Kamp Alanları Logo

Camping 61

Camping 61, Şilede bulunan Kumbaba caddesinin önünde yer almaktadır. Denize sıfır olan kamp alanında Çadır dışında evler bulunmaktadır. Eğer karavan ile geliyor iseniz, o zaman karavanınızı park edebi..
Şile Kumbaba 90 535 388 3388
Yaklaşık olarak 50₺ / Günlük

Açıklama

Camping 61, Şilede bulunan Kumbaba caddesinin önünde yer almaktadır. Denize sıfır olan kamp alanında Çadır dışında evler bulunmaktadır. Eğer karavan ile geliyor iseniz, o zaman karavanınızı park edebileceğiniz bir yerde bulunmaktadır. Kişi başı çadır fiyatları 50 TL olarak belirlenmiştir. Ev fiyatları ise değişkenlik göstermektedir. Eğer günlük ev tutarsanız o zaman kahvaltı dahil oluyor. Bu kahvaltı kuş sütünden başka her şey var diyebiliriz. Sabah kalktığınız da denizi görebilirsiniz. Gün içerisinde denizde mavinin her tonunu ve ormanda ise yeşilin her tonunu görebilirsiniz. Yol üzerinden çok fazla araç geçmiyor diyebiliriz. Yanında barın bulunması yazın sıcağını içkilerle çıkarabileceğiniz anlamına gelmektedir. Barda çok fazla içki görebilirsiniz. Plaj alanı çok temiz ve hijyeniktir. Yaz ayalarında yazın sıcağını atmak için denize girebilirsiniz. Denizde plaj kadar temizdir. Gelen müşterilerde bu alanı kirletmiyor. Ancak plaj alanından biraz uzakta kamp yapmanız tavsiye edilir ki, geceleri plaj alanı çok fazla rüzgarlı ve soğuk oluyor. Çadırınıza zarar gelmemesi için biraz mesafeli yerde kamp yapmanız tavsiye edilir. İyi Tatiller!

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 50₺
Fiyat değişiklikleri için mutlaka kamp yeri ile görüşün!

Fotoğraflar

 • Camping 61 - 0
 • Camping 61 - 1
 • Camping 61 - 2
 • Camping 61 - 3

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Camping 61 Hakkında 0 Yorum

  Camping 61 için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Şile Kumbaba 90 535 388 3388