Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Kırklareli Nefes Mekan - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

İyi 8 yorum
4.4
Fiyata Göre
Temizlik

Kırklareli Nefes Mekan Hakkında

Aslında çok tanıdık bir öykü bizimkisi. İki kentli, biri uzun yıllar medyada yönetici diğeri mimar ve akademisyen… Kent yorgunuyduk ama iş yorgunu değildik. Çalışmak, üretmek, paylaşmak bu hayattaki duruşumuzdu ve hiç eksilmedik. Amaç kentten kaçmak veya yeni iş imkânları aramak da olmadı. Amaç teknolojiye sırtını dönmek de olmadı. Ama unuttuğumuz hatta geriye baktığımızda hiç öğrenmediğimizi fark ettiğimiz “toprakla”, “güneşle”, “suyla”, “yeşille” tanışmak bizi çekti. Arazimizi iki yıl aradık. Önce kendimiz yaşadık, öğrendik ve öğrenmeye devam ediyoruz.

Kırklareli Vize’ye bağlı Kışlacık Köyü’nde; gürültüden, kalabalıktan, stresten uzak, yeşille mimarinin dans ettiği görsel bir şölenin içinde derin bir NEFES almaya davetlisiniz…NEFES MEKÂN, dört yönden Istıranca Ormanları ile çevrili, sekiz dönümlük bir alanda kurulu. Arazimizin yaklaşık üç dönümü Nefes Mutfak için kendi ürününü yetiştirmek üzere işleniyor.

Kırklareli Nefes Mekan Olanakları

 • Bahçe
 • Bar
 • Çamaşırhane
 • Günlük Temizlik
 • Havuz
 • Isıtma
 • Klima
 • Restoran
 • Sıcak Su
 • Televizyon
 • Ücretsiz Otopark
 • WC
 • Wifi
 • Yürüyüş Alanı

Kırklareli Nefes Mekan Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Nefes Mekan İşletmesinde Havuz Var mı?

Evet, havuz bulunmaktadır.

Nefes Mekan Yakınında Gezilecek Yerler Var mı?

Aya Nikola Manastırı, Cehennem Şelâleleri, Longoz Ormanları, Panayır İskelesi, Dupnisa Mağarası

Ortalama Fiyat 450.00₺
4.4 İyi Yorum ekle
Fiyata Göre
Temizlik

Değerlendirmeler - 8

4.4 İyi Yorum ekle
Fiyata Göre
0
Temizlik
0

Abdullah CNL (MsL)

Olumsuz yorumların kötü işletme tarafından nasıl sindirilemediğini okuyunca buraya bişeyler yazma isteğimi bile kaybettim bu yorumada yazacak bişey bulurlar nasılsa kendilerini sorgulamazlar hiç... Bizden uzak doğa ile iç içe bir hayat dilerim kendilerine..

13 Ocak 2022 08:44 - Google Yorumu

Mails Subscriptions

Gitmeyi düşünüyordum, olumsuz yorumlara baktım, dedim hiç bulaşmayayım. Cevapların kişiselleştirilmesi, kurumsal kimliğe olumsuz etki yapar.

12 Ocak 2022 12:11 - Google Yorumu

Kadir Morgil

Şehrin kalabalığından bunalıp gelinebilecek bir yer. Mühteşeem lezzeti yemekleri, keyif veren mimari tasarımı ile çok özel bir işletme şiddetle tavsiye ederim.

9 Ocak 2022 01:50 - Google Yorumu

M.BAHATTİN ÖZTÜRK

Odaları çok ufak oda içinde konforlu bir oturma alanı yok wc den aşırı koku geliyordu bahçesi instagram resimlerinde göründüğü gibi büyük değil bu otel standarlarına göre yeme içme aşırı pahallı otele giriş yaptığımızda size birer yorgunluk kahvesi yaptırayım deyip ikram sandığımız double tek bir kahvesine 50 tl yazılması esnaflığa yakımaş bir durum bizim için 3 saatlik yol gelip böyle şeylerle karşılaşmamız hayal kırıklığı oldu

9 Ocak 2022 01:27 - Google Yorumu

Emir Demirci

Uçsuz bucaksız bir orman denizine bakan manzarasıyla sakinleştirici bir yer. Sizi evinizdeymiş gibi rahat hissettirmeye çalışan samimi ve dostane işletme sahipleri, doğanın bir parçasıymış gibi muazzam dizayn edilmiş bungalov evleri, misafir danışmanı Samet Bey'in yardımları, lezzetli yemeklerinden servisine kadar herşey çok güzel ve keyifliydi. Teşekkür ederiz.

24 Ekim 2021 09:57 - Google Yorumu

Fuat Çimen

Ben ve ailem bu tip yerlere gittimizde, konakladığımız oda, yemeklerin lezzeti, ortamın doğal ama seçkin bir anlayışla dizayn edilmiş olması bizim için çok belli etmesek de hep öncelikli kriter. Bunlar Nefes Mekân’da 5 yıldızın çok ötesinde. Ama bu güzel yere gittiğinizde işletmenin sahipleri Esin hanım ve Ramazan bey diye iki güzel insanla tanışıyorsunuz, hayatınızda biriktirdiğiniz iyi insanlara iki kişi daha ekleniyor. İşte bunu puanlamaya yıldızlar yetmez.

18 Ekim 2021 10:30 - Google Yorumu

tayfun tekler

Olağanüstü bir dinlenme olanağı yaratan sakin,sessiz,temiz ve kaliteli bir ortam. Birde buna samimi,tam destek bir ekip ve işletmeciler eklenince tadından yenmiyor. Hepsi bir araya gelince insan dönmek istemiyor insan. Menü çeşitli ve lezzetli. Personel müthiş ilgili ve aynı zamanda da bilgili. Herşey için çok teşekkür ederiz tüm ekibe, mutfak ekibinden işletme sahiplerine kadar. En kısa sürede tekrar rezervasyon yaptırmak dileğiyle.

11 Ekim 2021 05:07 - Google Yorumu

Aylin Aydın

Nefes Mekan…. Bir isim, mekana bu kadar mı yakışır.Büyükşehirlerin keşmekeşinden kaçıp dolu dolu nefes alabileceğiniz,huzurla kitabınızı okuyup kahvenizi yudumlayabileceğiniz,geceleri yıldızlar eşliğinde uyuyup,sabahları kuş sesleri ile uyanabileceğiniz harika bir mekan.. İşletme sahipleri Ramazan Bey ve Esin Hanım çok kibar, samimi ve güleryüzlüler.Tüm ekip nazik ve çalışkan…Hele sabah balkonumda otururken ben daha birşey demeden kahvemi düşünüp getirmeleri var ya, ne büyük incelik..Kibarlığın unutulduğu şu dönemde içim umut doldu. Bundan sonra sık sık gideceğim listeme ekledim bile… Huzur isteyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum.Ramazan Bey ve Esin Hanım’a ayrıca tüm çalışan ekibe çok teşekkür ediyorum. Yakın zamanda yeniden görüşmek üzere..

4 Ekim 2021 06:29 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Fiyata Göre
Temizlik
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Kırklareli Nefes Mekan

Parolanızı Sıfırlayın