berrak bir suyu var.

  AA

  Ali Asım Kaptanlar

  18 Haziran 2020 Perşembe 16:06

  Öncelikle güvenlik gayet yeterli, elektrik ve duş imkanı var, çadır arası mesafeler yeterli, Sahil için deniz ayakkabısı şart, Biz gittiğimizde belediye ilaçlama yapıyordu ama yine de sinek kovucu şart, Tuvalet ve banyolar beklenmedik şekilde temizdi, teşekkürler. Korona günlerinde keyifli vakit geçirmek için ideal bir yer.

  SO

  Serkan Ozdeli

  16 Haziran 2020 Salı 11:28

  tuvaletler mutfaklar aşırı derecede kirli personel alakasız sanki onlar müsteri biz personeliz yeni cadır yerleri tamamen vasat dipdibe buzdolabı yasak bizden alacaksınız dediler oradakilere sorduğumda herkes kendi buzdolabını getirdiğini öğrendim corona viruse karşı en ufak bir tedbir yok !! bırak onu tuvaletlerde sabun bile yok heryer taş kaya zeminler tesfiye edilmemiş insanlar çadır kurmak için geldiğinde sadece iki gün zemin hazırlamak la geçiyor insanlar bütün bir yıl boyunca bunun hayali kuruyor sonuç boyle olmamalıydı yazık bu kadar paraya

  CT

  Celalettin Taşoluk

  15 Haziran 2020 Pazartesi 14:16

  Kamp güzel bir alan. Denize aman dikkat terliksi girmeyin dolaşmayın. Sahilin kumlarını çaldıkları için sahil sıkıntılı. Dalgasız güzel bir denizi var. Tuvalet ve banyolar güzel. Kamp severlere tavsiye ederim. Yakında market mevcut. Mangal serbest. Elektrik var. Giriş çadır başına 60 TL.

  AH

  Adil Han Karakuz

  13 Haziran 2020 Cumartesi 22:59

  Mangal deniz bi arada Ağaçlık alanda mangal yaparken bir tarafdan da denizin keyfini cikarabilirsiniz

  TT

  Tevfik Tuna

  12 Haziran 2020 Cuma 19:33

  Çok güzel orman kampı ayrılmış piknik alanı ve denizle içiçe giriş ücretli, wc ler kapalı olduğu için alınan ücreti haketmiyor.

  AS

  Alpaslan Sırlan

  5 Haziran 2020 Cuma 17:30

  Çok Güzel bir koyu olan ve o kadar bakirki cenneten bir manzara, keyfini bilen lere yaşamaktan zevk alanlara kafa dinlemekten hoşlananlara göre bir hayat alanı keşke hep böyle kalsa bazende yönetim sıkıntılıda olsa gitmekten vazgecilmiyecek bir kamp yeri. bir çadır, bir havlu, bir terlik, Sakın unutma haa bide hayat arkadaşını al git yaşadını anlayacaksın

  FA

  Fatih Aslandas

  2 Haziran 2020 Salı 07:05

  1) tuvaletler ve duş yerleri berbat
  2)yuzdüğümüz yer dibi taş ayaklarımız kesime durumu var
  3)ilgilenmek deseniz sıfır yardımcı olmuyorlar
  4) fiyat bu saydıklarıma göre çok fazla çünkü; ek olarak birşey alamadık malesef
  5)ortalık da dolaşan bir""""mal""" var nereye çadırı kursanız yok müdürün yanı üzümün çöpü armudun sapı bide bekliyor suratımıza malllll gibi bakıyor kısacası ortada dolaşan mal fazla dolaşma paket ederler
  6) daha güzel yerler var gitmeyin

  FK

  Fatih Kocaker

  2 Haziran 2020 Salı 07:05

  Hiç iyi değil tavsiye etmem ortada dolanan bilgisiz kişi duy beni haram zıkkım olsun tatili zehir ettiler

  NC

  Necla Cigin

  31 Mayıs 2020 Pazar 00:00

  Çok güzel ama telefon neden açmıyor

  HU

  Hamdi Ugur

  17 Mayıs 2020 Pazar 06:00

  Doğa ile iç içe deniz kum sahil mükemmel bir yer

  CY

  Cennet Yavuz

  18 Mart 2020 Çarşamba 16:00

  Sakinliğiyle huzur bulacağınız bir yer denizi taşlı deniz ayakkabısı almayı unutmayın

  murat ünver

  17 Mart 2020 Salı 11:30

  Kumsalı gerçekten güzel ancak tabiat parkını resmen ablukaya almış olan otel pek hoş olmamış , Üstüne birde kadın erkek havuzlar , vs vs sıkıntılı bence

  AM

  Ahmet Marcil

  9 Mart 2020 Pazartesi 21:00

  Giriş ücreti yüksek bu ücrete tuvalet yetersiz olanda kirli ayrıca çevreyi kirletenler var bir görevli yok. Piknik için güzel bir yer daha güzel olabilir

  Cengiz ÇUBAN

  9 Mart 2020 Pazartesi 12:00

  Ülkemizin tabii zenginlikleri saymakla bitmez.Alanyaya yolunuz düşerse mutla gezmeniz gereken yerlerden birtanesi.

  O

  Oktay

  8 Mart 2020 Pazar 00:30

  Yalan dünyanın cenneti. Mavi deniz kıyısında çam ağaçlarının arasında dolaşmak tarifsiz bir zevk.

  DU

  Demir UĞUR

  5 Mart 2020 Perşembe 11:00

  Berbat denizi hiç temiz değil en fazla 30 dk vakit geçirilir o kadar

  Mustafa Çelik

  3 Mart 2020 Salı 17:30

  Her zaman gitmej istediğim muazzam bir tesis 5 yıldız değil 10 yıldızı hak ediyor

  SS

  Süleyman Said OKUMUŞ

  2 Mart 2020 Pazartesi 12:00

  2-3 gecelik kamp alanı olarak tercih edilebilecek yerlerden birisi.

  MB

  Muhammed Bilgehan Demirtaş

  29 Şubat 2020 Cumartesi 23:30

  Odalar çok ferah ve temiz. Yemekler açık büfe ve gerçekten güzeller.calisanları ilgili .kalınabilecek güzel bir yer.

  hc

  hamdi citak

  21 Şubat 2020 Cuma 00:30

  tatil dinlenme anı biriktirme....huzur keyif...bütün bunlar wome delüks te

  EK

  Emin Kurt

  20 Şubat 2020 Perşembe 23:30

  Tuvalet ve duşlar daha sık temizlenmesi gerekiyor kiralanan çadırların fiyatları uygun fakat çadır temizliklerine işletme yetkilileri daha özen göstermeli ben kendim aracımda kullandığım temizlik malzemeleri ile çadır zeminini ve verilen matları silip temizledim. İşletmenin yüzmek için bulunan sahilinde çok fazla taş var ayağınızı kesinlikle kesecektir dikkat edin alternatif olarak çok kısa bir mesafede halk plajı var orası deniz ve kumsal bakımından çok daha iyi kamp alanında konaklayıp çadırda kalarak deniz için diğer plajı kullandık biz. Personel güler yüzlü fakat yukarda hijyen konusunda saydıklarım büyük eksiklikler bunlar olmasaydı kesinlikle 5 yıldızı hak edecekti.

  BG

  Bartın Gündem

  20 Şubat 2020 Perşembe 09:57

  Adamlar yapmış, Bravo. Kumsal, odalar ve hizmet mükemmel, fiyatlarda iyi. Ailecek gidilir ve 2/3 gün dinlenilir.

  to

  tahsin olgac

  19 Şubat 2020 Çarşamba 17:57

  Hava temiz ve güzel orman ve deniz havası birlikteliği mevcut yürüyüş yapmak için ideal bir bölge

  fb

  fatih bahadir

  17 Şubat 2020 Pazartesi 10:58

  Cok pahalı , yemekler lezzetli değil , deniz taşlı kadınların havuzu kayalık ama tek avantajı ormanlık alan.

  nA

  nurullah Alagöz

  8 Şubat 2020 Cumartesi 06:58

  Herşey dört dörtlük. Standartların üzerinde bir hizmet sunuluyor. Tavsiye ederim.

  ia

  ismail aslan

  3 Şubat 2020 Pazartesi 16:58

  Çok güzel bir yer mekan olarak doğa ile iç içe olan bir tesis. Ben gördüm yerini güzel ve beğendim.

  BY

  Bahar Yilmaz

  1 Şubat 2020 Cumartesi 17:58

  Otel disinda cadir kampina ilgimiz oldugu icin tercih etmistik.Alanyaya 25 km uzaklikta bulunmaktadir . Cevresinde kamp disinda herturlu ihtiyacinizi karsilayabilecek isletmeler mevcuttur . oldukca buyuk bir ormanlik alana kuruludur. Çadirlar tikis tikis bir durumda degil.bulasik yikanabilecek yerler mevcuttur.bulasik haneler ve camasirhaneler var elektrik belli bolgeler de var uzatma kablonuz varsa cadirinizin yanina kadar getirebilirsiniz.bunlar olumlu taraflari . Eksiklerine gelicek olursak sahili yok gibi birsey taslik aniden derinlesiyor yuzme bilmeyenler ve cocuklar icin cok uygun oldugunu soyleyemem sahilde kum diye birsey yok. Deniz tamamen hayal kirikligi . En onemli husus ise tuvaletler asla temiz degil pislik icinde insan nereye basacagini sasiriyor. Ve duslarda ayni sekilde sicak suyu yok buz gibi suyla dus almak zorundasiniz. Sirf bu yuzden 2. Gun denize girmedim . Birdaha tercih etmeyecegim . isletme zayif. Bu arada iceride belli basli basit ihtiyac icin market var. Zamaniniz varsa kleopatra plajinda zaman gecirebilirsiniz cok daha nezih.

  ms

  mahir sever

  26 Ocak 2020 Pazar 19:58

  Kamp değil artık büyük bir otelin üzerinde bulunduğu doğal özelliğini yitirmiş alan

  DK

  Delili Köşk

  24 Ocak 2020 Cuma 12:58

  Biri farklı konuşuyor biri farklı gitmeden 5 gün önce aradım kamp yapıcam olur mu açık mısınız dedim açığız dedi son gün tam yola çıkıyorum gene aradım iyiki aramışım yok kışın çadırci almiyoruz dediler yani yola çıksak aramasak gecenin sogugunda mal gibi kalça yolda

  sa

  sebahattin akkın

  23 Ocak 2020 Perşembe 13:58

  Sakin bir ortam Deniz orman sessizlik iç içe tavsiye ederim

  ab

  adamın biri

  23 Ocak 2020 Perşembe 05:58

  wome deluxe hotelin içinde bulunduğu bir yer. gayet güzel.islami otel standartlarında. hassasiyeti olanlar için birebir. normal zamanda çok çok pahalı olduğu için benim gibi orta kesimin yazın hayatta gidemeyeceği bir yer

  KS

  Keziban Sarkbülbülü

  20 Ocak 2020 Pazartesi 22:58

  Çok güzel. Denizin rahatlatıcı görüntüsü ve dalgaların sesi... yüksek ağaçların gölgesinde doğal terapi etkisi yapıyor sanki... hele ağaçların arasından gökyüzüne doğru bir bakış, alıp götürüyor sizi sanki başka bir dünyaya...

  OP

  O. Polat

  18 Ocak 2020 Cumartesi 15:58

  Süper. Zatem Alanyada başkayerde bukadar ince kum yok.

  CK

  Cihan Kecili

  15 Ocak 2020 Çarşamba 08:58

  Wome Deluxe çok güzel bir otel tavsiye ederim.

  AZ

  Ayhan Zeki

  11 Ocak 2020 Cumartesi 18:58

  Gayet güzel, her şeyiyle 4x4 lük bir otel ama sezonda epeyce pahalı.

  AY

  Arzu YALDIZ

  9 Ocak 2020 Perşembe 11:58

  Gidilecek ailece keyfinize bakacak ve tatili oldukça ucuza getireceksiniz. Duş vc biraz uzakta. Denizi taşlı. Incekuma gidebilirsiniz 1km asagida

  ME

  MEHMET EREN KARACA

  20 Aralık 2019 Cuma 12:00

  Berbat kesinlikle giriste parayi alalimda içerde kim ne yaparsa yapsin modunda biyer.herkes kafasina göre masalari ihtiyacindan fazla işgal etmis görevliler ilgilenmiyo.İçerde birakin yer olmasini aracin konacagi yer yok haala para sini alip içeriye araba aliyolar.Hic tavsiye etmem paraliysa biryer insan karsiligini almak istiyor

  AT

  Abdurahman Topal

  9 Aralık 2019 Pazartesi 17:28

  Sahili taşlı ama kamp alanı çok güzel çam ağaçlarının altında aile olarak kamp için çok güzel ve düzenli bir yer tuvaletleri, bulaşık yıkama yerleri, duşları bakımlı ve temiz. Denize girmek için deniz ayakkabısı almanız gerekiyor, biraz ilerisinde otoparkı ücretli halk plajı var ve çok güzel.

  YT

  Yasemin Tuna

  3 Aralık 2019 Salı 13:56

  Çok güzel bir kamp alanı tek sorunu denizi keskin kayalar var dikkatli olmak gerekir

  AB

  Ayşe BİLGİÇ

  1 Aralık 2019 Pazar 09:56

  İçeride mutfak yok banyo yok yaz dönemi gitmiştik dehşet kalabalıktı
  Denizi taşlı ve çok sıcaktı hamam suyu gibiydi . sezonda gitmezseniz daha rahat olabilir

  fa

  furkan akkus

  13 Kasım 2019 Çarşamba 09:56

  Sabah 7 den öğlen 12 ye kadar girişte sıra bekledik. Pislik düzensizlik akıyor.İlgi alaka yok.Çadırların arasındaki mesafe 30-40 cm kalacak kadar içerisi dolu.Gittiğimize pişman olduk....

  CD

  Canakan Demir

  9 Kasım 2019 Cumartesi 08:30

  Kamp alanının çok sakin bir zamanına denk geldik. Daha Kamp sezonu açılmamıştı. Yanınızda uzatma kablosu götürürseniz elektrik ihtiyacınızı karşılarsınız. Duş imkanı bulunmaktadır hem deniz kenarında hem de daha içerilerde. Kamp dışında günübirlik piknik içinde kullanılıyor. Mis gibi Orman kokusuyla uyanıyorsunuz. Çadır başına ücret alınıyor tek kişi de olsa 4 kişide olsa aynı fiyatı ödüyorsunuz. Hemen yanında arazileri bir gibi bir adet de otel bulunuyor.

  AO

  Alper Orhan

  4 Kasım 2019 Pazartesi 17:30

  Acemi kampçılar için ideal yerlerden birisi. Yaz sonu gittiğimiz için oldukça sakindi. Yürüme mesafesinde kolaylıkla market ve benzeri alanlara ulaşım sağlayıp ihtiyaçlarınızı giderebilirsiniz. Kamp alanı içerisinde kalan sahil çok fazla taşlı olduğu için arabayla 2 dk yürüyerek 15 dk mesafede incekum halk plajında yüzebilirsiniz. Duşlar ve lavabolar oldukça temizdi. Kalabalık dönemlerinde sıcak su sıkıntısı yaşanabilir. Kamp alanının önünden Alanya merkeze kalkan otobüsler geçiyor. Hizmete göre fiyat uygundu.

  RH

  Ramazan HOŞGÖREN

  8 Ekim 2019 Salı 15:40

  Güzel sakin ve güzel bir yer
  merak edenler yorum isteyen arkadaşlar için madde madde gördüklerimi yazmaya çalışacağım
  yanınızda mutlaka olması gerekenler denizi taşlı olduğundan deniz ayakkabısı, 15-20 metre uzatma kablosu
  artıları denizi güzel orman kampından çıktıktan sonra 1 km yakınında bim migros vb alışveriş merkezleri bulunuyor
  orman kampında aile yeri ve bekarlar için ayrılan alanlar ayrı yerlerde ve birbirinden ayrılmış durumda
  bulaşık yıkama yeri duş alma yeri bulunuyor
  küçük bir not: eğer benim gibi 2 tane küçük çocuğunuz varsa yanınızda mutlaka 20 litrelik su bidonu götürün sahilde musluktan doldurup güneşe koyun sıcak su ile çocuklarınız duş alsın yoksa sıcak suyu yok

  MC

  Meral Cuhadar

  28 Eylül 2019 Cumartesi 06:00

  Muhteşem bir kamp alanı yoğun günlerde gitmeyin ancak normal zamanda o bölgefeyseniz ilk tercihiniz olabilir. Duş buzdolabı bulaşık yıkama alanı çamaşır yıkama yeri ütü masası bile vardı sıcak duş yok bu en büyük eksik güneş enerjisiyle bu sorunu çözebilirler fiyatıda çok uygundu 73 tl gitmenizi öneririm

  Dl

  Dino log

  19 Eylül 2019 Perşembe 16:40

  Güzel sakin saygılı insanlarla dolu bir yer.
  1) denizi taşlı deniz ayakkabısı alın mutlaka ordaki markette de var.
  2) cadirlara 4 kisi rahat sığar size mat veriyorlar ama yaninizda mutlaka kilim sisme yatak vb. getirmenizde fayda var.
  3) 80 tl cadirlar 20 tl mini buzdolap ve 15 liraya mangal kiralayabiliyorsunuz. Yerde ateşe izin yok.
  4) bulasik yikamak icin yer var.
  5) alanya merkeze 20 dk uzaklıkta akşamları gidebilirsiniz.
  6) sıcak su yoktu ya da var ama bi sure sonra bitiyor ben hic sicaksu ile dus almadim. Sadece bulasii yikarken sicak su akmıştı.
  7) aile ile bekarlar ayrı ayrı kalıyor.

  ea

  enes adıgüzel

  18 Eylül 2019 Çarşamba 11:20

  Kamp genel olarak mükemmel di bir kaç eksisi vardı ama onlar da düzeltilebilecek şeyler olduğunu düşünüyorum.
  Denizi harika eylül ayında gitmemize rağmen sıcaklığı iyiydi hatta serinletmekten ziyade sıcaklıyorsunuz duşlar 18:00 dan sonra tamamen soğuk akmaya başlıyor tek kötü yanı bu diyebilirim kertenkeleler var ama kesinlikle zararsız unutmayın siz onların doğal yaşam alanındasınız marketinde çoğu şey var (şampuan, deniz ayakkabası, kömür,mangal teli vs.) Deniz taşlı ve kayalık mutlaka deniz ayakkabısı olmalı.
  Çok fazla balık var ve su altı tıpkı belgesel gibi deniz gözlüğünüzü unutmayın:)

  AS

  Alperen Söker

  4 Eylül 2019 Çarşamba 17:30

  Fiyatlar makul... 3 kişi 2 çadır aracımız ile 53 TL günlük ödeme yaptık gayet uygun bir fiyat. Ama içeri girdikten sonra pişman olmadım değil... Duşlarda sıcak su yok, elektrik prizlerinin yarısı calismiyor, buzdolabı kiralamak isterseniz ellerinde olmuyor, personel sanki zorla çalışıyormuş gibi davranıyor. Ağzından lafı zor aliyorsunuz. Kayıt bürosundaki personel bir bayan soru sorduğu halde cevaplayamiyordu o yüzden tartıştım hatta. Sahiline gelirsek 50-60 metre açıldığında bile ayakların değebiliyor. Çok fazla taşlık ve kayalık...

  TV

  Turhan Vural

  2 Eylül 2019 Pazartesi 19:30

  Duşlar çok kötü pis ve dışkı kokmakta. Tuvaletleri temizliyorlar mı bilmiyorum herhalde 3-4 güne bir temizleniyor. Konaklama yerleri Evli ve bekar olarak iki ayrı bölüme ayrılmakta. Evlilerin konaklama yerlerinde böcek kertenkele arı karınca örümcek akrep gibi haşerelerle her an karşılaşabilirsiniz , hazırlıklı olun. Evliler için ayrılan kısım tıkış tıkış yan çadırda uyuyan kişilerin uyurken aldıkları nefesi ensenizde hissedebilirsiniz. Bekar arkadaşlar için söylüyorum bekarlara ayrılan kısımda kalacağınıza gidin yol kenarında çadır kurun daha iyi. Deniz taşlarla dolu eğer girmek isterseniz ya terlikle girin ya da yanınızda bolca tentirdiyot ve yara bandı getirtin. Market fiyatları dışarıya göre pahalı. Çalışanlarda Güler yüzden eser yok, tartışmaya meyilliler, huzurlu bir tatil yapmak istiyorsanız çalışanlarla sorun yaşamayın tabiri caizse size sunulan her imkana tamah edin ve bir sorunla karşılaşırsanız içinize atın ki zira sorununuzu dile getirmeye kalkarsanız tartışma hatta ve hatta kavga durumuna hazırlıklı olun. Yıllarca arkadaşlarım yahut ailemle çeşitli yerlerde kamp yapmış biri olarak tatil yapacaklara kesinlikle burayı tavsiye etmiyorum.

  mr

  mah ruyan

  31 Ağustos 2019 Cumartesi 19:30

  -Duş için sıcak su mevcut değil.
  -Çok fazla uzun süreli konaklama yapan aile var adeta yazlık ev gibi kullanıyorlar.
  -Şezlonglar ücretli
  -Plajı çok küçük ve çok taşlı. Deniz ayakkabısı olmadan denize girmek pek mümkün değil
  -Mehmet bey güler yüzlü samimi biri fakat resepsiyon bölümünde duran arkadaş hayattan bezmiş sanırım.
  -Wi-fi yok.
  +Buzdolabı kiralayabilirsiniz (günlük 29 TL)
  +Uzatma kablonuz varsa elektrik sorun olmuyor.
  +Aile ile rahatlıkla gidilebilir. Nezih bir ortam var
  +Küçük bir market mevcut ekmek atıştırmalık kömür vs temin edebilirsiniz
  +Orman içi olduğu için çoğunlukla gölge oluyor.
  +Mangal, nargile, semaver yakabilirsiniz.
  (Günlük konaklama çadır başı fiyat 53 TL ve girişte 50 TL depozito alınıyor çıkarken iade ediliyor)

  NG

  Nazan Gormen

  31 Ağustos 2019 Cumartesi 19:30

  Doğa ve kamp alanı olarak güzel bir yer lakin duşlar ve lavabolar ortak kullanım alanı, bu durumdan dolayı temizliğine hijyenine çok fazla önem verilmemektedir. Duşlar da sıcak su namına hiç bir şey yok. Denizi taşlık deniz ayakkabısı olmadan girmek zor taşlar ayaklarınızı kesebilir nitekim bizim de başımıza geldi. Buzdolabı kiraliyacaksaniz şayet yanınızda 15 yada 20 metre uzatma goturmeniz gerekir. Evcil hayvan kabul etmeleri çok hoşumuza gitti köpeğimiz olduğu için burayı tercih ettik. Düzgün bir yerleşik yeri yok herkes dip dibe lakin her ne kadar olumsuz yanları olsa da gidip görmeye değer...

  FA

  Fulya Akcapınar

  30 Ağustos 2019 Cuma 19:30

  Sahil kampı konusundaki ilk deneyimimizi burada gerçekleştirdik. Günlük 4 kişiye kadar-4 kişi dahil-çadırınla konaklama ücreti 53 TL. Kamp alanına sabah 8.00 ile akşam 22.00 arasında giriş yapabilirsiniz. Çıkışlar ise 12.00 ye kadar yapılıyor. Çadırınızı belirlenen parsellerden birisi üzerine kurup, kamp yerinizi tercihe bağlı olarak seçebiliyorsunuz. Aracınızı da çadırınızın yakınına park etme imkanınız oluyor. Ortak kullanımı olan mutfak, tuvalet, duş vb. mevcut. Elektrik, su günlük kalma ücretine dahil. Elektrik kişilerin kendi getirdikleri uzatmalar ile sağlanıyor. Ortalama 20 m lik bir uzatma getirmek şart. Fakat komşularınız iyiyse onların uzatmalarından da elektrik sağlayabilirsiniz. (Bize yardımcı olmuşlardı) :) Ayrıca günlük 20 TL ye mini buzdolabı kiralama imkanınız da var. Tuvalet ve duşlar oldukça kirli. Gerçekleştirilen temizlik yetersiz kalıyor. Çünkü kişi sayısı epey fazla. Ayrıca günün hiçbir saatinde sıcak su bulunmuyor. Bölge ise tamamen çamlık. Kamp alanı içinde market mevcut ve fiyatları dışarıya nazaran fahiş değil. Denizde hiç dalga yok. Kesinlikle biz çok beğendik. Ancak sahil taşlık. Denize deniz ayakkabısı ile girmek şart. Fakat kamp alanında bolca kertenkele ve çeşitli böcek türleri mevcut. Ama en önemlisi kamp alanına evcil hayvan kabul ediliyor. :))

  EA

  Ezgi Albay

  25 Ağustos 2019 Pazar 03:06

  Biz maalesef ilk kamp deneyimimizi burda gerçekleştirmiş olduk. Bizden bağımsız olarak her konuda sıkıntılı bir kamp yeriydi. Oraya ev gibi yerleşen 4-5 ay orda kalan kişiler var genel olarak ve sıcak kanlı olmadıkları gibi rahatsız ediciler. Kamp yeri imkanları zaten kısıtlı üstelik denizi de taşlık deniz ayakkabısı olmadan girilmez bence çok batıyor taşlar kaya gibiler. Mehmet Sönmez bey işletme müdürü zannedersem çok iyi bir insan. Onun haricinde hiçbir şeyden memnun kalmadık.

  SZ

  Suat Zengin

  24 Ağustos 2019 Cumartesi 03:06

  Yer ve konum olarak güzel alanya dönüşünde öğrendim kamp alanı olduğunu çadırım yanımda idi içeriye girdim yer bulup çadırını kurdum arabayı hemen çadırın az önünde park ettim sabah kalktım görevli gelerek aracı buradan kaldırmamı istedi yan tarafta boş bir alanda park eden araçların yanına çektim araçtan inmeden bir dalkavuk geldi ve oraya park edemeyeceğimi söyledi neden dedim yasak dedi diğerleri neden park etmiş dedim derken anladımki oranın aylıkçıları varmış adeta babasının arazisi gibi sahiplenmişler öğleden önce çıkacağım dedim ama ikna edemedim tartıştık tekrar arabayı eski yerine aldım görevli dönüşte tekrar çekmemi istedi o zaman yer gösterin dedim aynı yere yönlerdirdi şu karavandaki adam koymam için izin vermiyor dedim bende bu aracı gidene kadar buradan haraket ettirmem dedim çekti gitti ayrımcılık var parayı alıyorsa herkez istediği müsait olan yere aracını park etmeli yada diş göstererek kendi hakkını savunmalı. Duş ve tuvalet temizdi sahil biraz kayalık ama bizim için önemli olan orman kampıydı denizde yanında ekstrası oldu

  wl

  watcing learning

  23 Ağustos 2019 Cuma 03:06

  ben 2 gün önce gittim ve gerçekten resimlerdeki gibi değil hem çok kalabalık çadırlar yan yana hem her yerde elektirik yok tuvaletler çok pis çalışanlar ilgisiz ayrıca plajı berbat cankurtaran misafirlerin benim açık olmamdan rahatsız olduklarını ve gitmem gerektiğini söyledi ayrıca mayoyla girmiştim Allahtan bikini giymedim bu kadar dar görüşlü insanlarsanız lütfen gidip arabistanda endonezyada fasta falan yaşayın ancak kurtarır içiniz de rahat eder hiç açık görmezsiniz

  AC

  Ahmet Canpolat

  22 Ağustos 2019 Perşembe 03:06

  Girişte kendinize yardımcı olacak muhatap bulmak zor. Ayrıca çadır kampının masrafları otel den çok farklı sayılmaz. Yani sadece daha az para harcamak için bu kampı tercih ederseniz bu yalnış bir tercih olabilir. Çoğu zaman kalacak yer bulmakta ve aracınızı yakınınıza park etmekte güçlük çekebilirsiniz. Bir de kaldığınız yeri iyi öğrenin. Aksi takdirde yerinizi bulmakta güçlük çekebilirsiniz. Geceleri uyumak sıcak dolayısıyla ilk günlerde biraz zor gelecektir. Telefon şarj etmek için bir yer bulmak zor. Acil durumda ben mescitteki prizleri kullandım. Soyunma odaları ve duş alma yerleri tamamen ücretsiz ama bir o kadar da sıkıntılı. Sahil yakınında büfe var. Ancak fiyatları çok beğenemeyebilirsiniz. Onun dışında sahili genelde çok kalabalık sayılmaz. Gözünüz çok yükseklerde değilse iyi bir tatil için fena sayılmaz.

  Ay

  Ata yılmaz

  22 Ağustos 2019 Perşembe 03:06

  Çok kötü çok kalabalık çadırlar dipdibe oraya kök salmış çadırını bildiğin eve dönüştürmüş bi çok aile var bazıları yabani gibi bakıyor yeni gelenlere üstelik kendi istedikleri yere çadır kurmanızı istiyorlar tuhaf insanlarla karşılaşıyorsunuz ama işletme sahibi Mehmet Sönmez beye teşekkür ederim kendisi çok kibar çok anlayışlı ve her problemi çözen bir insan tek iyi olarak hatırladığım nokta oydu ama tavsiye etmem gidecekseniz sakin zamanda gidin

  BC

  Berna Celik

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 03:06

  Kesinlikle tavsiye etmiyorum. Pek çok kamp yerinde konakladım bu kadar düzensiz bir yer görmedim.butun yorumları okuyun lütfen aylık kalanlardan herkes şikayetçi.kendi özel .mulkiyetleri gibi davranıyorlar. 5 tane çadır kurup 1 çadır parasi ödeyerek 5 ay boyunca yer işgal ediyorlar. Ve bizim gibi 3- 5 günlüğüne gelenler yer bulmakta zorlanıyor. Bulduğunuz yere yok oraya çadır kuramazsınız vay burası olmaz diyip
  çadırınızı kaldırmaya çalışıyorlar. Bi de üstüne jandarmayla tehdit ediliyorsunuz işletme yönetimi tarafından. Biz çadırınızı kaldırmadık. Jandarma da geldi ve bizim yapabileceğimiz birşey yok diyerek haklılığımızı da desteklercesine kibarca gittiler.anayasa 43. Madde ve kiyi kanunu 5. Madde arti danistay emsal kararları okursanız hicbir şekilde böyle bir müdahalenin yapilamayacagina kanaat getirirsiniz. Ordaki 3 beş tane aylikciya da pabuç bırakmazsınız. Mahkemeye versek hepsinin başı ağrır. Yanı anlayacağınız dış gecirebildiklerine. .. doğası muhteşem biryer olmasına rağmen 3 günlük tatilimizi zehir ettikleri için bir daha gelmeyeceğim. Ilk geceden beri uğraşıyorlar, direndik çadırı kaldırmadık hiçbirşey yapamadılar.illa gidecem diyorsanız da dik durun çadırınızı istediğiniz yere kurun hiçbi halt edemezler. Sahiller hepimizin. Saygılar..

  MS

  Mesut Solak

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 03:06

  Incekum orman kampi benim icin guzel bir yer isletme calisanlari gayet kibar bize oldukca yrdimci oldular ayrica tesekkur ederim tek sikayetim burayi bazi aylikcilarin isgal etmesi. Ve herkese acik alanlarin bunlar tarafindan siddetle sahiplenmis olmasi bazi alanlara cadir kurdurmamak icin ellerinden geleni yapiyor olmalari insanicileden cikariyor isletmecilerin bu konuyla alakali derhal bir uygulama yapmasi gerekiyor bununla alakali gerekli yetki mercilerinede sikayetlerimi ayrica iletecegim

  EC

  Emine Ciftci Demirbaş

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 03:06

  Doğayla başbaşa kalamayacaginiz kadar kalabalık,çadırlar dip dibe,gece komşu çadırdan horlama sesleri eşliğinde uyumaya çalışırken sabah oluyor

  hk

  huseyin kusakli

  7 Ağustos 2019 Çarşamba 03:06

  Girişten itibaren başlayalım. İncekum Aytemiz petrolün yanından giriyorsunuz.Kapıda gayet nazik bir görevli sizi karşılıyor. Çadır kurmak istiyorsanız sizden araba ruhsatınızı ve telefon numaranızı alıp 100 mt ileride ki resepsiyona yönlendiriyor. Giris islemleri yapip 50 tl depozito ve cadir icin 53 tl odeme yapıyorsunuz.(2019 Ağustos) Size otel bilekligi veriyorlar. Sonra dönüp ruhsatinizi almayi unutmayın. Kocaman bir alan ve kendinize uygun biryer seçin ve zeminin düzgün olmasına dikkat edin.Iceride tuvaletler bulasik lavabolari duslar market herşey mevcut.Plaja dogru yurumeye basladiginizda sizi kapalı ve sakin bir koy karşılıyor. (Phaselis gibi ama daha büyük).Zemin biraz kayalık ama yüzmek için zararsız. Su ılık hatta sizi serinletmez bile.ileride kayanin ucundan olta atabilirsiniz ama dip oltası olmasın; takımlarınızı birakabilirsiniz.Kaya uzerinden kefal ve sokar balığı yakalayabilirsiniz.
  Orman dan ve kamptan memnun kalacaginizi düşünüyorum.

  DF

  DU FA

  7 Ağustos 2019 Çarşamba 03:06

  yogun agaclar altinda ve golgelik.kendi plaji mevcut. denizi guzel fakat kayaliklar mevcut. tehlike arz edebiliyor kayaliklara dikkat etmek gerekli. alan oldukça geniş çadir ve karavan alanlari yeterince mevcut. elektrik var uzatma kablosuyla çadira kadar çekebiliyorsunuz. icinde market var. fiyatlar normale yakin. wc dus alanlari temizligi orta seviye. aslinda surekli temizlenip sarf malzemeri tedarik ediliyor fakat kisa surede tekrar kirleniyor. dusta asla sicak suya denk gelmedim. ilik suya da denk gelmedim. çamaşırhane yok. fakat 700m civari belde merkezi var çamaşır yikama dahil ihtiyaçlarinizi karsilayabilirsiniz. genel itibariyle huzurlu bir ortam.

  İncekum Orman Kampı için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Avsallar, D400, Alanya/Antalya 90 242 517 1611