Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Yedigöller Kamp Alanı Hakkında

2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire 18 Bungalov Eviyle bugün 90 kişiye konaklama imkanı sunan Yedigöller Millipark alanındaki tek konaklama tesisi. Bolu-Yedigöller Millipark mevkiinde bulunan tesisimiz, doğasever ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için en ideal mekan!

Şehir yaşamının yorucu ve bunaltıcı etkisinden uzaklaşmak,doğanın içinde yenilenmek istiyorsanız,farklı güzellikte onlarca manzaranın tadını çıkartmak için Türkiye?nin en güzel orman alanlarından birisi olan Yedigöller?e mutlaka gelmelisiniz. Siz misafirlerimizi ağırlamaktan büyük zevk duyacağız.

Yedigöller Nerede?
Bolu’nun kuzeyinde kalan Yedigöller Milli Parkı “karışık orman bitkilerinin topluca aynı yörede” bulunması sebebiyle 1965 yılında Milli Park ilan edilmiş olup; 2019 hektarlık bir alanı kapsamaktadır. Bununla beraber parka adını veren ve 1,5 km’lik bir hat boyunca yan yana dizili 7 adet küçük gölün varlığı burada en dikkat çeken unsurdur. Göller, vadiyi dolduran iki heyelanın teşkil ettiği setlenmeler sonucu meydana gelmiş olup, kuzeyden güneye doğru dizilişi; Seringöl, Büyükgöl, Deringöl, Nazlıgöl, Kurugöl, İncegöl ve Sazlıgöl şeklindedir.

Yedigöller Milli Parkı’na Ulaşım
Ankara-İstanbul karayolunun 152. km’sinden Yeniçağ ayırımı ve 190. km’sindeki Bolu il merkezinden ayrılan yollarla sağlanabilir. Park Bolu iline 42 km uzaklıktadır.

Batı Karadeniz Bölgesi’nin oldukça engebeli bir yöresinde bulunan milli parkta irili ufaklı göller, orman denizini andıran zengin bitki örtüsü, göllerde yaşayan alabalıklar ve bu değerlerin yarattığı rekreasyonel kullanım potansiyeli ana kaynak değerleri oluştururlar.

Yedigöller’de Göller Nasıl Oluşmuş?
Genellikle sahanın jeolojik yapısı serpantinlerden ve volkanik kayaçlardan oluşmuştur. Bölgedeki göller; yer hareketleri sonucu kayan kitlelerin vadilerin önlerini kapaması sonucu suların arkada birikmesi ile oluşmuş heyelan gölleridir. Bunlardan bazıları dip kaçakları ile birbirine bağlıdır.Milli parka hakim bitki örtüsü kayın ağacıdır. Ayrıca meşe, gürgen, kızılağaç, karaçam, sarıçam, göknar, karaağaç, ıhlamur ve porsuk gibi değişik tür ağaçlar da görülmektedir. Milli parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda geyik, karaca, ayı, domuz, kurt, tilki ve sincap gibi yaban hayvanı türleri bulunmaktadır.

Ülkemizde ilk kültür alabalığı üretme istasyonu 1969 yılında bu milli parkta kurulmuş olup, ülkemizde yayılmasında örnek teşkil etmiştir.

Yedigöller’de Ne Yapılır?
Kampçılık, günübirlik ziyaretler, tabiat yürüyüşü ve karışık orman bitkilerinin mevsimlere göre değişen renkleri ile özellikle sonbahar aylarında doğa fotoğrafçılığı açısından son derece uygundur. Konaklama parkta mevcut kamp alanında ve bungalovlarda sağlanabilmektedir.

Yedigöller Milli Parkında Gezilecek Yerler
Milli park içerisindeki farklı büyüklük ve normlardaki saf kayın ve karışık (kayın-karaçam-meşe)ormanlarıyla çerçevelenmiş üst üste dizilmiş göller, Kapankaya manzara seyir terasından farklı renk-doku-tek tür çeşitliliği içerisindeki eşsiz peyzaj güzellikler, irili ufaklı şelaleler,Karaçam Anıt Ağacı, çok sayıdaki doğal su kaynakları, geyik üretme sahası, Köyyeri tepesindeki halen kalıntıları görülen tarihi dinlenme yeri, özellikle sonbahardaki flora çeşitliliğinin sergilediği farklı renklerdeki peyzaj görüntüleri görülmeye değer özellik ve yerlerdir. Kapankaya manzara seyir yerine çıkıldığında gölleri ve eşsiz peyzaj güzellikleri görmek mümkün olduğu gibi, yol kenarındaki levhanın bulunduğu yerden patika takip edildiğinde Karaçam Anıt Ağacı görülebilir. Geyik üretim alanı da ziyaret edilebilecek yerlerdendir.

 

Yedigöller Kamp Alanı Olanakları

  • Ateş Alanı
  • Bungalov
  • Göl Kenarı
  • Karavan
  • Mangal Alanı
  • Market
  • Orman Alanı

Değerlendirmeler - 47

Gökhan Tükenmez

5 Çok iyi

Milli park girişi 60 TL gelene kadar dar virajlı yollardan geliyorsunuz. Buraya gelen kişiler kesinlikle gelmeden marketten alışveriş yapsınlar. Yakınlarda market yok. Piknik yapılacak masalar var, kamp yapılacak alanlar var , wc var 29 Haziran tarihinde geldik hava serin.

29 Haziran 2023 09:16 - Google Yorumu

Türker DÜLGER

5 Çok iyi

Huzur dolu, doğası harika. Kuş sesleri eşliğinde doğayı gezebilirsiniz. Mutlaka görün

28 Haziran 2023 11:08 - Google Yorumu

Yasar K

5 Çok iyi

Önce şunu belirtmek gerek, başka bir ülkede olsa tüm dünyaya tanıtır ve korurlardi. Yol çok kötü, yıllardır boyle. Yola çıkmadan önce hava durumuna bakın, yağışlı ve sisli havalarda gitmeniz tehlikeli olur. Tesis anlamında pek bir beklentiniz olmasın. İçerideki konaklama olanağı çok az ve pahalı. Çadırla kalmak için ideal.

9 Haziran 2023 03:28 - Google Yorumu

Fatma Teli

5 Çok iyi

Sonbahar burada bir başka yaşanıyor. Doğa, renklerini en yaratıcı biçimde bizlerle paylaşıyor. Tek kötü yanı haftasonu giderseniz trafik ve insan yoğunluğu çok fazla.

13 Mayıs 2023 12:42 - Google Yorumu

Hıfzı Şimşek

5 Çok iyi

Giriş Bolu merkeze 55 km uzaklıkta. Burada 7 tane göl var. Bunların isimleri Derin göl, Nazlı Göl, Serin Göl, İnce Göl, Büyük Göl, Sazlı Göl, kuru göl. Ayrıca tepeden inişte kapankaya seyir terasına çıkmayı unutmayın. Ana yola yakın yürümeme mesafesinde Dilek çeşmesi var. Bir yerden 7 farklı ağız ile su akıyor. Ayrıca Park içerisinde bir de şelale var. Eğer yaz ayında giderseniz buz gibi hava yüzünüze çarpıyor. Piknik masaları, Wc ler mevcut. Ateş yakmak akşam 19.00 dan sonra yerde olmamak kaydıyla serbest. Çadır kuruluyor karavan giriyor ayrı bir ücreti var Hafta sonları yoğunluk oluyor. İçeride konaklamak için evlerde bulunuyor. Doğası ile sizi etkileyen bir yer.

6 Nisan 2023 08:20 - Google Yorumu

Aybike Arin

3 hoş

Doğa harika huzur bulacağınız bir yer ancak kamp alanındaki kısıtlamalar orada rahat kalmanızı engelliyor elektrik sadece wclerde var ateş yakmak yasak tüp vs. de dahil 😑 Milli parkçılar düz alanlara kampı yasaklamış tepelere doğru çadır kuruluyor biz fotodaki gibi kurduk hemen uyarıya geldiler yer değiştirin ceza yazılır diye genel olarak güvenilir ortamdı

2 Ağustos 2022 01:58 - Google Yorumu

Seçil Ada

5 Çok iyi

Kamp alanını kısıtlamaları, ücretlendirmeleri kötü olmuş. Onun dışında doğa muhteşem ötesi. Yalnız çok çok soğuk. Çoğunlukla kışlık kıyafetlerle gelmenizi öneririm. Gece 10 dereceye kadar düşüyor. Uyku tulumu ne varsa gece sıcak tutacak mutlaka getiriniz.

16 Temmuz 2022 06:44 - Google Yorumu

Sermet Tabakçıoğlu

2 Kötü

2021 yılındaki kamp deneyimimizde hiçbir kısıtlama olmadan, gerek ateş yakmak gerekse dilediğimiz alana kurulmak adına çok serbesttik. Fakat bu sene çadırcıları hem gölden çok uzağa (inanılmaz dik rampalara) itmişler hem de ateş, tüp, semaver yasaklayıp bir de çadır başı ücret belirlemişler. Çadırınızla aracınız arasında baya yokuş mesafe tırmanıyorsunuz. Ateş yakmanın yasak olmasının yanı sıra bir de fazlasıyla soğuk. Önerilmez bir kamp deneyimi.

16 Temmuz 2022 11:36 - Google Yorumu

Şule İZMİRLİOĞLU

5 Çok iyi

Muhteşem bir yer. Kasım ayında özellikle...

5 Temmuz 2022 01:51 - Google Yorumu

Ömer Yıldırım

5 Çok iyi

Süper bie yer. Görülmeye değer. Ayrıca kamp öncelikli seçeneğiniz olsun. Geceleri çok soğuk. Ateş yakabilirsiniz..

26 Haziran 2022 09:06 - Google Yorumu

Özay Karadere

5 Çok iyi

Kamp alanları kısıtlanmış ve eskisi gibi heryerde kamp kurulmuyor nazlıgöl kamp alanı ve deringölün üstünde kamp alanı var sadece

31 Mayıs 2022 12:33 - Google Yorumu

ali koç

5 Çok iyi

Bir doğa harikası. Ateş yakmak yasak.

1 Mayıs 2022 03:08 - Google Yorumu

Ayça Lodos

Çadırınızı kapıp bir iki geceliğine kafa dinlemek için inanılmaz güzel bir yer. Kendinize sürpriz yapmak isterseniz gece gidin ve rastgele bir yere çadır kurun. Sabah uyanıp çadırdan çıkınca karşınızda bulacağınız manzara inanılmaz olacak. Ulaşımı çok dert değil sadece yollar biraz virajlı ve doğal olarak çok yüksek. Tesisin içinde yemek yiyebileceğiniz, temel ihtiyaçlarınızı gidebileceğiniz her şey mevcut. Tek önerim mutlaka yağmurluk alın yanınıza, her an deli gibi yağmur yağabiliyor.

6 Mart 2022 09:11 - Google Yorumu

Tayfun ATAY

35 yıldır kamp için ziyaret etiğim yedigöller artık tüm doğallığını yitirmiş durumda yazık ettiler güzelim yere doğa ve yaban hayatını bitirdiler sanki şehir trafiği gibi trafik var birde medya reklamları insanları buraya çekiyor neden korunmuyor bu güzelim yerler anlaşılır gibi değil.

3 Ocak 2022 12:56 - Google Yorumu

Barış Çeker

Bolu Merkezden 1 saat kadar virajli bir yolun sonunda Yedigöller Milli parkına ulasiyorsunuz. Kasım ayının ikinci haftası itibariyle renk tonları biraz daha kızıla dönmüş, yaprakların çoğu dökülmüş. Yol boyunca bazı noktalarda kar buz olsa da göller bölgesi çok soğuk değildi. Zamanınız müsait ise hafta içi günlerde ziyaret etmenizi tavsiye ederim. Hafta Sonları epey bir kalabalık oluyor. Yine de burada kalabalığı unutup doğanın guzelliklerine kapılıp gidiyorsunuz. Kamp yapmak için harika bir yer.

16 Kasım 2021 02:33 - Google Yorumu

Ali Demir

Batı Karadeniz Bölgesi’nde Bolu’nun 42 km. kuzeyinde Zonguldak’ın güneyinde yer alan Milli Parka Ankara–İstanbul karayolunun 152. km’sindeki Yeniçağa ve 190. km’sindeki Bolu’dan kuzeye ayrılan yollarla ulaşılır. Kışın Bolu–Yedigöller güzergâhı (karla) kapalı olduğundan ulaşım, Yeniçağa–Mengen–Yazıcık veya Devrek- Yazıcık üzerinden yapılır. 1642 hektar büyüklüğündeki Yedigöller Havzası, 1965 yılında milli park olarak korumaya alınmıştır. Havza kayan kütlelerin vadilerin önlerini kapatması sonucu oluşan, yüzeysel ve yeraltı akışlarıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye 1500 m. mesafede sıralanmış 7 gölden oluşmuştur. Milli park içindeki “Köyyeri” mevkiinde yeni Bizans dönemine ait bulunan kalıntılardan, eski dönemlerde bölgenin bir yerleşim yeri olduğu anlaşılmaktadır.

7 Kasım 2021 04:21 - Google Yorumu

Barış Doğru

Ekim’in başında 2 gece kamp yaptık. Tulumsuz kalınmaz bazen hava soğuk olabiliyor. Toprak nemli veya ıslak olabilir, imkanınız varsa çadırın altına branda getirin. Etrafta market, bakkal hiçbir şey yok. Bütün malzemelerinizi getirin. Sadece odunu alabilirsiniz. Küçük bir çuval 50₺. Birkaç saat götürür. Yerde ateş yaktırmıyorlar. Tüp de yasak. Yolu kötü fakat doğası muhteşem. Çok kalabalık olmayan zamanlarda sincap görebilirsiniz. Ayrıca akşamları deringöl’den su samuru gelip yiyeceklerinizi götürebilir. Yedigöller’le ilgili daha fazla drone fotoğrafı için instagram: @itismavic

17 Ekim 2021 10:37 - Google Yorumu

Gönül & Muammer Yılmaz

Batı Karadeniz Bölgesi’nde Bolu’nun 42 km. kuzeyinde Zonguldak’ın güneyinde yer alan Milli Parka Ankara–İstanbul karayolunun 152. km’sindeki Yeniçağa ve 190. km’sindeki Bolu’dan kuzeye ayrılan yollarla ulaşılır.Milli park bünyesinde Büyükgöl, Seringöl, Deringöl, Nazlıgöl, Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl olarak 7 göl vardır. Bu göller aralarında 100 m. yükselti farkı bulunan iki plato üzerindedir.Sessiz ve sakin bünyesi, güzel manzaraları, değişik arazi şekilleri, yürüyüş yolları, şelaleleri, çeşitli cinste bitki ve ağaçlarla süslü yamaçlarıyla piknik, dinlenme, fotoğraf çekme, spor yapma ve kamp kurma gibi rekreatif faaliyetler yapılmaktadır.  Ayrıca, 1 hektarlık alanda çadırla veya karavanla konaklama da yapılabilir. Parkın ziyarete en uygun zamanı nisan-kasım ayları arasıdır.Milli Park İçinde bulunan 18 üniteden oluşan toplam 72 yataklı bungalov evlerde konaklama ve restoran hizmeti verilmektedir.

14 Ekim 2021 04:56 - Google Yorumu

M K

Çadır başına ücret alınıyor, öğrenci %50 indirim, orman yangınlarından dolayı ateş yakmak tamamen yasak, (eskiden varilde yakılıyordu), ortam nezih ve sakin ama haftaiçi gitmenizi tavsiye ederim. Geceleri serin oluyor hazırlıklı olun. Su, tuvalet, mescit imkanlar var. Bol bol kayın ağacı ve sincap manzaralı. Ateş yakılamadığı için pek işinize yarar mı bilmem ama deringöl ve büyükgölde balık tutmak serbest. Ben yine de keşke oltam yanımda olsaydı dedim. Mevcut bilgiler 27.08.2021 itibariyle güncel olup, duruma göre sürekli değişiklik gösterebiliyor bilginize.

26 Ağustos 2021 11:40 - Google Yorumu

Erdem Kose

Hatika bir yer. Tesviye ederim gidiniz

18 Ağustos 2020 04:18 - Google Yorumu

Erdal Erdem

Mükemmel bir alan ve kamp yeri. Buraya ulaşmak için iki yol var ancak iki yolda o kadar bozuk ki insan üzülüyor... Herkese tavsiye ediyorum. Yollarda çalışmalar vardı umarım ulaşımda bir daha sıkıntı olmaz. Kısaca Cennet vatandan muhteşem bir köşe burası.

1 Ağustos 2020 09:05 - Google Yorumu

Murat Sağanak

Hayvanlardan daha zararlı insanlar olmasa mükemmel bir yer sadece kampçılara açık olmalı günlük Ziyaret olmamalı

1 Ağustos 2020 04:33 - Google Yorumu

Ridvan Kurtuldu

Tuvaletler pek temiz değil, bir büfe ve restoran bulunuyor. Fiyatları biraz yüksek. Gündüz tüp dahil her türlü ateş yasak, gece kamp için yer ateşi hariç serbest. 1 km gerideki Nazlıgöl kamp alanına göre çok kalabalık sakinlik için orayı tercih edebilirsiniz ancak büfe ve restorana da uzak olmuş olursunuz. Mangal kömürü gibi malzemeler dahil büfeden temin edebilirsiniz.

30 Temmuz 2020 12:30 - Google Yorumu

Sinan Şahin

Doğası harika; yetişkin ağaçla dolu, dinlendirici bir ortama sahip. Fakat genellikle kalabalık.

11 Temmuz 2020 12:59 - Google Yorumu

Murat KAYA

Tam bir kamp yeri. Yalnız bilmiyenler daha önce buraya gelmemiş olanlar hazırlıklı gitmeli. Elektrik yok. WC ler kirli ve sürekli sıra var. Gece çok soguk uyku tulumu almalısınız. Mangal ve ateş yakmak yasak ama gece karanlık basınca yakıyorlar.

7 Temmuz 2020 03:18 - Google Yorumu

Zeynel Aksakal

Aklınıza geldiği anda çadırı ve

2 Nisan 2020 05:41 - Google Yorumu

Güler Nur Balaban

Gölün kenarındaki masalar ve otopark alani yeterli. Ne çok dip dibe oturmak zorundasınız ne de masa sayısı az. Kasım ayının ortasını geçtiği halde çok güzel bir havaya denk geldik. Tuvaletler biraz yukarıda ama temiz ve malzemeleri eksiksizdi. Onun dışında yakında bir de büfe var çay kahve ihtiyacı karşılanabilir. Yemek de var sandviç tipi ancak biz yemedik.

6 Şubat 2020 06:25 - Google Yorumu

nihat okçay

Çok güzel manzara, temiz hava görülmeye değer.

23 Kasım 2019 03:13 - Google Yorumu

Can Yalçınkaya

Doğal güzelliği , yürüme ve gezme aktiviteleri için mükemmel bir mekan ancak akşam 19 a kadar kamp ateşi , ocak , semaver yakılması kesinlikle yasak idari para cezası uygulanacağı 10 dakikalık anonslarla bildiriliyor. Kamp için geldim ne yiyip ne içeceğim ? Gece 2 de gelip sabah 10 da toplanıp geri dönüyorum. Çadırların etrafı okul gezisi gibi hiç boş kalmıyor. Yetmezmiş gibi oturduğun görenler fotoğraflarını çekmelerini istiyor

9 Kasım 2019 07:34 - Google Yorumu

Gamze Saglam

Doğasıyla inanılmaz güzel piknik için uygun yalnız ateş yakmak yasak kamp alanları mevcut ayrıca orda konaklamak isteyenler için bungolov evler mevcut şehirden uzaklaşmak için harika bir yer

5 Kasım 2019 06:20 - Google Yorumu

Recep DOĞANAY

İstisnasiz Türkiyede ki en güzel kamp alanı 4 gece kaldım yine de doyamadım

28 Ekim 2019 07:40 - Google Yorumu

Vedat Odacı

Yedigöller’de kamp yapabileceğiniz 7 farklı göl kenarı bulunmaktadır. Bu göl kenarlarında insanlar yoğunluğu, zemin, manzara ve hava şartları gibi faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda kişisel olarak size en uygun bölgeyi tercih edebilirsiniz. Yedigöller kamp alanı diye internette arama yaptığımızda farklı tecrübe edinilmiş bilgiler ve fazlasıyla fotoğraf çıkmaktadır. Ancak bu fotoğrafların hangi göle ait olduğu konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır. Yedigöller Milli Parkı içerisinde yer alan göllerin en büyüğü “ Büyükgöl “’dür. Büyükgöl’ün en derin bölgesi 15 metredir. Büyükgöl içerisinde canlı alabalık yetiştirilmesi için damızlık amacıyla kullanılmaktadır. Ülkemizde ki ilk canlı alabalık üretme istasyonu 1969 yılında burada kurulmuştur. Büyükgöl manzarası ile diğer göller arasında en dikkat çekenidir. Yedigöller kamp turu yapmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu bu göl etrafında çadır kampı yapmaktadırlar. Ancak zeminin engebeli oluşu ve ilgi çok üst düzeyde olduğundan dolayı düz bir zemin bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bunun için Büyükgöl’ün etrafında dolaşarak kampa uygun alanlar bulmayı deneyebilirsiniz. Seringöl, Büyükgöl’ün kuzeyinde yer almaktadır. Serin Göl’ün en derin bölgesi 2,5 m olarak ölçülmüştür. Yedigöller’de kamp turu yapacaklar için uygun bölgelerden biridir. Ancak daha güzel manzarası olan göller olduğundan Serin Göl önceliğiniz olmaması tercih sebebiniz olmalıdır. Deringöl Büyükgöl’ün güneydoğusunda yer alan Derin Göl 20m. Uzunluğundaki akan bölümü ile Büyükgöl’e bağlıdır. Her yıl Mayıs ve Eylül dönemlerinde Büyükgöl ve Derin Göl’de ücret karşılığı olta balıkçılığı yapılabilmektedir. Bu dönemlerde Yedigöller milli parkında kamp yapacak olan kişiler için Büyükgöl ve Derin Göl tercih sebebi olmaktadır. Böylelikle hem eşsiz doğa güzelliği arasında olta balıkçılığı yapabilir hem de güzel bir kamp etkinliği  gerçekleştirebilirsiniz. Nazlıgöl En geniş platoya sahip olan göl Nazlıgöl’dür. Dibinden sızdırdığı bol miktardaki su yüzeye çıkarak bir şelale oluşturduğundan Nazlıgöl’e “ Şelale Göl” adı da verilmektedir. Yedigöller en uygun kamp alanı araştırmasında Nazlı Göl ilk sırayı almaktadır. Bu bölge diğer göllere nazaran daha sessiz ve daha huzurludur. Doğayı, eşsiz orman manzarasını ve sessizliği bir arada yaşayacağınız çok uygun bir kamp alanıdır. Göl çevresinde hafif orman içerisine girerek soğuya karşı kendinizi de koruma imkanı elde edebilirsiniz. Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl Bu üç gölün etrafında trekking (yürüyüş) faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu göllerin etrafında yürüyüş etkinlikleri fazla olduğundan bu bölgelerde ki kamp faaliyetleriniz sizleri sıkıntıya sokabilmektedir. Bundan dolayı önceliğiniz olarak Nazlıgöl ve Büyükgöl çevrelerini tercih edebilirsiniz.

28 Ekim 2019 05:00 - Google Yorumu

Serpil KÖKER

Göl kenarında güvenle huzurla kamp yapmak muhteşemdi

27 Ekim 2019 07:15 - Google Yorumu

Eren İnan

Cennet gibi bir yer.. Dakat kesinlikle bu aylarda hava durumuna bakıp gidilmeli. geçtiğimiz haftasonu gittik durmaksızın yağmur yağdı. brandamızı gerdik fakat yinede sorun yaşadık; tam kahvaltımızı hazırlarken fırtına çıktı ekmekler ıslandı sucukları bazlamaya atıp çadırın içine kaçtık :D 4x4 bir branda alırsanız yağmur karşısında çok sorun yaşamazsınız. sabaha karşı müthiş bir soğuk oluyor bu nedenle herşeyden önce mat getirin. biz unuttuk siz unutmayın, donmayın...

7 Ekim 2019 06:09 - Google Yorumu

ümit hüseyinoğlu

15 Eylül 2019 10:18 - Google Yorumu

Yasir Berkli

Adım başı çadır var. Herkes iç içe çadır kurmuş. Herkesin mangal yapması sonucu koskoca kamp alanı duman altı olmuş.

30 Ağustos 2019 04:48 - Google Yorumu

SERDAR ÇELİK

Yedigöller Milli Parkı içinde iki tane çadır kamp alanı var. Burası Derin Gölde bulunan çadır kampı. Otopark yanında aracınızı yakınınıza kadar getirebilirsiz. Çok güzel biryer hafta sonları çok kalabalık oluyor diyorlar biz haftaya içi gittik fazla kalabalık değildi. Çadır yeri ve giriş ücreti toplam 30 tl.

21 Ağustos 2019 05:55 - Google Yorumu

TripAdvisor Yorumcusu

Milli Park içindeki tek tesis olma avantajıyla istedikleri gibi hareket eden başıboş işletme. Çok aç olmamız sebebiyle mecburiyetten aperatif tost gözleme yediğimiz ve küçük bir mola verdiğimiz tesis. Temizlikle uzaktan yakından alakaları yok. Masaların üstleri kırık içinde ve yapış yapış. Tuvaletler rezalet 50 sene önceden kalmış heralde, hadi eski tadilat yapmıyorsunuz bari temizleyin. Bayan tuvaletlerinde eski plaj duşları gibi çeşmenin birini açtığınızda diğeri çalışmıyor. Ayrıca yetersiz olması sebebiyle uzun kuyruklar var. Erkekler tuvaletinde kuyrukta kokuya dayanabilirseniz beklersiniz :) İnsanları böyle bir tesise mecbur bırakan milli park yönetimine yazıklar olsun.

21 Ağustos 2019 06:50 -

Hayrettin KORAMAZ

Mütfiş bir doğa. Ankara dan gelecek iseniz. Otoban dan Bolu ya kadar devam edip Bolu girişinden Yedigöller rotasını takip edin. Gerede üzerinden gelen yol çok kötü. Hatta yol yok. :)

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

Ahmet SERTTAŞ

Doğayla iç içe yaşayacağınız bir yer. 5 yıldız otel konforu arayanlar için uygun değil. Yataklar temiz ve yeterli. Doğa muhteşem. Keyif almak kişinin kendi bileceği bir şey. Biz ailemizle çok güzel bir gün geçirdik.

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

TripAdvisor Yorumcusu

Pisagor Evlerinde 2 gece kaldık. Ev banyo harici iyiydi. Zaten çok fazla hijyen beklememek lazım. Tuvalet ve duş karınca içindeydi, tiksinip sadece saçımızı yıkayabildik. Ufolar yaz ayları için yeterli. Mutfak malzemeleri yok, getirmekte fayda var.Diğer yorumlardaki gibi farelerle karşılaşmadık. Doğa mükemmel. ||||Gelelim oteli de işleten ve buranın tekeli olan restauranta. Her şey aşırı aşırı pahalı. Garsonlar her şeyi yanlış anlıyor. İstemediğimiz pahalı bir ürün getirdiler. Biz bunu istemedik deyince de garson yapacak bir şey yok dedi. Böyle bir şey olabilir mi? Biz de hesabı öderken yapacak bir şey yok dedik ama oralı olmadılar. ||||Sonuç olarak çadırlı camping daha mantıklı.||||Yol bazı bölgelerde bozuk, alçak araçlarla gelinmez. ||||||Otel : 3,5/5||Restaurant : 0/5||Doğa : 5/5

28 Temmuz 2019 06:50 -

TripAdvisor Yorumcusu

Serinevlerde bir gece kaldık. Eve girdiğimizde yerler çok ıslaktı ve evde yoğun deterjan kokusu vardı. Ranzanın alt katında uyumak mümkün değildi çünkü çok basıktı. Tuvalet de pisti. Kısacası verdiğimiz ücrete hiç değmeyen bir bungalovdu.

28 Temmuz 2019 06:50 -

TripAdvisor Yorumcusu

Tost siparis ettik fakat getirilen tost daha önceki müsterilerden artik cikti. Yamuk yumuk kesilmis ve eski oldugu belliydi. DIKKAT TOST SIPARIS ETMEYIN TAZE YAPILMIYOR ! ||Yenisini istedik tavir yaptilar. Bidaha masamiza bakilmadi. Servis sifir. Salata unutuldu.

28 Temmuz 2019 06:50 -

Gündal Kocabıyık

Milli parkın içindeki tek konaklama yeri olmalarının verdiği kibir ile katı kurallara ve yüksek fiyatlara sahip bir işletme. Muhtemelen odalara zarar vermesin kirlenmesin diye evcil hayvan da kabul etmiyorlar ama odalarda kalıp temiz olduğunu yazan da görmedim.. Buraya haftasonu ödeyeceğiniz parayla 2 adet çadır ve diger malzemelerinizi alıp çadırda kalabilirsiniz.

28 Haziran 2019 06:50 - Google Yorumu

Aslı Çildir

Milli park içinde çadırla kamp yapmak istemiyorsanız kalabileceğiniz tek yer.Evler ormana uygun şekilde yapılmış ve içerisinde size yetecek her şey mevcut.Ama tabi ki 5 yıldız kalitesini de beklemeyin.Ama zaten milli parkın güzelliklerini görmek ve tertemiz havasından yararlanmak için ağırlıklı dışarı da olacağınız için burası size yeterli olacaktır.

28 Haziran 2019 06:50 - Google Yorumu

TripAdvisor Yorumcusu

Eşim ve 10 aylık oglum ile bir gece konaklamak icin daha onceden nazli ev icin rezervasyonumuzu yaptirmistik. Tesise vardigimizda dehsete kapildik. Evin cevresinde fareler cirit atiyordu. Evin icine terliklerle giriniz diyorlar. Saniyorsunuz ki muthis temiz bir yere giriyorum. Koltuklara oturmamiz mumkun degildi esyalarimizi dahi birakamadik. Terlikerin bile daha onceden kullanimis olabilecegini dusunduk. Nazli ev somine ve ufo ile isiniyor bir el arabasi odun veriyorlar ama bir tane daha isterseniz parali, verandasinda piknik masasi ve kendi mangal sominesi de bulunuyor mutfakta ocak ve mini buzdolabi var ancak dolabi acinca o kadar kotu kokuyordu ki bebegimin mamalarini koymama imkan olamazdi. Yatak nevresim takimlari degistirilmis gibiydi ancak utu olmasina ragmen baska burusukluk izleri de vardi. Ben degistirmediklerini dusunuyorm. O gece orda kalmadik ama kalsak nasil isinacakti bilemiyorum. Ev degisikligi talep ettik ve serin evlerden 16 numaraya gectik. Evde supurge yoktu ama faraş orumcek agi baglamisti yani epey epey uzun zamandir dokunulmamisti bile. Evin ici deki masada yapiskan bir seyler dokulmus ve silinmemisti elimizi koydugumuzda yapisiyordu. Banyo lavabosu bir once veya artik kacinciysa o kisilerin pislik izleriyle doludu. Dus teknesi daha once hic silinmedigi gibi, tuvalete son oturan kisi sigarasini afiyetle tüttürüp dus teknesinin giderine küllerini birakmisti ve tesis calisanlari bunu dahi temizlemislerdi. Coplerde copler duruyordu bosaltilmamisti. Ranza olan odanin yastiklari cok kotu kokuyordu cift kisilik yatak fena degildi. Biz kendi carsafimizi getirmistik. Oglum icin yanimiza aldigimiz yedek müslin (tulbent) bezlerini yastiklara sararak o isi de cozduk ancak cok guzel bu doga icine yapilan bu guzel tesis bu kadar berbat edilebilirdi. Restorantini hic kullanmadik ama odalarin anahtarlarini restoranttan aliyorsunuz. Serin evlerde her evin disarida kendi barbekusu ve piknik masasi var. Yalniz kap kacak odun komur tum ihtiyaclarinizi sehirden karsilayip gelmeniz gerekiyor. Su anko bildiklerim gorduklerim olmus olsaydi sabah cok erken yedigollere gelir buranin tadini cikarir mangalimi yakar aksam da toplanip donerdim. Kalmam gerekiyorsa da bolu merkez de kalirdim ki ben de Istanbuldan gelmistim.

28 Mayıs 2019 06:50 -

Metin Kpt

Müthiş bir doğa içerisine olan tesis ne doğayı temiz tutuyor ne de size getirliği yemekleri hijyen sunuyor. Yemeğin etkisiyle midemi bozdum ve gezimide mahvetti. Fiyatı ise cabası. Sakın yemek yemeyin. Kuru ekmek tüketin daha iyi. BERBAT DA BERBATI

28 Mayıs 2019 06:50 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Yedigöller Kamp Alanı

Parolanızı Sıfırlayın