Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Tiny Town Kuyucak - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

Çok iyi 1 yorum
5.0
Fiyata Göre
Temizlik

Tiny Town Kuyucak Hakkında

Doğadaki eviniz!
Küçük, sade, şık, çevreci, modern ve ekonomik…
Nerede istersen yaşayabileceğiniz, en büyük zenginliği sadelik olan yaşam alanı…

Tiny Town; dünya genelinde yaygınlaşmaya başlayan minimalizm ve minik ev hareketinin Türkiye’deki en önemli temsilcilerinden biri olarak, meraklılarını hayallerindeki küçük mobil evler ile buluşturmak için kuruldu.

Kişilerin alıştığı konforu koruyarak ihtiyaçların minimize edildiği, ahşaptan yapıldığı için çevreye zarar vermeyen Tiny Town’lar; tüm sistemleri çevre ile uyumlu, yaz-kış yaşanabilecek özelliklerde, sizlere farklı bir yaşam deneyimi yaşatmak üzere tasarlandı.

6 ayrı model ve büyüklükte, her zaman kendinizi özel hissedeceğiniz Tiny Townlar, aynı zamanda uygun ekipman ve araç ile istediğiniz yere taşıyabileceğiniz şekilde üretildi.

Üretim aşamasında, konfor ve güvenlik konusunda eklemeler yapabileceğiniz bu küçük evler, yeni yaşamınızın muhteşem yaşam alanları olacak…

Her şeyiyle bir tek size ait, size özel küçük bir ada…

‘Böyle bir yaşamı çoktan hak ettim’ diyorsanız, bizimle iletişime geçme zamanınız gelmiş demektir.

Ortalama Fiyat 900.00₺
5.0 Çok iyi Yorum ekle
Fiyata Göre
Temizlik

Değerlendirmeler - 1

5.0 Çok iyi Yorum ekle
Fiyata Göre
0
Temizlik
0

Özge Ezgi Ocak

Mandalina ağaçları içinde, mis kokular eşliğinde, kaliteli hizmeti, güler yüzlü ve her istediğinize koşan çalışanları, uyandığınızda duyduğunuz kuş sesleri, yürüme mesafesinde olan denizi, merkezi konumu, tertemiz ve her ihtiyacınızın içinde olduğu minik bir evi olan, sınırsız mandalina yeme imkanı :) veren eşsiz bir tesis. Doğanın içerisinde tatil yapmak hiç bu kadar güzel olmamıştı. Kesinlikle gelinip görülmesi ve yaşanması gereken bir yer. İşletmeye bir kere daha teşekkür etmek isterim :) (Kahvaltının tadı damağımda kaldı:))

27 Kasım 2021 08:10 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Fiyata Göre
Temizlik
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Tiny Town Kuyucak

Parolanızı Sıfırlayın