Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Ayvalık Kamping Saklı Cennet - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

hoş 51 yorum
3.8
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Hakkında

Tesisimiz Ayvalık merkezine 2 km, Sarımsaklı plajlarına 2,5 km uzaklıkta olup tesis girişinden her 10 dakikada hem Ayvalık yönüne hemde Sarımsaklı yönüne toplu ulaşım araçları geçmektedir. Tesisimiz Ayvalık Çamlık Mevkiinde 250 dönümlük kızıl çam ağaçlarıyla kaplı yarım adadır

Tesis 4 ayrı işletme bölümünden oluşmaktadır.

Kamp alanı; Alan içerisinde kendi çadırınızla veya içerisinde buzdolabı, yatağı, aydınlatması, koltukları ve balkonu olan hazır kurulu lüx çadırlarda veya platform üzerine kurulmuş içerisinde yatak olan balkonlu bez çadırlarda konaklama imkanı bulunmaktadır.

Çadır alanında mini market mevcuttur.

Kendi çadır kurmak isteyen misafirlerimiz için ayrı ayrı bölmelerden oluşan ücretsiz kullanıma müsait buzdolapları, bulaşık yıkama üniteleri, mangal alanı ve çoklu prizlerden oluşan şarj üniteleri mevcuttur.

Restoran; Günübirlik misafirlerimizin ziyaret ettikleri kahvaltı ve belli günlerde ocak başı olarak hizmeti verilen alandır. Ayrıca bu alan farklı etkinlikler için ev sahipliği yapmaktadır. (Düğün, Kokteyl, vs)

Etkinlik Alanı: Özel festival ve gösterimler için tasarlanmış 7 dönüm alandır. Her tür konser, festival ve kapalı grupların , özel kullanımına tahsis edilmek üzere hazırlanmıştır.

Beach Club Alanımızın toplam 2,5 km denize kıyısı bulunmaktadır. Kıyı şeridimiz genellikle kayalıktır. Deniz tabanı genel olarak deniz eriştesi bulunmaktadır. Deniz suyu temizdir. Misafirlerimiz için iki adet iskele bulunmaktadır. .Kıyı şeridi misafirlerimizin denize girebilmesi için dışarıdan kum temin edilerek hizmete sunulmuştur. Beach ücretlidir.

Tesis içerisindeki işletmeler birbirinden bağımsız ve farklı alanlardan oluşmaktadır.

CAMPİNG KURALLARIMIZ

Kanun gereği konaklama yapacak misafirlerimizin kimlik bilgilerini polise bildirilmek üzere kamp yetkilisine ibraz etmesi zorunludur. Dönemsel kontrollerde kimlik ibrazını tarafımıza yapmamış misafirlerin oluşan yada oluşabilecek her türlü yasal sorunda işletmemiz sorumlu değildir.

Tesisimizde ?Atık Yönetimi? uygulanmaktadır. Bu kapsamda oluşturulan çöp toplama istasyonları ?A) Evsel, B) Plastik-Metal-Karton/Kağıt, C) Şişe-Cam,? atık olmak üzere 3 gruba ayrılmıştır. Misafirlerimizin özen göstermesi rica olunur.
Çıkışlar öğlen saat 12:00’dedir.
Kamp sakinlerinin huzurlu bir kamp ortamı geçirebilmesi için kamp alanına araç girişi yasaktır.
Barbekü alanı dışında ateş yakmak, yerlere izmarit atmak, tesisimiz bitişiğindeki arazilere (bilhassa orman alanı) çadır kurmak yasaktır.
Cafe alanı ve bahçesinde tesisimizden alınan yiyecek-içecek tüketimine uygun olup kendi yiyecek-içeceklerini yanında getiren misafirler barbekü alanı etrafındaki masalardan yararlanacaktır.
Kampımızda mutfak açılışı ile kahvaltı 08.30?da başlamakta olup, gece 22.00?a kadar fast-food ürünleri satışı mevcuttur. Hizmetimiz self servis şeklinde hizmet vermektedir.
Büfe alanında, sıcak ve soğuk içecek servisimiz saat 24:00 da sona ermektedir.
Barbekü (ortak kullanım) alanındaki buzdolaplarının temiz bırakılması önemle rica olunur.
Kampçılık kültürü gereğince; çevreye ve diğer insanlara saygı gösterilmesi, ortak kullanım alanlarının temiz tutulması, yerlere çöp atılmaması, enerji tasarrufu, gürültü yapılmaması ve özellikle gece 24.00?dan sonra yüksek sesle konuşulmaması rica olunur.
Evcil hayvanlarınızın tuvalet ihtiyacını kamp alanı dışında gideriniz.
Ortak kullanım alanlarındaki (kafeterya, barbekü) masa-sandalye-puf-bank gibi malzemelerin başka yerlere ?özellikle çadırların yanına taşınması kesinlikle yasaktır. Tespiti durumunda tesis malzemeleri yerlerine konmak üzere geri alınacaktır.
İşletmemizde tesis çadırlarına yetecek kadar mat-yastık-battaniye; kafeteryadan faydalanacak konuklara yetecek kadar bardak-kaşık-çatal bulunmakta olup, bu gibi malzemeler ödünç olarak verilemediğinden yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır.
Atık su sisteminde yaşanan sıkıntılardan dolayı aynı zamanda kağıt israfını önlemek amacıyla, tuvaletlerde tuvalet kağıdı bulunmamaktadır. Beraberinizde getirmemeniz durumunda kamptan ücreti karşılığında temin edebilirsiniz.
Denize sadece iskele olan alanlardan girilmesi önemle rica olunur.

(Kurallarımız sizlere kaliteli hizmet sunabilmek ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için deneyimler sonucu oluşturulmuştur. Anlayışınız ve özeniniz için şimdiden teşekkürler?)

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Buz Dolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan Alanı
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Ortalama Fiyat 45.00₺
3.8 hoş Yorum ekle
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Değerlendirmeler - 51

3.8 hoş Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Unnamed

5 Çok iyi

Açık doğal neşeli bir ortama sahip iskelede rakı balık denedik servis hız Güleryüz menü fiyatları makül herşey harikaydı

25 Mayıs 2022 11:15 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Ayvalık Kamping Saklı Cennet

Parolanızı Sıfırlayın