Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Yer işaretiniz yok.

Sahil Kamp İstanbul - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

Kötü 99 yorum
2.8
Puan
2.8

Sahil Kamp İstanbul

Sahil Kamp, İstanbul ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bir tanesi. Sıcak ve soğuk renklerin kavuştuğu yer olarak bilinen Sahil Kamp küçük Cennet olarak da biliniyor. Denize ve semaya baktığınızda mavi renginin her tonunu, kumsala baktığınızda sarı ve turuncu renginin her rengini, ağaçlıklara baktığınızda ise yeşil renginin her tonunu görebileceğiniz bir yer Sahil Kamp. Sahil Kampına isterseniz sabah 8’de isterseniz gece 2’de gelin güler yüzlü misafirperver personeller size her zaman yardımcı olmak için hazır. Sahil Kamp aynı zamanda doğa ile iç-içe yaşayan müşterilerini düşünerek kablosuz internet yani Wi-Fi özelliğini ekleyerek bu doğada gündemden de geri kalmamanıza olanak sağlıyor. Sahil Kamp yazın sıcağını restorandaki soğuk içecekleri tadarak, güneşlenerek ve ya deniz girerek çıkarabilirsiniz.

Müsait Günler

Olanaklar

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Deniz Kenarı
 • Duş
 • Elektrik
 • Havuz
 • Kahvaltı Dahil
 • Karavan Alanı
 • Market
 • Restoran
 • Ücretsiz Otopark

Sahil Kamp İstanbul Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik
Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Taş Ev

450.00₺ / gece
 • Buz Dolabı
 • Elektrik
 • Wifi

Bungalov(Açelya)

350.00₺ / gece
 • Buz Dolabı
 • Elektrik
 • Wifi

Bungalov(Hobbit Ev)

250.00₺ / gece
 • Buz Dolabı
 • Elektrik
 • Wifi

Bungalov(Gardenya)

250.00₺ / gece
 • Buz Dolabı
 • Elektrik
 • Wifi

Bungalov(Koza)

200.00₺ / gece
 • Buz Dolabı
 • Elektrik
 • Wifi

Çadır Başı(Çadır Ücreti)

150.00₺ / gece
 • Elektrik

Çadır Başı Ücret (Çadır Yeri)

40.00₺ / gece
 • Elektrik
Ortalama Fiyat 40.00₺
2.8 Kötü Yorum ekle
Puan
2.8

Değerlendirmeler - 99

gizem tökel

gizem tökel

1 Çok Kötü

sadace çadırı kuracağımız yer için 100 tl verdik. içerisi inanılmaz kalabalık korona dönemi olmasına rağmen kapasite üstü müşteri alımı var. gecenin 12sinde çadırımızın dibine 6 tane daha çadır kuruldu ve millet o saatte bağıra çağıra şarkı açıp söylemeye başladılar. gece 1:30 da çadırı toplayıp eve dönmek zorunda kaldık. tuvaletler çok pis elimizi yıkayacağımız sabunluk bile çok pisti. duşların kapısı yok, bi perde asılmış ama rüzgarda sürekli uçuyor dışardan duş alanları çok rahat görebiliyorsunuz.

31 Ağustos 2020 10:39 - cevap
ismail AKSU

ismail AKSU

1 Çok Kötü

Kesinlikle tavsiye etmediğimiz bir mekan eşim ile birlikte hafta sonu tecrübe edinmek için kaldığımız bir kamp alanı, Türkiye de ayak demediğimiz yer, kalmadigimiz kamp alanı yok diyebilirim buranın artisi yok, çadır kurduğunuz ahşap yerlerin bakımsız ve çok yüksek oluşu wc kirliliği ile çevre düzeni olarak hijyen ve çöp ile sukunetin olmadığı cam kiriklarinin kol gezdiği plajı ve dalgası dinmeyen denizi, ilk girişte hemen ücreti almak için verilen çaba ve elektriğin olmadığı (restoran da elektrik bulunmakta müşterilerin belki olurda bir sipariş vereceği düşünülmüş muhtemelen ) onca misafire iki lavoba ile hizmet vermeye çalışan aracın kamp alanına uzaklığı ile şezlonga havuza extra ücret alan hizmetin tamamı misafirlikten çok ücret odaklı çeşitli konaklama evleri ile tercih edilmeyecek bir mekan. Daha kötüleri ile karşılaştık bu kamp alanı da onlardan biri sayılabilir.

25 Ağustos 2020 06:33 - Google Yorumu cevap
En güzel Videolar

En güzel Videolar

1 Çok Kötü

Son iki yıldır karavanımla gittiğim, her seferinde memnun ayrıldığım,ama son gidişimde ukalalığın, kendini beğenmişliğin doruk yaptığını görüp üzüldüğüm kamp alanı. Sıcak suyun olmadığını gelen misafirlerin ısıtıcıyı bozduğunu söyleyip bu bahaneyi utanmadan müşterisine söyleyebilecek hadsizliğe sahip kamp işletmesi. Adama sormazlar mı ısıtıcın bozulduysa niye tamir ettirmedin? Bu kadar parayı insanlara soğuk duş ve çadıra vermeyeceğin elektrikten mi alıyorsun? Sordum; cevap burası doğal ortam dedi sözüm ona müşteri temsilcisi.Daha önce karavanıma almıştım aynı alanda elektriği dedim, beni ve eşimi yalancı çıkardı.Biraz sinirlenmiş olacak ki bizi bir daha kabul etmeyecekmiş.Güzel anılarımız oldu burada ama artık benim ve ailem için bitti. Kıbrıslıların bir sözü vardır; bi gaşık ballan bile gitmen……

24 Ağustos 2020 11:57 - Google Yorumu cevap
Mustafa Tezgi

Mustafa Tezgi

4 İyi

Genel olarak gayet iyi ortam gelenler doğru düzgün bir ortam var tavsiye ederim. Kahvaltı kısmı tam bir fiyasko gelen tabak içeride sicak ortamda dışarıda gelecek olanlara hazır tutuluyor tabaktaki her şey bozulmuş diyebilirim tadına bakıp tabağı geri çevirdik. Üç parça şeyi yanlış hesapladılar sevgilim yanımda bu hesap nasıl bu kadar olur muhabbetine girdim.. Hadi olur insanlık hali menü de yazmayan bir servis ücreti eklediler davranışları servis ettikleri herşey kötüydü.

23 Ağustos 2020 07:39 - Google Yorumu cevap
Tutkun Olkun

Tutkun Olkun

1 Çok Kötü

Eksiler(-)

1- Alana son sapakta yön tabelası belli bile değil. Solmuş ve yanlış konumlandırılmış. Navigasyonla ile gelmediniz mi diyor resepsiyon. Reklamını yaparken “navigasyonunuzu açık tutunuz yoksa yolu kaçırabilirsiniz” yazınız o zaman.
2- Alanda nereye kamp atacağımı bilmesem, geldikten sonra gerçekten nereye atmam gerektiğini tam anlamıyla bilemem. Çünkü resepsiyonda mekan tanıtımı ve detaylı bilgilendirme yapılmıyor.
3- Ağaçlık alanda çokça izmarit ve çekirdek kabuğu mevcut. Misafirlerin eğer görgüsüz ise arkasını temizlemek misafirin parasını alana aittir.
4- Mekan kamp alanından öte ticarethane diyeceğim ama ticaretin de bir etiği, kural kaidesi, yönetim biçimi vardır.
5- Deniz kenarında şezlong ücreti için bekleyenler mıntıka temizliği için de görevlendirilse en azından boş oturmazlar.
6- Tuvaletlere ve duşlara hiç girmeyeceğim, siz de mümkün mertebe girmeyin. (Sifonlar bozuk, duş başlıkları yok). -Peki nereye…

(+) Artılar

1- Görsellerle göz boyamak için siz de gelip sizi takip edenlerin gözlerini boyayabilirsiniz. Deniz manzarası ve naturel bir doğaya sahip.
2- Keyfinize göre çokca konaklama olanakları mevcut olması. (Ama içleri ne kadar hijyenik ve sağlıklı, ön araştırma şart). Siz yine de yatacağınız yeri görmeden ücretini ödemeyin.
3- Restoran bölümündeki bazı personeller ilgili ve alakalı.

22 Ağustos 2020 08:33 - Google Yorumu cevap
hasan can demir

hasan can demir

3 hoş

Alan kalabalık öncelikle bunu belirteyim. Pandemi dönemi insanların, kampın k sinden anlamayan insanlarında kamp alanlarına yığılması muhtemelen bunda etken. Tuvalet ve duş mevcut ama duştaki sular soğuk. Tuvaletler dönem dönem temizleniyor ancak bu kadar kalabalığı zaptetmek mümkün değil o yüzden mutlaka tuvalet kağıdınızı yanınızda taşıyın. Market mevcut fiyatlar standartın bir tık üzerinde ama aradığınız her şey var. Kasap mevcut. Mangalınızı yakmaya hazır halde satın alabiliyorsunuz. Kendi bungalovları mevcut ancak rahat olmadığını ve küçük olduğunu aynı zamanda pahalı olduğunu ifade etti içinde kalanlar. Otopark mevcut ama rüzgarlı havada arabanız kumla kaplanacak haberiniz olsun. Son olarak deniz malum Şile denizi genelde dalgalı 2 şezlon için 60 tl isteyen saçma birileri var. Giderseniz lütfen temiz bırakın 🙂 iyi eğlenceler

18 Ağustos 2020 09:01 - Google Yorumu cevap
Gülbahar Doğan

Gülbahar Doğan

2 Kötü

Yer kalmadığı ve mecbur olduğumuz için darni karavan kiraladık 600 tl.. kapıdan girişte resepsiyondaki arkadaşlar hayattan sıkılmış gibi ters ters konuşuyorlardı… Darni karavan mecbur olmasak asla kalınacak yer değil manzarası ve konumu hariç içerisi çok kirliydi…Hâlâ etrafta başkalarının saçları vardı ahşap ve yatak küf içindeydi sağlık bakanlığına şikayet etsek rezil olurlar! Aynı zamanda gelen ziyaretçilerde etrafı çöp içinde bırakıyorlar yazık! Sabah kahvaltısı erkenden tabaklara hazırlandığı için içindeki herşey kurumuş geliyor salam peynir vs kupkuruydu ve rezervasyon ile alan bir işletme olarak personel açısından aşırı hazırlıksızdı Bu kadar kişinin geleceğini bilip personel edinilmemiş çok yanlış hizmet çok yavaştı lezzet güzeldi kesinlikle ama kesinlikle kiraladığımız yerin temizliği berbattı ortak alanları vesaire Kullanmadığımız için bilemiyorum çevre temizliği gelen ziyaretçilerin pisliği yüzünden berbattı ama kesinlikle 600 lira verip küflü yatakta yatmak çok saçma oldu birdaha tercih edilmeyecek yerler arasında

16 Ağustos 2020 06:06 - Google Yorumu cevap
furkan karakelle

furkan karakelle

2 Kötü

Kamp yapıp kafa dinlemek için fena biryer degil. Çadır kurup akşam sahil havasi orman havasi alayım isteyenler için gelinebilir biryer. Yalnız çadır kuracak arkadaslara tavsiyem ormanin iç kısımlarına dogru derin biryere kamp kurun. Ben wc ye 100 m yakin biyere kurdum rüzgar tüm lagami dakka başı yanimiza getirdi sagolsun. Gun icerisinde düzenli şekilde temizlik yapsalar kokarmiydi bu derece bilmiyorm. Tuvaletler alaturka sifonlar bozuk haliyle ortalikta mikrop yuvasi oluyor les gibi koku çıkıyor. Dusa kabinler sadece su altina girmelik açık halde duruyor ve çocuğun zaten dus basligi yok boru tesisatindan direkt su geliyor sicak suyumuzda yok. 3 kuruş bakim yapıp bu eksileri neden artiya cevirmemisler anlamadim. Genede disardaki sacma sapan yerlerden sonra eksikl ve kusurlariyla birlikte idare edilebilir biryer. Icerisinde market mescit yemek icin kafeterya ve restaurant mevcut. Ek ucrete tabi havuz var. Bunlarin olmasi memnun edici. Son olarak denize girmek için yanindan bile gecilmeyecek biryer denizi de sahili de pislik çöp yosun dolu.

16 Ağustos 2020 03:08 - Google Yorumu cevap
Gözde Tavukcu

Gözde Tavukcu

2 Kötü

İlk girdiğimiz anda hosumuza giden mekan sadece mekan.. Çalışanlar suratsız bir soru soruyosun cevabi 1 saat oda yeterli olmayan yarim yamalak cümleler. Deniz gören kozada kaldik manzara super ama içleri leş gibi toz toprak içinde heleki boyle bir pandemi döneminde mutlaka en çok dikkat edilmesi gereken durum olmasi lazimken…
1 gecelik ücretin icinde sabah kahvaltısı deniz olmakla birlikte kahvalti vermeseler daha iyi bir tabakta özensiz konulan ve karton bardakta verilen cay, deniz desen şezlong ve şemsiye icin mekana ait sahil olmasina rağmen ücret alinmasi….
Tuvaletler pis peçete asla yok sorulduğunda marketten para ile alınması lazim deniliyor, duş icin zaten su akmıyor kadar az…..

10 Ağustos 2020 05:31 - Google Yorumu cevap
Emir Faruk Bilirgen

Emir Faruk Bilirgen

4 İyi

Kamp alani gayet hoş. istanbula yakin, 139s halk otobusu ile kapisina 250 metre kadar yakın bi yerde inebiliyorsunuz, kendi cadirimla geldim gunesten pek haz etmiyorsanız agaclandirilmis alan ici, severseniz ise sahile tepeden bakan tepelerde çadırınızı kurabiliyorsunuz, isletme çalışanları ne tarafa kuracaksınız diye – sadece – soruyor. 3 sorun vardi diyebilirim duslarda su başlıkları yok, tesisat borusundan direk olarak akıyor bi uzantisi yok, su tazyikli değil bu sebeple duş alirken duvar ile aramda 5 cm gibi bi mesafe vardi, su soğuktu sıcak seçeneği var mi sormadım. Malum yaz sıcağı. bunun dışında iki sorun daha vardi biri deniz, Karadeniz sorunu, cok dalgaliydi ayaktayken cebime kumlar doldu dalgalar o kadar sert ve ayağınızın altindan kumlari goturuyordu ki denizin icine kimse giremiyordu herkes kenarda oturuyordu. Çözüm olarak havuzlari var ucretli. Ikinci gördüğüm sorun biraz işletme çokça kamp yapmaya gelen insanlarin sebebi, agaclandirilmis bölgede yerde çokça izmarit ve plastik atik vardi. Fakat cop posetlerini gunde iki sefer topluyorlar, izmaritlerinizi posete koyun. Tuvalet ve (işletme olduğu için) kamp alani temizligi musterilerden de sorumludur, nasil bulmak isterseniz oyle birakmalisiniz. Surekli olarak kamp yapmıyorsanız beklentinizin alti olacaktır, oda hizmeti yok sonuçta. Tek geldiğim süreci gayet keyifle geçirdim.

7 Ağustos 2020 08:06 - Google Yorumu cevap
Ä°rfan Barutcu

İrfan Barutcu

1 Çok Kötü

Bugun esimle birlikte kendi cadirimiz ile sahil kamptaydik. Hafta ici olmasina ragmen dibimize 4 erkek geldi cadir kurdu. Yanlarinda alkol, agizlarinda kufur
eksik olmadi. Hepsi tarzan gibi ciplak sekilde bogore bogure tulum ara sirada sembambe oynadilar. Genclere kizmiyorum onlarin barzo olgudu 100 metreden belli. Ama sahilkamp web sitesinde kurallarinda 3 erkekten fazla girilemez diye kural ekledigi halde onlari oraya sokmasi tam bir hayal kirikligi. Hadi soktun kardesim madem ailelerden uzak noktaya yonlendir. 3 kurus icin yakismadi geldik sinirlendigimiz ile kaldik.

6 Ağustos 2020 12:08 - Google Yorumu cevap
Desdemona

Desdemona

2 Kötü

İlle gelcekseniz deniz tarafı çok rüzgarlı oluyor, yoruyor adamı, buraya kesinlikle lodos varken gelin gelecekseniz.Deniz de daha güzel olacaktır.

Eleştirim:
Ulaşımı kolay, kamp alanınızın yanına park etme kolaylığı güzel, peyzaj düzenlemesi güzel fakat okadar. Bir kamp alanı için en önemli şey tu-va-let.Ben en çok doğal alanda tuvalet sıkıntısı çektiğim için kamp alanı kullanıyorum ama burda da tuvaletlerden su akmayacak, sifon çalışmayacak, wc kağıdı olmayacaksa ne anladım kamp alanından. Koza evlerinde yatak nevresimleri tabiki değişiyor peki ama o nevresimin altındaki yatak ne? Hem kötü hem pis. Köyden bir teyze al ben kullanmıyorum sen kullanırsın demiş de bodrumdan çıkarmış vermiş gibi. Evlerin içi her kullanımdan sonra süpürülmeli veya basınçlı hava tutulmalı,dezenfektan sıkılmalı. Ahşapların üstü hep daha önce kullanan insanların saçı doluydu. Kullandığı evlerin çevresine sigara izmariti atan yaratıklar yüzünden evlerin içi kadar dışının temizlenmesi çöplerden arınması gerekmez mi? İyi bir işletmeciye ihtiyacınız var kesinlikle!

17 Temmuz 2020 08:51 - Google Yorumu cevap
Troya turkutos

Troya turkutos

4 İyi

Altyapısı iyi bir kamp alanı. .. web sayfasında belirtilen tüm özellikler mevcut…onerilerim: çadır ve kahvalti rezervasyonu yaptırdım. ..ama çadır kurma yeri alan olarak gösterildi. ..halbuki çadır kurma yerleri numaralandirilabilir ve o numaraya rezervasyon yapılabilirdi. Kendim alan içinde boş bir toprak zemine kurdum….ikinci onerim: gece 12 den veya 01 den sonra mutlak sessizlik sağlanması lazım. ..gece 03 e kadar sürekli şarkılar, kahkahalar duyuldu… uyumak mümkün olmadı. ..ertesi gün çok yorgun geçti. ..yine de işletmecilerini tebrik ederim… tesekkurler…

14 Temmuz 2020 01:01 - Google Yorumu cevap
Alev Tosun

Alev Tosun

1 Çok Kötü

Pandemi sebebiyle kotayı aşmamak için fazla insan almıyoruz diyorlar ama kamp alanında hiçbir hijyen kuralı uygulanmıyor. Tuvaletlerde peçete sabun yok, kendi marketlerinde satıyorlar. Duşlarla tuvaletler aynı yerde, dolayısıyla her yer çamur. Tuvaletler leş gibi. Mangal alanı yok, her yer duman altı. Çadır alanı için zemin düzenlemesi yapılmamış, sayıca az yüksek tahta zeminler var ama göstermelik, çivileri batıyor. Çayı 3 tlden satıyorlar ama günün her saati bayat. Kısacası kamp seviyorsanız, burayı pas geçin. Sadece para alan hizmet vermeyen bir tesis.

9 Temmuz 2020 07:01 - Google Yorumu cevap
Cuma Genç

Cuma Genç

4 İyi

Arkadaşlar yaklaşık olarak 1 ay önce buradaydım. Girişte hemen solunuzda ormanlık bir alan var gayet güzel bir alan eğer ailenizle gidiyorsanız ormanlık alana kamp yapmanızı tavsiye ederim çünkü bungalov evlerin olduğu yerlerde gelen guruplar yüksek seste müzik aça biliyorlar en kötü yanlarından biri de lavabolar çok kirli ve bakımsız bunların dışında alan gayet güzel sahili temiz . yetkili arkadalar gayet ilgili .Alana mangal getirmek zorunda değilsiniz büfede mangal yapıyorlar pişirme ücreti 15 tl alıyorlar eğer toplu taşıma ile gidicekiseniz dönüşte sorun yaşayabilirsiniz . Toplu taşıma araçları geç gelebiliyor örneğin biz gittiğimizde toplu taşıma için 1 bucuk saat bekledik gelmedi yoldan geçen biri arabasına aldı gidiceğimiz yere bıraktı . sessizlik ve kafa dinlemek için gidilebilicek bir kamp alanı gitmenizi tavsiye ederim .

8 Temmuz 2020 11:06 - Google Yorumu cevap
Çağrı KAYNAR

Çağrı KAYNAR

2 Kötü

merhaba. kampin yeri genisligi ve secenekleri cok guzel. ancak kampa bazi kurallar getirilmeli. cadir alaninda kaldik. mangal yakma alani yok ve herkes cadirinin onunde mangal yakiyor. sabah ogle ve ozellikle aksam goz gozu gormeyecek duruma geliyor ortam. kanat kokulari kofte kokulari duman heryerde. ikinci olarak herkes kendi muzigini son ses dinleyip calabiliyor kimsede birsey demiyor. 4 e kadar kimse susmuyor hatta alkol arttikca seste artiyor isliklar bagislar oynamalar inlemeler sizi 4 ten once uyutmuyor. ve sabaha yine dumanla uyaniyorsunuz. wc deki hicbir sifon ve lavobolardaki hicbir musluk calismiyor. bundan dolayi kirli de zaten. cadirda kalacaksaniz bunlari dusunun

6 Temmuz 2020 03:01 - Google Yorumu cevap
Ä°lknur Teyin

İlknur Teyin

1 Çok Kötü

Gelen müşteriyle ne kadar ilgilenilmez onu gördüm güvenlik sıfır şiddet gören bir kadına bizim zorumuzla yardımcı oldular kamp alanında elektrik var deniliyor fakat sürekli diğer kişilerin yanından geçmezi gerekiyor Elektirige ulaşa bilmesi için (trafoya)yani etrafınızda insanlar istemeseler bile dolaşıyor kahvaltı için restauranta hizmet sıfır servis tabağını 3 defa degiştirdim hiç temiz değil kimse işine özen göstermiyor ayrıca lezzetlide degildi bütün gün bayat çay içersiniz kamp aalanı diye içeride maske takan yok tuvaletlere corona var diye peçete koymamışlar ve hiç hijyenik bir yer degil çadır için aldıgımız yatak ve yastıklar leş gibi kokuyor ben bu kadar berbat bir yer oldugunu bilsem hayatta gitmezdim buraya yapılan yalan yorumlar yüzünden 1 günüm gitti , gitmeyin otobüs filan yok taksiyede 80 lira çağırma ücreti istiyorlar içeride sefalet çekene kadar evinizde oturup sıkıntıdan patlayın

3 Temmuz 2020 03:49 - Google Yorumu cevap
Mustafa KarakuÅŸlu

Mustafa Karakuşlu

1 Çok Kötü

Manzarası mükemmel olmakla birlikte geriye kalan her şey insanımızın istilası altında. Her türlü çomarın buluşma noktası olmuş. Gece 2 de içki içip gürültü yapanla ağaç dalları yakıp bütün alanı duman altı olmasını sağlayan çomarı birarada bulabirlirsiniz. Temiz hava için gidip her an mangal semaver vs dumanına maruz kalabilirsiniz. Kafa dinlemek gibi bir planınız varsa başka yer bakın. Kalabalıktan uzaklaşmak istiyorsanız yanlış yerdesiniz. Macera arıyorsanız buyrun. Sosyal mesafe 0.

27 Haziran 2020 06:00 - Google Yorumu cevap
Ali Gunduz

Ali Gunduz

5 Çok iyi

Sahil Kamp İstanbul tesisine eşim ve çocuklarla beraber geldik. Karşılama güzel ve disiplinli ve hizmetlerinden memnun kaldık. Doğayla iç içe bir tesis.Özellikle Atlas Girişimcilik firmasının yaptığı doğada yaşam faaliyetleri ve çocuklar içinde survivor parkuru ve diğer aktiviteler hem eğitici hem öğretici olması çocuklarımızın doğaya karşı sevgilerinin artması ve doğada kaldıklarında yapabilicekleri anlamında bilgilenmiş oldular. Ormanda trekking yapma imkanı ve tesis içinde havuz ve denize kıyısı bulunması aileler açısından bir avantaj. Sahil Kamp İstanbul ve Atlas Girişimcilik’ e hizmet ve faaliyetlerinden dolayı teşekkür eder geleceklere tavsiye ederim.

22 Haziran 2020 10:57 - Google Yorumu cevap
Ahmet AYATA

Ahmet AYATA

3 hoş

Kamp yapmak için az önce kendi çadırımla fiyat sordum. Merak edenlere duyurulur 50₺ dendi. Yeni marmara bisiklet turundan döndüm. 60₺ ye konforlu odada mudanya mudanya da öğretmenevinde kalmış biri olarak, kendi çadırımı kuracak yer için 50₺ isteniyor. 5 gece kalmak için anlaşsak bir çadırı satın alacak paranız daha oluyor. Fiyat bana pahalı geldi. Nedenini sordum pandemi nedeniyle kontenjanı düşürmüşler beyefendiler ve almayacakları müşterilerin parasını benden çıkaracaklar :)). En son Erdekte cennet gibi bir koyda ve orman içini kaplayan göktur campingde 30₺ ye kalmış biri olarak bu fahiş fiyatı kınıyorum dostlar. Çadır benden, yemek vermeyeceksin, hizmet vermeyeceksin, bir wc duş kullanımı için çadır başına 50₺… Yok yahu uçmuşlar

19 Haziran 2020 06:33 - Google Yorumu cevap
Kamil Kunduz

Kamil Kunduz

1 Çok Kötü

Bakımsız ve çalışanlar ilgisiz (tabi bekar bayan değilseniz) girişteki tuvaletler temiz ancak diğer alandaki tuvaletler leş gibi. Çadır kurulan alandaki tahtalar insanın beline batıyor düz bir zemin kaplaması yapılması şart. Elektrik prizleri bir çalışıyor bir gidiyor. Çadırların ve koza evlerin dibine gelen ineklere hiçbir müdahale olmuyor. Çadır kurmak kişi başı 50 TL karavan ile giriş kişi başı 70 TL koza denilen küçük 2 kişilik odada konaklamak kişi başı 150 TL bungalov tarzı klübeler 300 TL İstanbul ve şile olduğu için şişkin fiyat verilen paraya alınan hizmet yeterli değil

19 Haziran 2020 10:30 - Google Yorumu cevap
Bülent Balkan

Bülent Balkan

5 Çok iyi

Çok güzel sessiz doğa deniz manzara üçü bir arada gidecek olan kişilere tavsiyem girişte memet abi var mutlaka onunla oturup sohbet etmeleri tercübelerinden faydalanmalarıdır adam çok aktif üşenme nedir bilmiyor çocukla çocuk gençle genç olgun biriyle olgun devamlı insanlarla iç içe yol gösterir yardım eder hele hele sohbeti adamı sürükleyip götürüyor bana göre doğa deniz manzara buna birde olinpos memet abiyi eklersek bence gidilmesi gerekiyor

18 Haziran 2020 09:42 - Google Yorumu cevap
Eylem&Hasan

Eylem&Hasan

5 Çok iyi

2 yıldır bulduğum her fırsatta gittiğim, çok sevdiğim bi kamp alanı. Biz ormanda çadırda kalıyoruz, her uyandığımda mest oluyorum. Konaklama seçenekleri oldukça fazla; hem deniz hem ormanda çadır, koza, oda, villa… istersen kendin pişir kendin ye, istersen kampın restaurantında ye.
Ortak tuvaletler ise ortak kullanıma gayet ideal, gün içinde sık sık temizlik yapılıyor, temiz temiz kullanıyorum ama maalesef her kampçı arkadaş öyle kullanmıyor, kendi görmek istediği gibi bırakmıyor..
Sahili harika, siftahı orada yapıp yüzmüşlüğüm çok var…
En sevdiğim başka bi yönü, ormanda yürüyüş parkuru var.
Kampa talep fazla olmasına rağmen rezervasyonsuz alınmıyor kimse, bu sistem çok iyi.. gereksiz kalabalığa engel olunuyor…
Geceleri huzurla uyuyabiliyorum endişe duymadan…
Herkese tavsiye ettim ve etmeye devam edeceğim.
Bu keyfi herkesin yaşamasını isterim…

18 Haziran 2020 08:21 - Google Yorumu cevap
Ahmet Citak

Ahmet Citak

3 hoş

Her şeyden önce doğa ile başbaşa olmak üzere şehire yakın ama yaşantısından uzak olmak için Marmaris veya bodruma gidip gelmenin külfeti olmadan iki adımda orman deniz ve kumsal tam bizlik kamp alanında market büfe restoran havuz gibi lazım olan her şeyden faydalandık gardenya 7 de kaldık manzara müthişti. Mehmet Ali bey bizimle ilgili tüm ihtiyaçlarımızı ilgilenip olanaklar dahilinde yardımcı oldu.
En büyük olay ise gece 03.00 da kalp krizi geçirdim ve acil yardım gördüm BENİ HELİKOPTER İle hastaneye yetiştirdiler sahilkamp İstanbul yöneticilerine hayatımı borçluyum Hepsinden ALLAH razı olsun

18 Haziran 2020 04:57 - Google Yorumu cevap
Mehmet Ergülcü

Mehmet Ergülcü

1 Çok Kötü

Daha girişte ilgisizlik başladı. Kayıt sonrası Mehmet bey yardımcı olur dediler. Evet sadece burası dolu yukarı mı çıkmak istiyorsunuz dedi. Onu da elindeki kapı kumandasına bakarak söyledi ilgi bu kadar. Yiyecek içecek ederinden çok pahalı. Plajda ayağımıza motor yağı ya da benzeri bir yağ bulaştı. Deniz çok temiz ve berrak tek yıldızı o hakediyor. Personel eğitimsiz. Park görevlilerinden birini aracımın kaputunda otururken gördüm. Birde çadır yeri orman içi güzel diğer taraf çok eğreti ve güneş altı. Kimseye tavsiye etmiyorum. Parasının karşılığını vermez. Birde rezervasyon yapsalar da aşırı kalabalık. Kafa dinleme yeri kesin değil.

15 Haziran 2020 01:37 - Google Yorumu cevap
Ümran Gündüz

Ümran Gündüz

1 Çok Kötü

Cadirimizin yanındaki 2 kişilik koza evine gecenin bir vakti 4 kişi getirdi işletme. Küçücük kozaya 2 kadın 2 erkek toplam 4 kişi yabancı uyruklu ve içeride ne yaptıkları meçhul bir ortam vardı. Aile ile gidilebilecek bir yer değil. Bu grubun sabah 6 ya kadar son ses müzik açması ve saygısız sesleri yüzünden hiç uyuyamadık. İşletmenin böyle bir şeye müsaade etmesi çok kötü. Asla tavsiye etmiyorum.

14 Haziran 2020 03:10 - Google Yorumu cevap
MÃœJGAN SEVGÄ°ER

MÜJGAN SEVGİER

3 hoş

Ortam harika. Biz kendi çadırımızı kurduk. Orman içi muthiş. Ama pandemi dolayısıyla hafta içi gidin derim. Hafta sonu çok kalabalık oldu hemen kaçtık. Tesisin tamamı doldu. Ve sosyal mesafe imkansız. Tuvalet ve lavabolar çok pis. Lavabolar hiç temizlenmiyor. Tuvalet kağıdı yok. Duşlar buz gibi su. Ama çok eğlendik.
Restauranttan sucuk aldık. Hayatımda yediğim en iyi sucuktu. Ama mangal yakıp veriyorlar 40 TL. Çok pahalı. Mangalı yanınızda getirin. Sabah kahvaltısı 20 TL. Gayet doyurucu. Yetti bana. Bir daha gidermiyim??? Evet ama sadece hafta içi

14 Haziran 2020 02:13 - Google Yorumu cevap
aytuÄŸ civan

aytuğ civan

1 Çok Kötü

Kamp alanı ile ilgili herhangi bir sorununuzu dile getirirseniz değil çözüm bulmak, dinlemeye bile tahammülü olmayıp, lafınızı kesip arkasını dönüp giden personelin olduğu, sanki bir takım hizmetler için ücret ödeyen müşteri/misafir değilsiniz de sahil kamp ve çalışanlarına mecbur kalmış bir canlı türü gibi hissedip çıkarken “ya geldik ama özür dileriz” diyesinizin geldiği yer…
Kamp alanı denilen yere gelince…
Kapasitesinin çok üstünde insan (para) çadırlı piknik ve mesire alanı kamp alanı değil, kalabalıktan, birbirine karışan mangal dumanı müzik ve insan seslerinden kui seslerini duymadığınız, ağaçların kesilip size koza ev ve odun olarak satıldığı bir yer de tercih edilebilir tabii…
Kumsalın ve denizin tüm nimetlerinden faydalanan işletmenin para getirmeyen temizlik gibi işleri yapmayıp kumsalın kirliliğine razı olması…
Yani sahil kampın doğayı koruyup insanla buluşturmasını bırakın, doğayı gasp edip sömürüp size profesyonel olmayan bi şekilde satıyor.

13 Haziran 2020 01:36 - Google Yorumu cevap
Sinan Manap

Sinan Manap

1 Çok Kötü

Suraya belki 40 sefer gittim 1 kere dalgasız görmedim tuvaletler hic temiz degil onun harici geceleri bildiginiz bara donuyo mekan ses ustune ses. Odalarda temiz degil. Buraya gideceginize adaya gidin daha cok zevk alirsiniz o eziyete ragmen

9 Haziran 2020 02:00 - Google Yorumu cevap
Faruk TÃœRKEÅž

Faruk TÜRKEŞ

5 Çok iyi

Kendi çadırımla kampa gittim gayet iyiydi temizdi ortalık ama haftasonu yoğunluğu fark ediyor. Çöpler günlük toplanıyor WC ler günlük yıkanıyor kamp için daha fazla birşey beklenemez. Tekrar tekrar gidilecek yerlerden birisi

9 Haziran 2020 02:00 - Google Yorumu cevap
Sahan Oren

Sahan Oren

1 Çok Kötü

İnternet üzerinden kendim ve 3 arkadaşım adına 3 günlük rezervasyon yaptım ve parayı peşin ödedim. Sitelerinde kahvaltı tabağının ücrete dahil olduğu yazıyordu ama sabah kahvaltıya gittiğimizde kahvaltının dahil olmadığını sitelerine yanlış yazıldığını söylediler. Bizde bunun üzerini sitenizde yanlışlık olabilir ama biz buna göre para ödedik ve vaat ettiğiniz hizmeti istiyoruz dedik. Resepsiyondakilerle uzun konuşmalarımıza rağmen bize saçma sapan sözler söyleyip, kahvaltı vermeyeceklerini söylediler ve tavırları çok kötüydü. Tavırlarından daha kötü bir şey varsa o da odalardaki yataklardı, ranzanın gıcırtısından uyunmuyordu ve yatakların birinin içinden demiri çıkmıştı.

5 Haziran 2020 10:30 - Google Yorumu cevap
Emin Aydın EROĞLU

Emin Aydın EROĞLU

1 Çok Kötü

3 gece için gitmiştik fakat 2 gece zor dayandık. Pandemiden dolayı 5te1 oranında kapasitemiz yazdıkları için gittik fakat tüm odalar doluydu. Ergenlerin sabaha kadar içip müziği son ses açarak insanları rahatsız ettiği, yönetimin ise buna musade ettigi pis biryer

3 Haziran 2020 11:00 - Google Yorumu cevap
Murat Cenkeri

Murat Cenkeri

5 Çok iyi

Haftasonu sokağa çıkma yasağında deneyimledigimiz gerçekten gelip görmeye değer bir yer gecenin geç saatlerinde arayıp rezervasyon yaptirmamiza rağmen gayet ilgilenir bir tavırla yaklastilar wc ve duşların temizliğide takdire şayan olumsuz yorumlara bakmayın bence gelip kendiniz deneyimlegin tekrar görüşmek dileğiyle ☺️

31 Mayıs 2020 04:00 - Google Yorumu cevap
Furkan küçük

Furkan küçük

5 Çok iyi

Deniz manzaralı koza evinde kaldım ve huzurlu bir gece geçirdim. Çalışanlar anlayışlı, ve mekan temiz. Teşekkürler..

29 Mayıs 2020 09:00 - Google Yorumu cevap
Selim Kaya

Selim Kaya

5 Çok iyi

Hobbit evlerinde kaldım ve dalga sesi ile uyandım. Yastıktan kafanızı kaldırmadan denizi görebiliyor olmanız anlatılmaz, yaşanır.. gece ateş başında çayımızı içtik ve mangalımızı yaktık. Sahilkamp personeli teşekkür ederiz..

28 Mayıs 2020 06:30 - Google Yorumu cevap
Sen sen ol güncel kanal

Sen sen ol güncel kanal

2 Kötü

Yorumlara baktıgım da kısın kötü yazın sorun yok gibi ama sozlesme yaparak gitmek lazım

25 Mayıs 2020 07:30 - Google Yorumu cevap
Seyda Comart

Seyda Comart

1 Çok Kötü

Sosyal izolasyona dikkat etmeden herkesi doldurdular rezerve yapmadilar kaymakam bey gelincede uygun bulmayip cadirlara izin vermediler ve biz 20 dakikada toparlandik ayrica magdur olduk gidin dediler daha sonrada gitmeseydiniz yardimci olcaktik dedilrr sokaga cikma yasagnda rezillik. Temizlil yok hertaraf bakimsz evleri sacmaa pahali. Ve insanlari para olarak goren vizyonsuz bir isletme

20 Mayıs 2020 05:00 - Google Yorumu cevap
Can Okay

Can Okay

3 hoş

Cuma-Salı arası kaldık. Sadece çadır alanı değil, 100 civarı bungalow ve konteynır ev de var içeride. Tüm bu nüfus için 4 tanesi çalışmayan toplamda 6 kapak buzdolabı var. Duş ve tuvalet yeterince var ve temizler. Ancak su asla doğru düzgün akmadı ( sürekli ip gibi ) ve sıcak su var denmesine rağmen yok. İşletmeciler iyi niyetliler ve ortalıkta sürekli insanların talepleriyle ilgileniyorlar, bu güzel taraf olmasına rağmen ticaret mantığımız aynı olmadığından bana ters geldi. Örneğin kamp kuralları yok. Herkes istediği zaman istediği yerde ateş yakabiliyor, ya da sabah saat 3 te bangır bangır müzik çalabiliyor. Şikayet ederseniz gidip uyarıyorlar, etmezseniz genel bir nizam söz konusu değil. Bungalowların içi leş gibi bu arada. Mevcut çarşafa köpek yatmaz. Allah’tan beraber gittiğimiz arkadaşların yedek ekipmanları vardıda içine girebildik odanın.

20 Mayıs 2020 12:42 - Google Yorumu cevap
Öznur Tiryaki

Öznur Tiryaki

1 Çok Kötü

Sahilkamp yerleşim yeri organizasyonu olarak çok beğendiğimiz severek gittiğimiz bir yer. Ancak ortak kullanım buzdolapları yeterli değil. 3 dolaptan sadece bir tanesi düzgün çalışıyor. hepsi ağzına kadar dolu ve dolaplar tam soğutmadığı için korkunç bir koku var. Ayrıca tuvalet ve duşlarda su kesintileri çok fazla oluyor. Bırakın bulaşık yıkamak el yıkamak için bile su bulunmuyor. Böyle olunca tuvalet ve banyoların temizliği de sınıfta kalıyor.

18 Mayıs 2020 10:00 - Google Yorumu cevap
Deren Bgn

Deren Bgn

2 Kötü

Gardenya evlerinde kaldık verdiğimiz paranın karşılığını asla alamadık her şey çok eski ve ışıklar yanmıyor su ısınmıyor köpeğimiz için gittik doğası çok güzel ama kendi köpekleri kısır değil ve bizim köpeğimizi rahatsız ettiler iftarda günü birlik gitmek için aradığımızda iki günlük ücret alacaklarını söyleyerek bizi tamamen kaybettiler kötü ve paragöz bir işletme

15 Mayıs 2020 11:00 - Google Yorumu cevap
cengiz elmaslı

cengiz elmaslı

2 Kötü

Bungalov evlerde 1 gece konakladık. Bu evler kesinlikle resimlerde gösterildiğinden çok daha küçük ayrıca hava soğukken kalmak için uygun değil. Tahtaların arası hep açık. Dışarıdaki hava rüzgarla direk içeri giriyor. Özellikle evin ön kısmında havalandırma için yapılan yerden içeri çok rüzgar giriyor. Uyumadan bütün delikleri peçete ile tıkamak durumunda kaldık. Diğer evlerde kalanlar geceyarısı ayrılmak zorunda kaldılar. Küçük bir ısıtıcı fan var oda bir işe yaramıyor. Giderseniz yanınizda mutlaka 3lu fiş götürün. Sadece tek piriz var. Ya soğuktan donup telefonunuzu sarj edeceksiniz yada ısıtıcı fanı çalıştıracaksiniz. Yataklar sünger yatak. Yattıktan hemen sonra yerle bir oluyor. Çok rahatsız. Temizlik sıfır. Nevresimlerin degistirilmedigine bizzat şahit oldum. Allahtan çarşaf götürmüştük. Manzarası çok güzel. Anca yaz aylarında tercih edilebilir. Soğuk havada giderseniz orman tarafında kalın. Deniz tarafı çok esintili oluyor içerden çıkamazsınız.

19 Mart 2020 07:30 - Google Yorumu cevap
irem yağımlı

irem yağımlı

4 İyi

Bir kere arkadaşlarımla bungalovda kaldık deniz kenarında akşam aydınlatması azdı kendimiz götürdüğümüzü kullandık sofra için ve yer çok kısıtlı oturma alanı. Sabah 8den sonra uyumak mümkün değildi güneş alıyor hiç tentesi yok dışarda.
Bir kere de ailemle ormanlık alandaki çadırlardan kiraladık. Oradaki ortamı daha çok sevdik daha kamp havası var ağaçlık alanda. Çadırlar aşırı temiz değil ama kısa süreli kalmak için sorun yaratmadı. Tuvaletler pis gerçekten onu halletmeleri lazım.
Ama tekrar tercih edebileceğimiz bir yer genel olarak memnun kaldık

17 Mart 2020 01:00 - Google Yorumu cevap
münevver turan

münevver turan

4 İyi

Kamp yapmayı ve doğada olmayı seven iki arkadaş olarak ilk kez sahilkampta çadır attık. Fazlasıyla memnun kaldık diyebilirim. Güvenli bir şekilde kamp atabileceğiniz bir yer. Kamp dışında farklı konaklama seçenekleri de mevcut. Diğerlerini deneyimlemediğim için yorum yapamayacağım fakat koza evlerin manzarasını deneyimlemek için sabırsızlanıyorum 🙂

16 Mart 2020 09:30 - Google Yorumu cevap
Åžaban Aksoy

Şaban Aksoy

5 Çok iyi

Herkesin rahatca takılıp kap yapabıleceğı, mangalını yakıp denıze gerıbılceğı, manzarası un numara bır tesıs.

16 Mart 2020 02:30 - Google Yorumu cevap
Ahmet Yıldırım

Ahmet Yıldırım

1 Çok Kötü

Öncelikle çok pahalı ve temizlik yok. Tuvalet kokudan geçilmiyor çevre düzenlemesi berbat market cafe bölümünü çalıştıran kişiler değişmiş birşeyleri yapmaya çalışıyorlar inşallah başarırlar. Özellikle koza denilen ahşap yerleri sakın tercih etmeyiniz yatak diye ince bir sünger bırakmışlar çarşafların degistirilmedigini sadece duzeltildiğini kendi gözlerim ile gördüm. O kadar güzel mekana yazık ediyorlar

15 Mart 2020 11:00 - Google Yorumu cevap
Sefa altıkardeş

Sefa altıkardeş

5 Çok iyi

istanbulun stresinden kurtulup doğanın enerjisiyle buluşmak icin fazla ideal bi lokasyon.. 30 yaşından sonra bana kamp kültürünü aşılayan yer oldu Sahil kamp. En güzel tarafı da kalacak yer konusunda size sunulan çeşitlilik. çadır, bungalov, üçgen ev, hobit evleri.. her zevke ve bütçeye uygun alternatifler mevcut. herkese gönül rahatligiyla tavsiye ederim…

12 Mart 2020 07:00 - Google Yorumu cevap
Murat Arslan

Murat Arslan

4 İyi

Çadir mekan olarak gayet guzel ates yakabileceginiz alanlar odun tegmini isiklandirma cesme soguklar icin misafir dolabi hersey mevcut arkadaslarla kalirken gayet memnun kaldik.kamp atmak icin gayet guzel bir mekan.

10 Mart 2020 10:00 - Google Yorumu cevap
Sara Demirel

Sara Demirel

5 Çok iyi

Yaklaşık 3 yıldır neredeyse her haftasonu kamp yapmak için gittiğim bir kamp alanı. Hem yakın olsun, hem denizi olsun, hem ormanın içinde doğa ile başbaşa kalabileyim, hem de temiz ve güvenilir bir tesis olsun derken bulduk Sahilkamp’ı. Öyle ki sonra gördüğümüz her yerde bir kusur bulduk ve dönüp dolaşıp yine orada açtık çadırımızı. Her gidişimizde İstanbul’un gürültüsünden uzaklaşıp iyi ki dediğimiz tek yer. Sahipleri, çalışanları ile aile gibi hissettiğimiz ikinci evimiz

9 Mart 2020 07:30 - Google Yorumu cevap
Goker Aydogan

Goker Aydogan

1 Çok Kötü

TAM BİR FİASKOOOO.Gardenya evlerinde kaldım (gecesi geri dönmek zorunda kaldım tabi)oda pis sıcak su desen akmıyor .Tavan arasında fareler cirit atıyordu.Arayıp söylediğimde bunun normal bişey olduğunu söylediler şaka gibi:))).odayı değiştirmek istediğimi söylediğimde beni ayaklarına kadar çağırıp bi ton yol yürüttüler ve tekrar diğer evin anahtarını getirmem için geri arıyorlar.gelip alcak elemanınız yokmu dediğimde yok diyip beni tekrar ayaklarına kadar çağırması, tabi işletmenin sahipli olan köpeğinin yolda saldırmasını söylemiyorum bile.Hiç bir şekilde ilgi yok sıfır.Çalışanlar kaba ve suratsız.Gece asla dışarı çıkamazsınız giriş yaparken özellikle sordum gece aydınlatma var mı diye var var dendi gece zifiri karanlık önünüzü göremezsiniz.

25 Şubat 2020 01:30 - Google Yorumu cevap
Çağatay Gülsay

Çağatay Gülsay

5 Çok iyi

İstanbulda olup istanbulda değilmişsiniz hissini yaratıyor resmen şehirde olduğunuzu unutuyorsunuz diyebilirim şimdiye kadar istanbulda bir çok yerde gezip kamp yapmama rağmen aynı anda hem orman hem deniz tecrübesini burada yapabildim diyebildim ayrıca yaz aylarında oldukça kalabalık olduğunu duyduğum halde geçirdiğim iki günde sahil kamp bölgesinin oldukça temiz çevre kirliliği olmadığını gözlemledim

24 Şubat 2020 08:30 - Google Yorumu cevap
Kadir Unal

Kadir Unal

5 Çok iyi

Bu haftasonu silesahilkamptaydim çok güzel bir yer ve ortami harika ben çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim gezilmesi görülmesi yerlerden bir mekan kamp içinde çok ideal bir yer sevgilinizi alın gelin eşinizi alıp gelin

24 Şubat 2020 08:30 - Google Yorumu cevap
CÃœNEYT ÅžEKERCÄ°OÄžLU

CÜNEYT ŞEKERCİOĞLU

5 Çok iyi

İlk sahil kamp deneyimimdi oldukça güzel bir ortam dı ışıklandırma ve çevre temizliği olarak kışın ateş konusunda kuru ağaçlar var onları kesip yakabilir siniz. Çalışan arkadaşlar zaten her konuda yardımcı olmaya çalışıyorlar. Tavsiyem ilk kamp deneyiminiz ise SahilKampİstanbul Doğru Adres

24 Şubat 2020 03:30 - Google Yorumu cevap
Evebetul

Evebetul

1 Çok Kötü

170 TL verip kozanın içinde kendine hayri olmayan bir ısıtıcı ile hizmet vermeye çalıştılar.
Odunları da parayla alıyoruz.
Ortada büyük bir ateş yakıyorlardı onu da kış olduğu için yakmadılar. Ekstra battaniye almak zorunda kaldım dondum çünkü.
Pos cihazı arızalıydı.
Maalesef her zaman geldiğimiz kamp hayal kırıklığı oldu.

23 Şubat 2020 03:00 - Google Yorumu cevap
Zeynep Çınar

Zeynep Çınar

5 Çok iyi

Mükemmel doğası olan önceki yorumların aksine çalışanları çok ilgili ve nazik çoğu kamp yerinden çok çok iyi

13 Şubat 2020 01:58 - Google Yorumu cevap
Feyyaz Tecir

Feyyaz Tecir

3 hoş

Normal bi kamp alanıydı diyerlerindekiyle aynı hizmeti görüyorsunuz sayılır, kış mevsimi olması ve az insanın olması sebebi ile daha temiz bir ortam beklerken tam tersine özellikle tuvaletler çok pisti, odaları gösteren yada teslin eden yok eksik veya rahatsız eden bişey var mı diye soran yok YouTube dan izlediğim video ve yorumlara güvenerek gittim ama çektiğim yola değmezmiş. Kaba tabirle parayı aldıktan sonra sizin sürekli gidip bu ekisk bu rahatsız ediyor demeniz gerekiyor.

10 Şubat 2020 05:58 - Google Yorumu cevap
Seyit Ahmet Ceyhan

Seyit Ahmet Ceyhan

4 İyi

Kulüp olarak kamp yaptık. Gayet güzel bir yer lakin görevliler biraz ilgisiz olabiliyor. Mangalı söndürmek için toprak atacaktık. Kürek vermediler

6 Şubat 2020 03:58 - Google Yorumu cevap
cem unlu

cem unlu

1 Çok Kötü

Kesinlikle ve kesinlikle uzak durulması gereken bir mekan. 4 günlük koza evi tatili planlamıştık ancak son geceyi geçirmeden döndük. Bir kere çalışanları son derece kaba ve suratsız. Bunun dışında mekanın ve odaların genel temizlik seviyesi facia. Tuvaletlerin hemen hemen hiçbirinde su akmıyor ve klozetler çalışmıyor. Görüntüyü ve kokuyu aşağı yukarı tahmin edebilirsiniz. Koza evlerinin içindeki yatak ve çarşaflar en yakın bir 10 yıl önce fln değiştirilmiş olabilir. Toz içinde ve ısıtıcı diye konan bırakın odayı ısıtmayı kendine dahi faydası yok. Bunların yanı sıra, kış mevsimi olduğu için kullanılmayan ve tadilata gireceği için atıl durumda olan restoran bölümünden bir kaç günlük kullanım amaçlı ödünç aldığımız bir masa ve 2 sandalye için mekan çalışanlarından yanımda kız arkadaşım olmasına rağmen ayrı ayrı 2 kez son derece kaba bir üslupla azar yedik. Üstüne son gün bir kaç saatlik gezme için gündüz odadan ayrıldık ve döndüğümüzde kız arkadaşımın şarj aleti odada yoktu. Akııbetini sorduğumuzda tatmin edici hiç bir cevap alamadık. %100 emin olamadığımız bir şeyde hele ki böyle hassas bir konuda kimseyi suçlamak istemiyorum ancak gündüz odada olan şarj aleti biz odada olmadığımız bir kaç saatlik süre içinde odadan kayboluyor ve mekan tarafından bize tatmin edici bir açıklama yapılmıyor. Kısacası, yaşadığımız münferit olayı bir kenara bırakırsak, sadece mekan ve odaların genel hijyen durumu ve müşterilerine karşı saygısız ve kaba tutumları sebebiyle asla tavsiye etmeyeceğim bir mekan.

2 Şubat 2020 01:04 - Google Yorumu cevap
Cihan Ozyurt

Cihan Ozyurt

3 hoş

Güzel bir ortamı var. Denize sıfır tek odalı bungalov tarzı yerde kaldık. Çadır yapmak için de uygun yerleri var. Odalar çok temiz değildi ve bazı camlarda çatlak vardı. Elektrik tesisatı da çok sağlam değil tek priz var. Isıtıcıyı çalıştırken ışığı yakarsanız etkileniyor. Manzarası mükemmel. Tuvaletleri çok temiz değil. Araçla bungalovlara kadar ulaşım var. Etrafta odun bulabiliyorsunuz.

2 Şubat 2020 08:58 - Google Yorumu cevap
hilal metin

hilal metin

5 Çok iyi

Huzur dolu bir yer. Zamanın göreceli olduğunun Ispat edileceği bir yer

1 Şubat 2020 08:58 - Google Yorumu cevap
Esra BÄ°KÄ°R

Esra BİKİR

5 Çok iyi

Kampçıların her türlü imkanının olduğu en sevilen kamp alanıdır. Şımartıldığımızı hissediyoruz. Tertemiz wc ler, tertemiz bir kamp alanı. Bitmeyen sahili, denize sonsuzluğa sıfır bungalovları ile en gözdemizdir. 40 TL kişi başı ücret ilk bakışta Fazla geliyor kampçı için ama fazlasıyla hak ediyor. Yazın aşırı kalabalık, yaz girişi ve çıkışında ise huzur dolu bir yer. Her koşulda tavsiye edilir.

28 Ocak 2020 02:58 - Google Yorumu cevap
batuhan karaağaç

batuhan karaağaç

1 Çok Kötü

Eskiden beri değişmeyen fahiş ücretleri neden alıyorlar anlamıyorum tuvaletlerde su bile akmıyor! Herhangi bir güvenlik önlemi yok, sabah uğraşmıyim tatilde kamp alanında bi kahvaltı ediyim diyorsun yine fahiş fiyatlar hayır anlamıyorum kullandığınız tüm ürünler ucuz markalar ama porsiyonları asla doyurucu değil ve çalışanı size bi yerleriyle konuşuyor buraya gidip rezil olmak yere diğer alternatifleri deyinebilirsiniz bir daha asla buraya gelmicem size önerim sizde gelmeyin.

27 Ocak 2020 06:58 - Google Yorumu cevap
FBÄ° KardeÅŸliÄŸi

FBİ Kardeşliği

5 Çok iyi

Çok güzel keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer . Kamp yapmaya orada kalmaya doyamayacağınız bir yer çalışanlar çok ilgili aile ile birlikte de gidebileceğiniz bir yer tatlı ve samimi istanbulda tek kamp yaptığımız yer fırsat buldukça çıkın gidin derim

16 Ocak 2020 07:58 - Google Yorumu cevap
A. Kahraman

A. Kahraman

4 İyi

Çok kalabalık olmaya başkadı, çadır platformaları eski basınca ayağın içine geçiyor,yenilenmesi şart. işletme sanki gelen misafirlerden rahatsız gibi davranıyor, hiç hoş karşılanmadık nerden geldiniz der gibi bakıyorlar, ama yine de İstanbuldan uzaklaşmadan güzel bir alternatif

14 Ocak 2020 05:58 - Google Yorumu cevap
Irem YoldaÅŸ

Irem Yoldaş

5 Çok iyi

Çok güzel keyifli vakit geçirebileceğiniz bir yer . Kamp yapmaya orada kalmaya doyamayacağınız bir yer çalışanlar çok ilgili aile ile birlikte de gidebileceğiniz bir yer tatlı ve samimi istanbulda tek kamp yaptığımız yer fırsat buldukça çıkın gidin derim

14 Ocak 2020 05:58 - Google Yorumu cevap
Muhammet Emin Polat

Muhammet Emin Polat

2 Kötü

Mekanın manzarası ve konumu gayet güzel. Ama insan şunu düşünüyor bu kadar büyük bir alanda işletmecilik yapıp bu kadar vasıfsız hizmet yoksunu personelle neden çalışırsın ? Yatırım yaptın fakat neden böyle bir halde bırakırsın. Hijyen yok. Temizlik sıfır. Yazın kalabalık fazlası ile saçma derecede bir kahve havasına dönebiliyor.

22 Aralık 2019 01:00 - Google Yorumu cevap
Beyzagül İpek

Beyzagül İpek

1 Çok Kötü

ikinci kez gittiğimde hobbit evinde kalmayı tercih ettik. Hobbit evi fotoğraftaki gibiydi ancak verdikleri ısıtıcıyı açonca çok iğrenç bi koku yayıyordu doğru düzgün kullanamadık. Ve tuvaletler çok kötüydü yani aklıma gelince bile kötü oluyorum.

10 Aralık 2019 10:28 - Google Yorumu cevap
Senanur çanakcı

Senanur çanakcı

1 Çok Kötü

13 kasım 2019 tarihinde eşim doğum günüm için burayı ayarlamış ancak …
o kadar berbat bir hizmet varki ilk girişteki arkadaş suratı asık bir şekilde karşıladı bizi sanki biz ona yük olmuşuz istenmeyen bir misafir gibi karşıladı , odalar manzara her şey harika ama çalışanların ilgisizliği ve tabii gelen misafirlerin çöpleri yerlere atışından kaynaklı etraf leş gibi fare ölüleri dolu . akşama kadar bir şekilde idare ettik gece oldu odaya girdiğimde bir sürü böcek gördük eşim gördüklerini aldı ve attı ancak yorganı üstümüze sermek için açtığımızda içinden en az 6 7 tane tırtıl pat pat düştü üstümüze çok fazla tiksindim . ilk kez 1 yaşında olan oğlumu bırakıp eşimle baş başa bir gün geçirelim dedik mahvoldu eve geri döndük ( ayrıca tuvaletler örğmcek ağı dolu ve peçete yok )

3 Aralık 2019 09:00 - Google Yorumu cevap
Hakan Gürbüz

Hakan Gürbüz

2 Kötü

İki yıldızı, mekanın 5 yıldızı hak eden konumu ve manzarası için verdiğimizi söyleyelim. Önce artıları, sonra eksileri. Artıları;
Konumu muhteşem. Pek denemedik fakat yürüyüş yolları da güzel görünüyor. Personel, kalabalıktan biraz yılmış enerjisi verse de yardımsever di. Yedek battaniye verdiler. Ve yardımcı olmaya çalıştılar isteklerimiz noktasında..
Eksileri; 3 tane büyük eksi.
Birincisi tuvalet hijyeni. Kokudan durulmuyor. Yazın 700 kişi oluyormuş. Hayal etmek zor.. Girişin yanındaki ana tuvalet ve soyunma alanı biraz daha temizdi.
İkincisi; Koza Bungalov da sahil de kaldık. Kasım ortası, gece oldukça serin ve rüzgara açık bir alandı. Isınma sorunu vardı. Bungalovun yalıtımı hiç iyi değildi ve her yerinde delikler vardı. Genel olarak bilmiyoruz. Fakat bungalovlarda kullanılan çarşaflar, yatak vs.. bize şunu dedirtti. 20’li yaşlarda olan bekarlar olsaydık. Nerede olsa yatarız deyip, bu mekanı çok keyifli anlatabilirdik. Fakat yatak yorgan da oldukça eski ve hijyenik durmuyorlardı.
Üçüncüsü; Yemek. Kafeteryada çeşit çok az. Olan çeşit de pek iç açıcı değil. Köfte tabağı yedik. Köfteler yenebilecek durumdaydı. Fakat hamburgeri denemeyin. Ekmek arası balık da yenebilecek gibi. Fakat bir çorba veya pilav veya ev yemeği türü hiç bir şey yok. Çeşit çok az.
Not; Fakat sabah kalktığımızda oldukça dinç uyandığımızı söylemeliyim. Hemen oradan çıkıp, bir kahvaltıcı bulduk ki, onu da notlarımıza aldık. Muhteşem bir kahvaltıcı idi Ela Cafe Gülay ablanın yeri:)

17 Kasım 2019 02:00 - Google Yorumu cevap
FUNDA SEMA KURÅžUN

FUNDA SEMA KURŞUN

3 hoş

Mekan güzel, temiz hatta fazlasıyla doğal her yer inek tavuk ve horoz .Araba ile giderseniz köyden herşeyi temin edebilirsiniz , ateş için ödün satılıyor fakat çabuk bitiyor. Tuvaletler hariç herşey okey ama birde kişi başı 40 tl giriş ücreti kış için fazla ,yaz olsa plaj ücreti deriz de kışın gerçekten abartı olmuş

11 Kasım 2019 11:28 - Google Yorumu cevap
OÄŸuzhan BaÅŸtaÅŸ

Oğuzhan Baştaş

5 Çok iyi

Konum olarak İstanbul içinde çok ideal yerde, Şile’nin Sofular köyünde çok güzel ve kalmak için bol seçenekli bir kamp yeriydi. Kasım ayı olduğu için kalabalık seviyesi idealdi. İşletmecilerden ihtiyaç duyduğumuzda yardım alabildik, wc sorunu yok ve temizdi, kampçılar için ayrı buzdolabı ve bulaşık yıkama lavaboları vardı, aydınlatmalar yeterli, onlardan kiraladığınız çadırlar da güzel kendiniz de götürürseniz boş platform varsa kurabiliyorsunuz isterseniz yere kürüyorsunuz. Herkes kendi ateşini yapabiliyor ayrı olarak işletme kamp ateşi yakıyor sabaha kadar istersen orda ateşin başında takılabiliyorsunuz. Güler yüzlü insanlar. Gıda veya başka ihtiyacınız olursa 500 metre ilerde ufak bi köy merkezi var bakkal market var, 2 km ilerdeki bir köyde de tekel vs mevcut saat 10 a kadar. Yakmak için etraftan çalı çırpı toplayabilirsiniz ama güzel bi ateş olsun diyorsanız biraz odunla gelebilirsiniz. Her çadır başında piknik masaları var. Deniz kenarında bir ormanlık alan. Sabah yürüyüş yaparken görebileceğiniz güzel de bir manzaranız var. Zamanım oldukça yine giderim. İnternetteki olumsuz yorumlara baksaydım gitmezdim heralde. O yüzden bu yorumu yaptım.

11 Kasım 2019 07:28 - Google Yorumu cevap
Sevim Ayhan

Sevim Ayhan

1 Çok Kötü

koza evlerinde kaldık ve kamp yapmak için idealdi. Kamp alanında düzgün insanlar vardı . Ancak atv ile safari yapmak isterseniz kesinlikle yapmayın . Atv kiraladık 30 dk sonra hazır olacak dediler ödemesini yaptık atvlerden 1 tanesi bozuk olduğu için bi o kadar daha tamirini bekledik. Sonrasında ise atv yi yapamadılar önümüze de insan aldılar. Kısacası bizde yapamadan gittik. Atv lere asla binmeyin bekleyip bekleyip saatler sonra binersiniz .

27 Ekim 2019 08:30 - Google Yorumu cevap
Alpay Eker

Alpay Eker

2 Kötü

Oncelikle konum manzara cok guzel ama alaka zayif kalinacak yerler bakimsiz internetten yer ayirdim kart cekimine konusyon eklediler sistem oyleymis cektikten sonra konusyonu anliyorsunuz aradiginizda bir bayanla gorustum ben kaldim bugun gidiyorum hala beni arayacaklar yani parasinin verdikten sonra kimse ilgilenmiyor ben 2 yildizi manzara icin verdim sadece bu mekana yazik olmus

27 Ekim 2019 06:30 - Google Yorumu cevap
Ece Senay

Ece Senay

3 hoş

Mekan kamp için güzel, çadır ya da bungalov farketmeksizin market alışverişi yapılmadan asla gitmeyin zirâ cafe kendi keyfine göre tost ya da omlet yapıyor ya da yapmıyor 5 dakika arayla giden insanlardan birine omlet yok deyip diğerine omlet yaptılar garip bir durumdu.. ama zaten kamp için gidiyorum hazırlıklıyım tecrübeliyim diyorsanız orman ve deniz kenarı olmak üzere çadır kurmak için 2 farkkı seçeneğiniz var ikisi de çok güzel ama deniz tarafı daha çok estiği için ona göre hazırlıklı gitmek gerekiyor yoksa sabaha karşı donarak uyanmanız mümkün. 2 farklı arkadaşım 2 farklı bungalovda kaldı birinde ısıtıcı vardı diğerinde ise yoktu biri terlerken diğeri donmuş, üzücü bi deneyim oldu onun için. Bir de son olarak bungalovda kalacaksanız mutlâka kendinize ait bi örtü çarşaf falan getirmeyr çalışın zirâ hijyen açısından pek iç açıcı değildi serilen örtüler.

21 Ekim 2019 07:00 - Google Yorumu cevap
Cem TAMER

Cem TAMER

4 İyi

Doğanın içerisinde. İstanbul içinde gidilebilecek ve doğada kamp yapma deneyimini güzel yaşayabileceğiniz bir yer.
Başlangıç seviyesi için tavsiye edilebilir tuvaleti ve sıcak sulu banyosu var. İçeride kendisine ait bir kafeterya da var. Bu ortak alanda telefonunuzu şarj edebilirsiniz.
Dikkat etmeniz gereken en önemli şey arılar. Çok fazla varlar, direkt zarar vermiyorlar ancsk dolaylı yoldan 2 günde üç kere sokulduk. Bir arkadaşım elini cebine götürdüğünde ben de içtiğim içeceğin içine girmesi sonucu dilimden sokuldum. O yüzden içecek ve yiyeceklerinizin ağzını kapatmadiysaniz bıraktığınızda, mutlaka kontrol edin.
Ateş yakmak için yerde bolca çıra için malzeme bulabilirsiniz odun olarak ister 15tl verip görevliden alabilir ya da biraz ormanın yaban kısmına gideyim diyerek kendiniz de toplayabilirsiniz.
Son olarak çadırınızı mevcut çadır kurma alanlarına kuracaksaniz tahtaları kontrol edin. Şişme bir matınız yoksa kırılmış tahta parçaları yatarken ciddi rahatsız edebiliyor.

20 Ekim 2019 03:30 - Google Yorumu cevap
yusuf arca

yusuf arca

5 Çok iyi

Eylül sonu olması sebebiyle kamp sakin sayılırdı, bu yüzden de çok güzeldi. Orman tarafına kendi çadırımızı kurduk ama işletmeye ait çadırlar da var. Gecelik 40 TL verdik.
Tesis boş olunca tuvalet, bulaşık yıkama alanı, buzdolapları vesaire oldukça yeterliydi. Ama sezonda zorlayabilir çünkü tesis gerçekten devasa ve içerde farklı konaklama biçimlerinde epey kişiyi ağırlayabilir.
Orman alanı dev boyutlarda değil ama güzel, deniz tabi ki dalgalı ama orman ve denizin bir arada olması büyük imkan.

9 Ekim 2019 06:30 - Google Yorumu cevap
TripAdvisor Yorumcusu

TripAdvisor Yorumcusu

1 Çok Kötü

5 Ekim 2019’da kaldığımız denize bakan koza bungalov da kurt vardı. İlk gittiğimiz de iki tane görüp dışarı attık ve nevresimler temiz kokmamasına rağmen kalmaya devam ettik. Her bungalovun içine girdiğimizde daha fazla kurt olmaya başladı. Gece en son burun buruna kaldığımızda tavanda 10 dan fazla kurtun olduğunu fark edip apar topar çıktık ve görevliye belirttik. Sağolsun, hiçbir şey demeden orman tarafındaki bungalovun anahtarını verdi. O ve etrafındaki kozaları bu hafta 2 kere ilaçladık kurtların bir türlü çözümünü bulamıyoruz diye belirtti. Bizim de sinirlerimiz bozulduğu için orman tarafındaki bungalovda kalmak istemedik. Ertesi gün para iadesi almak istediğimiz de konuşma tavırları çok değişti ve reddediler. Sahil tarafındaki tuvaletlerde ışık yok, duşlarda sıcak su yok, pis ve kokmaktaydı. Hafta sonu güzel vakit geçirmek için gidilen bir mekandan tiksintiyle gece vakti ayrılmak çok kötüydü. 200₺ alıp temizliğinin yapılmadığı bir yerde aynı zamanda (akşam ki görevli hariç) para koparmaya çalışılmış gibi davranış görmek hiç hoş değil.|

8 Ekim 2019 08:58 - cevap
Blue Stardust

Blue Stardust

1 Çok Kötü

Aynı hafta içinde iki kez ilaçlatılacak kadar kurtlu olan ve problem halen devam ederken bungalow kiralayan bir yer. Kurtlarla uyuduğunuzu farkedince gece toparlanıp gitmek istediğinizde ise iade yapmak yerine, muadili olarak ödediğimizden daha düşük fiyattaki bir bungalowu “bir tek siz şikayet ettiniz” diyerek vermeye çalıştılar. Toplanıp gittik ertesi gün tekrar aradığımızda, “daha düşük olandakinde bakıp böcek var mı onda kalsaydınız..” “biz size çözüm bulmuşuz siz beğnenmemişsiniz” dediler. Muadil anlayışlarını fiyat farkıyla sonunda kırdıktan sonra söz kalmayınca da “iade alamayacaksınız” gibi boşuna uğraşmayın tavrıyla karşılaştık. Tüketici haklarının farkındayız biz ödeme ekranında kabul etsek bile tüketiciyi mağdur eden sözleşme maddeleriniz başvurduğumuz anda geçersiz kalıyor. Tüm bu yaşadıklarımızı göze alabilen herkes gidip keyifli(!) vakit geçirebilir. Ayrıca evler yağmur alıyor, tuvaletlerin yarısında ışık var yarısında yok kokusunu da gidince görürsünüz.

6 Ekim 2019 03:30 - Google Yorumu cevap
Gökhan Kılıç

Gökhan Kılıç

1 Çok Kötü

Öncelikle neden 1 yıldız verdiğimi belirteyim. İstanbul şile otoyolunun Sahilköy Sofular kavşağından sapıp yaklaşık 18 km sonra tabelasından görüp girdiğimiz kamp alanında bizi beyaz ve kıvırcık saçlı GERGİN bir dayı karşıladı. Kendisine soru sorulmasından pek hoşlanmayan bu GERGİN dayı büyük ihtimalle işletme sahibi. Oraya gelen müşterilerini gayet GERGİN bir şekilde karşılayan bu dayı sorduğumuz sorulara ters cevaplar vererek bu işletmetmeye düşük puan vermeme sebep oldu. Tesis ne kadar güzel olursa olsun işletme çalışanlarının güler yüzlü olması lazım. Denize sıfır büyük bir arazi üzerine kurulu içinde çadır bungalov evler bulunan güzel bir tesis. Çadır tarzındaki 3 kişilik ahşap bungalov evde kaldık. Düzenlemeyi güzel yapmışlar. İçerisinde kafe ortak kullanım duş ve Wcler var. Wcler leş gibi temizlik doğru düzgün yapılmamış. Para aldığınız ve hizmet verdiğiniz bir tesiste wclerin temiz olması lazım. GERGİN dayının ve WC lerin kirliliği dışında olumsuz bir yönü yok. Aileli çocuklarınızda güzel bir kamp yapabileceğiniz bir tesis.

6 Ekim 2019 01:30 - Google Yorumu cevap
Osman Albayrak

Osman Albayrak

5 Çok iyi

Ben buraya Eylül 21 2019 da gittim harika bir yerdi gidilmeye görünmeye değer Cafe tarzı yeri olan tuvalet ve duş almak için yerleri de var fakat duş alanınan yerde kapıları yok o biraz sıkıntı onun dışında herşey mükemmel Di aile Bi yer mangal semaver yakılmaya izin var ateş de yakabilir siniz güvenlikle olmak şartıyla çadırınızı ister yerde ister tahtanın üstünde kurabilirsiniz oda Bi güzel avantaj hemen hemen her yerde büyük masalar dan var cuma akşamı giriş yapıp pazar günü çıkış yaptık 160 lira fiyatı tabi biraz daha uygun olabilir

28 Eylül 2019 02:30 - Google Yorumu cevap
mine çakar

mine çakar

2 Kötü

Koza evlerde kaldık (ev dediğime bakmayın, tahtadan klübe. İçeride sadece şilte var. Kapısı bile plastikten, asma kilitle kilitleniyor) Önce iyi yönlerinden bahsedecek olursam, manzara cidden çok güzel, kayalıklarin hemen üzeri. Evet iyi yönler bitti bu kadar. Kötü yönleri için nereden baslayayim bilmiyorum. Bize mi öyle denk geldi bilmiyorum ama 2 gün boyunca hiç temiz tuvalet göremedim, pecete tuvalet kağıdı asla yoktu. Bence ennn büyük sıkıntı SICAK SU OLMAMASI. Konaklamak için 100 lira ödediğimiz işletme bizden soğuk su ile duş almamızı bekliyor, gerçekten çok ilginç. Kozalar birbirine aşırı yakındı. Kozalara giden patika çamur içinde ve engebeli. İşletme sahibi paraya değil de hizmete önem verse, o klübelerin arasında biraz daha mesafe olurdu ve en azından patikaya çakıl falan dökülürdü. Kafeteryada tost, menemen ve patates sipariş ettik kahvalti icin, başarısız. Akşam yemeğini dışarıda yemek zorunda kaldık. Özetlemek gerekirse, bu kadar yüksek potansiyeli olan bir ortamım böylesine kötü işletilmesi çok yazık. Verdiğimiz paraya üzüldüm.

25 Eylül 2019 05:40 - Google Yorumu cevap
eren nurhaklı

eren nurhaklı

1 Çok Kötü

Koza evlerde böcek dolu. Biz sahil kozalarında kaldık fakat inanılmaz kötü bir uyuma alanı var. Her yerinde solucan vardı. Bir kaç tane de akrep vardı. Bence yeterli ve düzenli ilaçlama yapılmıyor. Uyuma konusunda da çok kötü bir geceydi. Yataklar berbattı ve yayları yüzünden sanki Demir’in üstünde yatıyor hissi veriyor insana. Tek kelimeyle berbat bir geceydi. Konfor 0, temizlik 0. Sadece manzara güzeldi. Kafedekiler ne yaptığını bilmiyor zaten. Kasaya 10 yaşında bir çocuğu koymuşlar. 2 kere yanlış hesap yaptı, fazla para çekti. Kesinlikle önermiyorum, sahil kamp koza evleri pişmanlıktır.

22 Eylül 2019 09:20 - Google Yorumu cevap
Barbaros Uyanık

Barbaros Uyanık

1 Çok Kötü

Bir grup o.. çocuğunun işlettiği kamp alanı. Çalışanları halden anlamaz insanlıktan nasibini almamış mahluklar. Fiyat politikaları kime ne kadar kitleriz üzerine kurulu. Tuvalet ve duşlar oldukça pis, çadır kurulumu yapacağınız tahta paletler bakımsız ve her an yıkılmaya hazır üstlerinde çivi çakılı olanları bile var. Kantin ve restorant kısmı pahalı ve kesinlikle o parayı hak etmiyor. Kısaca ilk cümleye bknz.

21 Eylül 2019 12:20 - Google Yorumu cevap
Baturay AGAS

Baturay AGAS

3 hoş

Huzur ve sessizlik ariyorsaniz o yer burasi degil, cok gurultulu ve kalabalik, uyurken falan tum kamp sanki cadirinizin icinde… eger tenha bir zamana denk gelirseniz iste o zaman huzur ve kafa dinlemeden bahsedebilirsiniz. Kamp alani cevresi ve kumsali cok iyi tuvaletler temiz, isletmenin varligi yoklugu bir eger muhattap olmal istemezseniz kimse yaniniza bile yaklasmaz, eger arkadas grubuyla gidecekseniz cok eglenceli gececektir fakat sunu unutmayin, gercekten kamp yapip kafa dinlemeye gelen kisilere izdirap olacaksiniz tum gece kulaklariniz cinlayacak. Son olaralta sunu soyleyeyim mecburen donunuza kadar is kokacaksınız dumanı bol biryer.

18 Eylül 2019 09:00 - Google Yorumu cevap
Ozcn

Ozcn

3 hoş

Düzenli bir kamp alanı kişi başı 40 lira çadır bungolow tarzı kalabileceğiniz yerler var kendi çadırınızı da kurabilirsiniz WC Ler temiz ,duşlar da sıcak su yoktu deniz yakın çocuklar için oyun alanları var.geceleri bol bol sivrisinek var sprey alın yanınıza.kafeteryası restorantı var fiyatlar normal kamp alanına gelene kadar sağlı solu alışveriş yapabileceğiniz market var. Çadırınızın yanında mangal serbest semaver serbest bol bol duman var.

16 Eylül 2019 05:20 - Google Yorumu cevap
Fatih Cabuk

Fatih Cabuk

5 Çok iyi

Muhteşem biryer bir insanın ölmeden gidip en az bir gece kalması gereken bir yer:) ister çadırınla gel istersen kirala. Huzurlu bir ortam var. Çadır kiralarsan içinde yatakta veriyorlar nevresim takımı da dahil. Plaja giriş serbest. Ancak çok dalga var. Şezlong paralı. Kumda güneşlenirsiniz

5 Eylül 2019 06:20 - Google Yorumu cevap
Gamze Sarıkaya

Gamze Sarıkaya

5 Çok iyi

Bundan böyle Sahilköy ‘de bir kapım var artık dedirtecek kadar samimi sıcak insanlarla dolu bir işletme. Herkesi memnun etmeye çalışan personelleri titiz güleryüzlü insanlar. Gelgelelim biz ziyaretçilere; öncelikle şunu söyleyebilirim orası kafa dinleyecek ayrı bungalovları olup , ayrıca sosyalleşmek isteyenler içinse kalabalığın içine sızabilecek kadar alternatif biyer. Ama kafa dinlemeye gidip o kamp ateşinin dibine çadırı kurup bi de müzikten rahatsız oluyorsan yanlış yerdesin ya da ne istediğini bilmiyorsun. Sana tüm alternatifleri sunan bir işletme varken sen ne istediğini bilmiyorsan o da senin problemin. Ben bayıldım ve tekrar tekrar gideceğim

3 Eylül 2019 04:32 - Google Yorumu cevap
Ebru Canikli

Ebru Canikli

1 Çok Kötü

Güzel bir işletme yapıp güzelleştirememek böyle bir şey demek ki
Danışmada duran iki kişi suratsız neredeyse kovacaklardı
Odalar küçük havuz pis ve çalışanlar saygısız
Gitmeyi düşünenler için işletmeye soru sorduğunuzda cevap bekliyorsanız ilgi bekliyorsanız gitmeyin çünkü elinize anahtar verip ilerde solda görürsün git bak beğenirsen tutarsın deniliyor
Danışmada duran şahıs kahvede oturur gibi bir karşılamada bulundu
Tek kelimeyle berbat

3 Eylül 2019 01:40 - Google Yorumu cevap
murat inceleme

murat inceleme

4 İyi

3 günlük tatil için yakın arkadaşlarımızla, İstanbul’a yakın olması sebebiyle gittik. Haliyle bayram gibi herkese tatil olan zamanlarda çok kalabalık oluyor; ancak çadır kamp alanı yeterince büyük olduğundan dolayı bu kalabalığı da kaldırıyor. İşletme güzel. Yerleşke güzel. Deniz Karadeniz. Haliyle denizden ekstra bir şey beklemeyin. Yiyecek, içecek fiyatları makul. Çok kalabalık olduğu zamanlarda duşlar, tuvaletler sıkıntılı olabiliyor. Sular kesilebiliyor, tuvaletler tıkanabiliyor. Normal zamanlarda böyle bir sıkıntıyla karşılaşılmaz diye düşünüyorum. Onun dışında negatif bir durum ben göremedim. Ana kamp alanında bir adet, deniz kenarında tepede bir adet olmak üzere iki restaurant var. Alkol satışı yok, ama ortak alanlar haricinde siz kendiniz getirebilirsiniz. Denize yakın yerler baya rüzgar alıyor, ormana yakın üst kısımlar biraz daha az rüzgarlı ama serin oluyor(Ağustos sonu, Eylül başı değerlendirmesi). Herkes çadırının önünde mangal yakabiliyor. Çok kalabalık olduğu zamanlarda, özellikle denize yakın pozisyonlarda kalabalık gruplar gecenin geç saatlerine kadar kamp ateşi eşliğimde şarkılar türküler söyleyerek dans ediyorlar ki bu bir kısım için gecenin geç saatlerine kadar yoğun gürültü, bir kısım için de eğlence semek oluyor. Sizin için hangi yorum geçerliyse ona göre değerlendirin. Biz daha sessiz sakin tatil yapmayı sevenler olarak, ormana yakın üst kısımlarda gayet keyif aldık. Haftasonları için yeniden geleceğiz.

2 Eylül 2019 04:32 - Google Yorumu cevap
AyÅŸe Islim

Ayşe Islim

5 Çok iyi

Gitmeden önce nasıl bir yer olduğu hakkında biraz fikir edinelim diye daha önce gidenlerin yorumlarını okuduk.
Çok fazla kötü yorum vardı ona rağmen gidip kendimiz görmek istedik ve iyiki de insanların kötü yorumlarına aldanmamişiz. Gidilen yer beş yıldızlı otel değildi o standartlar da beklenemez. Kamp alanı olması gerektiği gibi kullananlar tarafından temiz bırakılmış, sessiz, sakin ve çok huzurlu bir ortamdi. Güvenlik endişemiz olmadi hic. Herkes kendi aleminde eğlenip çadırlarına geçtiler. Kamp severlere tavsiye edilebilecek güzel bir yer kesinlikle kendi tecrubenizi kendiniz edinin asla pişmanlık hissettirecek bir yer değildi. Şimdiden iyi eğlenceler.

31 Ağustos 2019 04:32 - Google Yorumu cevap
Mesut DÄ°NLER

Mesut DİNLER

3 hoş

Duşta sular soğuk ve ahize yerine hortum var,yetişkinler neyse ama çocuklar yıkanamaz.Gece 12.00 ye kadar yüksek sesli müzik çalıyorlar sanki kamp alanı değilde diskodayiz.Insanlarin hem eğlenip hem kafa dinlemek için aileleri ile geldiği bir tesiste bukadar ses olmamalı.Temizlik güzel.Sahilde biz gittiğimizde zift vardı, bu tesisle alakalı bir durum değil ama bilgileri vardı belki insanları giriş yaparken bilgilendirmeleri şık bir davranış olurdu,müşteri kaybetmek istemediler sanırım.

26 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
KillerChucky

KillerChucky

1 Çok Kötü

Malesef çok kötü. Manzarasi cok güzel cok dalgali denize girme sansiniz cok az ama oturup tepeden izlemesi cok keyifli. Çalısanlar suratsiz malesef.
Çadıra elektrik vermiyolar neye 40 tl aliyosunuz anlamis degilim.
Tuvaletlerde kağıt yok aydınlatma yok.
Cok yağmur yagdigi icin mecbur eve gecmek zorunda kaldik keşke gecmeseydik. Icerisi cok pisti tuvalette butun pislikler duruyordu ve tuvaletinde aydinlatma yoktu prizler yerlerinden cikmis dışariya sarkmis gercekden can güvenliginiz yok demektir bu.
Pencere kenarlarindan iceriye su aliyo sizin duvar olarak gordugunuz cok ince plastik parcası emin olun cadiriniz bu ev dedikleri seyden daha sıcaktir.
Yataklarin telleri sirtiniza batiyor rezalet mevbur kalmasaydik kesinlikle ev tutmazdim.
Kamp olarak sirf manzarasi icin gidilebilir belki ama onun dısında kesinlikle gidilmez.

21 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Ediz Koyunsever

Ediz Koyunsever

2 Kötü

Tuvaletler ve duşlar kötü durumda, kendi çadırınızla giderseniz kişi başı 50 lira alıyorlar ama maalesef o 50 liranın bile karşılığı olabilecek hizmeti veremiyorlar. Bu kısım müessesenin suçu değil ama dip not olarak söyleyeyim : “DENİZE GİRİLMİYOR!” Girmek tehlikeli ve yasak . Baldırınıza kadar bile girerseniz can kurtaranlar anons etmeye başlıyor. Üstelik 2-3 mm boyunda minik çakıl taşlarından oluşan kaba bir kumu var ve vucuda yapıştı mı çıkmak bilmiyor. Yani kısacası deniz ve kamp bir arada olsun istiyorsanız kocaman bir hayal kırıklığı yaşarsınız.

21 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Zafer Karaman

Zafer Karaman

3 hoş

Havuz kötü durumda. Ortam hoş. Kapıda fazla cool takılan bir arkadaş var çok ilgili değil. Beyaz bonus sacli bir abi var insanlardan o kadar bıkmış ki birşey sormaya çekinirsin çok agresif insanı tabiki soru soracağız. Tahammül sahibi bir kişinin onun yerine bakması lazım. Fastfood da tabeladaki fiyatlar daha uygun kasada başka soruyoruz geçen sezonun diyor. Kardeşim değiştirin o zaman degistirmeyecekseniz tartışmaya açık olun. .. genel olarak iyi ama insanlarımız pis.

21 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Pilot Page

Pilot Page

1 Çok Kötü

Herkese selam mekanın internet sitesinde belirttigi herşey var ama anlatıldıgı gibi degil tabiki elektrik çadırlara verilmiyor 300 metre yürüme mesafesi var ve 6 tane ğriz var kamp sürenizin yarısı telefon şarz sırasında geçiyor tuvaletler çok kirli peçete dahi yok sifonlar bile çalışmıyor burnunuzu kapatarak giriyorsunuz ortak buz dolaplarından kastı 2 tane dolap var zaten yer bulamıyorsunuz aşırı dalgadan dolayı denize sokmuyorlar zaten ve havuz 20 tl aşırı pis ve küçük hasta olma korkusundan giremedik zaten hani iyi bi yönünü düşünüyorum yazmak için ama yok ne yazıkki yani burdan extra hizmet almak için buraya gelip para vermenize gerek yok dışarıda dag başında kalsanız daha rahat edersiniz en azından kafanızı dinlersiniz herkese iyi kamplar

14 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Hüseyin

Hüseyin

1 Çok Kötü

Öncelikle şöyle başlayım, 1 yıldızı bile hak etmeyen bir yer.
Havuz 20 lira ve içi çok kirli
Şezlonglar 50tl ve deniz girilemeyecek kadar dalgalı
Onun dışında taş ev 450tl ve içerisi ölü böceklerle, pislikle dolu
Ailecek geldiğimiz plajda başkalarının bakışlarına maruz kaldık ve şezlong için para almaya direk gelenler böyle durumlarda hiç müdahale bile etmiyor.
Her türlü hizmetten yüksek ücret alıyorlar ve verdikleri hizmet kalitesi 0
Çıkış için paramızı geri istediğimiz zaman iade etmiyorlar
Evin içerisinde Işık yok ufacık ledler döşenmiş
Koltuklar ve yataklar oturulacak gibi değil
Uzun lafın kısası böyle bir yere para vermek yerine 200 300 lira fazla verip adam akıllı bir yerde kalmak daha mantıklı.

14 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Emrah ÇELİK

Emrah ÇELİK

4 İyi

Mekan genel olarak ortalamanın üstünde çok kötü çok iyi yerler de gordum mekanin belli sıkıntıları.
Elektirik çadırlara verilmiyor büyük bir eksik.
Duslarda sicak su yok büyük bir eksik. (Çocuklu aileler için sorun oluyor) mangal ve ateş yakılmasına bir saat sınırlaması getirilmesi gerekli gece 3 de mangal yapanda var. Ama yeni kampçılar için uygun bir yer cafesi uygun restroanti uygun tüm aradığınızı bulabiliyorsunuz kamp için önem li bir husus. Arabayla 3 dk mesafe içerisinde tüm marketlere ulaşılabiliyor. Sonuçta kamp a gidiyor 5 yıldızlı otele değil bunu gidenlerin anlamasi gerekli.

14 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
Nurettin Yildiz

Nurettin Yildiz

2 Kötü

Daha önceden çadır olarak kaldım iyi bir deneyim di ama yine de tuvalet ve banyo yönünden çok zayıf bir yer. Son gittiğim de bungalov da kaldım ancak tek bir kelime ile berbat bir deneyim di. Banyo tuvaletten oda içine su gelebiliyor pencereler pas olmuş açılıp kapanma sorunu var. Ve su akmadığı zamanlar çok artı banyoda sıcak su ihtiyacı için şohben var ama sıcak su yapma kabiliyeti yok. Bacanak ve ailesi ile beraber gitmiştik onlarda da birebir aynı sorun var ve bir bungalov için verdiğim parayla daha iyi bir otelde kalabilirdim. Sahil kamp yetkililerine duyrulur herşey sosyal medya hesabınızda paylaştığınız gibi değil düzenlemeler ciddi boyutta gerekli.

7 Ağustos 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
can özen

can özen

4 İyi

Kendi çadırın varsa kişi başı 40 TL, Çadır kiralama 150 TL, Bungalov kiralama 200 TL, Minder kiralama 10 TL, 1 Çuval odun 15 TL, Bardak sıcak su 1 TL.
Restorant var, ateş ve mangal yakmak serbest, elektrik sadece restorandaki prizlerden kullanılabiliyor, tuvaletleri çok temiz değil, hafta içi çok sakin ama hafta sonu adım aramazsın, restoranda ortak buzdolapları var, civardaki inekler alana rahat girip yiyeceklerinizi yemeye çalışıyor, genel olarak sessiz, temiz ve düzgün bir kamp, aileler için uygun bence.
Denizi çok dalgalı ve yosunlu, sahili güzel ama çok çöp var
Arabayla 3dk mesafede A101, Şok 6 dk mesafede Migros var Kİ BURADA ÇADIR 170TL. 12den sonra alkol bulmak için 20dk araba kullanmanız gerek.
Kesinlikle Bi Alex değil ama İstanbula yakın olduğu için tercih edilebilir.

31 Temmuz 2019 12:06 - Google Yorumu cevap
samet çalık

samet çalık

5 Çok iyi

Arkadaşlar gerçek bir yorum ne kadar dikkate alırsınız bilmem. 2019 kurban bayramı arefesinde kendi çadırımla 1 gün diye gittim fakat 2 gün kaldım vakit sıkıntım olmasaydı orada kalırdım herhalde dönmezdim. Tesiste her şey mükemmel ortak kullanım buzdolabı,havuz,konaklama yerleri,personel vs. vs. tek bir sorun ile karşılaştım duş yerlerindeki su yetersizliği,görevli personele söylediğimde aldığım cevap beni fazlasıyla temin etti ama daha iyi bir organizasyonla o sorunda çözülebilir.Tüm sahil kamp yönetim ve çalışanlarına teşekkür ediyorum.Özellikle yürüyen karizma mehmet abiye,resepsiyon görevlisi hızır gibi tüm isteklere yetişen samet arkadaşımıza yukarıdaki kafede çalışan ismlerini bilmediğim tüm kafe personeline

16 Nisan 2016 02:25 - Google Yorumu cevap

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Puan
Derecelendirme resimleri

Talep listesi: Sahil Kamp İstanbul

Parolanızı Sıfırlayın