Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Şirinbaba Kamping - Tarafından eklendi

Şirinbaba Kamping Hakkında

Şirinbaba Kamping İzmir ilçesinin Karaburun bölgesine yer alan uzun zamandır faaliyet gösteren huzurlu ve gelişmiş bir tesistir. Denize yakın olmasa da, yazın sıcağını ortadan kaldırmak için çok güzel tasarıma sahip havuzlar tasarlamışlar Şirinbaba Kamping. Yazın sıcağını atlatmak için Şirinbaba Kamping’in havuzunda yüzebilir veya şezlongun altında güneşlenebilirsiniz.

Şirinbaba Kamping’e ilk giriş yaptığınızda güler yüzlü insanlarla karşılaşacaksınız. Gecesi huzurlu ve sakin geçen Şirinbaba Kamping aile tesisi gibi. Şirinbaba Kamping’i sıcak ve soğuk renklerin buluştuğu bir tesis olarak düşünebilirsiniz. Suya ve semaya baktığınızda mavi renginin her tonunu, balkondan kumsala baktığınızda turuncu renginin her tonunu, ağaçlıklara baktığınızda ise yeşil renginin her tonun+u görebilirsiniz Şirinbaba Kamping’de.

Şirinbaba Kamping Olanakları

  • Ateş Alanı
  • Buzdolabı
  • Çadır Kiralama
  • Deniz Kenarı
  • Duş
  • Elektrik
  • Mangal Alanı
  • Market
  • Orman Alanı
  • Wifi

Şirinbaba Kamping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Değerlendirmeler - 55

Civan Çağan

5 Çok iyi

Kendi halinizde kamp yapıp denize girecekseniz harika bir koyu var. Suyu berrak ve serin. Zaman zaman deniz kestaneleri dolabiliyor deniz ayakkabısı olmadan girmemenizi tavsiye ederim. Çadır alanlarında elektrik yok. Duşlarda sıcak su yok. Bunları bilerek gelmeniz önemli. Son olarak Kamp alanı işletmelerimde genelde samimi bir aile ortamına alışkınımdır ancak bu İşletmede çok bir aile ortamı ve samimiyet göremedim ama herkes işini yapıyor eksik bir durumu yok.

17 Haziran 2023 12:06 - Google Yorumu

Himmet Sevinc

5 Çok iyi

Deniz tartışmasız mükemmel. Suyu havuz gibi. Gece gündüz girebilirsiniz. Günü birlik giriş 75 tl, çadırda kalırsanız kişi başı 150 tl, onlardan çadır alırsanız ilave çadır başı 50 tl alıyorlar. Oturmak için üstü kapalı güzel bir yer var. Dışarıdan yiyecek getirmek serbest. Oradan da yiyebilirsiniz. Çalışanlar ilgili ve yardımseverler. Turkcell çekiyor. İnternet az çekiyor. Vodafone çekmiyordu. Çadır yarleri de gayet düzgün. Ya ağaç altı ya da tente altı. İnanılmaz huzurlu bir yer özellikle gece denizi dinlemek. Tuvaletler çok temiz sürekli tuvalet kağıdı ve sabun var. Otopark var kampın içinde ve çadırınıza kadar market arabasıyla eşyalarınızı götürebiliyorsunuz. Akşam 22 ye kadar sıcak servis devam ediyor. Gece yarısına kadar soğuk içecek alabiliyorsunuz. Dışarıdan getirdiğiniz yiyecekler için buz dolabı ortak alanda var. Prizler ortak alanda var çadıra gelmiyor ancak yeterli priz oluyor. Bu manzara ve deniz için zaten gidilir. Kamp sevenler için kampı da öneririm. Çalışanlardan Murat ve Burak a da çok teşekkür ederim.

30 Ağustos 2022 04:01 - Google Yorumu

ezgi barat

5 Çok iyi

Harika bir koy. Tertemiz deniz, işletme tesis de gayet iyi. Tuvaletler, kabinler ve ortak buzdolapları çok temiz çöp poşetleri sürekli değiştiriliyor. Sadece çadırlara elektrik çekilebilse daha iyi olurdu. Onun dışında herşey çok güzeldi. Gelecek seneye tekrar gideceğiz.

24 Ağustos 2022 10:15 - Google Yorumu

Canan ÖZER

3 hoş

İşletmede 4 gün boyunca eşimle beraber kamp yaptık. İşletmenin artı ve eksi yönleri var. Öncelikle benim içim eksi olan bir yönünden bahsetmek istiyorum. İşletmede bir çalışan hariç ki adını bile bilmiyorum kimsede güler yüz yok. Kamp gibi sıcak ve doğal bir aktivitede ortak alanlarda insan birazcık güler yüz görmek istiyor. Bu benim şahsi fikrim,çünkü buna önem veren biriyim.Doğa ve deniz efsane.İşletme de duş,tuvalet temiz.Buzdolapları mangal yerleri yeterli.Sadece hafta sonları kalabalık oluyor. Çadır alanları oldukça geniş . Fiyatları pahalı bulanlar olmuş ama bence bu şartlar altında fiyatlar birçok kamp alanına göre uygun. Kişi başı konaklama ücreti ise 150 TL

9 Ağustos 2022 12:15 - Google Yorumu

nisa durak

2 Kötü

Geçen hafta kaldığımız kamp alanı. Kişi başı 150 lira ödedik. Kamp ücretlerini kayıt oluştururken ödüyorsunuz. İşletmenin anlayışlı ve güleryüzlü olmadığını söyleyebilirim. Cafe kısmındaki fiyatlar dışarıya oranla pahalı. Buzdolaplarına içki dışında her şeyi koyabiliyorsunuz. Çadır alanına uzatma kablosuyla dahi ulaşabileceğiniz elektrik kullanımı yok. Telefonlarınızı ortak alan denilen cafe kısmında şarj ediyorsunuz. Ortak alanda ısıtıcı için priz kullanmak istediğimizde izin verilmedi. Kampın en beğendiğim özelliği tuvaletlerinin ( ki hepsi klozetti) temiz olmasıydı. Genel olarak fiyat performans açısından yetersiz bir yer. Denizi MUHTEŞEM!!! İşletme bunun farkında olduğundan hizmete çok önem vermiyor kanımca. Kesinlikle günübirlik gelip denizin keyfi çıkartılmalı diye düşünüyorum.

5 Ağustos 2022 05:07 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Şirinbaba Kamping

Parolanızı Sıfırlayın