Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Livera Camping Hakkında

Maçka’nın sıra dağlarından doğup Trabzon da denizle buluşan Değirmendere ırmağının havzasını oluşturan ( Meryamana , Zigana , Galyan ), derelerinin dik yamaçlı vadileri , sıralanmış dağları ve yeşil yaylaları , kendine özgün bitki örtüsü , yabanıl hayatı ( flora-fauna ) zenginliği , 3082 rakımlı deve boynu buzulundan beslenen krater gölü ( çakıl göl ) , tarihi kaleleri (Ğurğur Kalesi, Livera Kalesi Aşağı Kale ), tapınakları ( Ziyanın Kayası) , Manastırları (Vazelon, Sumela, Kuştul ), Kiliseleri , Şapelleri , Kemer Köprüleri ( Kınalı Köprü, Maçka Köprüsü, Taş Köprü), savaş mevzileri, tarihi mimari yapıları (Camiler , Konaklar), tarihi yolları (Anabasis , Papaz yolu), mitolojik anlatımları, kültürü (Kemençesi), yöresel mimari, gelenek ve festivalleri ile çeşitli doğa aktivitelerinin de yapıldığı turizm değerlerini, sürdürülebilir eko-Turizm anlayışıyla yöresel tatları, konaklama, karavan ? çadır kampı ve doğa aktiviteleri gibi hizmetleri vererek sizlere sağlık kürü olabilecek dünyadaki bakir bir cennetim.

Bizler Doğa Aşığıyız; Doğa sevgisini ve bilincini tabiat ile iç içe yaşamanın en yalın halini kendi kültürlerimizle harmanlayarak yaşatabilmeyi ve doğaya olan vefa borcumuzu ödeyebilmenin çabasındayız.

Kolaylık vadetmiyoruz! Zorluk vadediyoruz! Yorularak içilen suyun, acıkarak yenen yemeğin tadı bir başka olur, bizler hizmet kalitesinin lüks ortamlarda, pahalı sistemlerle ve bol ekipmanlarla sağlanamayacağına inanıyoruz, sizleri gürültülü ve stresli ortamlardan uzak tutup doğa ile buluşturmak amacındayız.

Çocuklar Geleceğimiz; Doğayı korumak istiyorsak fidan dikmenin, kendini doğaya adamanın yeterli olamayacağını, çocuklarımızı doğayla buluşturup tanıtarak sevmelerini ve korumalarını sağlamak istiyoruz.

İnsana ve doğaya saygı; Hangi kültür, medeniyet , ırk ve felsefi inançta olursa olsun, çevreye saygıyı, kamp kurallarını özümsemiş bireyleri aynı çerçeve içerisinde, huzurun renginde kaynaştıklarını görmek bizim mutluluk kaynağımızdır.

Eko Turizm;Kendi özgünlüğündeki doğayı sahip olduğumuz bilgi birikimi ile yorumlayarak anlatmaktır en sevdiğimiz iş?

Unutulmaya yüz tutmuş yaşam tekniklerinin, en ilkel metotlardan başlayarak günümüz eko turizmine entegre edilmiş halini sürdürülebilir kılmak istiyoruz.

Yorularak içilen suyun acıkarak yenen yemeğin tadını verebilmenin zor bir yoldan geçtiğini bile bile yöremizdeki bu eksikliği giderme adına bu yola çıktık ve bütün bunları doğaya ait huzurun renginde buluşmak isteyenlere sunmaktayız.

Eko turizmi sürdürme adına enerjimizi güneşten ve rüzgârdan üretmekteyiz, elektrik ihtiyacınızı tasarruflu kullanınız.

Doğanın sunduğu güzellikleri huzurlu bir atmosferde doyasıya yaşayabileceğiniz kampımızın sürdürülebilirliğini insan ve doğaya saygı ile sağlanacağı misyonumuzdur önemsiyoruz.

Kamp ateşi belirlediğimiz noktalar haricinde yakılmamaktadır.

Livera Camping Olanakları

 • Ateş Alanı
 • Bungalov
 • Buzdolabı
 • Çadır Kiralama
 • Cafe
 • Duş
 • Elektrik
 • Karavan
 • Market
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Değerlendirmeler - 55

Doğan GÜLEÇ

5 Çok iyi

27.06.2023 Kişi başı çadır yeri 150 TL. İşletmeciler muazzam iyi. Sıcak duş tüplü kombili. Tuvaletler tertemiz. Yol kısmı biraz sıkıntı, aşağıda aciklicam. Arkadaşlar burayı karakteristik bir işletmeci işletiyor, gerçek bir Karadenizli ve muhteşem birisi. Yol kısmı ben 2020 İ20 ile çıktım, bilenler bilir altı alçak bir arabadır ancak sakin sakin şoförlük becerileri ile çıktım indim ancak Clio, Megane ve focus segmentinde arabalar da vardı. Bol keyifler.

30 Haziran 2023 01:30 - Google Yorumu

Selin Çevik

5 Çok iyi

Müthiş bir yer. Gerçekten Karadeniz’de olduğunuzu hissediyorsunuz. İşletme sahibi Salih abiyle tanışmak da aynı şekilde çok keyifli sanki kamp alanına değil de evine misafirliğe gitmişsiniz gibi canayakın. Biz çok keyif aldık.

28 Haziran 2023 07:45 - Google Yorumu

Melike Canay Ergül

5 Çok iyi

Yolun son 4km lik kısmı yağışların etkisi ile biraz daha zorlu. Kendi çadırı ile gidecek olanlar yağmur nedeniyle çadırı koruma amaçlı ekstra branda alabilirler. Yol zorlu olmasına rağmen,çok güzel bir kamp alanı, pişman olmazsınız. Yanınıza elektrikli su ısıtıcısı, kahve makinesi bulundurursanız kendi çay ve kahvenizi kendiniz yapabilirsiniz. Oba çadırlarında ve ortak alanlarda priz mevcut. Pos olmadığından nakit bulundurmakta fayda var. EFT ve havale de kabul edebiliyorlar, sorulmalı.

19 Haziran 2023 08:59 - Google Yorumu

Tuğçe Bilgin

5 Çok iyi

3 gece araç çadırımızla kaldık.İşletme sahipleri Salih abi ve eşine çok teşekkür ederiz kendi evimizde gibi her imkanı sağladılar. WC ve duşlar tertemiz . Yeşillikler içinde mükemmel manzara ile sessiz sakin kafa dinlemek isterseniz net burayı tercih etmelisiniz.kendi bungalowları da var . Bir de kuymak yemeden dönmeyin ellerinize sağlık herşey için teşekkür ederiz 🌺

15 Haziran 2023 02:07 - Google Yorumu

onur akkurt

5 Çok iyi

Hayatımda gördüğüm en güzel kamp alanı. Kamp alanı bazen bulutların puslu havası, bazen hafif yağmur, bazen açık berrak bir güne ile karşılıyor sizi. Hepsinin görseli şahaneydi. Araba motor sesinden uzak dev gibi çamların arasında rüzgar, kuş ve böceklerin sesleri ile uyanıp günlerimizi geçirdik. Çalışanları iletişime açık, sohbeti güzel sevecen insanlar. Her türlü konuda yardımcı oldular. Kapalı oturma alanları, duş ve tuvaletler temiz. Sabunu ve peçeteleri hiç eksik etmiyorlar. İster kendi yemeğinizi getirin ister işletmeden isteyin, pahalı değil. Çadır kurabiliyorsunuz ya da işletmeye ait oba çadırlarını kullanabiliyorsunuz. Oba çadırlarının içi temiz. Çadırın içinde elektrik var aydınlatma güzel, yataklar çift kişilik ve kocaman. Yolları taş asfalt ve toprak olarak değişiyor. Dikkatli araç kullanmanız lazım. Dağ yolundan ilerlediğinizi unutmayın. Bazı yerler yokuş ama 1.4 motor 2005 model arabamız bile bizi hiç zorlanmadan kamp alanına taşıdı. İnsanlar karavanları ile bile geliyor. On beş yirmi dakikada Maçka'ya inip alış veriş yapabilirsiniz. Gelmeden önde mutlaka işletmeyi arayıp yol ile ilgili bilgi alın. Şok marketin oradaki Maçka saat kulesinin hemen önündeki yoldan yukarı doğru çıkıp A101 önünden dümdüz yukarı gideceksiniz. Oradan sonra her kavşakta ve yol ayrımında livera kamping tabelası var. Biz çok memnun kaldık. Herkese tavsiye ediyorum.

3 Haziran 2023 06:00 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Rezervasyon Talebi

6 Yaş Üstü
+
-
0-6 Yaş
+
-

Talep listesi: Livera Camping

Parolanızı Sıfırlayın