Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Kayaköy Han Camping - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

İyi 30 yorum
4.7
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Kayaköy Han Camping Hakkında

Yaz aylarının vazgeçilmez illerinden biri olan Muğla’nın en ünlü ilçelerinden biri Fethiye’de yer alan Han Kamping eskiye dayanan köklü tecrübesiyle günümüzde de hizmet vermeye devam ediyor. Özellikle yaz mevsiminde denize veya havuza girmek isteyen insanların ilk tercihlerinden biri olan Fethiye’de ucuz ve sakin bir tatil imkanı sağlıyor. Karavan, çadır veya bungalov evlerinde kalabileceğiniz alternatifleri mevcut.

Han kamp alanının en önemli özelliklerinden biri içerisinde havuz bulunması. İçerisinde bulunan havuz sayesinde denize gitmeye gerek kalmadan vaktinizi burada geçirebilirsiniz. Han kamping’in en önemli zaaflarından biri ise denize uzak olması. Denize ulaşmak için biraz yürümeniz gerekiyor.

Kayaköy Han Camping Olanakları

 • Bungalov
 • Buz Dolabı
 • Çadır Kiralama
 • Elektrik
 • Havuz
 • Kahvaltı Dahil
 • Karavan Alanı
 • Market
 • Orman Alanı
 • Ücretsiz Otopark
 • Wifi

Kayaköy Han Camping Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

COVID-19: Hijyen ve temizlik

Bu kamp yeri, gelişmiş temizlik ve misafir güvenliği önlemlerinin uygulamada olduğunu belirtmektedir.

Seçenekler

Ortalama Fiyat 50.00₺
4.7 İyi Yorum ekle
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Değerlendirmeler - 30

4.7 İyi Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Kendingez

2 Kötü

Anlamadığım birşey 11 yaşında bir çocuğu nasıl kabul etmez bir tesis.son zamanlarda bakıyorumda bazı tesisler çocuk kabul etmiyor ama evcil hayvan kabul ediyor.kamp alanları bile farklı oldu artık..

5 Ağustos 2022 08:50 - Google Yorumu

T Tuncer@speedofis.com.tr

4 İyi

Guzel bir ortam temiz tavsiye ederim fiyat makul

12 Temmuz 2022 05:58 - Google Yorumu

Ismail UGURBAS

5 Çok iyi

Fiyat/fayda oranının en üst düzeyde olduğu, dostluk ve arkadaşlığın önemine inanan insanların yönettiği, Fethiye ve Kayaköy civarında kalınabilecek en kaliteli kamp alanı. Eşimle 2021 sezonu Ağustos sonu - Eylül başı toplamda 8 gece ve 2022 temmuz başında 9 gün toplamda 15 gün kamp konaklaması yaptık. Gece ve gündüz Ölüdeniz ve Fethiye'ye göre serin olması çok çok iyi. Ortak alanın gölgesinde gündüz terlemiyorsunuz. Kamp alanı gece çok çok sessiz. Kamp alanı aydınlatması olması gerektiği gibi fazla değil. Loş ışık diye tabir edebileceğimiz türden. Saat 00:00 da kamp alanı ışıklandırmaları kapanıyor. Ortamın karanlığı süper. Gece ay ışığı yoksa gökte yıldızları izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanı, alan olarak çok büyük ve bu aradığımız bir özellikti. Yoğun sezonda bile diğer çadırlarla aranızda hatırı sayılır bir mesafe olacağından şüpheniz olmasın. Bu özellikte bir kamp yeri arıyorsanız tam size göre. Gölgelik alanlar mükemmel. Kayısı, incir, armut, kiraz, elma ve meşe ağacı gibi iyi gölge yapan ağaçlarla donatılmış. Sabah saat 10'a kadar sıcak basmadan keyifle uyuyabiliyorduk. Ayrıca 2 tavus kuşu, 2 kedi, sayısız tavuk ve arada şanslıysanız görebileceğiniz sincap gibi hayvanlar mevcut :) yemek yerken tavuklar yanınıza yaklaşıyorlar fakat rahatsız edici değiller. onları beslemek keyifliydi :) Duş, wc gibi ortak kullanım alanları temiz. Hijyen ile ilgili bir sorun yaşamadık. Kamp yetkilisi Ateş Bey ve Hatice Hanım bu konuda gayet ilgililer. Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu eksikliği hiç olmadı. Duşta sıcak su mevcut. Elektrik ise en yakın duvara montajlanmış 3’lü prizlerden sağlanıyor. Yanınızda 5 metrelik uzatma kablosuyla gelmenizde fayda var. Ulaşım olarak ücra bir köşede değil. Fethiye merkeze ve ölüdeniz'e 15'er dk mesafede. Köy merkezine yürüyerek 5dk. ve her ihtiyacınızı karşılayacak dükkan mevcut. Bu bölgede denize sıfır kamp alanı yok. olsa da tavsiye etmem. Mangal keyfi yapabileceğiniz ortak kullanım mangal bölümü mevcut. Hiç kullanmadık fakat bir adet büyük sayabileceğimiz bir havuzu var. Gayet temiz ve bakımlıydı. Su düzenli olarak klorlanıp, klor seviyesi ölçülüyor. Bence güzel bir ayrıntı. Son olarak işletme sahipleri olarak zikrettiğim Ateş bey ve Hatice hanım her sorunuza ve sorununuza titizlikle yaklaşan insanlar. Kamp boyunca süper sohbetlerimiz oldu. İyi ki sizlerle tanışmışız :) Normalde saat sabah 9 da kamp alanını terk ederken, bu kamp alanında sohbet ve muhabbetten öğlen 2'lere kadar kamp alanından çıkamadık :) Fethiye'de artık tek adresimiz burası 👍

11 Temmuz 2022 08:40 - Google Yorumu

Ismail UGURBAS

5 Çok iyi

Fiyat/fayda oranının en üst düzeyde olduğu, dostluk ve arkadaşlığın önemine inanan insanların yönettiği, Fethiye ve Kayaköy civarında kalınabilecek en kaliteli kamp alanı. Eşimle 2021 sezonu Ağustos sonu - Eylül başı toplamda 8 gece ve 2022 temmuz başında 9 gün toplamda 15 gün kamp konaklaması yaptık. Gece ve gündüz Ölüdeniz ve Fethiye'ye göre serin olması çok çok iyi. Ortak alanın gölgesinde gündüz terlemiyorsunuz. Kamp alanı gece çok çok sessiz. Kamp alanı aydınlatması olması gerektiği gibi fazla değil. Loş ışık diye tabir edebileceğimiz türden. Saat 00:00 da kamp alanı ışıklandırmaları kapanıyor. Ortamın karanlığı süper. Gece ay ışığı yoksa gökte yıldızları izlemenin keyfini çıkarabilirsiniz. Kamp alanı, alan olarak çok büyük ve bu aradığımız bir özellikti. Yoğun sezonda bile diğer çadırlarla aranızda hatırı sayılır bir mesafe olacağından şüpheniz olmasın. Bu özellikte bir kamp yeri arıyorsanız tam size göre. Gölgelik alanlar mükemmel. Kayısı, incir, armut, kiraz, elma ve meşe ağacı gibi iyi gölge yapan ağaçlarla donatılmış. Sabah saat 10'a kadar sıcak basmadan keyifle uyuyabiliyorduk. Ayrıca 2 tavus kuşu, 2 kedi, sayısız tavuk ve arada şanslıysanız görebileceğiniz sincap gibi hayvanlar mevcut :) yemek yerken tavuklar yanınıza yaklaşıyorlar fakat rahatsız edici değiller. onları beslemek keyifliydi :) Duş, wc gibi ortak kullanım alanları temiz. Hijyen ile ilgili bir sorun yaşamadık. Kamp yetkilisi Ateş Bey ve Hatice Hanım bu konuda gayet ilgililer. Tuvalet kağıdı ve kağıt havlu eksikliği hiç olmadı. Duşta sıcak su mevcut. Elektrik ise en yakın duvara montajlanmış 3’lü prizlerden sağlanıyor. Yanınızda 5 metrelik uzatma kablosuyla gelmenizde fayda var. Ulaşım olarak ücra bir köşede değil. Fethiye merkeze ve ölüdeniz'e 15'er dk mesafede. Köy merkezine yürüyerek 5dk. ve her ihtiyacınızı karşılayacak dükkan mevcut. Bu bölgede denize sıfır kamp alanı yok. olsa da tavsiye etmem. Mangal keyfi yapabileceğiniz ortak kullanım mangal bölümü mevcut. Hiç kullanmadık fakat bir adet büyük sayabileceğimiz bir havuzu var. Gayet temiz ve bakımlıydı. Su düzenli olarak klorlanıp, klir seviyesi ölçülüyor. Bence güzel bir ayrıntı. Son olarak işletme sahipleri olarak zikrettiğim Ateş bey ve Hatice hanım her sorunuza ve sorununuza titizlikle yaklaşan insanlar. Kamp boyunca süper sohbetlerimiz oldu. İyi ki sizlerle tanışmışız :) Normalde saat sabah 9 da kamp alanını terkederken, bu kamp alanında sohbet ve muhabbetten öğlen 2'lere kadar kamp alanından çıkamadık :) Fethiye'de artık tek adresimiz burası 👍

10 Temmuz 2022 04:18 - Google Yorumu

Hayriye ŞEKER

4 İyi

Güzel bir işletme ben 4 yıl önce gitmiştim ozaman çocuk kabul ediyorlardı. Şimdi 12 yaş altı çocuk almamaları dışında bir sıkıntı yok.

15 Haziran 2022 08:00 - Google Yorumu

Can Pala

5 Çok iyi

Çok güzel, temiz ve düzenli. İşleten aile sıcakkanlı. Çok memnun kaldık

6 Mayıs 2022 07:42 - Google Yorumu

Oğuzhan Çevik

5 Çok iyi

Mükemmel bir yer 3 senedir kalıyorum, bu sene yazın da nasipse ordayız.

3 Mayıs 2022 08:42 - Google Yorumu

The Machanic

5 Çok iyi

Sessiz ve sakin kafa dinlemek isteyenlerin yeri bence. Ateş abi gayet ilgili bir daha yolum düşse uğrarım.

5 Ekim 2021 06:11 - Google Yorumu

Rukiye ORMAN

12 yaşından küçük çocuklu aileleri almadıklarını söyledikleri için kalamadık( Diğer müşteriler rahatsız olduğu için) Ancak içinde tavukların gezdiği sakin bir yerdi. İçeride konaklamadığımız için puan kırmak istemedim 5 yıldız verdim.

17 Ağustos 2021 12:22 - Google Yorumu

Ban Ymn

Burada iki yıldır kısa süreli kamp yapıyoruz. Meyve ağaçları, etrafta gezinen tavuklar, tavus kuşları mutluluk hormonu salgılatıyor:-) Gece serin olması ve sabah sıcaktan değil kendiliginizden uyanıyor olmanız bir kamp yeri için cezbedici. Sahipleri çok hoş sohbet ve misafirperver:) Kamp yapalım dedik dost kazandık ☺️Kendilerine teşekkür ediyoruz. Seneye tekrar görüşmeyi umuyoruz

14 Ağustos 2021 03:21 - Google Yorumu

ilker yelbay

Karavanımızla konakladık, çok memnun kaldık. Teşekkür ediyoruz.

12 Ağustos 2021 11:15 - Google Yorumu

Ömer Biçer

Çok cana yakın çok güzel mekan tavsiye ediyorum.

31 Temmuz 2021 04:03 - Google Yorumu

fikret unal

Bu yıl üçüncü kez kaldık ve her zaman olduğu gibi yine kendimizi evimizde gibi hissettik. Ateş Abi ve Hatice hanım gerçekten çok ilgililer. Kalabalık bir ortam yok, sessiz sakin, huzurlu bir ortamda özellikle ağaçlar içerisinde tertemiz çimlerde tavuklar tavus kuşları ile birlikte zaman geçirmek istiyorsanız tercihiniz kesinlikle burası olmalı. Şimdiden seneyi iple çekiyoruz. Tabi Egemen de :)))

30 Temmuz 2021 01:55 - Google Yorumu

Tevfik Uraz

Kendi planlarımız tam seyrinde gitmediği için rezervasyonsuz geldiğimiz için bizi bir gecelik misafir ettiler. Büyük bir alana sahip meyve ağaçlarıyla, güzel bir ışıklandırmayla ağaç altlarına mesafeli olarak çadır kurulabiliyor. Karavan alanı da mevcut. Alan olmasına rağmen pandemiden dolayı kısıtlı misafir kabul ediyorlar. Kalanlar için önemli. Mutfak,buzdolabı,mangal alanı,havuzu,çocuklar için ağaç evi ve salıncağı ile güzel bir kamp alanı. Tavus kuşu,tavuk,horuz, civciv ile ağaçların bütünleşmesi bir çiftlik ambiyansı oluşturuyor. Kayaköy'e yürüyüş mesafesinde bakkal,fırın gibi ihtiyaçları buradan karşılanabilir. Trafik ve insan gürültüsünden uzak olduğu için güzel ve ferah bir uyku çektik. Şansımıza yan arazideki dayının sabah serinliğinde iş yaparken açtığı oyun havaları da olmasaydı mükemmel olacaktı. Ateş bey ve eşi kibar insanlar,çadır kurma esnasında yardıma ve sohbet etmeye geldi. Eşi, çocuklarımıza elma ağaçlarında elma toplayabileceklerini söyledi. Apartman nesli için güzel bir andı. Ağaç eve tırmanmak da öyle.Daha uzun kalmak isteyebileceğimiz bir kamp alanı oldu. Umarım önümüzdeki rotalarda yine uğrarız.

26 Temmuz 2021 08:20 - Google Yorumu

Deniz Can

Doğal bir ortamda gürültüden uzak mükemmel bir dinlenme ve tatil yeri.

19 Temmuz 2021 05:51 - Google Yorumu

Mehmet Şahin

Karavanımızı aldıktan hemen sonra ilk kamp deneyimimizi burada yaşadık. Gerçekten çok memnun kaldık. Büyük bir kamp alanı var. Çadır ve karavanlar arası yeterli mesafe mevcut. İşletme kapasitesinin üstünde konuk kabul etmiyor. Meyve ağaçlarının gölgesinde kalıyorsunuz. Biraz yüksek bir konumda olduğu ve çevresinde çok yapı olmadığı için çok sıcak olmuyor. Temmuz ayında gayet serin ve ferah bir kamp yaptık. Tuvalet, banyolar ve mutfak gayet temiz ve düzenli olarak temizleniyor. Her yerde ateş ve mangal yakılmasına izin verilmiyor. Her kamp alanında elektrik mevcut ancak suyu sadece girişten alabiliyorsunuz. Bir aile işletmesi ve aile her ihtiyacınız olduğunda ellerinden geldiğince yardımcı oluyor. Bahçenin muhtarı tavuklar ve tavuskuşları 😊 Yemek yerken rahatsız etmeyecek şekilde yaklaşıp göz haklarını istiyorlar 😊 3 yaşındaki oğlumuz ve biz burayı çok sevdik. Umarız bir daha gelebiliriz. Her şey için teşekkürler.

19 Temmuz 2021 05:51 - Google Yorumu

ışıl bayır

Ağaçları, kedisi köpeği tavukları, boool gölgeli geniş alanıyla girer girmez huzur veren bir ortam. Tuvalet ve duşlar tertemiz. Sessiz, sakin, kaliteli bir yer. Ayrıca küçük bir havuzuyla da keyifli bir ekstrasi var. İşletmeciler çok içten, tokgözlü,sohbeti tatlı insanlar. Her şeyiyle çok güzel üç gün geçirdik, hatta bazen gezerken bile aklımız kamp yerinde kaldı :) Özleyeceğimi hissettiğim nadir yerlerden, umarım tekrar görüşürüz. (Not:dikkatli olun, tavuklar sofradan domates çalıyor :))

23 Ağustos 2020 03:45 - Google Yorumu

Semih Mert

Bu sene uğrayamayacağız sanırım fakat bundan önceki iki sene de bulunduğumuz, nefis kamp alanı. Yorum borcum vardı, üzerimde kalmasın. Duş,tuvaletler, çadır alanı, ortak alan hiçbir problem yaşamadık. Her gittiğimiz kamp alanında sizi anıyoruz, sizinle karşılaştırıyoruz, beğenmeden ayrılıyoruz. Tek problem bu (:

10 Ağustos 2020 05:30 - Google Yorumu

Merve B

Bu sene tam 7 tane kamp alani gezdim. Alan olarak gercekten diger kamplardan cok ama cok guzel. Cesit cesit meyve agaclari, tavuklar, civcivler ve bir de kopek dostlari var. Golgelik alani yeterli. Ortak kullanim icin mutfagi, buzdolaplari mevcut. Yani bir kampta arayabilecegeniz her sey mevcut. Havasida serin guzel. Malesef bizim sansizligimiz 2 tane ergenle ayni tatil donemine denk gelmek oldu. Bu iki arkadas butun aksam boyunca alkol alip gece yarisina kadar kufurlu ve bagirarak konustular. Esim isletme sahibine gidip uyarmalari konusunda ricada bulundu. Evet bi uyari geldi ama bu iki arkadas sadece 5 dk sustular daha sonra kaldiklari yerden devam ettiler. O gece hem yarattiklati gurultuden hemde sinirden uyuyamadik. Sabah erken saatte cadirimizi baska bir yere tasidik. 3 gun boyunca bu arkadaslar her aksam icip icip yuksek sesle konusmaya, kufur etmeye devam ettiler ama bir daha hic uyardiklarini gormedik. Boyle guzel, elit, nezih bir mekana huzuru bozan insanlari almanizi acikcasi yadirgiyorum. Lutfen kamp alaninin sakinligini, huzurunu bozan boyle tipleri sirf para icin kampta tutmayin. Gercekten mekaniniza yakismiyorlar.

22 Temmuz 2020 06:48 - Google Yorumu

Ozkn Tryk

2017den beri her tatilde "kafa dinlemek" için rotama 1 ila 3 gün olarak mutlaka eklediğim bir kamp alanı, ağaçların içinde bol gölgelikli, ortak oturma ve dinlenme alanları mutfağı vb mevcut. Tuvaletler ve banyolar düzenli olarak temizleniyor, sıcak su var. İşletmecileri Ateş bey ve Hatice hanım muhabbet sever misafirperver ve güler yüzlü insanlar. Mutlaka gidin, dinlenin, ruhunuzu dinlendirin, önümüzdeki senelerde de görüşmek dileğiyle...

22 Temmuz 2020 10:17 - Google Yorumu

Ayten Çetin

Adım atar atmaz kendinizi meyva ağaçları ve tertemiz serin bir hava içinde buluyorsunuz. Sonra sizi güler yüzlü ve samimi sahipleri Ateş, Hatice ve tatlı oğluşları AteşTunç karşılıyor. 4 gün diye planlayıp 8 güne tatilimizi uzatıp hatta hiç ayrılmak istemediğimiz yeni harika dostluklar kurduğumuz çok keyifli vakit geçirdiğimiz bundan sonra da sık sık gideceğimiz yer HAN CAMPİNG. Teşekkürler Ateş, Hatice en kısa zamanda görüşmek dileğiyle

14 Temmuz 2020 09:58 - Google Yorumu

onder cetin

Sadece mükemmel havası ve atmosferi ile değil, işletmecisi ile de mükemmel bir atmosfer sağlanmış.Hem temizlik hem hassasiyet ve sahte olmayan bir ilişki bulduğumuz bir yer oldu.Ayrıca kalan müşteri kitlesi de harika, bundan sonraki yaşamımızda yer alacak harika insanların buluşma yeri olmuş. Üç günde sıkılırız diye düşündüğümüz tatilimizde sekiz gün kaldık ve üzülerek ayrıldık. Teşekkürler Ateş, teşekkürler Hatice...

12 Temmuz 2020 05:19 - Google Yorumu

Selda Erdoğan

İlk kamp tecrübemiz olmasına rağmen harika bir tatil geçirdik.Meyve ağaçları doğal ortamı samimi işletmecilik anlayışı ile hancamp vazgecilmezimiz oldu.Pandemi sürecinde nerede tatil yaparız diyenler için ideal seçenek.

12 Temmuz 2020 08:46 - Google Yorumu

yakup yay

Kaldığım en iyi kamp alanı, çalışanları sahipleri aile gibi. Her şey mükemmeldi keşke her sene fırsatımız olsa da her sene konaklasak.

30 Aralık 2019 03:05 - Google Yorumu

Yasin Duman

Konaklama için mükemmel bir adres kahvaltı süperdi. Rotanıza mutlaka dahil edin.

19 Kasım 2019 10:14 - Google Yorumu

Simay Özenbaş

Bu zamana kadar birçok kamp alanında kaldım ama işletme olarak bu kadar sıcak kanlı ve rahat insanlara denk gelmemiştim. Rahat etmemiz için ellerinden geleni yaptılar gerçekten çok ilgililerdi. Kamp alanı güneş almıyor ağaçlık alanlarda. Tuvalet ve banyo temizdi. Fiyatta bu rahatlığa göre çok iyi kişi başı kahvaltı olmazsa 30 kahvaltı olursa 50 tl. Ölüdenize de yakın. Ve tabiki bizim gibi öğrenciler için en güzel yanı çay ve su ücretsiz

17 Eylül 2019 08:40 - Google Yorumu

Elif İnam

Kamp yapmayı seven biri olarak söylüyorum ki konakladığım en güzel yer. Oldukça geniş bir alan içinde ağaçların gölgesinde çadırınızı kurabiliyorsunuz. Etrafınızda meyve ağaçları, hamaklar, salıncak ve bungalov evler. İşletmeye adımınızı attığınızda işletme sahipleri sizi nezaket ve güler yüzle karşılıyor. Muğla’nın sıcağında biraz daha serin bir yer olan Kayaköyde bir de size havuz imkanı sağlayarak keyfinize diyecek laf bırakmayan güzel işletme. Kahvaltısız fiyatı daha uygun fakat mutlaka kahvaltısını da denemelisiniz el yapımı reçelleri, fıstık ezmesiyle enfes ve doyurucu bir kahvaltı ayrıca gün boyu ücretsiz olarak çay kahve içebilirsiniz. Ateş yakıp bir şeyler pişirmek isterseniz de ızgara ve mangal mevcut. Tuvaletleri ve duşları gayet temiz. Duş için sıcak su olması da ayrıca güzel birçok campingde olmayan bir şey bu(fiyatı çok yüksek olan işletmeler hariç). İşletme çalışanlarıyla oturup muhabbet edebileceğiniz sıcakkanlı, güler yüzlü ve titiz insanlar. Ayrıca çok tatlı minik bir köpek ve tombiş bir kedi sahibi olmalarıyla +1 yıldız daha

1 Eylül 2019 08:09 - Google Yorumu

Armağan YURTÇU

Mütevazı, sakin ve serin bi mekan. Çalışanlar gayet güler yüzlü. Fiyatları iyi. Örneğin bir çok kamp yerinde içkiler iteleme fiyat üzerinden satılırken burada gayet uygun fiyata bulabiliyorsunuz. Tuvaletler, banyolar, kamp yapılan alan tertemiz. Sivrisinek derdi yok yani en azından bize hiç uğramadı diyebiliriz. Kahvaltı hariç 30 TL kahvaltı dahil kişi başı 50 TL ye kaldık. Ama kahvaltı çok güzeldi. Barbekü ve ızgara yapma yerleri mevcut. Yani çekinmeden gidebilirsiniz. Kişiler ve kamp yapanlar birbirine saygılı. Bence kamp için burayı tercih edin. Plajda paldır küldür ses olup, abazaların karı kız tavlama peşinde oldukları kamplara gitmektense burayı gözünüz kapalı tercih etmeniz bence faydanıza olacaktır. Ayrıca kayaköy turistik alanına çok yakın.

23 Ağustos 2019 12:31 - Google Yorumu

Sultan Kaya

Gece geç saatler de gitmemize rağmen gayet güler yüzlü karşılandık ve hemen bize çadır yeri gösterildi. Her konuda Yardımcı olundu. Sabah uyandıpımızda meyve ağaçları ile dolu sakin ve huzurlu bir bahçede uyandık. Hemen ilerisinde pusula camping geç bir saat olduğu için kişi başı 60 tl ve kahvaltı hariç diyerek ne kadar aç gözlü olduğunu gösterirken han camping böyle faydacı yaklaşım gösteemeyip normal fiyatları ile bizi ağıtladı 1 gece konaklayıp gitmeyi planlıyorduk fakat bu güzel insanlarla 1 akşam daha kalıp kahvaltılarını da denemek istedik. El yapımı reçelleri ve bahçe zeytinleri gerçekten mükemmeldi mutlaka 1 kere de olsa deneyin. Çok kalabalık olmaması ve sakin bir ortam sunması aileler için çok makul. Yeni bir işletme olmasına rağmen gayet keyifli bir yerdi.

23 Ağustos 2019 12:27 - Google Yorumu

ayhan aydın

1 gece konaklamak için gittiğimiz bu muhteşem yerde 3 gece konakladık tatilimiz bittiği için ayrılmak zorunda kaldık. Fethiye bölgesinde gidilebilecek tek adres. Konumu ve havası Harika Fazla söze gerek yok gidip o muhteşem ortamı yaşamalısınız anlatmakla olmaz. #Temiz #nezih #yeşillikler içinde # aile ortamı Buradan öncelikle ateş beye ve eşine sonsuz teşekkürler. Böyle bir camp ortamı yarattıkları için. (Küçük not: yapılması gerekli bir iki ufak dokunuş var ve zaten ateş beyde bunun farkında

13 Ağustos 2019 07:32 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Kayaköy Han Camping

Parolanızı Sıfırlayın