Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı - Tarafından eklendi

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı Hakkında

Bolu Göksu Tabiat Parkı sahip olduğu doğal ve kültürel kaynak değerleri ile bilimsel amaçlı araştırmalara olanak sağlayan, insanların eğlenmelerine, dinlenmelerine ve kısa süreli tatil yapmalarına olanak veren orman ve göl peyzajlarının bütünleştiği doğal kaynak değerlerinin yanında, düzenlenmiş günübirlik kullanım alanıyla da Tabiat Parkı’na gelen ziyaretçilerin rekreasyonel kullanım taleplerini karşılayacak kullanımlara sahiptir. Tabiat Parkı; doğa yürüyüşü, bisiklete binme gibi aktiviteler için uygun alanlar içermektedir.

Özel mülkiyetin ve mera alanının bulunmadığı Tabiat Parkı’nın tamamı devlet ormanı statüsündedir. Tabiat Parkı, ormancılık yönetimi açısından T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı, Bolu Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı, Aladağ Orman İşletme Müdürlüğü’ne bağlı Aladağ Orman İşletme Şefliği sınırları ve sorumluluk alanı içinde yer almaktadır.

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bahçe
 • Bungalov
 • Cafe
 • Çamaşırhane
 • Duş
 • Günlük Temizlik
 • Isıtma
 • Karavan
 • Orman Alanı
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • WC
 • Yürüyüş Alanı

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanında Hangi İmkanlar Var?
 • Otopark 
 • Konaklama Tesisi
 • WC
 • İdari Hizmet Binası
 • Güvenlik Noktaları
 • Restoran
 • Bekçi Evi
 • Giriş Kontrol Noktası
 • Bungalow
Göksu Tabiat Parkı Kampında WC ve duş mevcut mu?

Wc ve Duş Alanları Mevcut

Göksu Tabiat Parkı Kampı çevresinde gezilecek nereler var?
 • Yedigöller Milli Parkı
 • Bolu Müzesi
 • Zafer Kulesi
 • Kartalkaya Kayak Merkezi
 • Esentepe Kayak Merkezi
 • Seben Kaya Evleri
 • Gölcük Gölü
 • Yıldırım Bayezit Camii
 • Akşemseddin Türbesi
 • Akkaya Travertenleri
 • Abant Gölü Tabiat Parkı
 • Sülüklü Göl
 • Sünnet Gölü

Değerlendirmeler - 35

Yakup YAŞAR

5 Çok iyi

Çok yoğun değil korunaklı WC ve Mescit temiz. Kiralık buzdolabı var. Kendisine ait resruranti var. Güzel bir kamp deneyimiydi. Kurbağa sesleri biraz rahatsız edici. Genel anlamda doğa ile başbaşa güzel bir kamp alanı. Kartalkaya tarafından gelinebildigi gibi Gölcük tabiat parki tarafından da ulaşım mümkün.

24 Haziran 2023 06:53 - Google Yorumu

Ahmet Fırat

5 Çok iyi

Doğası,manzarası mükemmel. Göl kenarında yaklaşık 2 km kadar bir yol güzergahı var. Yolu asfalt ve sıkıntısız bir yol. Bol oksijen ve huzur istiyorsanız burası tam size göre, gelmeyi düşünenler için şimdiden iyi eğlenceler 👋🏼👋🏼

21 Mayıs 2023 03:19 - Google Yorumu

Ahmet SAHIN

5 Çok iyi

Doğa ile başbaşa olacağız, huzur dolu bir mekan. Çevresinde piknik yapabileceğiniz masalarında olduğu hoş bir yer. Lavabo ve tuvalet mevcut. Araç giriş ücreti Mayıs 2023 itibari ile 40 TL. İçerisinde lokanta da var ama, ben uğramadım lokantaya.

4 Mayıs 2023 02:34 - Google Yorumu

Safiye Er

5 Çok iyi

Göksu tabiat parkına ailecek kamp yapmak için gittik.haftasonu olduğu için biraz kalabalıktı. Giriş araba için 25 tl çadır için gecelik 50 tl ödedik. Etrafı tellerle çevrili içerisinde işletme olan bir yer. Tuvalet,araba park yeri oturmak için bank ve su mevcut. Bolu nun doğası çok güzel ortam olarak biz çok beğendik. Gündüzleri sıcak geceleri soğuk bir yayla ona göre kıyafet almanız da fayda var.biz kampımızı göl kenarında yaptık . Çocuklar için güzel bir aktivite oldu. Tek eleştirebileceğim kısmı anayoldan sonra yol çok bozulmuş inşallah en kısa zamanda düzeltilmiş olur.

14 Eylül 2022 10:34 - Google Yorumu

Eren Başak

5 Çok iyi

Çok beğendik ve herkese tavsiye ederiz. Karavanla geldik haftasonu iki gece kaldık. Giriş ücreti 25tl, karavan ücreti gecelik 60tl ödedik. Tabiat çok güzel, göl kenarı manzara harika, hava mis. Marketten ufak tefek eksikleri de tamamladık, hiçbir sorun yaşamadan güzel bir kamp yaşadık. Dezavantajları - Tuvaletler cok temiz değil - Tesis kamp alanlarina uzak - Market ve restaurant kapsamlı değil ve biraz pahalı - Yaklaşık 1 saatlik dağ yolunda tirmandiktan sonra son 1 km yolu bozuk. - Cesme sayısı az - Karavana elektrik icin günlük 100tl istediler

21 Ağustos 2022 06:22 - Google Yorumu

Ertuğrul Erşan

4 İyi

Umumi tuvalet var. Hazır piknik masaları mevcut. Ufak tefek alışveriş için (çekirdek, içecek, odun, alabalık) işletme bulunuyor. İşletmeci kendi havasında takılıyor. Odun satın almak için hemen yakındaki köyü kullanabilirsiniz yarı fiyatına.

15 Ağustos 2022 08:11 - Google Yorumu

Ufuk dağ

5 Çok iyi

Göksu tabiat parkı biraz uzak ama gidilmeye görülmeye değer. Ayrıca üstüne basarak söylemek isterim ki içerisinde bulunan GÖKSU RESTORANT çok güzell.. Kahvaltıya gittik 11 kişi kahvaltı yaptık sagoslun işletmeciler sanki evimizde gibi hissettirdiler. Kahvaltı çok güzeldi, işletmecilerin ilgisi alakası muhteşem.. fiyatlar çok uygun.. yani bir daha gidrsem restoran için yine giderim.. bir dahakine mangala gideceğim.. yorumlara sakın aldanmayın kesinlikle restorana gidin. İlk olarak tereddüt etmiştim ama iyiki gitmişiz.. teşekkürler GÖKSU RESTORANT

14 Ağustos 2022 02:32 - Google Yorumu

serkan darı

5 Çok iyi

2 gece hafta içi konakladık. Araç için 25 tl gecelik cadır için 50 tl ücreti var. Hafta içi sessiz sakin idi. İçeride kaynak suyu buz gibi. Wc ler temiz. Restaurant da faydalanabilir unuttuğunuz ürünleri temin edebilirsiniz.

12 Ağustos 2022 04:04 - Google Yorumu

Tarik Kiziloz

2 Kötü

Giriş ücreti sıkıntılı. çadır kamp için 50 TL alınıyor ve ayrıca araç için ücret alınmasi çok saçma sanki kamp için getirdiğimiz çadırı ve ekipmanları arabasız getireceğiz gibi ayrı ayrı para alınıyor. Normalde piknik için gelenden araç parası, kamp için gelenden çadır parası alınmalı

31 Temmuz 2022 08:40 - Google Yorumu

Çağlar Karakan

4 İyi

Doğası ve havası çok güzel. Ben cok begendim. Araç ve çadır için ayri ayrı ücret alınmakta . Araç 25 , Çadır 50 TL Nizamiyeyi geçtikten sonra ufak bir ticari işletme dahi mevcut. Marketi de var. Cadiri olmayanlar da buradan kiralayabiliyor. O bölgeyi daha cok gunluk ziyaretciler tercih ediyor ve kalabalik. Daha ilerideki bölge icin kamp alani yolu iyi sayılır , arac rahatlikla gecebilmekte. Haftasonu tercih edilecekse erken gidilmesinde fayda var , yer sıkıntısı olabiliyor. Cadir kurulabilen yerlerde su ve wc mevcut. Ancak Wc pek iyi durumda degil. Yaz vakti bile gece 6 - 7 derecelere dusebiliyor. Genel olarak keyifliydi...

31 Temmuz 2022 06:48 - Google Yorumu

İlhan Şener

5 Çok iyi

Ailecek gidilecek bir yer. Yolu iyi. Wc mümkün olduğu kadar temiz. Giriş ücreti makul. Çeşme var. Odun için ormana girmeniz yeterli bolca var. Ana giriş kapısından çıkarken sağ tarafa doğru yol var ormanın içine giriyor 200.300mt gibi gitseniz yeterli odun bulursunuz balta alın yanınıza aracın bagajına odunları koyun:) kamp yerleri güzel ister göl kıyısına ister de iç kısımlara kamp atılır. Gece serin özellikle sabaha karşı.

29 Temmuz 2022 09:09 - Google Yorumu

Alper

3 hoş

18.07.2022 tarihinde gittim. Giriş 24 tl tuvalet göremedim. Göl büyük biraz pis geldi bize aşırı rüzgarlı görmeye değmez diğer göller varken.

21 Temmuz 2022 07:17 - Google Yorumu

Mehmet Keleş

5 Çok iyi

Tabiatı harika göl kenarı güzel bir alan. Kamp ve piknik yapılabiliyor. Giriş ücretli. Tuvalet ve su var. Işletme mevcut. Göl kenarı balıkta tutabilirsiniz.

17 Temmuz 2022 06:56 - Google Yorumu

Yasin Koz

4 İyi

Çok güzel bir yerdi. Doğası ve havası gereği çok hoştu . Ancak giriş ücreti biraz pahalı geldi. Gecelik 50 Tl ücret alındı. Onun dışında sessiz sakin kamp için ideal bir alan. Wc ve su da mevcut

13 Temmuz 2022 07:22 - Google Yorumu

Abdullah YAVUZARSLAN

2 Kötü

Gittiğinize değecek bir yer değil, giriş ücretli, düzenli bir yer olmasına rağmen bakımsız ve masa sayısı az, ayrıca çok sinekli bir yer. Burası yerine Gölcük Milli Parkı ve Abant çok daha keyifli bir yer.

26 Haziran 2022 10:10 - Google Yorumu

AYDIN DENK

4 İyi

Market, yemek, wc, imkanı var. Çadır, karavan kampına yada günübirlik faydalanmaya uygun. Kamp yeri doğayla içiçe kamptan ziyade yol boyunca çok şaşıracaksınız çünkü sizi görsel bir doğa şöleni bekliyor olacak çok güzel manzaralarla karşılaşacaksınız.

19 Haziran 2022 02:17 - Google Yorumu

Bilge Ahtapot

3 hoş

Tertemiz bir havada, yeşilin ve doğanın kucağında piknik, kamp ve yürüyüş için çok güzel bir ortam. İşletme tuvaleti ise rezalet. Kapısından girdiğin anda hasta olursun, iğrenç.

15 Haziran 2022 04:18 - Google Yorumu

ByPluckyBike

4 İyi

Genel itibari ile kamp yapmak için uygun çadır kendiniz getirip uygun alanda kamp atabilirsiniz. İşletmeye ait çadır ve bungalov kiralama hizmeti var. Wc imkani var burada işletme içerisindeki mini market den birkaç parça ihtiyaçlarınızı alabilirsiniz. işletme yetkilileri güler yüzlü insanlar aileniz ile gelinebilecek bir işletme ücret konusundaki detaylı yazımı blog sitemde bulabilirsiniz. Wordpress blog sitesi bypluckybike yazınca oradan diğer inceleme yazılarımı da okuyabilirsiniz.

5 Haziran 2022 09:14 - Google Yorumu

Karışık Videolar (Mixed Videos)

5 Çok iyi

Aladağ a çok sıcak bir yaz günü gittim. Havası inanılmaz mükemmeldi akşama kadar kaldık, Göksu parkı da korunaklı Güzel bir yer. Bu mekanda restoran, bungalov, lavabolar, karavan Park yeri, çadırla konaklama imkanı var. Tekrar gideceğim inşallah kesinlikle gidilmesini tavsiye ediyorum. Gece konaklamak isteyenler için soğuk olabilir hazırlıklı olun ve sinek sprey de bulundurun.

30 Mayıs 2022 09:47 - Google Yorumu

Ibrahim karataş

4 İyi

Harika doğası çok profesyonel olmayan bu özelliğiyle güzel olan işletmesi doğayla başbaşa zaman gecirilebilecek bir yer

22 Mayıs 2022 02:19 - Google Yorumu

Yusuf Kalkavan

4 İyi

Temiz güzel bir tabiat parkı , giriş 25 TL ,kamp yaparsan 50 TL ,kamp için toplam 75 ödüyorsun , odun alırsanız 120 TL ,çira ayrı ücret 10 TL ,tek puanı buradan kırdım ,WC ler temiz, doğayı hissediyorsun göl kul sesleri ördek sesleri harika

4 Mayıs 2022 05:42 - Google Yorumu

irfan acar

5 Çok iyi

Oldukça güzel yer çadır kuranlar için sorun belli yerlerde wc olsa faydalı olacaktır biz karavan ile geldik sorun yaşamadık tavsiye ederim doğası değer

3 Mayıs 2022 02:24 - Google Yorumu

Ömer ÜNVER

5 Çok iyi

Özellikle çalışan abi çok guleryuzlu ve can yakın bize çok yardımcı oldu kamp için mükemmel bir yer. Biraz soğuk geleceklere tavsiyem sağlam malzemeleri olsun gerçekten doga harikası bir yer.

19 Nisan 2022 10:10 - Google Yorumu

Suat Sezer

5 Çok iyi

Kış kampı için doğal olarak çok güzel ama göl kenarı olduğu için ciddi bir ayaz var. -22 dereceyi gördük. Ekipmanimiz sağlamdı ve üşüme hissetmedik. Macera arayanlar için mükemmel.

10 Nisan 2022 01:44 - Google Yorumu

Ali Galip Cengiz

Kamp yapmak için gittiğimiz tabiat parkı. Gerçekten keyifli ve eğlenceli 2 gün geçirmiştik. Girişte ücret ödüyorsunuz. Tek sıkıntısı lavabolar. Ama en azından bu ihtiyacınızı giderebileceğiniz kötü de olsa bir yer var. Tüm ihtiyaçlarınızı gelirken alırsanız iyi olur. 🏕

15 Mart 2022 06:12 - Google Yorumu

Emre Doğrubakar

Şubat sonunda gittik. Karlar altındaki göl muazzam. Yürüyüş yapabilmek için ekipman şart. Yüksek kar botu vs.

4 Mart 2022 11:27 - Google Yorumu

Gizem Güçlü Bayram

İlk defa kış kampı yapmak için geldik ve çok beğendik kışın gelmemizin avantajı olarak sakindi tabi ki bizim gibi kamp yapmaya gelen karavancılar ve çadır kuranlar vardı hafta sonu daha kalabalıktı. Kışın göl neredeyse tamamen donmuş durumda tedbirli olarak üzerinde yürünebiliyor, alan olarak geniş yazın daha kalabalık oluyormuş gölde balık tutmaya gelenlerde oluyormuş 15 hazirandan sonra balık tutulabilirmiş. Şubat ayında çadır kurduk tek çadır ücreti 35 tl, alana giriş ücreti araçla da 18 tl ödedik. Alanda tuvalet ve kafe var su ihtiyacı için doğal çeşme var dışarıda, ağaçlar içinde çok doğal bir yer umarım yazın da böyle sakin bulabiliriz. Yer olarakta Bolu'ya çok uzak değil 30 km falan uzaklıkta yollar da karlı havada gitmemize rağmen yollar acıktı sürekli kar makinası ile açılıyor buzlanmaya karşı dikkatli olmakta fayda var.

20 Şubat 2022 01:16 - Google Yorumu

Rasit Ka

Doğa Güzel, Yemekler güzel ( M.... hanım çok başarılı), işletmeci ( F..... ) paragöz, saygısız ve beceriksiz: Tavsiye: işletmecinin parasını peşin verin, hatta mümkünse 3-5 kuruş fazla verin de saygıda kusur etmesin.

10 Şubat 2022 05:06 - Google Yorumu

Gülsel Sev

Oksijen bol...Zira Gölcük Tabiat Parkının üstünde. Tanıtıma ihtiyacı olduğu kesin.

10 Şubat 2022 04:33 - Google Yorumu

Bayram Keskin

Kamp için sessiz sakin şehir havasından uzak doğa ile başbaşa kalmak isteyenlere giriş ücreti 18 TL otomobil

29 Kasım 2021 07:11 - Google Yorumu

Zorbay Bayram

Ana yoldan 9km sapıyorsunuz yol ara ara bozuk,oraya gidinceye kadar zaten gölü görüyorsunuz,bakımsız bir alan.Etrafta çöpler var,üstelik giriş ücretli.Böyle bakımsız bir alan için para talep etmeleri garibime gitti.Gidilmesede olur.

17 Kasım 2021 04:43 - Google Yorumu

Yılmaz Ekici

Güzel bir Kasım günü Göksu Tabiat Parkı ndaki Göksu Restaurant ın güler yüzlü misafirperver işletmecileri Miyase hanım ve güzel kızları Esra nin ellerinden harika yemeklerini göl manzarası eşliğinde yedik. Ortam şahane hizmet mükemmel lezzet on numara beş yıldız. Herkese tavsiye ederim.

6 Kasım 2021 02:00 - Google Yorumu

Sawyer

Karavanla gittik, eğer ki karavanda elektrik ihtiyacınız varsa ana bina yakınına durmanız gerekiyor. Bizim güneş panelimiz olduğu için çok güzel bir noktaya koyduk ve 1hafta muhteşem bir tatil yaptık. İyi yanları: Fiyat uygun, işletme sahipleri paragöz değil, kısıtlamalar yok (belki ateş yakma kısmında kısıtlama biraz olsa yangın riski olmaz), doğası çok güzel. Kötü yanları: Wc sadece ana binanın orada, ilerideki yerlerde Wc olmağından tuvalet kokuyor çok ileriler. İleri kısımlara Wc ve elektrik noktası konulmalı. Gölün yosunları temizlenmeli.

21 Eylül 2021 08:03 - Google Yorumu

levent arar

İsa Abi ve kızı çok ilgili insanlar.Doğa muhteşem .Ortak kullanım alanları temiz.

1 Haziran 2021 06:19 - Google Yorumu

Mesut Gümüş

Çok sakin harika bir yer tesis sahipleri çok misafir perver biz ailecek çok memnun kaldık.

22 Mayıs 2021 02:28 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Göksu Tabiat Parkı Kamp Alanı

Parolanızı Sıfırlayın