Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Cendere Kamping Hakkında

Cendere Kamping Adıyaman Kahta’da yer alan ücretli kamp alanlarından birisi. Kamp alanı hem çadır kampı hemde karavan kampı için uygun.Cendere Kamping adını yanı başında geçen Cendere Çayından almakta.

Yemyeşil bir bahçe alanı içerisinde yer alan kamp alanı, bu bölgede tarihi ve kültürel bir geziye çıkan ve kamp yapmak isteyenler için ideal bir işletmedir. Tarihi Cendere Köprüsü’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan kamp alanı, çadır konaklamanın yanı sıra otel odaları da bulunmakta dileyenler buradada kalabilir.

Kamp alanında restoran bulunmakta.Kahvaltı ve diğer öğünlerinizi bu restoranda yiyebilirsiniz.Kamp süresi boyunca tüm ortak kullanımlı alanlara ek olarak kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz mutfak yeri olup ateş ve mangal yakma alanları bulunmakta.

Kamp alanında WC, duş ve elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır. Uygun bir ücret karşılığı konaklama hizmeti sunan Cendere Kamping, Kâhta’ya 24 kilometre, Adıyaman şehir merkezine ise 44 kilometre uzaklıkta yer almakta.

Cendere Kamping Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bahçe
 • Buzdolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Çamaşırhane
 • Karavan
 • Mutfak
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • WC
 • Yürüyüş Alanı

Cendere Kamping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Cendere Kamping Nasıl Gidilir?

Kâhta üzerinden gelecek olanlar Siverek istikametinde ilerleyerek Sincik yol ayrımına saparak tabelalar yardımıyla Cendere Köprüsü yönünde giderek ulaşımlarını sağlayabilirler.

Değerlendirmeler - 11

Ahmet FIRAT

5 Çok iyi

Muazzam Tarihi ve 6 Şubat 2023 depreminden etkilenmemis ve yine kadim mutahitlerin yeni nesil mutahitlerden ne kadar üstün olduğunu iki bin yıl sonra hatırlattı bize.

19 Mart 2023 10:53 - Google Yorumu

Erkan B.

5 Çok iyi

Işletme sahibi ve ailesi harika çok misafir perverler. Kamp yeri bir çok yerden iyi. Geldiğinizde mutlaka Cendere altından suya girin.

31 Ağustos 2022 08:51 - Google Yorumu

ali akkuzu

5 Çok iyi

İşletme sahipleri çok ilgili. Elekrik veriyorlar. Su , wc var.. Tarihin tam yanında harika bir gece . İsmaile e ilgisi için çok teşekkürler. Karavanı burada birakıp ertesi gün kampın 25km civarında Nemrut dağı , Arsameia ören yerini ve Karakuş Tümülüsü gezdim. Yorgunluğu da köprü altında lderde yüzerek giderdim. Cendere kamping teşekkürler.

10 Temmuz 2022 12:04 - Google Yorumu

Mustafa Aydin

5 Çok iyi

Güzel, temiz bir kamp alanıydı. Personel çok ilgiliydi. Biz çok memnun kaldık. Özellikle çalışanlardan İsmail'e özel olarak teşekkür ediyoruz.

7 Temmuz 2022 11:33 - Google Yorumu

Fatma Dekdaş

5 Çok iyi

Kamp alanında 1 gece çadır kurduk,çok güzel bir yer.Ayrıca ilgilenen görevliler çok ilgili ve güleryüzlü.Temizliği güzel,dinlenmek için güzel bir yer

25 Haziran 2022 02:01 - Google Yorumu

NEVZAT BOYRAZ

Cendere Kamping Adıyaman Kahta’da yer alan ücretli kamp alanlarından birisi.Kamp alanı hem çadır kampı hemde karavan kampı için uygun.Cendere Kamping adını yanı başında geçen Cendere Çayından almakta. Yemyeşil bir bahçe alanı içerisinde yer alan kamp alanı,bu bölgede tarihi ve kültürel bir geziye çıkan ve kamp yapmak isteyenler için ideal bir işletmedir. Tarihi Cendere Köprüsü’ne birkaç dakikalık yürüme mesafesinde bulunan kamp alanı, çadır konaklamanın yanı sıra otel odaları da bulunmakta dileyenler buradada kalabilir. Kamp alanında restoran bulunmakta.Kahvaltı ve diğer öğünlerinizi bu restoranda yiyebilirsiniz.Kamp süresi boyunca tüm ortak kullanımlı alanlara ek olarak kendi yemeklerinizi yapabileceğiniz mutfak yeri olup ateş ve mangal yakma alanları bulunmakta. Kamp alanında WC, duş ve elektrik gibi olanaklar bulunmaktadır. Uygun bir ücret karşılığı konaklama hizmeti sunan Cendere Kamping, Kâhta’ya 24 kilometre, Adıyaman şehir merkezine ise 44 kilometre uzaklıkta yer almakta. Bu tarz yerler ilginizi çekiyor ise ve Adıyaman’da farklı bir alternatif arayışındaysanız,Adıyaman Kamp Alanları sayfamıza bakmanızı öneririz. Ateş Alanı Bahçe Buzdolabı Çadır

24 Ocak 2022 02:02 - Google Yorumu

erdal saat

Tarihi cendere köprün dibinde kamp yapmak çok güzeldi işletme sahibi çok ilgili ve yardımcı idi Kamp alanında duş için sıcak su ve tuvaletler temiz yerdi Kesinlikle tavsiye ederim

17 Ekim 2021 03:11 - Google Yorumu

Veysi yıldız

İşletme sahibi çok ilgili ve kibar bir arkadaştı. Tarihi cendere köprüsünün hemen üst kısmında olması ayrı bir hava katıyordu. İşletme kat kat yapılmış. İlk katı kafe cay ikinci kat piknik alanı üçüncü kat kamp yeri üst katta günlük tek odalı evler var. Kirası uygun. Kamp için çadır başı 50 tl alındı. Nemrut dağına 40 dk uzaklıkta. Memnun kaldık ama tek bir sorunu var çok fazla köpek var. Gece sürekli uyandırdılar. Kesinlikle buna bir çözüm bulunmalı. Wc mutfak su vardı ve temizdi.

14 Ekim 2021 06:22 - Google Yorumu

celal ergene

Tarihi köprünün yanında doğayla iç içe, ilgili personeliyle kesinlikle tavsiye ederim mutlaka uğrayın.

1 Eylül 2021 06:17 - Google Yorumu

DEMİR DEMİR

Tarih kokuyor

3 Eylül 2020 04:41 - Google Yorumu

Murat Akay

Tek seçenek

6 Ağustos 2020 12:51 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Cendere Kamping

Parolanızı Sıfırlayın