Kamp Alanları Logo

Rido Camping

Rido Camping, Antalya ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Konyaaltı bölgesinin Geyikbayırı mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cenn..
Geyikbayırı, Konyaaltı/Antalya 90 541 687 4231
Yaklaşık olarak 50₺ / Günlük

Açıklama

Rido Camping, Antalya ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Konyaaltı bölgesinin Geyikbayırı mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Konyaaltı kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabileceğiniz bir yer Rido Camping. Rido Camping çok güzel ve küçük bir cennete benziyor. Arazide boş olan yere direkt olarak kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Rido Camping kampında çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Tertemiz havaya sahip olan Antalya ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Rido Camping sizi çağırıyor. En önemli kriter ise temizliğidir. Tertemiz ve sessiz bir yer Rido Camping.

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 50₺

Fotoğraflar

 • Rido Camping - 0
 • Rido Camping - 1
 • Rido Camping - 2

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Rido Camping Hakkında 5 Yorum

  MT

  Murat Tekir

  17 Eylül 2019 Salı 01:10

  Irmak hanım ve Ali bey'in sıcak sohbetleri ve mükemmel misafirperverlikleri ile kesinlikle tekrar tercih edeceğim mükemmel bir tesis ve doğa harikası. Huzurun doğru adresi.

  Nurhak ÖZTÜRK

  4 Ağustos 2019 Pazar 15:45

  Çalışanlar ilgili fiyatlar normal kesinlikle tavsiye edilir

  ME

  M. Emin Urundaş

  25 Temmuz 2019 Perşembe 12:29

  Kışın daha aktif, yazın tadilattalar. Genellikle dağcılık sporu ile ilgilenenlerin tercih ettiği bir mekan. Çevresi çok güzel, dereler, doğa, dağlar felan, kafa dinlemek için birebir...

  yc

  yildiz cimet

  9 Temmuz 2019 Salı 00:29

  Çok güzel doğayla başbaşa olmak isteyenlere tavsiye edilir...

  yk

  yavuz köksal

  17 Haziran 2019 Pazartesi 17:53

  Harika.. Hele doğal kaynak sulu göleti süper..Buz gibi bir su.. Gidiş yolu kekikler ada çayları bir çok yabani ağaç..Çok sevdik çoluk çocuk.. Her fırsatta gitmeyi düşünüyoruz..

  Rido Camping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Geyikbayırı, Konyaaltı/Antalya 90 541 687 4231