Kamp Alanları Logo

Kalyoncu Kamp

İzmir'in deniz dendiğinde akla ilk gelen ilçelerinden biri olan Çeşme'de bulunan Kalyoncu Kamp senelerdir müşterilere hizmet vermekte. Bu kampın en büyük özelliklerinden bir tanesi ücretsiz olması. Bu..
Çiftlikköy Pırlanta Plajı 90 232 712 2576

Açıklama

İzmir'in deniz dendiğinde akla ilk gelen ilçelerinden biri olan Çeşme'de bulunan Kalyoncu Kamp senelerdir müşterilere hizmet vermekte. Bu kampın en büyük özelliklerinden bir tanesi ücretsiz olması. Bu sebepten dolayı özellikle şehir sakinleri tarafından tercih edilse de dışarıdan da birçok insan buraya gelip haftasonunu sakin bir şekilde geçirme şansı elde ediliyor. Denize yakınlığıyla da dikkat çeken kampın özelliklerinden bir tanesi ise sessiz bir yer olması. Bu sessiz yerde ailenizle beraber ister mangal yapabilirsiniz isterseniz de denize girebilirsiniz. Denizi temiz olsa da kamp alanı temizliği açısından bazı yerlerce eleştirilmiş. Ancak müşterilerin bir yarısı da herhangi bir sıkıntı çıkmadan burada günlerini sakin bir şekilde geçirebiliyorlar.

Fotoğraflar

 • Kalyoncu Kamp - 0
 • Kalyoncu Kamp - 1

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Kalyoncu Kamp Hakkında 6 Yorum

  CS

  Cengiz Sevilir

  9 Eylül 2019 Pazartesi 20:21

  Ücretsiz kamp yapabileceğiniz eski bir kamp alanı. Yoldan direkt kamp alanına girmeyin kuma saplanırsınız (biz saplandık baya uğraştık çıkmak için) Oradakilere sorun giriş yerini!!!

  fG

  fatih GÜRLER

  2 Eylül 2019 Pazartesi 09:01

  Kamp alanına gidiyorsun ücret ödüyorsun ne bir düzenleme var ne de doğru düzgün hizmet. O zaman neden kamp alanı için para vereyim ki ücretsiz bir alana çadır kurup sadece duş ve wc ye öderim param cebimde kalır.

  fa

  fahrettin ata

  20 Ağustos 2019 Salı 02:07

  terkesilmiş eski kamp alanı.ruzgarlı. wc sıkıntılı. çok rüzgarlı. rüzgar kumu kaldırabilecek kadar çok esiyo. büyük ihtimal kapanmasının sebebide odur.deniz dalgalı.ücretsz. önündeki biyçler sıkıntılı. girişi kumluk motoru zor soktum çıkarken gömüldü.

  Alparslan Özdemir

  12 Ağustos 2019 Pazartesi 15:36

  Ücretsiz çadır kurabilirsiniz. Güvenilir aileler geliyor. Çadırı rahatlıkla bırakıp gidebilirsşiniz. Kum fırtınası çok oluyor ama, çadırı doğru konumlandırmazsanız içine kum doluyor.

  RH

  RENKLİ HAYATLAR TV

  4 Ağustos 2019 Pazar 10:23

  Yorumlarda kapalı olduğu yazıyordu biraz tedirgin geldik fakat açık olduğunu görünce içimiz rahatladı.herhangi bir işletme yok 3 4 tane beach var ücretli sağ taraf halk plajı olarak ayrılmış ücretsiz. Elektrik,su yok bir kabin var ücretli wc 3 tl duş 5 tl fakat sabun ve şampuan yasak. En yakın market 4 km ilerde çeşmeye giderken migros jet. Hafta sonu kalabalık oyüzden geceleri fazla gürültü oluyor ona göre gelin. Gelmeye değermi derseniz konaklama bedava olduğu için gelinir güvenilir aileler çok geliyor, biz 2 gece kaldık deniz için ılıca plajına gittik. Gitme gelme yaklaşık 1 saat sürüyor. Ama birdaha gelmem, yardımcı olduysam ne mutlu bana

  NG

  Necat Gülmüs

  3 Haziran 2019 Pazartesi 17:53

  Artık kalyoncu camping diye bir yer yok turizm bakanlığı buraya proje kapsamında el koymuş bakalım neler olacak bu bölgeye güzelim agaçlık alan (sedir) korkarım buraya beton yığını haline getirmeleri. Bence buranın Dokusu değiş memeli sedir agaçları kalmalı buraya alt üst yapı olmalı (wc, su, çeşmeler,elektrik, duş yeri kabinler, market )v.b daha sonra basit agaç evler ve agaçların arasına çadırlar. Sonra tadından yenmez dikkate alınır mı? Bilemem ⚓

  Kalyoncu Kamp için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Konum Yol Tarifi

   
  Çiftlikköy Pırlanta Plajı 90 232 712 2576