Kamp Alanları Logo

Hip-notics

Antalya ülkemizin en çok turist çeken şehirlerinden bir tanesi. Özellikle yaz mevsiminde birçok turisti kendisine çekerek ülkemizin ekonomisine de katkıda bulunmakta. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bu..
Burun Ucu Mevki, Cakis Koyu Manavgat Yolu Köprülü Kanyon Kavşağı 90 242 762 3234
Yaklaşık olarak 100₺ / Günlük

Açıklama

Antalya ülkemizin en çok turist çeken şehirlerinden bir tanesi. Özellikle yaz mevsiminde birçok turisti kendisine çekerek ülkemizin ekonomisine de katkıda bulunmakta. Antalya'nın Manavgat ilçesinde bulunan Hip-notics turistlerin odak noktası olan kamp ve etkinlik noktalarından bir tanesi. Bunun en önemli sebeplerinden biri bu kamp alanının özellikle adrenalin bağımlısı insanlar tarafından tercih ediliyor oluşu. Antalya'nın en önemli su kayağı parkı Hip-notics'te bulunuyor. Kampınızı kurabilir ve bu etkinliklere katılabilirsiniz. Özellikle adrenalini çok seviyorsanız ve eğlenme istiyorsanız bu kamp alanı ilk tercihlerinizden biri olabilir. Birçok farklı etkinliğiyle özellikle yurtiçi ve yurtdışından gelen insanlara senelerdir ev sahipliği yapan Hip-notics 7 gün 24 saat boyunca ulaşılabilir bir şekilde hizmet vermekte.

Fiyatlandırma Tablosu

Etkinlik Bileti 120₺

Fotoğraflar

 • Hip-notics - 0
 • Hip-notics - 1
 • Hip-notics - 2
 • Hip-notics - 3

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Hip-notics Hakkında 0 Yorum

  Hip-notics için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Burun Ucu Mevki, Cakis Koyu Manavgat Yolu Köprülü Kanyon Kavşağı 90 242 762 3234