Kamp Yeri Ekle
Oturum aç
Derecelendirme yok 61 yorum
0.0
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Dama Kamp Hakkında

Çadır Kamp Alanımızda, Şehir gürültüsünden uzak sessiz sedasız huzur dolu bir ortam bulursunuz. Aynı zamanda Günboyu Ailenizle veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz kaliteli bir zaman veya akşam ateşbaşı sohbetler veya tavla turnuvaları, takım tavlası, okey, tabu ve benzeri oyunlar fırsatları bulabilirsiniz. Sizi Unutamayacağınız bir Kamp tatili bekliyor.

Saros Körfezi Kamp alanı Doğa ve Köy ortamıyla başbaşa
Çadır Kamp Alanımızda, Şehir gürültüsünden uzak sessiz sedasız huzur dolu bir ortam bulursunuz. Aynı zamanda Günboyu Ailenizle veya arkadaşlarınızla geçireceğiniz kaliteli bir zaman veya akşam ateşbaşı sohbetler veya tavla turnuvaları, takım tavlası, okey, tabu ve benzeri oyunlar fırsatları bulabilirsiniz. Sizi Unutamayacağınız bir Kamp tatili bekliyor.

Saros da Kamp Alanımızı Yaz tatili olarak da düşünebilirsiniz
image25
Çadır Kamp Alanımızda, 2-3-4 Kişilik Çadırlarımız, içinde yatak ve nevresimleriyle beraber hazır bir şekilde sizin konaklamanızı bekliyor. Ayrıca aydınlatma, masa-sandalye ve mutfak malzemeleri de bizden. İsterseniz kendi malzemelerinizle gelebilir daha ekonomik bir tatil yapabilirsiniz.

Lütfen detayları okuyunuz
– Cumartesi tek gece konaklamalarda toplam konaklama bedeline % 50 fiyat farkı ilave edilir. Bu durumda Çadırınıza Cumartesi sabahtan giriş yapabilirsiniz.
– Çadırınıza giriş saati 14:00, çıkış saati ise 12:00’dir. Bununla beraber kamp alanımızdaki hizmetlerimizden giriş ve çıkış günleri tam gün olarak istifade edebilirsiniz.
– Haftaiçi günlerimiz Pazar-Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe geceleri, Haftasonu günlerimiz ise Cuma ve Cumartesi geceleridir.
– Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, 10 cm lik sünger yataklarımız 30 cm yüksekliğindeki ahşap divanların üzerindedir (Yani yerde yatmazsınız)
– Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, çarşaf, nevresim, yastık ve pike bulunmaktadır (isteğe bağlı battaniye de verilebilir).
– Aile Ev Tipi Çadırlarımızda, masa sandalye, 100 x 55 cm lik mutfak tezgahı, 2’li ocak, büyük tüp, ve mangal bulunmaktadır (Tüp kullanımı sadece yemek pişirmek ve çay-kahve yapmak içindir. 7 gün ve fazlası konaklamalarda tarafımızdan karşılanacak olan tüp miktarı 1 adet ile sınırlıdır).
– Çadırlarımızda minimum 2 yetişkinin yanında 0-6 yaş ücretsizdir.
– Sezonluk Aile Ev Tipi Çadır (14 Haziran – 06 Ekim) 3.900.-TL’dir. Bu fiyatımız 3 kişilik Aile için geçerlidir. Aynı ailede 2. çocuk ücretsiz kalabilir ve Sezon içerisinde kişi sayısını ve uygulamayı geçmemek şartıyla isimler değiştirilebilir (Yani 2-3 aile birleşerek sezonluk kiralama yapabilirsiniz).

 

Dama Kamp Alanı Kuralları

Kamp alanımızda mangal yakmak ve tüp kullanmak serbesttir.
Kamp alanımızda semaver ve nargile serbesttir.
Kamp alanımızda kettle kullanmak ve münferit ateş yakmak yasaktır.
Kamp alanımızda müzik sesi saat 23:00 kısılır ve saat 24:00 de kapatılır. Sohbet ses tonumuzu ise diğer kamp arkadaşlarımızı rahatsız etmeyecek kadar kısarız.
Kamp alanımızda Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri park halinde araç bulundurmayız. Bu Günlerde Aracınızı kamp alanına sadece eşya indirip bindirmek için, Kampa giriş gününüzde ve kamptan ayrılacağınız gün içerisinde sokabilirsiniz.
Yoğun günlerde ortak kullanımda olan buzdolaplarımız, sadece bozulabilecek yiyeceklerinizi koymanız içindir.

 

Dama Kamp Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Buzdolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Orman Alanı
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Değerlendirmeler - 62

0.0 Derecelendirme yok Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Özden G.

3 hoş

En büyük rahatsız edici şey , 50/100 çadırın olduğu alanda mangal yakımının serbest olması ...odun komur solumaktan uyuyamadım..ben yeşil kokusu almaya geldim ama mangal kömürü soludum...dışarıda yakılsın mangallar içeri tencereye tasisinlar yiceklerini..Ciddi anlamda tikandim ufacık bir kamp alanı mangal yerine donmus..ek olarak ilaçlama sinekler için daha iyi olmasını isterdim önlenebilir diye düşünüyorum..son olarak da duş ısıtma için odun kullanimi yuzunden mangal yanında bir de onu soluyorsunuz...üzgünüm ama yeşil kokusu alamadım kampinizda bu sebeple tekrar tercih etmeyeceğim kesin

29 Haziran 2023 01:59 - Google Yorumu

Ege Sanver

5 Çok iyi

Çok özenli bir kamp. Hem kendi çadırında, hem işletmenin çadırında konakladım, her iki türlü de gayet rahat, tabi işletmenin çadırında kalmak çok daha konforlu, çadırın içi, nevresim vs tertemiz. Özellikle girişte sağdaki 4 kişilik çadırların manzarası muhteşem. Çadırlardaki buzdolapları gayet iyi soğutuyor. Wc'leri çok hijyenik, düzenli olarak temizleniyor (yalnız kabinlerdeki tuvalet kağıdı ruloları içinde kağıt olsa da bazen çalışmayabiliyor ancak kağıt havlu devamlı mevcut), kadin ve erkek wc'lerinde birer alafranga, üçer alaturka kabin bulunuyor(erkeklerdekinde biri pisuvarmış) Sıcak su akan duş kabini sanırım en soldaki, diğer ikisinde denk gelmedim. Ağustos ayında bahçedeki incirlerden yemek çok keyifli. Geceleri yeterince sessiz. Kumsala yürüyerek en fazla 5dk. Sahil ve deniz gayet iyi. Kampın büfesinde de bir çok ürün bulabilirsiniz yine de gelmeden önce alışveriş yapmanızı tavsiye ederim, marketler anayol üzerindeki Büyükevren köyünde. Bölgede kara ve sivri sinek fazla, yanınıza sineksavar spreylerden mutlaka alın.

29 Haziran 2023 10:04 - Google Yorumu

Alparslan Keleş

5 Çok iyi

Gelmeden önce bilmeniz gereken şeyler ise şunlar: yol durumu o kadar kötü değil. Son 15 dakika hafif bozuk diyebileceğim bir yolda gidiyorsunuz. Sadece yağmur yağmış ve zemin ıslaksa biraz kayganlaşabiliyor. Saat 22:00 dan sonra müzik sesini kısma, 23:00 dan sonra da sessizce konuşma kuralı var. Ve bu kurula herkes saygı duydu. Burada eğlenmeyi dinlenerek yapabiliyorsunuz. Ailenizle sakin, kafa dinlemelik, huzurlu ve güvenli bir kamp yapmak için çok ideal bir yer. Teknoloji olarak da birçok kamp işletmesine kıyasla iyi seviyedeler. Ortak kullanım alanında buzdolapları mevcut ama dilerseniz kendiniz mini buzdolabı da kiralayabilirsiniz. Ben çadırımla gelmeme rağmen kurmakla uğraşmak istemedim. Kendi çadırlarında hem buzdolabı hem tente hem de ocak ve oturma alanı vardı. Absürt bir fiyat farkı da olmadığı için onların çadırlarını tercih ettim. Mangal veriyorlar. Ama yanınıza kömür ve odun mutlaka alın. Denize 3-4 dakika içerisinde varabiliyorsunuz. Ege Denizi tamamı ile kum. Dolaşmak isterseniz up uzun bir sahili var. Sınırsız çay ikramı da var. :) Biz çok memnun kaldık. Evimize dinlenmiş ve temiz havaya doymuş bir şekilde döndük. Çetin Bey ve ailesi çok sıcakkanlı ve yardımsever insanlar. Her şey için çok teşekkür ederim.

2 Mayıs 2023 05:51 - Google Yorumu

Orhan Sevim

2 Kötü

Genel olarak öncelikle şunu söylemek gerekiyor bu yorumları yapanların çoğu işletmenin dostu akrabası o yüzden çok şeffaf yazılar yazdığını düşünüyorum.İşletme sahibi iyi bir insan olabilir olmakta zorunda sonuçta para veriyorsunuz bununda bir karşılığı olması gerekiyor .Kendi çadırları var tamam fiyatlar yüksek kendi çadırını götürüyorsun gecelik alınan para bence yüksek biraz daha ortalama olsa insanlar daha çok kalır genellikle orta direk insanlar tercih ediyor temizlik olarak tuvaletler temizleniyor ama temiz bırakılmıyor İnsanlar ordada evinde gibi olsa keşke duş yetersizliği var akşam ilaçlama yapılmalıdır tuvaletler yenilenmeli duşlar yenilenmeli kendi çadırını götürüyorsun ona göre fiyat ucuz tutulmalıdır

17 Ağustos 2022 12:41 - Google Yorumu

cansın kalkan

5 Çok iyi

Yorum yazmak için tatilimin bitmesini bekledim ve ayrıldığım an hemen yazmak istedim. Senelerdir farklı yerlerde kamp yapan birisi olarak, kamp alanlarının içinde en iyisiydi.Sahibi Çetin bey ve ailesi oldukça ilgili her şeyle kendileri bizzat ilgileniyor ve konforunuzu muhakkak sağlıyor. İçeride büfe mevcut tüm imkanlar olmasa da ihtiyaçlarınızı karşılıyor. Her gün merkezden sıcak ekmek geliyor. Tuvaletler günün hangi saatinde giderseniz gidin tertemiz tuvalet kağıtları sabunlar tastamam. Duşlardan kaynar su akmıyor ama duş alırken donmuyorsunuz. Sinek olayına gelince onların alanlarında olduğumuz için tabi ki sinek var diye mızmızlanmadık doğadayız tabi ki sinek olacak 😊 Uzatma kablolarıyla çadırınızın içine kadar elektrik alabiliyorsunuz gayet yeterli geliyor. Denizi gerçekten temiz ve güzel alandan yaklaşık 400 mt uzakta bizi zorlamadı. Tuvaletler pis duşlar soğuk diyenleri anlamak güç neticede 4/4 lük bi performans bekliyorsanız otelleri tercih edebilirsiniz 😊 Herkese iyi tatiller.

11 Ağustos 2022 05:42 - Google Yorumu

Alpi Alpi

5 Çok iyi

Kendi çadırımızla 3 gün konakladığımız şirin bir kamp alanı.Öncelikle denizi muhteşem turkuaz rengine hayran kalacaksınız yürüyerek 5 dk. da gidiyorsunuz rampa olduğu için dönüşte biraz zorlanabilirsiniz😅 Yakının da 101 şok gibi marketler bulunmuyor. Kamp alanının içinde kendi marketi bulunuyor dilerseniz dışarda da benzer bir market var ama tabiki normal marketlerden daha tuzlu. Kamp yaptığımız süre zarfında bizi en çok zorlayan duşta ki sıcak su için kullanılan ilkel sistemdi.Çoğu zaman soğuk duş almak zorunda kaldık. Gunes enerji paneli konulursa daha hoş olur.Wc ve ortak kullanım alanları gayet temizdi çamaşırları ne ile yıkıyorlarsa mis gibi kokuyordu🙂 Çalışanlar ve Çetin bey elinden geldiğince yardımcı oluyor mutlaka gidip görün.

10 Ağustos 2022 05:35 - Google Yorumu

YILDIZ ASLAN

5 Çok iyi

Kızımla başbaşa gittik çok memnun kaldık bizim çadırımız yoktu kampın çadırını kullandık çarşaflar yastık kılıfları herşeyi tertemizdi sıcak duşu bile vardı ama 1 tane tuvaletler gayet temiz her sabah temizleniyor üstelik tuvalet kağıdı, sıvıelsabunu, el kurulama peçetesine kadar her şey mevcuttu elektrik buzdolabı ocak her şey var gidecek olanlara tavsiyem bolca nane yağı alın yanınıza sinek böcek herşeyi kaçırıyor ama çok alın 😁 tam aile yeri güvenli çıkın çıkın gidin🤗

6 Ağustos 2022 11:42 - Google Yorumu

Medet Özer

5 Çok iyi

Haftasonu için geldik. Çetin bey herşey için yardımcı oldu. Çadırı istediğiniz yere kurabilirsiniz dedi. Arabadan eşyaları taşımak için tahtadan araba yapmış, çok harika bir detay bence :) İçinde market var ve çoğu şey var (bakkal kadar değil tabii ki ama alkol falan var). Ağaçların altında deniz manzaralı bir mekan. Denizine ise bayıldık. Müthiş. Kendi çadırları da güzel. Biz kendi çadırımızda kaldık, kimse kimseyi rahatsız etmiyor. Sıcak su belirli saatlerde var, öğleden sonra güneş batana kadar. Duşlar, tuvaletler ve bulaşık yıkama yeri gayet temizdi. Bir daha kesin gelirim diye düşünüyorum.

31 Temmuz 2022 06:03 - Google Yorumu

Özgür Yürek

4 İyi

Kamp alanı ve sahipleri iyi insanlar. Yardım severler ilgilerine teşekkür ederim. Bir hafta kaldım sıfır sorun ve gayet rahat ve nezih bir ortamdı. Mesela çadırımı haberleri olmadan daha müsait bir alana taşımak zorunda kaldım, sadece yardım lazım mı diye sordular. Çadırın yanına kadar priz çekme 100 wattlık lamba ve çadırın yanında kişisel buz dolabı çok rahatlatıcı bir durumdu. İki powerbank götürdüm kullanmak zorunda kalmadım. Öneri olarak sıcak su duş sayıları artarsa gerçekten vazgeçilmez olacaktır.

25 Temmuz 2022 09:28 - Google Yorumu

Tuba Bingöl

5 Çok iyi

Çok memnun kaldık, fiyatları uygun, tuvaletleri temiz sıcak duşu olan aileler ve çiftler için çok uygun bir kamp alanı. Kalabalık erkek gruplar alınmıyor dolayısıyla ekstra rahat hissettim. Markette alkol, sigara, sebze, et, dondurma türevleri ve mangal için kömür çıra vs mevcut. Telefon sarj etmek için çok iyi düşünülmüş bir istasyon vardı ayrıca uzatma kablosuyla çadırınızın önüne kadar elektrik geliyor. Sinekleri şikayet edenleri anlamadım, doğada sinek tabiki olacaktır. Önlem alarak gitmelisiniz, bizi de çok yediler ama napalım sinek bu, ışık açmazsanız gelmezler😊 Geleceklere kendi bulaşık deterjanlarını getirmelerini önerebilirim. Bir de lütfen çadır içinde izlediğiniz dinlediğiniz seylerin sesi olduğu gibi dışarıda, duyulmuyor sanmayın ve kısık sesli dinlemeye çalışın🥲 anne babalar da ortalıkta bağırarak dolaşan, sopayla tavukları kovalayan küçük cocuklarını uyarırlarsa çok daha harika bir yer olacaktır😊

24 Temmuz 2022 02:56 - Google Yorumu

Osman Üstün

5 Çok iyi

Burada 3 yıldır düzenli olarak 1 er hafta kamp yapıyorum . Tuvaletleri çok temiz gün içinde sürekli temizleniyor . Duşta sıcak su var ama 1 kabinde belirli saatlerde . Bu bölgede deniz çevresinde tesis ve yapılaşma olmadığı icin çok temiz ve keyifli ancak kamp alanı denize 300-400 metre uzakta . Bu yorumu yazdığım tarih icin fiyatı çadır bası 200 TL ama 1 hafta ve daha fazlası icin güzel indirimler yapıyorlar .

20 Temmuz 2022 05:01 - Google Yorumu

Özge Yurtsever

5 Çok iyi

Aile işletmesi olması görüşmeye geldiğimizde bizi çok rahatlamıştı. Bebeğimiz küçük olduğu için içimiz rahat bir şekilde kamp yapmaya başladık. Şu anda burdayız ve çok ilgili,samimi içten bir işletme. Kesinlikle tavsiye edilebilecek bir yer. WC, duş yerleri temiz. Her konuda destek alabileceğimiz işletmecilere sahip. Etrafı korunaklı. Pişman olmayacağınız bir yer ☺️

17 Temmuz 2022 05:14 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Dama Kamp

Parolanızı Sıfırlayın