Kamp Yeri Ekle
Oturum aç
Derecelendirme yok 54 yorum
0.0
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Martı Kamping Hakkında

Akliman mevkinde sahile sıfır konumundayız. Martı Kamping çadırlı ve karavanlı konaklama tesisi 1995 yılında hizmete açıldı.

O günden bu güne kapılarımızı hiç kapatmadık. Ulaşılacak asıl hedefin kampçı sayısından çok kampçı memnuniyeti olduğunu bilerek, yıllardır hizmet çıtamızı daha yükseğe taşıyoruz. Akliman/Hamsilos bölgesi sadece ziyaretçilerimize doğası ve tabiatı ile değil, yazın boğucu sıcaklarında bile denizden kıyıya doğru süzülen serin esintisi ve kıyıdan yavaşça derinleşen denizi, Akliman sahilinin tercih sebeplerindendir.

Bu güzel bölgenin tadını çıkarmak isteyenler için her türlü gereksinime cevap verecek şekilde donatılmış hizmet binamızda 5 bayan WC, 5 erkek WC 4 sıcak duş kabini, 8 adet lavabo, kampçı çeşmeleri, bulaşık yıkama, mutfak ve yemek pişirme imkanı, elektrik bağlantı panoları, kampçı terası ve kafeterya , çamaşır yıkama yerleri, Sinop mutfağının zengin çeşitlerini bulabileceğiniz restoranımız, hoş zamanlar geçirebileceğiniz Kampçı terası ve bahçe barımızda yılda 6 ay hizmet vermekteyiz.

Martı Kamping Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Buzdolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Değerlendirmeler - 55

0.0 Derecelendirme yok Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Ahmet Kayra Tüfekçi

3 hoş

Onlarca yer gezdim araç üstü çadırla her yerde kaldım fakat gördüğüm en pahalı camping alanı tek çadır 5 kişi kişi başı 350₺ gece kalıp sabah çıkacağım indirim istediğimde 300₺ denildi içerdeki hizmet için girmediğimden yorum yapmıyorum.

28 Haziran 2023 10:14 - Google Yorumu

Engin BIYIKOĞLU

5 Çok iyi

Lokasyonu, sahili, yeşil alanı, temizliği ve işletmecilerin ilgi alakaları çok güzel. Kesinlikle tavsiye ederim.

23 Mayıs 2023 06:16 - Google Yorumu

Zeynep Özakgün

4 İyi

2 senedir kızlarımın ne zaman tekrar gideceğiz diye sayıkladıkları yer :) otel konforu ve rahatlığı aramıyorsanız kampa geldiğinizi bilincindeyseniz gayet memnun ayrılabilirsiniz. en sevdiğimiz özelliği ortak duş ve tuvaletleri asla kirli bulmadık sürekli tazyikli suyla temizliyorlar her defasında tertemiz. Ortak mutfak geçen seneye göre daha düzenli ve daha kullanışlı. Kumsalı ve denizi tertemiz sadece dalgası biraz sizi zorlayabilir kıyıdan uzaklaşmadığınız sürece sorun yok zaten cankurtaran mevcut. Çocuklarınız varsa içinde ufak ve yeterli bi parkta bulunuyor. Tek sorun ciddi bir sinek sıkıntısı var hele ki bu sene sivrisineklere aşşırı derecede karasineklerde eşlik etti o çok rahatsız etti fiyatlar kamp alanlarına göre ortalama üzeri bu fiyatlarla ilaçlama yapmalarını beklerdim. Seneye tekrar görüşmek üzere sevgili Martı Kamping :)

22 Ağustos 2022 08:30 - Google Yorumu

Bayram S

5 Çok iyi

Tesadüfen gitmiş olduğum kampta ben ve esim ile birlikte mükemmel zamanlar geçirdik. Kamp sahibinin ilgi ve alakası çok güzeldi. Sunulan imkan ve hizmetleri beklentimizin çok üstünde oldu. Konum ve denize sıfır büyük bir alan içinde olması Harika. Guven ve huzur içerisinde bir tatil yapmanın mutluluğu ile ayrılmış bulunmaktayız. Hizmetleri ve Güleryüzlu samimiyetlerinden dolayı kendilerine ayrıca teşekkür ederiz. Sinop’ta kamp yapılacak gerçek bir camping diyebilirim.

17 Ağustos 2022 11:59 - Google Yorumu

Mert Ilker

3 hoş

Kamp alanı yeterli büyüklükte ve yeşillik. Ağaçların küçük ve sayısının az olması özellikle büyük çadırlara gölge bulmayı biraz zorlaştırıyor. Tuvaletler ve duşlar tertemiz. Her daim sabun ve tuvalet kağıdı mevcut. Mutfak lavabosu temizlik konusunda yetersiz. Mutfakta sadece bir tane ocak var ama genelde kamp fazla kalabalık olmadığı için sorun olmuyor. Sivrisinek bu kampın en büyük problemi. 2 gün içinde her tarafımız kızardı. Kaçış mümkün değil. Yönetim ne yazık ki bence zayıf. Alanda 1'inde festival çalışmalarının başlayacağını ve bundan rahatsız olacağımızı bilmelerine rağmen 3'üne kadar kalabilirsiniz dediler. 1'ini bize söylemediler. Ayın 1'inde her tarafımızı ustalar sarınca kamptan zor kaçtık. Festival olayı hariç kamptan genel olarak memnunuz diyebilirim.

4 Ağustos 2022 07:29 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Martı Kamping

Parolanızı Sıfırlayın