Kamp Alanları Logo

Hisar Mocamp

Hisar Mocamp Aksaray ilindeki diğer kamp bölgeleri gibi öncelikli olarak turistler tarafından tercih edilen bir kamp bölgesi. Bölgedeki diğer bölgelere nazaran kendisi hakkında zor bilgi bulabildiğini..
Hisar Rest.Mocamp Güzelyurt/Aksaray

Fotoğraflar

  Açıklama

  Hisar Mocamp Aksaray ilindeki diğer kamp bölgeleri gibi öncelikli olarak turistler tarafından tercih edilen bir kamp bölgesi. Bölgedeki diğer bölgelere nazaran kendisi hakkında zor bilgi bulabildiğiniz bu kamp alanına internetten rezervasyon yaptırma veya bilgi alabilme gibi alternatifleriniz mevcut değil. Ancak Kapadokya veya Ankara bölgelerine gidiyorsanız adresinde kolaylıkla bulabilir ve burada kamp yapmaya başlayabilirsiniz. Gidiş yöntemi olarak biraz şehir dışı bir yerde olarak sayıldığı için özel taşıtlarla veya otostopla gidebileceğiniz yöntemler mevcut. Ihlara vadisine de yakın olan bu bölgeden geçişinizi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca bunun dışında da birçok tarihi bölge bu kamp alanının çevresinde bulunmaktadır.

  Etiketler

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Hisar Mocamp Hakkında 0 Yorum

  Hisar Mocamp için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Konum Yol Tarifi

   
  Hisar Rest.Mocamp Güzelyurt/Aksaray