Kamp Alanları Logo

Kerem Camping

Kerem Camping, Muğla ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek Sarnıç bölgesinde yerleşiyor. Yazın gidilecekler listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bir tanesi. Sıcak ve soğuk renklerin kavuşt..
Sarnıç, Menteşe/Muğla 90 537 999 9336
Yaklaşık olarak 75₺ / Günlük

Açıklama

Kerem Camping, Muğla ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek Sarnıç bölgesinde yerleşiyor. Yazın gidilecekler listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bir tanesi. Sıcak ve soğuk renklerin kavuştuğu yer olarak bilinen Kerem Camping küçük Cennet olarak da tanınıyor. Denize ve gökyüzüne baktığınızda mavi renginin her tonunu, Güneşe baktığınızda sarı ve turuncu renginin her tonunu, ağaçlıklara ve çimenliklere baktığınızda ise yeşil renginin her tonunu görebilirsiniz. İsterseniz sabah 8'de isterseniz gece 2'de gelin güler yüzlü ve misafirperver personeller size yardımcı olmak için bekliyor. Sabah kuşların cıvıltısıyla, gece ise gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak ve hemen yanındaki denizin dalgalarının sesini duyarak uyuyabileceğiniz sakin ve huzurlu bir yer Kerem Camping. Kerem Camping aynı zamanda doğa ile iç-içe yaşayan müşterilerini düşünerek kablosuz internet yani Wi-Fi özelliğini ekleyerek bu doğada gündemden de geri kalmamanıza olanak sağlamaktadır. Denize sıfır olması yazın sıcağından kurtulmanız için büyük bir avantaj.

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 75₺

Fotoğraflar

 • Kerem Camping - 0
 • Kerem Camping - 1

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Kerem Camping Hakkında 3 Yorum

  Zafer Şanlı

  27 Eylül 2018 Perşembe 17:42

  SP

  Selim Pek

  19 Ağustos 2018 Pazar 23:36

  Eşimle bir hafta kalırız diye gitmiştik. Ama Kerem beyin içten dostluğu ve kamp alnını sakinliği, temizliği, doğanın içinde olup denize 10 metre uzaklıkta harika bir kamp alanı olunca ayrılamadık tam 21 gün kaldık. harika bir tatil yaptık. Teşekkürler önümüzdeki yıl tekrar görüşmek dileğiyle.

  KK

  Kerem KUS

  15 Ağustos 2018 Çarşamba 12:18

  Kerem Camping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Sarnıç, Menteşe/Muğla 90 537 999 9336