Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Ayvalık Kamping Saklı Cennet - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

hoş 43 yorum
3.9
Fiyata Göre
Temizlik

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Hakkında

Tesisimiz Ayvalık merkezine 2 km, Sarımsaklı plajlarına 2,5 km uzaklıkta olup tesis girişinden her 10 dakikada hem Ayvalık yönüne hemde Sarımsaklı yönüne toplu ulaşım araçları geçmektedir. Tesisimiz Ayvalık Çamlık Mevkiinde 250 dönümlük kızıl çam ağaçlarıyla kaplı yarım adadır

Tesis 4 ayrı işletme bölümünden oluşmaktadır.

Kamp alanı; Alan içerisinde kendi çadırınızla veya içerisinde buzdolabı, yatağı, aydınlatması, koltukları ve balkonu olan hazır kurulu lüx çadırlarda veya platform üzerine kurulmuş içerisinde yatak olan balkonlu bez çadırlarda konaklama imkanı bulunmaktadır.

Çadır alanında mini market mevcuttur.

Kendi çadır kurmak isteyen misafirlerimiz için ayrı ayrı bölmelerden oluşan ücretsiz kullanıma müsait buzdolapları, bulaşık yıkama üniteleri, mangal alanı ve çoklu prizlerden oluşan şarj üniteleri mevcuttur.

Restoran; Günübirlik misafirlerimizin ziyaret ettikleri kahvaltı ve belli günlerde ocak başı olarak hizmeti verilen alandır. Ayrıca bu alan farklı etkinlikler için ev sahipliği yapmaktadır. (Düğün, Kokteyl, vs)

Etkinlik Alanı: Özel festival ve gösterimler için tasarlanmış 7 dönüm alandır. Her tür konser, festival ve kapalı grupların , özel kullanımına tahsis edilmek üzere hazırlanmıştır.

Beach Club Alanımızın toplam 2,5 km denize kıyısı bulunmaktadır. Kıyı şeridimiz genellikle kayalıktır. Deniz tabanı genel olarak deniz eriştesi bulunmaktadır. Deniz suyu temizdir. Misafirlerimiz için iki adet iskele bulunmaktadır. .Kıyı şeridi misafirlerimizin denize girebilmesi için dışarıdan kum temin edilerek hizmete sunulmuştur. Beach ücretlidir.

Tesis içerisindeki işletmeler birbirinden bağımsız ve farklı alanlardan oluşmaktadır.

CAMPİNG KURALLARIMIZ

Kanun gereği konaklama yapacak misafirlerimizin kimlik bilgilerini polise bildirilmek üzere kamp yetkilisine ibraz etmesi zorunludur. Dönemsel kontrollerde kimlik ibrazını tarafımıza yapmamış misafirlerin oluşan yada oluşabilecek her türlü yasal sorunda işletmemiz sorumlu değildir.

Tesisimizde ?Atık Yönetimi? uygulanmaktadır. Bu kapsamda oluşturulan çöp toplama istasyonları ?A) Evsel, B) Plastik-Metal-Karton/Kağıt, C) Şişe-Cam,? atık olmak üzere 3 gruba ayrılmıştır. Misafirlerimizin özen göstermesi rica olunur.
Çıkışlar öğlen saat 12:00’dedir.
Kamp sakinlerinin huzurlu bir kamp ortamı geçirebilmesi için kamp alanına araç girişi yasaktır.
Barbekü alanı dışında ateş yakmak, yerlere izmarit atmak, tesisimiz bitişiğindeki arazilere (bilhassa orman alanı) çadır kurmak yasaktır.
Cafe alanı ve bahçesinde tesisimizden alınan yiyecek-içecek tüketimine uygun olup kendi yiyecek-içeceklerini yanında getiren misafirler barbekü alanı etrafındaki masalardan yararlanacaktır.
Kampımızda mutfak açılışı ile kahvaltı 08.30?da başlamakta olup, gece 22.00?a kadar fast-food ürünleri satışı mevcuttur. Hizmetimiz self servis şeklinde hizmet vermektedir.
Büfe alanında, sıcak ve soğuk içecek servisimiz saat 24:00 da sona ermektedir.
Barbekü (ortak kullanım) alanındaki buzdolaplarının temiz bırakılması önemle rica olunur.
Kampçılık kültürü gereğince; çevreye ve diğer insanlara saygı gösterilmesi, ortak kullanım alanlarının temiz tutulması, yerlere çöp atılmaması, enerji tasarrufu, gürültü yapılmaması ve özellikle gece 24.00?dan sonra yüksek sesle konuşulmaması rica olunur.
Evcil hayvanlarınızın tuvalet ihtiyacını kamp alanı dışında gideriniz.
Ortak kullanım alanlarındaki (kafeterya, barbekü) masa-sandalye-puf-bank gibi malzemelerin başka yerlere ?özellikle çadırların yanına taşınması kesinlikle yasaktır. Tespiti durumunda tesis malzemeleri yerlerine konmak üzere geri alınacaktır.
İşletmemizde tesis çadırlarına yetecek kadar mat-yastık-battaniye; kafeteryadan faydalanacak konuklara yetecek kadar bardak-kaşık-çatal bulunmakta olup, bu gibi malzemeler ödünç olarak verilemediğinden yanınızda getirmeniz faydalı olacaktır.
Atık su sisteminde yaşanan sıkıntılardan dolayı aynı zamanda kağıt israfını önlemek amacıyla, tuvaletlerde tuvalet kağıdı bulunmamaktadır. Beraberinizde getirmemeniz durumunda kamptan ücreti karşılığında temin edebilirsiniz.
Denize sadece iskele olan alanlardan girilmesi önemle rica olunur.

(Kurallarımız sizlere kaliteli hizmet sunabilmek ve huzurlu bir tatil geçirmeniz için deneyimler sonucu oluşturulmuştur. Anlayışınız ve özeniniz için şimdiden teşekkürler?)

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Buz Dolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan Alanı
 • Mangal Alanı
 • Market
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Ayvalık Kamping Saklı Cennet Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Ortalama Fiyat 45.00₺
3.9 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
Temizlik

Değerlendirmeler - 43

3.9 hoş Yorum ekle
Fiyata Göre
0
Temizlik
0

Fatih Turanlı

Yer sahibinin yardımcı umursamaz davranmalarından dolayi başka müşterilerle aynı yeri kiralama gibi sorunlar yaşadık buda gerginliğe sebep oldu isterse yer cennet olsun hizmet ve memnuniyet yoksa benim için kapıları kapalıdır

9 Ocak 2022 02:44 - Google Yorumu

SERAP Srp

manzara efsane çalışan çocuklar çözüm odaklı güler yüzlü wc lavabolar iş görür temizliği düzenli yapılıyordu ben gittiğimde çok memnun kaldık 😍

28 Aralık 2021 07:50 - Google Yorumu

M.Esat Bolat

Sayısız kamp alanı gezdim, ücretli ücretsiz. Ama bu şekilde sıkıntılı ve bakımsız bir kamp alanı görmedim. Öncelikle şunu belirteyim kişi başı 85 TL ödüyorsunuz. Dikkatinizi çekelim kişi başı 85 TL. İlk defa bir çadır kampında kişi başı ücret alındığını gördüm. 4 kişi gitseniz ödeyeceğiniz gecelik ücret 340 TL. Değer mi kesinlikle değmez. Ayvalikta kamp alanı sahipleri anlaşmışlar. Hemen hepsinde fiyat böyle ve politika aynı. Gelgelim mekana. Sadece geceleri gelip kaldığım için ve vaktim olmadığı için başka bir yere gecemedim. 4 gece kaldım. Bir gün dahi sıcak su imkanı olmadı. Güneş enerjisinde şu çok çabuk bitiyor. Ortak kullanım alanları çok basit, dolaplar yetersiz. Hele hele banyo ve tuvaletlere ayrı bir parantez. Bildiğiniz Almanya'nın fi tarihinde kullandığı eski karavanlar wc ve banyo yapılmış. WC ve banyo aynı kısım içinde. Kapılar doğru düzgün kapanmıyor, sabun, tuvalet kağıdı vs pek gördüğünüz şeyler değil. Tek güzel yanı ağaçların gölgesinde ve denize sıfır olmanız. Denizi çok aman aman girilecek bir deniz değil, başka plaj veya koyları tercih etmelisiniz. Personeli ilgili ama bu mekanı güzelleştirmiyor tek başına. Sözün özü sayısız yer gezdim kampta kaldım böylesini görmedim, tavsiye de etmiyorum.

29 Ağustos 2021 08:58 - Google Yorumu

Özlem Sönmez

İki senedir kamp yapmaya başladık. Bundan önceki yerlerle mukayesem şunlar: Tuvalet ve duşların aynı yerde, çamaşır yıkamak için de tuvaletteki lavaboyu kullanmak zorunda kalacaksınız. Saat akşam 6 gibi çadırımızı kurduk sabah 9.30 a kadar tuvalet ve duşlar temizlenmedi. Evet umumi bir yerde tuvaletten çok şey beklememek gerekir ama bu kadar da değil. Mutfak bulaşık dahi yıkamak istemeyeceğiniz kadar kirli.. Zaten bir tezgah ve iki lavobo var tek musluk çalışmıyor. Mangala izin verilmediği için elektrikli ocak kullanacaksınız ama o da tek hem de de pişirme işlevini yapmıyor. Buzdolabı da ortak olunca hijyen aramamak mı lazım!!! Açıkcası içecek koyduk onu da almadan gelmişiz. Çünkü kaldığımız günün ertesi günü dönmek zorunda kaldık. ÇOCUKLARIMIZ açısından taşlık bir yer hafizanallah düşer de bir şey olursa SORUMLU KİMSE beklemeyin. Kumsal da çocuklar oynar biz de dinleniriz düşüncesi varsa taşlık ve yosunlu bir denizle karşılaşacaksınız. Kumsala gitmek için de yürümelisiniz. Kamp alanında iskele var oradan istifade edebilirsiniz. TEK GÜZEL olan ise manzara.. İşletmenin korona sürecinde hijyene daha dikkat etmesi, Kamp alanının fiziki şartlarının iyileştirilmesi gerekiyor. İnsani ilişkilerini de gidince göreceksiniz. İçeri girer de memnun kalmazsınız aynı gün gitmeye karar verirseniz para iadesi yok. Bu yüzden mutfak tuvalet duş gibi çoğu yere bakmanızı tavsiye ederim. Ben manzaraya aldandım.. Dersimi de aldım.. Hepinize sevgi ve saygı dolu günler dilerim..

29 Ağustos 2021 07:49 - Google Yorumu

Filiz Karabol

Daha önce kamp yapmış biri olarak Hem dağ kampına hem Deniz kampına gitmiş birisi olarak çok başarılı bulduğum bir Kamp Alanı denize söylenecek hiçbir şey yok Kamp Alanı için her yardım istediğinizde size gerçekten yardım eden birileri var bu çok önemli hijyen koşulları bir kamp alanına göre gayet iyi duşlar ve Tuvaletler temiz arazi meyilli ama kamp çadırları için kurulmuş iskeleler var pandemi döneminde çok rahat kullanabileceğiniz bir Kamp Alanı herkesle mesafeli siniz Kamp Alanı her daim kontrol ediliyor buna gece de dahil elektrik ile ilgili hiçbir sıkıntımız yok Her iskelenin başında bir lamba nız bir sürü de priz yeriniz var mutfak tuvalet duş ortak alan ama hiçbir zaman sıkışıklık yaşamadık bekleme olmadı çalışanlar için ise çok şey söylenir ama asla kötü bir şey söylenemez gerçekten oraya çekip çeviren ve işleten yaşları çok küçük olmalarına rağmen En azından benim yaşımdan çok takdir ettiğim çok tebrik ettiğim insanlar oldular Nezaket leri sohbetleri kamp alanındaki tüm sorunlar için yardım etmeleri Bence her zaman bulunmaz bir şey O yüzden kendilerini takdir ve tebrik ediyorum ... Ayvalık'ta kamp düşünüyorsanız kesinlikle orası burası olmalı... Herkese iyi tatiller..

15 Ağustos 2021 10:06 - Google Yorumu

Tugce Kurt

Eşimle 4 agustos çarşamba günü gitme kararı aldık ve gittik gider gitmez aşırı begendik planlarımız 2 gece kalmaktı ve o şekilde hazırlklarimzı yaptık çadırımızı kurduk hersey çok güzel harika ortak alan olan duş-wc'ye gittim lakin şu covid döneminde insanların bu derece tuvaletleri ve dusları bilinçsizce kötü kullanmaları diger insanlara karşı tam bir saygısızlıktır. Bırakın tuvaleti duş alınan yerde akmayan suyla duş almak imkansız 2 gece kalma kararımızı duşları wcleri gördukten sonra 1 gece kalip dönme kararı ile degiştirdik oysaki ortamı manzarayı çok sevmiş olmamiza ragmen. Ertesi sabah işletme sahibi hanımefendiyle görüstük ve kendisi gercekten çok naif çözüm odaklı çok tatlı bir kişiydi uzunca sohbet ettik ve kendisi bizzat kadınlar tuvaletini kendisi temizledigini ve 5 dakika geçer geçmez tekrar kullanan kişilerin kötü kullandıklarını bize anlattı ve daha kötü nelerle karşılaştıgını soyledi sizlerden ricam oraya giden kadın erkek ayrım gözetmeksizin para veriyoruz istedigimiz gibi kullanırız kafasından çıkmanız ve orayı da bir insanın temizledigini unutmamanız lütfen düzgun kullanın!!! Klasik bir örnek vericem evinizde oldugunuzu düsünün bi misafiriniz geliyor ve evinizdeki tuvaletinizi kötü kullaniyor o tuvaletleri temizleyen insanlarinda temizlerken neler düsündugünu şimdi anlayabilirsiniz 4 puanida işletme sahibi hanımefendinin bize karsı tutumuna ve manzaraya dogaya kolay kullanımı olan priz ortak dolap ısık mikrodalga kettle vs.'ye veriyorum. Teşekkür ederim

7 Ağustos 2021 08:27 - Google Yorumu

Emsal Aksu

Merhaba, Tatilinizi berbat etmek için gidebileceğiniz harika bir yer. Gecelik çadır sizden 85tl kişi başı ödüyorsunuz. Çadır alanı için verilen platformlar yıkılıyor. Her an aşağıya indim ineceğim diye strese girmemek elde değil. Elektrik çadırın önüne seyyar ampul ile çekiliyor, bizimki giriş yaptıktan sonra vidalandı, tutmayan yeri vida yokluğundan elektrik bandıyla yapıştırıldı. Voltaj öyle dengesiz ki, telefonları şarj ederken başında bekledik. Akşamın köründe birden 100 mum yanarken, bir anda mum ışığından hallice oluyor ampul, korku filmi gibi. Ortak kullanım yerlerine gelince, mutfak dedikleri sunta bir platform üzerine oturtulmuş 2 metal evye ve tüm gider tıkalı, borular dışarıda. Kullanmak zorunda kalanlardan özür dilerim ama değil meyve, sebze yıkamak, bulaşık yıkamak, it yıkanmaz. Buz dolapları pis, yetersiz, kokuyor. Zaten eşyanızı koyacak yer bulmak zor, koysan da soğutmuyor. Banyo ve wc yolcu gemisinden sökülmüş eski kabinler. Wc temiz ancak klozetle aynı kabinde yıkanmak tercihim değildi. Biz tüm banyo ihtiyacımızı gittiğimiz plajlarda giderdik. Tüm yeme içme işimizi de civarda ki pastahane ve restoranlarda çözdük. Bunun dışında ortak mangal alanı var yemek içmek için, her akşam, sabah oraya tırmanmak zor. Şöyle bir çayımı demleyim diyorsun, çadır yanında tüpünüzü yakamıyorsunuz. Bize ait tesis dedikleri iskeleye indik, tek içecek bira. Çay yok. İskeleye iniş, banyo ve wc ye çıkış,mangal alanına çıkış için rampa çıkıyorsunuz devamlı. Giriş nizamiye denilen alanda sizi şort üstü gömlek, elde bira şişeli bir erkek grubu karşılıyor. İlk giriş yaptığımız an çıkmak istedik, peşin ödeme yaptığımız için para iademizi yapmadılar, mecbur 4 gece konakladık. Çadır yanına mini buzdolabı veririz dediler telefonda, giriş yaptığımızda ekstra ücretli dediler. Eksiklikleri söylediğimde karşılaştığım tavır, üslup çok yanlıştı. Ailece bizi çok mağdur eden bu işletme dahi diyemeceğim yer için daha ne anlatılır bilmiyorum. Kesinlikle aile ortamı değil, ödenen ücret karşılığı alınan zerre hizmet yok. İnsta fotolarında paylaşılan plaj, canlı müzik yan işletmeye ait, giriş ücreti veriyorsunuz. Kısacası vur kaç. Tavsiye etmiyorum, gerekli şikayetlerimi de yapacağım. İnsan tüm sene çalışıp, rahatlamak için tatile çıkıyor. Bu kaçıncı kamp yapışım ancak böyle rezillik görmedim. Suç duyurusunda bulunabilirsiniz, bu sizin hakkınız elbette, aynen benim durumu anlatmam gibi. Söylediklerimin aksini ispatlayabilecek bir tek fotoğraf yüklemezseniz, telefonla arayıp, göz dağı verdiğiniz ve buradaki ithamlarınız için sanırım avukatlarımız görüşüyor olacak. Sizi asla tehdit ettiğimi yada ters konuştuğumu hatırlamıyorum.

15 Temmuz 2021 04:53 - Google Yorumu

Reber Arslan

Merhabalar. 3 gece konakladım. Konaklama ücreti kişi başı 85 TL. Mekan yeni faaliyete geçmiş, eksikleri olsa da kamp havasını ve samimi ortamı ile çok memnun kaldım. Çalışanlar kibar ve ilgili. İşletme sahibi de bir okadar neşeliydi. Hiç yabancılık çekmedik. Mekan düz değil, çadırlar iskele tarzı bir platforma kuruluyor, bir platforma 2 çadır sığabilir. Her iskelenin kendine has orman ve deniz manzarası var. Duşlar ve wc gayet temizdi, diğer yorumlara aldırış etmeden gittik, bazı yorumlar kasıtlı kötü atılmış. Ortak mutfak ortak dolap ve ortak mangal için alanlar mevcut. Peyzaj olarak henüz gezmeye tam uygun merdiven ve düz zemin yok. Bir yandan kendinizi tam doğal yaşam alanında hissederken tabi konfor düşkünlerini üzebilir. Yakın zamanda peyzaja da müdahale edilecekmiş. Seneye çok daha güzel bir mekan olacağını tahmin ediyorum. Ortak kullanıma ketıl fırın tarzı ev aletleri de eklendi biz oradayken, her geçen gün kalitesini yükselten bir işletme. Sahil yok iskele var suyu biraz akıntılı ve dibi yosunlu. İskelede ücretsiz şezlong şemsiye var, akşamları bir genç gitar eşliğinde canlı müzik veriyor. Sesine sağlık kendisiyle tanıştım şeker gibiydi yolu bahtı açık olsun :) gidince muhakkak tanışılacaklar arasında ozan kardeş, çavuş ve gece adlı iki dostumuz var. Memnun kaldık seneye tekrar görüşmek dileğiyle... Benim yorumlamam bukadar :)

15 Temmuz 2021 11:43 - Google Yorumu

AYŞE EDA KAYABAŞI

Öncelikle ilk çadır kampımızdı eşimle. arife günü giriş yaptık rezervasyon yapılmamasına rağmen şansımıza balkon kısmında yer bulduk. Balkon dediğim yer Denize sıfır olan yerler ahşap platform üzerine çadır kurulan kısımlar. Bu alanda ışık ve 3 lü priz bulunmakta ayrıca uyandığınızda direk denizi görerek uyanıyorsunuz buyüzden çok beğendik. Çadırların Arasında belli mesafe olması ve manzarası için bu kampı seçmiştik. Ortak Wc, duş , buzdolabı,bulaşık yıkama ve mangal alanları mevcut. Mangal yakmak isteyenler ortak alanda yapıyor çadırların yanında yapılmıyor. Temizlik konusunda evet temizlik yapılıyor ancak insanlarımızın pis olmasından kaynaklı çok çabuk batıyor yanınızda tuvalet kağıdı götürün mutlaka. Tatilimiz güzel ve huzurlu geçti ancak geleyim eksik noktalarına; İçerisinde büfe olmaması büyük eksiklikti buyüzden markete çok sık gittik. Düzen olmadığı için Park sorunu yaşadık. Bayram dolayısıyla çok kalabalıktı. Toprak yoldu kesinlikle asfalt atılmalı alana çok toz kalkıyordu. Güvenlik konusunda çok eksiklik var. Başımıza bişey gelmedi iyiki ama çalışanlar çok dikkatsiz ve kimsenin bişeyden haberi yok. Konaklayıp parasını vermeden çıksanız ruhları duymayacak o derece güvenlikten bihaberler. Ki böyle bir olay yaşanmış.. Oyüzden eşyalarınıza dikkat etmekte fayda var. Daha fazla kendilerini geliştirirlerse herkes memnun kalır diye düşünüyorum. Genel olarak güzeldi tatilimiz. Ücrete gelirsek normal günlerde 65 tl ama bayram da kaldığımız için 80 tl ödedik kişibaşı. Ücret çadır için çok pahalı heleki kişibaşı fiyat la. Özellikle balkon kısmında kalmıyorsanız o parayı tabiki vermezdik. İmkanları iyileştirirlerse,daha güvenli ve yeme içme konusunuda hallederlerse ozaman o manzara hakeder o parayı.. Yoksa hizmet 0. Hizmet olarak sadece wc duş temizliği var oda dediğim gibi yeterli bir temizlik asla değil birde insanlardan kaynaklı çok pisleniyor.. İyi günler...

6 Ağustos 2020 08:25 - Google Yorumu

Muhammet Memiş

Çadırlarınızı kurabileceğiniz çeşitli yerlerde Çeşitli büyüklükte platformlar mevcut. Platformlarda bir adet ışık ve 3lü piriz mevcut. Denize sıfır olan platformda var orman içerisinde kalan da var artık hangisi boş ise tutabilirsiniz.Duş-wc- mevcut. Ortak kullanım alanlarında buzdolapları var fakat çok sık açılıp kapanmasından dolayı evlerinizde ki gibi bir soğukluk beklemeyin. Her yerde kafanıza göre ateş yakamazssınız. Ortak bir alan var mangal semaver orada yakılıp yemeklerınızı masanıza tasıyabılırsıniz. Güvenlik gayet iyi. Sabah 07:00 den önce içeriye giriş yapamazsınız. Çadırlar arasında mesafeler mevcut dip dibe değil. Aşırı ses cıkaramazsınız kimse kimseyi rahatsız etmiyor eden olursa da uyarı yapılıyor. Gece belli bir saate kadar cırcır böceklerinin sesini duyuyorsunuz sonrasında onlar da susuyor

4 Ağustos 2020 11:48 - Google Yorumu

Tolga BAHÇACI

Yer güzel manzara güzel gel gör ki bu yetmiyor gece 12 de girdik alana sagolsunlar motorsikletli iki arkadaş yardımcı oldu cadirimizi kurduk onlara da çok teşekkür ediyorum burdan sabah kalktıklarında bizi göremeyecekler hakkınızi helal edin uğraşırdık sizi kamp yetkilisi ise bir isim almaya geldi bir de çıkarken para aldı büyük hizmet! sürekli aşırı sert bir rüzgar esiyor sabaha kadar uyuyamadık ve erkenden cadirimizi toplayıp ayrıldık Mekan işletmecisine gelince burayı otel zannediyor galiba kişi başı fiyat alıyor kişi başı ne hizmet veriyorsunuz ki kişi başı ücret alıyorsunuz çadır yeri veriyorsunuz çadır ücreti alınır biz iki kişiydik 130 lira ödedik 5 saat için, 3 kişilik bir aileye otelden pahalı gelir paranızla rezil olursunuz ki bizde paramızla rezil olduk Kahvaltı ücretini de üzerin e eklediğimiz de günlüğü 200 liraya geliyor nerdeyse şimdi bir otele geldik kahvaltı dahil 230 liraya kalıyoruz sarımsaklı plajının önünde şezlong şemsiye ücretsiz Tamam kamp yapmak değişik bir tecrübe manzara da güzel ama akıl var mantık var böyle giderse tek defalık olumsuz tecrübelerin yaşandığı bir yer olarak kalir

10 Temmuz 2020 07:14 - Google Yorumu

furkan koçoğulları

Şu ana kadar gördüğüm en etkileyici manzaraya sahip çadır kampı. Çadırların kurulum yeri olarak düşünülmüş ahşap platform fikri harika. Personel güler yüzlü ve baya her konuda size yardımcı oluyorlar. Fakat alanda birtakım sorunlar var. Bunlar kamping alanının altyapı imkanlarının çok yetersiz olmasından kaynaklanıyor. Bu tip kamp alanlarında konfor olarak beklentim çok asgari ölçüdedir. Tuvalet ve banyo temiz ve kullanılabilir durumda olsa yeterlidir benim için. Her sabah temizlenmesine rağmen, banyo giderleri tıkalı ve etraf beklentim az olmasına rağmen temiz durumda değil. Kampa açılmış yol, asfalt değil. Yol açılıp bırakılmış, yüzey aşırı engebeli. Araçların zarar görmesi muhtemel. Alan eğimli olduğu için yer yer merdivenler yapılmış. Fakat merdivenlerdekj profiller çürümüş, ahşaplar ise doğru düzgün yerleştirilmemiş. Sürekli değişen basamak yükseklikleri çocuklar ve yaşlılar için tehlike oluşturabilir. Yürürken dikkat etmek gerekiyor. Bir kamp alanı olarak toplanma yerleri vs alandan çok kopuk olduğu gibi etrafa yerleştirilmiş buzdolapları yetersiz ve çevreye hiç uygun olmayan şekilde yerleştirilmiş. Ayrıca alandaki elektrik kabloları sürekli eklenerek yapıldığı için ek noktaları açıkta buat kullanılmamış, bant ile bağlanmış. Bu noktalar hem açıkta hem de ıslak hacimli noktalarda da yer alıyor. Su ile temasta hem WC ve banyoda hem açık alanda tehlike teşkil ediyor.

5 Temmuz 2020 07:04 - Google Yorumu

Erkn Glc

Ayvalık merkeze yakın ben aracımla gittim. Denize sıfır tahta platformlarda kalabiliyorsunuz. İsterseniz çamların altına da çadır atabilirsiniz. Gittiğim tarih 3 temmuz 2020. Giriş 65 tl wc sıcak su duş bulaşık lavaboları mangal yakma alanı mevcut.her platformun yanında 3lü priz lamba mevcut.Hijyen iyi gibi sağda solda çöp görmedim. Pandemi dönemi olduğu için restoran yeni faaliyete başlamıştı. Tost hamburger vs mevcut. Alkol yoktu ama gelecek demişti görevli. Yürüyerek gidebileceğiniz bir tekel büfesi mevcut. Çadır tarafından denize girmek zor diğer taraflara bakmadım. Ben badavut sahile gittim. Ortam genel olarak iyiydi ailelerde vardı. Höt zöt insan yoktu şansıma. Araçla içeri girilebiliyor yolu çok iyi değil biraz bozuk. Genel olarak ben memnun kaldım. Tedarikli olduğum için kimseden ilgi alaka beklemedim keyifli bir kamp yaptım. Biraz daha derlenip toparlanırsa kafaya oynar.

4 Temmuz 2020 06:04 - Google Yorumu

Serap Kzk

İki günlük konaklamamızda, bir gecede balayında olduğumuz İçin bize hediye edip tatilimizi 3 güne çıkaran Hülya hanıma başta olmak üzere çalışan herkese çok teşekkür ederiz. Tam aradığımız kamp alanıydı açıkçası. Elektrik, WC,duş ve Güler yüz vardı. Sabah kalktığınızda değişik doğanın size sunduğu seslerle uyanıyorsunuz. Akşam yatarken farklı seslerle uyuyorsunuz. Arkamızda güzel anılarla ayrıldık.

3 Temmuz 2020 02:16 - Google Yorumu

Mustafa Kabak

Güzel yer 2 gün kaldım. + ları manzarası gayet güzel insana huzur veriyor wc banyo elektrik var. -leti wc ve banyoların temizliği yapılıyor ama bizim insanımız pis banyoya kocaman peçete atmışlar gider deliğini tıkamış.wc ler de de aynı.ortamı pis bırakan oraya gelen müşteriler. Sıcak su bana denk gelmedi varmı bilmiyorum varsada o güneş enerjisi sadece 6 kişi sonra sıcak su biter kanımca. Yüzme alanı yok desek yalan olmaz var ama taşlı ve yosunlu.Ben yüzmek için sarımsaklı ve badavuta gidiyordum sadece konaklama için kullandım. Kişi başı 65 tl çok para ama manzara için verilebilir. Sabah aydınlanması olunca müthiş cırcır böcekleri birbirleriyle ses bağırması yapıyor 2 gün bunu yaşadım. [Bana göre] oksijen bol çamlık olduğu için 4 saatlik uyku dan sonra birdaha uyuyamıyorsun ve insanlar geceleri 3 ile 4 arası o kadar dikkat ediyorlar şahitim sessiz konuşuyorlar ama o fısıltıları çok rahat duyabiliyorum. Benim ilk ve son ücretli kamping yeri bana göre değil ortak kullanım alanları bunu anlamış oldum. Hani ortam olsun manzarası olsun çok çok çok güzel. İnsanlar o manzara için villalar satın alıyor. Gelip yaşayabilirsiniz. Tamamen şahsi görüşüm.

3 Temmuz 2020 11:11 - Google Yorumu

cüneyt günay

Denize sıfır bir konumda 45 derecelik bir yamaç üzerine tahta platformlar kurulmuş, çadırınızı bu platformlar üzerine atabiliyorsunuz. Her çadır için elektrik ve aydınlatma sağlıyorlar. Manzara süper ancak çadırı attığınız yerden denize girmek çok zor iskeleye kadar gitmeniz gerek. Biz gittiğimizde iskele tadilattaydı kullanamadık. Duş ve tuvaletler fena değil ancak eğer denize yakın en alt kısımda kalıyorsanız tuvalete gitmek için biraz tırmanmanız gerekiyor. Çok kalabalık dönemlerde sayı bakımından WC sıkıntısı olabilir. Kapıdaki görevli ( Fahrettin ) dünya tatlısı ve çok kibar. Saklı Cennet Campinge kesinlikle gidin ve görün

30 Haziran 2020 08:56 - Google Yorumu

Fahrettin Akdeniz

Oncelikle internetten buldugum ve yorumlara bakarak geldigim bir kamp alani ilk gördüğüm anda manzaranın ve yerin mukemmelligi ile karşılaştım daha sonra isletme sahibi ve çalışanlarının guler yüzü yardimlari ile karsilastim o kadar cok kamp alanina gitmeme ragmen bu kadar guzel bir yer ve isletme ile karsilasmadim verdiğimiz ucretin karşılığı fazlasıyla verildi ki boyle bir ucret boyle mukemmelige az kalir fakat bir seye deginmek isterim buraya gelip böyle guzel yeri pisletip ustune de isletmeye leke atan nankor insanlar keske hic gelmese ben her sabah her aksam hatta aralarda bile temizlik yapildigina şahidim üstüne görgüsüz insanlarin evlerinde de sanirim öyleler bir peceteyi dahi cope atmayip birde pis diye şikayet eden insanlar keske isletmeye hakkini verebilse buz dolabindan sikayet edip ustune dolabin kapagini bile kapatmayan cikarken kalan yiyeceklerini atmayan insanlar keske biraz edep ogrense ben hersey icin tekrar tesekkur eder işletme sahipleri ve kizlarina ilgileri ve bu manzarayi bize actiklari icin minnetimi sunarim

26 Haziran 2020 12:54 - Google Yorumu

Mehmet Karakuş

Hayatımda gördüğüm en guzel manzaraya sahip kamp alanlarından biri, işletme sahipleri çok cana yakın ve oldukça samimi insanlar bizimle cok güzel ilgilendiler. Herkesin hayatında bir kerede olsa gelip konaklamasını tavsiye ediyorum.

26 Haziran 2020 12:52 - Google Yorumu

Cihan Tozlu

Selamun aleykum arkadaslar ben bu hesabin sahibinin arkadasiyim bu hesabi asil kullanan insan. Kismi engelli olarak geciyor bu yuzden arkadasim hakkinda fahrettin akdeniz hakkinda abuk sabuk yorumlar yapmis bulunmaktadir biz konustuk suanda yorumunu silmis bulunmaktadir . Fahrettin akdeniz kadar temiz görgülü caliskan isine bagli bir insan yoktur. İsletmeleride mudurleride calisanlarida on numara insanlardir. Ben daha once den gittim gordum mekanlarini allah bol kazanclar versin

26 Haziran 2020 11:42 - Google Yorumu

TEOMAN OMUN

Gitmek istediğiniz bir kamp alanıydı ama yorumlara bakılırsa en temel sorun ukala herkese karışan sorumsuz ve temiz olmayan bir işletme sahibi :) İşletme sahibi böyle ise o işletmeden hayır gelmez

23 Haziran 2020 08:51 - Google Yorumu

Murat ÜSTÜNEL

Çam ve deniz havası bir arada görülmesi gereken yer.

21 Haziran 2020 09:28 - Google Yorumu

semih güvenel

Gittim gezdim gördüm!!! Buraya gelene kadar uzun soluklu bir kamp birikimiyle kaldım öyleki doğu orta ve batı Karadeniz ardından Marmara kısmı Çanakkale eşrafından egeye inmek için 23 vilayet uzun günler yaşadım bazı yorumlarda bahsedilen gibi wc duş koku (bu arada öyle bir şey yaşamadım kampdaş insanlar azdı yoğunluğa göre illaki değişir) insan kamp neden yaparki neden uzak olmak isterki medeniyetten bu benim düşüncem 1.5 lt petşişeyi alsın doğaya gübre salsın diye

20 Haziran 2020 09:37 - Google Yorumu

ENİS EMİRZE

Yakınındaydık. O yüzden içeriyi bilemiyorum. Deniz kenarındaki yol yürüyüş için ideal.

6 Haziran 2020 05:00 - Google Yorumu

Sefa Ozerdogan

Doğa ile iç içe

18 Mart 2020 04:00 - Google Yorumu

Google Kullanıcısı

biz kendi çadırımızı kurarak kullandık yazın. Tahta kısımları var mnazarayı en iyi gören en iyi bölge ama oraları full dolmuştu . Boş bulduğumuz bir yere kurduk . İsterseniz tahtadan evlerdede kalabiliyorsunuz.

28 Şubat 2020 03:30 - Google Yorumu

Araba Videoları

biz kendi çadırımızı kurarak kullandık yazın. Tahta kısımları var mnazarayı en iyi gören en iyi bölge ama oraları full dolmuştu . Boş bulduğumuz bir yere kurduk . İsterseniz tahtadan evlerdede kalabiliyorsunuz.

28 Şubat 2020 12:30 - Google Yorumu

Serdar Seyhan

5 PARA ETMEZ PERSONEL HARİÇ İŞKETME SAHİBLERİ HİÇ BİR ŞEKİLFR YAPTIĞI HATANIN ARKASINDA DURMUYOR.. YALAN DOLAN

27 Kasım 2019 10:00 - Google Yorumu

Mehmet Atar

Yer güzel manzarada iyi, ancak işletme de sorun var tuvalet duş berbat. Temiz değil, duş alamadık. 1 gece kaldık sadece

11 Kasım 2019 07:00 - Google Yorumu

mustafa kaygisiz

Gözlerinizi açtığınızda deniz karşınızda, ormanin icinde mukemmel bir uykudan sonra bunu yaşamak cok guzel, sadece kamping icin fiyat fazla geldi, birde kucuk cocuklu aileler icin biraz tehlikeli olabilir cunku bayir asagi bir yer ve sonunda deniz var.

11 Kasım 2019 06:28 - Google Yorumu

Damla Tuncer

Aslında gerçekten doğa harika. Deniz, sahil, orman nefis fakat alanın işletmesi de bir o kadar kötü ne yazık ki... Tuvaletler kesinlikle yeterli derecede temiz değil, her yer pas kokuyor, mikrop kaparım diye musluğu çevirmeye korkuyor insan. Duş imkanı yalnız bir tarafta, yeterli değil, diğer tuvaletler de çalışmıyor. O güzelim ormanın içi o kadar güzel aydınlatılabilirdi ki fakat bilmeden yerleştik, gece çadırın içinde tepeden bembeyaz ışık, x-ray ışınındaydı bizim çadır, gel de uyu o ışıkta... Içeride hiç bir şekilde bir yiyecek, içecek satışı yok. Market yakın değil, markete kadar yürüyecek kaldırım yok. Kısacası by kampta doğa, deniz ve gün batımı manzarası hariç güzel bir şey görürseniz baya şanslısınız. Ayrıca işletmede çalışanlar çok sert hitaben. Karşılarında sanki bir konuk değilsiniz de onlara borcu olan fakirlersiniz. Bir de kesinlikle kartla ödeme diye bir şey yok, yalnız nakit çalışıyor. Parayı da girerken ödüyorsunuz. Kış geldi neredeyse şuan kişi başı 35tl konaklama. Şuan böyleyse sezonda kaç acaba? Sezonda dahi geceliği 25-30tl'ye Türkiye'de gerçekten cennet sayılabilecek doğada, bakımlı ve enfes yerlerde kamp yapbilecekken burada hangi hizmet 35tl??? Doğa tamam da geri kalan her şey vasat altı

30 Ekim 2019 11:13 - Google Yorumu

Özge Demirayak

Gerçekten cennet gibi bir yer ama ancak bu kadar bakımsız olur, işletme berbat, mutfak lavoboları tıkalı, duş alırken bileğe kadar su birikiyor, kendi plajının denizi çok kötü bence. Düzensiz ve bakımsız. Tek güzel yanı orman içinde bol ağaçlık olması ayrıca sabahki manzaraya uyanmak çok güzel.

17 Ekim 2019 06:30 - Google Yorumu

Nuray Kurdag

Duş sorunu da olmasa 5 yıldız

2 Eylül 2019 10:00 - Google Yorumu

birsen engin

1 gün önce döndüm çok beğendim dönerken çok üzgündüm ayrıldığım için şahene bir yer denize sıfır platform üzerine çadırımızı kurduk wc, duş, dolap, açık alan mangal masalar hepsi mevcut çadırızın yanında elektrik var ücretsiz giriş kendi çadırınız varsa kişi başı 45tl ben 6 gün kaldım doyamadım şehir merkezine 15 dk hop bir doğadasınız bir bakmışsınız sahil kenarında şimdiden yazın gelmesini istiyorum kesinlikle tekrar gideceğim işletmedeki Mustafa bey ve Hülya hanım çok tatlı insanlar wclerde ev hijyeni beklemeyin sonuçta kamp ortamı ama hergün yıkandıgını şahit oldum fakat bazı insanlar çok pis bırakıyorlar ve ardından gelende doğal olarak tuvalet pis diyor tamamen insanların kullanımıyla alakalı ben memnun kaldım fazlasıyla alkol olarak bira var ve dışarda satılan fiyatından 4 tl fazla yani fırsatcılık yoktu gayet makuldu fiyat denize girilen bir iskele vardı UP uzun ve kamp dolu olmasına ragmen arkadasımla sadece bize özlemiş gibi denizin keyfini çıkardık planımız ucuza kalıp dışarda bir ücretli plaja gitmekti ama beklentimizi karsılayınca plaja vereceğimiz 50 tl giriş ücreti yerine kendimize harcadık gayet ekonomik ve harika bir tatil geçirdik iyi ki son dakika marmaristen vazgeçmişim yoksa bu güzel yeri hiç bilmeyecektim

1 Eylül 2019 10:00 - Google Yorumu

ahmet albay

Doğa olarak harika bir yer. Manzara çok güzel. Denize sıfır çadır kurma imkanı var Ama çadır alanından denize girilemiyor. Denize girmek için 100 metre ileride iskele kullanılıyor. Deniz genelde çok kirli ve yosunlu pek cazip değil. İşletme aşırı salaş. Tuvaletler derme çatma ve çok pis. Su çoğu zaman yetersiz kalıyor. Çok az akıyor. Merdivenlerin mutlaka en az bir basamağı kırık. Ortak bulaşık alanında kullanılan lavabolar tıkalı ve sürekli hiç hoş olmayan görüntüler oluşuyor. Alana dağıtılmış buzdolaplarının sayısı az ve soğutamayacak kadar eski Çalışanlar çok ilgili değil. Alan içerisindeki yollar aşırı tozlu. Her araç geçtiğinde toz bütün alana yayılıyor. Platformlar kişi başı 45 toprak üstü 40 tl. Platformlarda çadır yanına elektrik ve ışıklandırma veriliyor fakat toprak alan için yanınızda uzatma kablo getirmeniz gerekiyor.

26 Ağustos 2019 06:50 - Google Yorumu

sedef selin kömürcü

Doğası ve manzarası gerçekten harika. Sabah cırcır böcekleri eşliğinde (biraz fazla sesliler :) Böyle bir yerde güne başlamak gerçekten çok güzel. Çadırınızı isterseniz platform üzerine kurabiliyorsunuz çadırın toz toprak olmaması açısından gayet iyi. Hafta içi giderseniz rahat uyku çekersiniz ancak haftasonu baya kalabalıklaşıyor. Şimdi gelelim olumsuz yönlerine Antalya dan Ayvalık a kadar birçok kamp yerinde konaklamış biri olarak 45 TL olan kişi başı fiyatın yüksek olduğunu söyleyebilirim. Neden böyle olduğunu sorduğumda her çadıra elektrik çektikleri için olduğunu söylediler ama bu hizmeti çoğu kamp alanı sunuyor zaten. Duş ve tuvaletleri de derme çatma ve çok hijyenik değil. Hatta gördüğüm en kötüsü diyebilirim. 2 puanı da bu sebepten kırdım. Ama hijyen benim için çok önemli değil derseniz mutlaka gidin çünkü doğası muhteşem.

22 Ağustos 2019 06:50 - Google Yorumu

Gezenti Kun

Kamp alanları arasında deneyimlediğim en hoşlarından bir tanesiydi. 2 gün kalma fırsatı buldum. Doğal güzelliği tek kelime ile harikulade. Yosunun kirlilik ve rahatsızlık unsuru olduğunu düşünmediğim için denizinden gayet keyif aldım. Duyduğum en yüksek cırcır böceği sesi buradaydı nitekim sabah ve akşam saatlerinde sesleri kesilmekle birlikte kamp yapmak ile pansiyonda kalmanın farklarını idrak etmiş olup ve dahası bunların içerisindeki hazzı keşfetmemiş olarak kampa gelmek kişiye sadece zahmet ve rahatsızlık olur. Resimde gördüğünüz tahtalardan bu şekilde onlarca var, her birinin kendine ait 3’lü prizleri ve özel lambaları var. (kişi başı 45 tl) Her 4-5 tahtalık alan başına bir buzdolabı düşmektedir. (içleri epey dolu, bunların unutulan eşyalar olduğunu düşünüyorum; boş bi gününde temizlenmesi gerekli) Muhteşem bir hijyen beklentim yok, belki bu sebebledir ki tuvaletleri iş görür diyebilirim. Alanın özel mangal için ve bulaşık yıkamak için ayrılmış bölümü bulunmaktadır. 1.5 litrelik sular 4 tl, kutu içecekler 5tl fiyatla satılmaktadır. Çalışanlar gayet hoş sohbet ve candan insanlardı ki benim için bu bir kaçış ve gezi için en kritik unsurdur.
Tavsiye ediyorum. Yolum buralara düşerse tekrar geleceğim.

22 Ağustos 2019 06:50 - Google Yorumu

TripAdvisor Yorumcusu

Bizim ailecek ilk kamp deneyimimiz kendi çadırımızda kaldık gitmeden önce yorumları okudum bazı olumsuz yorumlardan korkarak gittik ancak otele gitmiyorsun burası kamp bunun bilincide olarak beklentimizi düşük tutarak gittik ama, öncelikle o ne muhteşem bir manzara, denize sıralı platformlar var oraya çadır kurduk güneşin batışını mutlaka burdan izlemelisiniz. Çadırda kalmak ayrı bir zevk manzara ayrı. 4 kere tuvalete gittim hepsinede baktım her seferindede temizdi. Erkekler tarafı biraz kirli imiş ama bu işletmenin değil tamamıyla kullananların suçu arkasını pis bırakıp gidiyor.adamlar sürekli günde 100 kere temizlik yapacak değil herhalde heryerde oldugu gibi belli vakitlerde temizliyorlar. Yine duşlar temizdi. İsletme eskilikten dolayı biraz bakımsız durabilir ama temiz.aksam sivrisinek istilası bekliyorduk ancak sinek böcek yok denecek kadar azdı hiç rahatsızlık duymadık. Çam ağaçları altinda serin serin oturduk. ışıkları buzdolapları yeterli düzeyde. Çevre gayet temizdi arada gezip kontrol ediyorlar.tek kötü yanı ben en ufak sese uyuyamayan sık uyanan biri olarak uzaktan gelen disko sesine kafam takıldı bu kadar ses açılmazki sabah dörde kadar belediye nasıl izin veriyor anlamış değilim gene Saklı Cennet kampın suçu değil.fiyat uygun.Mustafa bey çok ilgili teşekkürler.eve dönmek zorunda olmasaydık kampı uzatırdık çok çok sevdik ve memnun kaldık seneye inşallah yine gideceğiz. Herkese burayı tavsiye ederim.

14 Ağustos 2019 06:50 -

mustafa atabey

Bu yaz kaldığımız 6 kamp yerinin son durağı.. birinci diyemem ama sonuncu da değil manzara çok iyi güvenlik ve ekip olarak güvenlikçiler çok iyi candan insanlar kendinizi güvende hissediyorsunuz alanda sizinle ilgilenen kişi ise asla o düzeyde yardımcı olan birisi değil genel olarak alanda bir vurdumduymazlık var hijyen gerçekten berbat yani hiç bu konuda hassas olmayan birisi olarak ben bile rahatsız oldum sıcak su sıkıntılı deniz aşırı yosunlu bir de bize mi denk geldi bilmiyorum ama hippi tarzı tipler var gece 3 te aşırı sesli müzik açabiliyorlar ve kimse müdahale etmiyor sonradan Allahtan güvenlikçi arkadaşlar uyarmış bir gece de olsa uyuyabildik çadır kurulan tahta platform güzel uzatma kabloları var ışık var 3 verdim o da manzara etkisi

14 Ağustos 2019 06:50 - Google Yorumu

Ahmet Gülgü

Giriş için çadırınızı toprağa kurarsanız adam başı 40, platforma kurarsanız 45 TL. Fiyatı duyunca insan bi işletme bulacak hizmet görecek sanıyor ama yanılıyorsunuz. Sanki terk edilmiş bi yeri işletiyor gibiler. Zaten bir kişi kapıda bir kişide kasada duruyor onun dışında çalışan eden kimseyi görmedik. Doğası manzara süper lafım yok ama işletme olarak bitik. Yıllardır Türkiye nin çeşitli yerlerinde hem doğa hem tesislerde kamp yapan biri olarak 1 yıldizi da manzaraya verdim o derece kötü. Fotolara bakın ne demek istediğimi anlayacaksınız. Tuvaletler pis ötesi. Kokudan kimse giremiyor zaten. Ağaçlar bile hastalık kapmış. Çeşmeden akan su pas kokuyor. Dolaplara bakmadık bile korkudan. Yürümek için yapılan basamaklar bile kırık kırık. Denize girilecek dedikleri iskele bile atıl halde. Kenarında kurbağalar yerleşik hayata geçmiş. Denizi çok pisletmisler. Bataklık gibi dibi ve sırf yosun. Su bulanık. 2 dk girdik hastalık kapmayalim diye çıktık. 1 günlük kalırız yok üstü dedik ama bin pişman olduk kaldığımız için. İçeride herkesin diline aynı şey. 45 TL çok pahalı ve hiçbir hizmet yok. Buranın ederi max kisi basi 20 TL. Onu da doğasına ve manzarasına verilir. Market gibi bişey yapmışlar içeri sadece su kola bira var. Fiyatlar eh işte. Ortak kullanım alanları içler acısı. Yamaçta olduğu için çocuklu ailelere uygun değil. Kesinlikle tavsiye etmiyorum bir daha bende asla gelmem.

7 Ağustos 2019 06:50 - Google Yorumu

hasan berkyer

tek iyi özelliği manzarası onun dışında işletme anlayışlarından tutun bir çok şey olumsuz tuvaletler çok kötü 180 cm bir insan tuvaletleri nerede ise kullanamıyor. kamp alanında yollar temizlenmemiş sivri taşlar var bir kampçının arabasının tekeri yarıldı. ateş yakma alanının dışında hiçbir yer temizlenmiyor muhtemelen, bizim beğenmediğimiz tuvaletleri personel yeni temizlediğini iddia ediyor yemek alanındaki büyük lavabo tıkanmıştı tuvaletlerin altından sızan su yola kadar gelmişti tek oranın sorumlusu olduğunu söyleyen personel ödeme iadesi kesinlikle yok diyor ; oda çok iyi biliyor insanların kalmak istedikleri süre içinde orada kalmaktan rahatsız olacağını da o yüzden bence süre uzatmalarınızı günlük yapın bence. Kamp alanında çok fazla rüzgar var sıcaktan bunalmıyorsunuz çadır sabitlemede sorunlar yaşıyorsunuz bence tek gün için gidilebilir ama daha fazlası için zorlamaya gerek yok mekanda su bile satmıyorlar
bunların dışında ellerinden geldiğince sevimliler :D hijyen sizin için önemli değil ise mekanda rahat edersiniz aksi halde gitmeyin derim bu arada unutmadan telefonda ile fiyat aldık kişi başı 45 tl dediler biz 3 kişi herkes kendi çadırında kalacak diye söylemiştik oraya gidince fiyat 90 tl oldu alanda ateş yakabiliyorsunuz dendi gidince bunun mümkün olmadığını öğrendik ve bunların hepsini ortalama 500 km yol yapınca öğrendik bir kere gittim bir daha gidermisim hayır bu arada çocuklu aileler için bence hiç uygun değil

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

gizem ipek

Öncelikle doğayı kullanmayı bilmeyen kamp yapmayı ucuz tatil olarak gören bir milletimiz olduğu için siteye yorum yapan insanların bir çoğunun aslında otele parası olmayıpta kamp yapmaya gelen insanlar...
Tatilimizin son 2 gününde internette denk geldiğimiz bu yerin öncelikle atılan manzara fotoğraflarında büyülendim kötü yorumları dikkate almadan kalkıp geldik. Gerek kapıdaki hanımefendi gerek aşşağıdaki iki genç kızın karşılaması ilgilenmesi ihtiyaç halinde bize sürekli yardımcı olmaları kısaca çalışanın güler yüzlü olması ve samimiyeti sizi buraya bağlayan sebeplerin başında gelebilir.
Kendi gözlerimle yapıldığına şahit olduğum duş ve lavabo temizliğinin maalesef kullanmayı bilmeyen insanımız tarafından 5 dakika sonrasında pis diye şikayet gelmesi o kampta kalan bizlerin ayıbıdır kullanmayı bilmiyorsanız size ormanlık alanı önerebilirim :)))
Manzaasıyla denizin üzerindeki platformlarıyla yeşil ve mavinin buluşmasını !zarar vermeden! yakalayan nadir yerlerden biri...
Eğer ki hayvan sever biriyseniz alandaki köpeklerle vakit geçirmek de hoşunuza gidecektir.
Keşke tatilimin başında isminin hakkını veren bu saklı cenneti fark etseydim de tatilimin tamamını burda geçirseydim ama ilk bulduğum fırsatta tekrar şehir cehenneminden kaçıp saklı cennete gideceğim :))
Ayvalık Camping Ailesi hepinize bize bu güzel tatili yaşattığınız için teşekkür ederiz en büyük pay sizindir kucak dolusu sevgiler ve tekrar görüşmek dileği ile :)

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

hasret akan

Normalde 2 gün konaklamak için girdiğimiz bu yerde 7 gece kaldık. İçeri girer girmez çadırların olduğu yere aşık oldum. Denizin dibinde platformlar üzerinde çadırı kuruyorsunuz. Ormanın içindesin önün deniz...
sabahı ayrı keyif akşamı ayrı keyif

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

Günay Akan

Adının hakkını sonuna kadar veren saklı bir cennet. Eşimle birlikte 2 gün diye yola çıkıp dolu dolu 1 hafta geçirdik. Ve ayrılırken içimiz çok buruktu. Sahipleri Sinan Bey ve Hülya hanım inanılmaz ilgili, cana yakın ve yardımsever insanlar. Her gün yanımıza gelip bir eksiğimiz var mı diye sordular. Kendilerine teşekkür ediyorum.
Tesis ile ilgili yapılan bazı kötü yorumların art niyetli olduğunu, hatta bazılarının fake olduğunu düşünüyorum. Bir kamp alanından 5 yıldızlı otel konforu beklemek kampın doğasına aykırı. Her şeyden önce doğa ile iç içe olmak için kampa gidiyorsunuz! Kamp süremiz içerisinde Ayvalık bölgesinde uzun yıllardır olmayan bir hortuma denk geldik. Bu doğa olayında tesis sahipleri çocuklu aileleri evlerinde misafir edip, diğer kişileri de kapalı olan restoranlarını açarak geceyi o alanlarda geçirmelerini sağladılar. Çadırları zarar gören bir kaç kişin de çadırlarını onarmalarına yardım ettiler. Ancak bundan bile şikayet eden kişilerin olması düşündürücü.
Tesisin manzarası inanılmaz güzel. Tartışmasız kamp yaptığım alanlar içerisinde en güzeliydi. Çadır kurmak için ahşap platformlar yapmışlar. Zemin ile ilgili hiç sıkıntı yaşamıyorsunuz. Sanki denize dokunacak kadar yakınsınız. Çadırlarınızın hemen dibinde elektrik prizleri var. Metrelerce kablo ile uğraşmanız gerekmiyor.
Tuvaletler ve banyolar çadır alanlarına yakın. Ve her daim temizdi. Banyoda sıcak su ile ilgili sorun yaşamadık. Hatta sahiplerine şofben mi var diye bile sorduk. Ortak alanlar son derece kullanışlı. Herkesin yemek yiyebileceği sayıda masalar ve banklar var. Yanınızda mangal yada masa sandalye taşımanıza gerek yok. Kendin pişir kendin ye tarzı mangalları var. Ortak alanlara yakın sanayi tipi buzdolabı koymuşlar. Kamptaki herkese rahatlıkla yetecek büyüklükte. Ayrıca çadırlara yakın ara ara ev tipi buz dolapları da vardı.
Kamp alanı batı cephesinde. Sabah tepenize güneş doğup sizi erkenden uyandırmıyor. Akşam saatlerinde gün batımını o manzarada izlemek ise inanılmaz güzel.
Kamp alanının yakınındaki iskele alanından, yada az ilerisindeki kumsaldan denize girilebiliyor. Ayvalık bölgesinin en sıcak suyu burada.
Kampın bulunduğu alana yakın 10 dakika yürüme mesafesinde market var. Kampın Ayvalık’a ve Sarımsaklı’ya uzaklığı minibüs ile 10 dakika.
Yorumun uzunluğundan da anlayabileceğiniz gibi biz çok memnun kaldık. Ve tekrar burada kamp yapmak için can atıyoruz.

28 Temmuz 2019 06:50 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Fiyata Göre
Temizlik
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Ayvalık Kamping Saklı Cennet

Parolanızı Sıfırlayın