Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Taş Gölü Kamp Alanı - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

hoş 5 yorum
3.9
Fiyata Göre
Temizlik

Taş Gölü Kamp Alanı Hakkında

Taş Gölü Kamp Alanı

Taş Gölü Kamp Alanı Olanakları

  • Buz Dolabı
  • Duş
  • Elektrik
  • Ücretsiz Otopark
  • WC

Taş Gölü Kamp Alanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Taş Gölü Kamp Alanı

Ortalama Fiyat 30.00₺
3.9 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
Temizlik

Değerlendirmeler - 5

3.9 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
0
Temizlik
0

Ülviye Çimen Bozkurt

Daha güzel yeme içme tesisler olbilir. Oraya güzel bir gün geçirmek.isteyenlere.cocuklar için de çocuk parkı vs.

24 Kasım 2021 05:33 - Google Yorumu

Muhammed KILIÇ

kamp yapmak için gitmedik ama kamp alanını gezdik. işletme sahibi de çok kibardı. doğası zaten muhteşem bir yer. şelalenin olduğu yer cennetten bir fragman gibiydi. kampçı arkadaşlar içindr alanda duş wc mevcut gecelik 30 tl olarak söylendi. kamp yapmanıza gerek yok gidip doğanın tadını çıkarabilirsiniz. tavsiye edilir.

11 Kasım 2021 09:50 - Google Yorumu

Rıdvan Acar

Gün içerisinde piknik için gidip geldik son 5 km aşırı derecede yolu bozuk, araçla içeri girdik hoşgeldiniz demeden yukarı da ki masalar 30 TL, aşağıdaki masalar 50 TL dediler ben kendi malzemelerimizi kullanacağımız için kabul etmedim,zaten gördüğüm kadarıyla masalara oturanlara da Bi ihtiyaçları olup olmadığı da sorulmadı o yüzden Bi masa tutmanın da Bi anlamı yok, ormanın içinde küçük bir göle dökülen küçük bir şelale, şahsi görüşüm en yakın ilçe olan kozlu ya 32 km uzaklıkta ki mekana gidip görmeye değmez

25 Ağustos 2021 09:01 - Google Yorumu

Hakan GÜL

Gunduzleri mesire alani olarak kullanimda. Toplamda sanirim 10 kampciya kadar kamp noktalarinda yer var. Selale kiyisinda yogunluk var. Araba ile kamp yerine gidip esyalari biraktiktan sonra otopark noktasina aracinizi birakmaniz gerekiyor. Isletmeci samimi. Telefonun cekmemesinden dolayi biz konaklamayi tercih etmedik ama kamp icin tercih edebileceginiz, sessiz bir mekan. Tam kafa dinlemelik mekan.

2 Ağustos 2021 07:41 - Google Yorumu

Seda Karcı

Terkedilmiş bir yer gibi. Gittiğimizde bizden başka hiç kimse yoktu. Tüm masalar yan yatık, her yeri ot bürümüş. Gitmeden önce aradık ve araç üstü çadırla geleceğiz, göl kenarında kamp yapmak istiyoruz mümkün mü, müsait mi diye sorduk. Biz size orda yer ayırırız dediler. 👍🏻 Fakat gittiğimizde bize otlar içinde bir yer gösterdiler kamp alanında hiç kimse olmamasına rağmen göl kenarında kamp yapamayacaktık. Bizim bir köpeğimiz var, sizde de var mı getirsek sorun olur mu dedik. Dişiyse getirin hiçbir şey olmaz dediler. Biz de sandık ki oradaki köpekler erkek. Bilmeyenler için söylüyorum dişi köpekler dişiyle, erkek köpekler de erkek köpekle kavga eder. Farklı cinsiyet olduklarında sorun çıkmaz genelde. Bir gittik ki 5 köpekten 3ü dişi. Bu 3 köpek de biri alabay, biri kurt, biri de cane corso mu ne pitbull benzeri bir cins. Bizimki de Golden.... Bizimkini parçalar bunlar dedik, yok abi siz indirin köpeği bi tanışsınlar hiçbi şey olmaz, bizim köpekler çok sakin hiç başka köpeğe ses etmezler falan böyle relax haller. Bizim de salaklığımıza geldi indirdik çocuğu. İndirdiğimiz anda oradaki köpekler saldırdı tabi ki. Çok şükür bir şey olmadı ama olma ihtimali çok yüksekti. Zor ayırdık. Demem o ki evcil hayvanınızı götürmenizi asla tavsiye etmem. Özellikle dişi bir köpek kesinlikle götürmeyin. Erkek köpekler bağlı, bu sebeple erkek köpek götürebilirsiniz belki ama temkinli olun. sonuçta diğer köpeklerin bölgesi orası ve bazen dişi erkek farketmez kavga etmek için. 2 gün boyunca köpeğimizi arabada tutamayacağımız için ve göl kenarında size yer ayırdık deyip de otların içinde bir yer gösterdikleri için oradan ayrıldık.

13 Haziran 2021 08:58 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Fiyata Göre
Temizlik
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Taş Gölü Kamp Alanı

Parolanızı Sıfırlayın