Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Kaş Evren Camping - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

İyi 53 yorum
4.8
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Kaş Evren Camping Hakkında

Ülkemizin en çok denize giren şehirlerinden biri olan Antalya’nın ilçesi olan Kaş’ta bulunan Kaş Evren Camping çok uzun süredir müşterilerine hizmet vermektedir. Özellikle deniz kenarına çok yakın olmasıyla dikkat çeken kamp alanından denize yürümek çok kısa bir vakit almaktadır. Yeşilliğin içinde bulunması da birçok müşterinin beğendiği bir özelliktir. Ayrıca ekstra aktiviteler bulundan bölgede tüplü dalış yapabilirsiniz. Bunun dışında Kekova tekne turu da bulunan bölgede yamaç paraşütü yapma alternatifiniz de bulunuyor. Bu bölgede hem sakince tatilinizi geçirebilir hem de bu aktivitelerden birine ücreti karşılığında katılabilirsiniz. Kaş Evren kamp alanı hemen hemen her bütçeye göre bir hizmet içerdiğinden dolayı bu bölgedeki ilk tercihlerinizden biri olabilir.

Kaş Evren Camping Olanakları

  • Buz Dolabı
  • Deniz Kenarı
  • Duş
  • Market

Kaş Evren Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Ortalama Fiyat 0.00₺
4.8 İyi Yorum ekle
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Değerlendirmeler - 53

4.8 İyi Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

ozan elvan

5 Çok iyi

+ ları - Kampın önünde arabayı ücretsiz park edebileceğiniz alanlar olması. - Evren beyin ve çalışanların güzel karşılaması ve yardımcı olması - Kamp alanına çocuk kabul etmeleri ( başka kamp alanları çocuk kabul etmiyor ) - Buzdolaplarının yeterli ve güzel soğutuyor olması - Mutfağının geniş ve ücretsiz kullanabileceğiniz ocaklarının olması - Mutfakta ortak kullanıma ait araç gereçlerinin olması ( tava, tencere, tabak.. ) - Mangal yerlerinin temiz ve kullanıma hazır olması - Mangal araç gereçlerinin olması ( Tel ızgara, kömür, yelpaze, maşa) - Duş ve tuvaletlerin her gün temizlenmesi ve yeterli olması - Tuvaletlerde sürekli tuvalet kağıdı bulunması - Çamaşır makinası olması ( Kullanım başı 50 tl ücreti var. Deterjan veriyorlar. ) - Çamaşır asma alanı olması, - Ortak oturma alanlarında masa ve sandalyelerin olması ayrıca barın etrafında oturma alanlarının olması - Saat 12den sonra canlı müzik yapmak yada oturmak isterseniz barın orda yerler olması - Kamp alanına iniş - çıkış merdivenlerinin ve rampasının ışıklandırılmış olması - Kampa alanına eşya ve malzemelerinizi taşımak için el araba bulunması - Kamp manzarasının güzel olması - Kampın karşısında Migros marin market bulunması ( saat 11de kapanıyor) - Halk plajına ve merkeze yakın olması - leri - Erkek tarafındaki duş başlıklarıdan birinin içi yoktu. - Biz mangal yerlerinin karşındaki taş zemine çadır kurmuştuk ve yanımızdaki direkte lamba yoktu. ( Biz lamba takılmasını isteyince seyyar lamba verildi. ) - Saat akşam 5-6 sonra sıcak su olmaması. ( 2 yaşındaki çocuğumuza sıcak su olmadığı zamanlar duş aldırırken zorlandık ) Evren bey ve Orhan'a selamlar. Biz mutlu ayrıldık tekrar gelmek isteriz. NEŞELİ OL, HAYATI YAŞA!

5 Ağustos 2022 09:47 - Google Yorumu

Omer Celiker

5 Çok iyi

Sadece 3 gün için gittiştik ancak adeta aşık olunca 7 ( 23-30/07 ) gün kaldık.Şu an İstanbul'dayız ama gönlümüz ruhumuz orada kaldı.Kamp sahibi Evren Bey gayet ilgili alakalı gözü gönlü tok bir işletmeci,çalışanlarına baba şevkati ile yaklaşıyor.Sıcak su sürekli mevcut.duşlar tuvaletler gerçekten her daim pırıl pırıl..Görevli arkadaşlar Orhan ve Serdar kampı kendi evi gibi gözetiyorlar ayrıca çözüm odaklılar.Tüp ya da mangal götürmenize gerek yok hem mangal yeri hem de mutfak var 3 tane ocak var,2 tane devasa buz dolabı var.Migros hemen karşısında.Kaş merkeze yürüyerek 8 dk meafede.Ses gürültü yok herkes aile gayet nezih zeytin ağaçları altında yemyeşil tabiatın içinde huzur dolu bir kamp.Ah bir de horozlar erkenden ötmese :) Son bir not; çalışan arkadaşlar tıp öğrencileri şayet sizler de bizler gibi memnun kalırsanız çıkış esnasında gönlünüzden ne kadar koparsa desteklerinizi esirgemeyin lütfen..

31 Temmuz 2022 10:48 - Google Yorumu

Lucian Rhapsody ツ

3 hoş

Marinaya 7-8 dk diye söylensede aslında 15-20 dk yokuş yürüyorsunuz. Bizim kafamıza uymayan şey bu oldu. Denize gitmek için 10 dk bile yürümek saçmalık geliyor sonuçta o sıcakta yüzmek için ordayız. Gelelim işletmeye, ilgileri gayet yeterli. Mekan şirin ve küçük. Çadır alanları çok dar şöyle ki 2 kişi kaydı üstten ve bizim çadıra düştü biri çocuk biri büyüktü. Neyse ki çadırda arıza oluşmadı. Gece gündüz wc gidiyorsanız çok dikkatli olun. Mekanda diken vs türü şeyler bayağı çok var. Yatağa serdiğimiz örtüyü silkelerken içine girmiş allahtan yeni geçtiğimiz yerde sermeden farkettik yoksa yatak patlardı tatil rezil olurdu. Wc banyo fln temiz oturma alanları güzel. Ulaşım kolay. Patara plajı ve müze kısmı gezilmeye değer güzellikte rakat yemek içecek Fiyatları çooook uçuk.. Şuan geldiğimiz yeri ve önceden gittiğimiz rahat geniş konforlu yerleri göz önüne aldığımızda bizim için yetersiz kaldı.

29 Temmuz 2022 07:14 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Kaş Evren Camping

Parolanızı Sıfırlayın