Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Sarıgerme Günübirlik Piknik Alanı Camping - Tarafından eklendi

Sarıgerme Günübirlik Piknik Alanı Camping Hakkında

Bu rota normalde bir Halk Plajıdır. Girişinde kamp yapılamaz şeklinde bir ibare olsa da içeri girdiğinizde çok sayıda kamp çadırı ile karşılıyorsunuz. Sarıgerme belediyesi sanırım kampçıları artık görmezden geliyor. Yolunuz Ortaca taraflarına düşmüş bir gezgin iseniz geceyi geçirip dinlenmek için ideal bir yerdir.

Alan genel olarak ağaçlık, gölge sorunu yok. Çeşmeler içme suyu olarak kullanılabilir. Biz iki gün boyunca kullandık dizanteri olmadık.
Kapalı giyinme kabinleri, duşları mevcut. Genel olarak temiz olduğunu söyleyebiliriz. Tuvaletler sanırım belediye görevlisi tarafından temizleniyor. Tuvalette sıvı sabun dahi mevcut. Biz şahsen bir halk plajında bu özeni görünce ne yalan söyleyelim biraz şaşırdık. Alanda Gazino tadında küçük bir işletme var. Burada yemek ve alkol servisi yapıyor. Biz kullanmadık fiyatları konusunda bir fikir veremeyeceğiz. Ancak şarj konusunda yardımcı oldular. Telefonlarımızı ve powerbanklerimizi şarj ettik.

Denizine gelince sahili de deniz tabanı da alabildiğine kumsal. Buraya çok sayıda günübirlik piknikçi geliyor. Biz şahsen rahatsız olmadık. Aksine sıcak su ve yakacak temini için çok yardımları dokundu. Hırsızlık falan durumu yok. Çadırımızı eşyalarla birlikte bırakıp saatlerce alandan uzak zaman geçirdik her şeyi yerli yerinde bulduk.

Kamp alanının arka kısmından sazlıklı bir dere geçiyor. Tahmin edersiniz ki sivrisinek var. İğne ada sahili gibi rahatsız edici boyutta değil ama yine de sivrisinek kovucu bulundurmanız keyfinizi kaçırmanızı önler.
Sahilin sağından asma köprüyü geçerek sahilin diğer tarafına geçin, Babaadasını görün. Sahilde yürüyüş yapıp denize girin.

Sarıgerme Günübirlik Piknik Alanı Camping Olanakları

  • Buzdolabı
  • Çadır Kiralama
  • Deniz Kenarı
  • Duş
  • Elektrik
  • Karavan
  • Nehir Kenarı
  • Orman Alanı
  • Sıcak Su

Sarıgerme Günübirlik Piknik Alanı Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik
Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.
 
 

Değerlendirmeler - 54

Gizem Yılmaz

3 hoş

Araçla ulaşım kolay, şuan bayram olduğu için böyle herhalde bilmiyorum ama çok kalabalik. İçeride ilgilenen kimse yok. Girişte 15 lira araç parası aldılar içeri geçip kafanıza göre yerleşim dediler bayağı yer aradık. Ağaçlandırma az, gölge az, tuvalet ve duş yetersiz, çadırlar dip dibe herhangi bir kişisel alan yok. Sahil kötü kumluk ve pis. Çadır ücretini henüz bilmiyoruz çünkü ilgilenen kimse olmadı bu sebeple söylenmedi henüz 😉 Ama burada bulunan tesis güzel ve ucuz. Burada yiyip içme imkanı olmasi ve fiyatlarının uygun olması iyi. Bunun dışında ben bir buz dolabı beklerdim toplu bir mutfak ama sayı o kadar kalabalık ki başa cikilamaz o sebeple mutfak yapılmamış. Tuvalete kendi pecetemiz ile gidiyoruz sabun var.

27 Haziran 2023 11:56 - Google Yorumu

lutfullah ufuk Erdogan

3 hoş

Plajı uzun ama güzel sayılmaz. Plaj tesisleri fiyatı çok uygun. Deniz öğleden sonra dalgalı ve bulanık. Çadır alanı iç içe ve düzensiz. Mutfak yok. Duş, tuvalet ve lavoba yetersiz.gölgelik yetersiz. Gelmese iz bir şey kaybetme siniz. 😉

27 Haziran 2023 11:21 - Google Yorumu

Mesut Akman

5 Çok iyi

Ortaca Belediyesi işletiyor. Tesisleri çok güzel kamp alanı da var. Araç girişi ücretli. Kamp da ücretli. Lokanta fiyatları çevreye göre uygun...

20 Haziran 2023 08:02 - Google Yorumu

Can Yurt

3 hoş

Fiyat giris sezon öncesi pahalı simdi sezonda ucuzlayan yer? Sezlonglar kirli ve bakımsız.Kaldigimiz haftada uçurtma şenlikleri vardı.konswr öncesi şezlong ücreti ödedik sonradan gelenler bedava kullandı??? Gastronomisi (yeme içme) fiyat olarak uygun (tatil yerine göre) Ancak yemek kalitesi malesef vasat! Dondurulmus kilcikli ekmek arası balik cesitleri ! (Pek tavsiye etmiyorum) ve hazır paket döner var (fena degil) ! Dondurulmus taze!! nar suyu güzel! Yazin 4K derece de salatasi yok meyve tabağı çok ısrar ederseniz bir sekilde geliyor! Garsonlar iyi ve isteklere çözüm bulmaya çalışıyorlar.Ancak gastro ve beach genel anlamda kötü idare ediliyor (2021 den beri devamli gittiğimiz yer mecburi) Gastro kısmının wc leri asla yeterli degil(sadece 2 kişilik) Kampcilar icin bulunmaz nimet olan bir yer ! Su var wc var park yeri ve elektrik var.mangala izin verilen yeri var . Birde gastronomi bölümünde ve beach de evcil hayvan yasağı olan bir yer mavi bayraktan GUYA!!!! Yan taraftan sivrisinekli kanal akıyor denize !! Diğer taraftan uzun plaj bölümünde beach bar ait olmayan yerde her türlü hayvan var ! YERSEN!!! Basit çözümü de şu! Yemek yenilen yere tasma ve sorumluluk kuralı getirirsin (hatta agizlik) bu sorun çözülür! Diğer şeyler BAHANE! ASLINDA Potamsiyel çok yüksek ama genel anlamda kötü yönetilen bir yer! (Malesef)

19 Haziran 2023 02:37 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Sarıgerme Günübirlik Piknik Alanı Camping

Parolanızı Sıfırlayın