Kamp Alanları Logo

Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU

2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire 18 Bungalov Eviyle bugün 90 kişiye konaklama imkanı sunan Yedigöller Millipark alanındaki tek konaklama tesisi. Bolu-Yedigöller Millipark mevkiinde ..
Yedigoller Milli Parki, 14030 Mengen/Bolu Merkez/Bolu, Türkiye 90 850 241 1581
Yaklaşık olarak 25₺ / Günlük

Fotoğraflar

 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 0
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 1
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 2
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 3
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 4
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 5
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 6
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 7
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 8
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 9
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 10
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 11
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 12
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 13
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 14
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 15
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 16
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 17
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 18
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 19
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 20
 • Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU - 21

  Açıklama

  2015 yılında hizmet vermeye başlayan Habitat Mesire 18 Bungalov Eviyle bugün 90 kişiye konaklama imkanı sunan Yedigöller Millipark alanındaki tek konaklama tesisi. Bolu-Yedigöller Millipark mevkiinde bulunan tesisimiz, doğasever ruhunu henüz yitirmemiş gezginler için en ideal mekan!

  Şehir yaşamının yorucu ve bunaltıcı etkisinden uzaklaşmak,doğanın içinde yenilenmek istiyorsanız,farklı güzellikte onlarca manzaranın tadını çıkartmak için Türkiye?nin en güzel orman alanlarından birisi olan Yedigöller?e mutlaka gelmelisiniz. Siz misafirlerimizi ağırlamaktan büyük zevk duyacağız.

  Yedigöller Nerede?
  Bolu'nun kuzeyinde kalan Yedigöller Milli Parkı "karışık orman bitkilerinin topluca aynı yörede" bulunması sebebiyle 1965 yılında Milli Park ilan edilmiş olup; 2019 hektarlık bir alanı kapsamaktadır. Bununla beraber parka adını veren ve 1,5 km'lik bir hat boyunca yan yana dizili 7 adet küçük gölün varlığı burada en dikkat çeken unsurdur. Göller, vadiyi dolduran iki heyelanın teşkil ettiği setlenmeler sonucu meydana gelmiş olup, kuzeyden güneye doğru dizilişi; Seringöl, Büyükgöl, Deringöl, Nazlıgöl, Kurugöl, İncegöl ve Sazlıgöl şeklindedir.

  Yedigöller Milli Parkı'na Ulaşım
  Ankara-İstanbul karayolunun 152. km'sinden Yeniçağ ayırımı ve 190. km'sindeki Bolu il merkezinden ayrılan yollarla sağlanabilir. Park Bolu iline 42 km uzaklıktadır.

  Batı Karadeniz Bölgesi'nin oldukça engebeli bir yöresinde bulunan milli parkta irili ufaklı göller, orman denizini andıran zengin bitki örtüsü, göllerde yaşayan alabalıklar ve bu değerlerin yarattığı rekreasyonel kullanım potansiyeli ana kaynak değerleri oluştururlar.

  Yedigöller'de Göller Nasıl Oluşmuş?
  Genellikle sahanın jeolojik yapısı serpantinlerden ve volkanik kayaçlardan oluşmuştur. Bölgedeki göller; yer hareketleri sonucu kayan kitlelerin vadilerin önlerini kapaması sonucu suların arkada birikmesi ile oluşmuş heyelan gölleridir. Bunlardan bazıları dip kaçakları ile birbirine bağlıdır.Milli parka hakim bitki örtüsü kayın ağacıdır. Ayrıca meşe, gürgen, kızılağaç, karaçam, sarıçam, göknar, karaağaç, ıhlamur ve porsuk gibi değişik tür ağaçlar da görülmektedir. Milli parkın içerisinde ve yakın çevresindeki sahalarda geyik, karaca, ayı, domuz, kurt, tilki ve sincap gibi yaban hayvanı türleri bulunmaktadır.

  Ülkemizde ilk kültür alabalığı üretme istasyonu 1969 yılında bu milli parkta kurulmuş olup, ülkemizde yayılmasında örnek teşkil etmiştir.

  Yedigöller'de Ne Yapılır?
  Kampçılık, günübirlik ziyaretler, tabiat yürüyüşü ve karışık orman bitkilerinin mevsimlere göre değişen renkleri ile özellikle sonbahar aylarında doğa fotoğrafçılığı açısından son derece uygundur. Konaklama parkta mevcut kamp alanında ve bungalovlarda sağlanabilmektedir.

  Yedigöller Milli Parkında Gezilecek Yerler
  Milli park içerisindeki farklı büyüklük ve normlardaki saf kayın ve karışık (kayın-karaçam-meşe)ormanlarıyla çerçevelenmiş üst üste dizilmiş göller, Kapankaya manzara seyir terasından farklı renk-doku-tek tür çeşitliliği içerisindeki eşsiz peyzaj güzellikler, irili ufaklı şelaleler,Karaçam Anıt Ağacı, çok sayıdaki doğal su kaynakları, geyik üretme sahası, Köyyeri tepesindeki halen kalıntıları görülen tarihi dinlenme yeri, özellikle sonbahardaki flora çeşitliliğinin sergilediği farklı renklerdeki peyzaj görüntüleri görülmeye değer özellik ve yerlerdir. Kapankaya manzara seyir yerine çıkıldığında gölleri ve eşsiz peyzaj güzellikleri görmek mümkün olduğu gibi, yol kenarındaki levhanın bulunduğu yerden patika takip edildiğinde Karaçam Anıt Ağacı görülebilir. Geyik üretim alanı da ziyaret edilebilecek yerlerdendir.

  Etiketler

  Fiyatlandırma Tablosu

  Kişi Başı Ücreti 25₺
  Fiyat değişiklikleri için mutlaka kamp yeri ile görüşün!

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU Hakkında 33 Yorum

  EK

  Erdem Kose

  18 Ağustos 2020 Salı 19:18

  Hatika bir yer. Tesviye ederim gidiniz

  EE

  Erdal Erdem

  1 Ağustos 2020 Cumartesi 12:05

  Mükemmel bir alan ve kamp yeri. Buraya ulaşmak için iki yol var ancak iki yolda o kadar bozuk ki insan üzülüyor... Herkese tavsiye ediyorum. Yollarda çalışmalar vardı umarım ulaşımda bir daha sıkıntı olmaz. Kısaca Cennet vatandan muhteşem bir köşe burası.

  MS

  Murat Sağanak

  1 Ağustos 2020 Cumartesi 07:33

  Hayvanlardan daha zararlı insanlar olmasa mükemmel bir yer sadece kampçılara açık olmalı günlük Ziyaret olmamalı

  RK

  Ridvan Kurtuldu

  30 Temmuz 2020 Perşembe 15:30

  Tuvaletler pek temiz değil, bir büfe ve restoran bulunuyor. Fiyatları biraz yüksek. Gündüz tüp dahil her türlü ateş yasak, gece kamp için yer ateşi hariç serbest. 1 km gerideki Nazlıgöl kamp alanına göre çok kalabalık sakinlik için orayı tercih edebilirsiniz ancak büfe ve restorana da uzak olmuş olursunuz. Mangal kömürü gibi malzemeler dahil büfeden temin edebilirsiniz.

  Sinan Şahin

  11 Temmuz 2020 Cumartesi 15:59

  Doğası harika; yetişkin ağaçla dolu, dinlendirici bir ortama sahip. Fakat genellikle kalabalık.

  MK

  Murat KAYA

  7 Temmuz 2020 Salı 18:18

  Tam bir kamp yeri. Yalnız bilmiyenler daha önce buraya gelmemiş olanlar hazırlıklı gitmeli. Elektrik yok. WC ler kirli ve sürekli sıra var. Gece çok soguk uyku tulumu almalısınız. Mangal ve ateş yakmak yasak ama gece karanlık basınca yakıyorlar.

  ZA

  Zeynel Aksakal

  2 Nisan 2020 Perşembe 20:41

  Aklınıza geldiği anda çadırı ve

  GN

  Güler Nur Balaban

  6 Şubat 2020 Perşembe 21:25

  Gölün kenarındaki masalar ve otopark alani yeterli. Ne çok dip dibe oturmak zorundasınız ne de masa sayısı az. Kasım ayının ortasını geçtiği halde çok güzel bir havaya denk geldik. Tuvaletler biraz yukarıda ama temiz ve malzemeleri eksiksizdi. Onun dışında yakında bir de büfe var çay kahve ihtiyacı karşılanabilir. Yemek de var sandviç tipi ancak biz yemedik.

  no

  nihat okçay

  23 Kasım 2019 Cumartesi 18:13

  Çok güzel manzara, temiz hava görülmeye değer.

  CY

  Can Yalçınkaya

  9 Kasım 2019 Cumartesi 10:34

  Doğal güzelliği , yürüme ve gezme aktiviteleri için mükemmel bir mekan ancak akşam 19 a kadar kamp ateşi , ocak , semaver yakılması kesinlikle yasak idari para cezası uygulanacağı 10 dakikalık anonslarla bildiriliyor. Kamp için geldim ne yiyip ne içeceğim ? Gece 2 de gelip sabah 10 da toplanıp geri dönüyorum. Çadırların etrafı okul gezisi gibi hiç boş kalmıyor. Yetmezmiş gibi oturduğun görenler fotoğraflarını çekmelerini istiyor

  GS

  Gamze Saglam

  5 Kasım 2019 Salı 21:20

  Doğasıyla inanılmaz güzel piknik için uygun yalnız ateş yakmak yasak kamp alanları mevcut ayrıca orda konaklamak isteyenler için bungolov evler mevcut şehirden uzaklaşmak için harika bir yer

  RD

  Recep DOĞANAY

  28 Ekim 2019 Pazartesi 22:40

  İstisnasiz Türkiyede ki en güzel kamp alanı 4 gece kaldım yine de doyamadım

  VO

  Vedat Odacı

  28 Ekim 2019 Pazartesi 20:00

  Yedigöller’de kamp yapabileceğiniz 7 farklı göl kenarı bulunmaktadır. Bu göl kenarlarında insanlar yoğunluğu, zemin, manzara ve hava şartları gibi faktörleri göz önünde bulundurduğunuzda kişisel olarak size en uygun bölgeyi tercih edebilirsiniz. Yedigöller kamp alanı diye internette arama yaptığımızda farklı tecrübe edinilmiş bilgiler ve fazlasıyla fotoğraf çıkmaktadır. Ancak bu fotoğrafların hangi göle ait olduğu konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır. Yedigöller Milli Parkı içerisinde yer alan göllerin en büyüğü “ Büyükgöl “’dür. Büyükgöl’ün en derin bölgesi 15 metredir. Büyükgöl içerisinde canlı alabalık yetiştirilmesi için damızlık amacıyla kullanılmaktadır. Ülkemizde ki ilk canlı alabalık üretme istasyonu 1969 yılında burada kurulmuştur. Büyükgöl manzarası ile diğer göller arasında en dikkat çekenidir. Yedigöller kamp turu yapmak isteyenlerin büyük bir çoğunluğu bu göl etrafında çadır kampı yapmaktadırlar. Ancak zeminin engebeli oluşu ve ilgi çok üst düzeyde olduğundan dolayı düz bir zemin bulmakta zorluk çekebilirsiniz. Bunun için Büyükgöl’ün etrafında dolaşarak kampa uygun alanlar bulmayı deneyebilirsiniz. Seringöl, Büyükgöl’ün kuzeyinde yer almaktadır. Serin Göl’ün en derin bölgesi 2,5 m olarak ölçülmüştür. Yedigöller’de kamp turu yapacaklar için uygun bölgelerden biridir. Ancak daha güzel manzarası olan göller olduğundan Serin Göl önceliğiniz olmaması tercih sebebiniz olmalıdır. Deringöl Büyükgöl’ün güneydoğusunda yer alan Derin Göl 20m. Uzunluğundaki akan bölümü ile Büyükgöl’e bağlıdır. Her yıl Mayıs ve Eylül dönemlerinde Büyükgöl ve Derin Göl’de ücret karşılığı olta balıkçılığı yapılabilmektedir. Bu dönemlerde Yedigöller milli parkında kamp yapacak olan kişiler için Büyükgöl ve Derin Göl tercih sebebi olmaktadır. Böylelikle hem eşsiz doğa güzelliği arasında olta balıkçılığı yapabilir hem de güzel bir kamp etkinliği  gerçekleştirebilirsiniz. Nazlıgöl En geniş platoya sahip olan göl Nazlıgöl’dür. Dibinden sızdırdığı bol miktardaki su yüzeye çıkarak bir şelale oluşturduğundan Nazlıgöl’e “ Şelale Göl” adı da verilmektedir. Yedigöller en uygun kamp alanı araştırmasında Nazlı Göl ilk sırayı almaktadır. Bu bölge diğer göllere nazaran daha sessiz ve daha huzurludur. Doğayı, eşsiz orman manzarasını ve sessizliği bir arada yaşayacağınız çok uygun bir kamp alanıdır. Göl çevresinde hafif orman içerisine girerek soğuya karşı kendinizi de koruma imkanı elde edebilirsiniz. Küçükgöl, İncegöl ve Sazlıgöl Bu üç gölün etrafında trekking (yürüyüş) faaliyetlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bu göllerin etrafında yürüyüş etkinlikleri fazla olduğundan bu bölgelerde ki kamp faaliyetleriniz sizleri sıkıntıya sokabilmektedir. Bundan dolayı önceliğiniz olarak Nazlıgöl ve Büyükgöl çevrelerini tercih edebilirsiniz.

  SK

  Serpil KÖKER

  27 Ekim 2019 Pazar 10:15

  Göl kenarında güvenle huzurla kamp yapmak muhteşemdi

  Eren İnan

  7 Ekim 2019 Pazartesi 21:09

  Cennet gibi bir yer.. Dakat kesinlikle bu aylarda hava durumuna bakıp gidilmeli. geçtiğimiz haftasonu gittik durmaksızın yağmur yağdı. brandamızı gerdik fakat yinede sorun yaşadık; tam kahvaltımızı hazırlarken fırtına çıktı ekmekler ıslandı sucukları bazlamaya atıp çadırın içine kaçtık :D 4x4 bir branda alırsanız yağmur karşısında çok sorun yaşamazsınız. sabaha karşı müthiş bir soğuk oluyor bu nedenle herşeyden önce mat getirin. biz unuttuk siz unutmayın, donmayın...

  üh

  ümit hüseyinoğlu

  15 Eylül 2019 Pazar 13:18

  YB

  Yasir Berkli

  30 Ağustos 2019 Cuma 19:48

  Adım başı çadır var. Herkes iç içe çadır kurmuş. Herkesin mangal yapması sonucu koskoca kamp alanı duman altı olmuş.

  SERDAR ÇELİK

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 20:55

  Yedigöller Milli Parkı içinde iki tane çadır kamp alanı var. Burası Derin Gölde bulunan çadır kampı. Otopark yanında aracınızı yakınınıza kadar getirebilirsiz. Çok güzel biryer hafta sonları çok kalabalık oluyor diyorlar biz haftaya içi gittik fazla kalabalık değildi. Çadır yeri ve giriş ücreti toplam 30 tl.

  TY

  TripAdvisor Yorumcusu

  21 Ağustos 2019 Çarşamba 09:50

  Milli Park içindeki tek tesis olma avantajıyla istedikleri gibi hareket eden başıboş işletme. Çok aç olmamız sebebiyle mecburiyetten aperatif tost gözleme yediğimiz ve küçük bir mola verdiğimiz tesis. Temizlikle uzaktan yakından alakaları yok. Masaların üstleri kırık içinde ve yapış yapış. Tuvaletler rezalet 50 sene önceden kalmış heralde, hadi eski tadilat yapmıyorsunuz bari temizleyin. Bayan tuvaletlerinde eski plaj duşları gibi çeşmenin birini açtığınızda diğeri çalışmıyor. Ayrıca yetersiz olması sebebiyle uzun kuyruklar var. Erkekler tuvaletinde kuyrukta kokuya dayanabilirseniz beklersiniz :) İnsanları böyle bir tesise mecbur bırakan milli park yönetimine yazıklar olsun.

  HK

  Hayrettin KORAMAZ

  28 Temmuz 2019 Pazar 09:50

  Mütfiş bir doğa. Ankara dan gelecek iseniz. Otoban dan Bolu ya kadar devam edip Bolu girişinden Yedigöller rotasını takip edin. Gerede üzerinden gelen yol çok kötü. Hatta yol yok. :)

  AS

  Ahmet SERTTAŞ

  28 Temmuz 2019 Pazar 09:50

  Doğayla iç içe yaşayacağınız bir yer. 5 yıldız otel konforu arayanlar için uygun değil. Yataklar temiz ve yeterli. Doğa muhteşem. Keyif almak kişinin kendi bileceği bir şey. Biz ailemizle çok güzel bir gün geçirdik.

  TY

  TripAdvisor Yorumcusu

  28 Temmuz 2019 Pazar 09:50

  Pisagor Evlerinde 2 gece kaldık. Ev banyo harici iyiydi. Zaten çok fazla hijyen beklememek lazım. Tuvalet ve duş karınca içindeydi, tiksinip sadece saçımızı yıkayabildik. Ufolar yaz ayları için yeterli. Mutfak malzemeleri yok, getirmekte fayda var.Diğer yorumlardaki gibi farelerle karşılaşmadık. Doğa mükemmel. ||||Gelelim oteli de işleten ve buranın tekeli olan restauranta. Her şey aşırı aşırı pahalı. Garsonlar her şeyi yanlış anlıyor. İstemediğimiz pahalı bir ürün getirdiler. Biz bunu istemedik deyince de garson yapacak bir şey yok dedi. Böyle bir şey olabilir mi? Biz de hesabı öderken yapacak bir şey yok dedik ama oralı olmadılar. ||||Sonuç olarak çadırlı camping daha mantıklı.||||Yol bazı bölgelerde bozuk, alçak araçlarla gelinmez. ||||||Otel : 3,5/5||Restaurant : 0/5||Doğa : 5/5

  TY

  TripAdvisor Yorumcusu

  28 Temmuz 2019 Pazar 09:50

  Serinevlerde bir gece kaldık. Eve girdiğimizde yerler çok ıslaktı ve evde yoğun deterjan kokusu vardı. Ranzanın alt katında uyumak mümkün değildi çünkü çok basıktı. Tuvalet de pisti. Kısacası verdiğimiz ücrete hiç değmeyen bir bungalovdu.

  TY

  TripAdvisor Yorumcusu

  28 Temmuz 2019 Pazar 09:50

  Tost siparis ettik fakat getirilen tost daha önceki müsterilerden artik cikti. Yamuk yumuk kesilmis ve eski oldugu belliydi. DIKKAT TOST SIPARIS ETMEYIN TAZE YAPILMIYOR ! ||Yenisini istedik tavir yaptilar. Bidaha masamiza bakilmadi. Servis sifir. Salata unutuldu.

  HK

  Hayrettin KORAMAZ

  22 Temmuz 2019 Pazartesi 12:31

  Mütfiş bir doğa. Ankara dan gelecek iseniz. Otoban dan Bolu ya kadar devam edip Bolu girişinden Yedigöller rotasını takip edin. Gerede üzerinden gelen yol çok kötü. Hatta yol yok. :)

  AS

  Ahmet SERTTAŞ

  4 Temmuz 2019 Perşembe 21:05

  Doğayla iç içe yaşayacağınız bir yer. 5 yıldız otel konforu arayanlar için uygun değil. Yataklar temiz ve yeterli. Doğa muhteşem. Keyif almak kişinin kendi bileceği bir şey. Biz ailemizle çok güzel bir gün geçirdik.

  GK

  Gündal Kocabıyık

  28 Haziran 2019 Cuma 09:50

  Milli parkın içindeki tek konaklama yeri olmalarının verdiği kibir ile katı kurallara ve yüksek fiyatlara sahip bir işletme. Muhtemelen odalara zarar vermesin kirlenmesin diye evcil hayvan da kabul etmiyorlar ama odalarda kalıp temiz olduğunu yazan da görmedim.. Buraya haftasonu ödeyeceğiniz parayla 2 adet çadır ve diger malzemelerinizi alıp çadırda kalabilirsiniz.

  Aslı Çildir

  28 Haziran 2019 Cuma 09:50

  Milli park içinde çadırla kamp yapmak istemiyorsanız kalabileceğiniz tek yer.Evler ormana uygun şekilde yapılmış ve içerisinde size yetecek her şey mevcut.Ama tabi ki 5 yıldız kalitesini de beklemeyin.Ama zaten milli parkın güzelliklerini görmek ve tertemiz havasından yararlanmak için ağırlıklı dışarı da olacağınız için burası size yeterli olacaktır.

  Aslı Çildir

  23 Haziran 2019 Pazar 23:52

  Milli park içinde çadırla kamp yapmak istemiyorsanız kalabileceğiniz tek yer.Evler ormana uygun şekilde yapılmış ve içerisinde size yetecek her şey mevcut.Ama tabi ki 5 yıldız kalitesini de beklemeyin.Ama zaten milli parkın güzelliklerini görmek ve tertemiz havasından yararlanmak için ağırlıklı dışarı da olacağınız için burası size yeterli olacaktır.

  GK

  Gündal Kocabıyık

  12 Haziran 2019 Çarşamba 18:34

  Milli parkın içindeki tek konaklama yeri olmalarının verdiği kibir ile katı kurallara ve yüksek fiyatlara sahip bir işletme. Muhtemelen odalara zarar vermesin kirlenmesin diye evcil hayvan da kabul etmiyorlar ama odalarda kalıp temiz olduğunu yazan da görmedim.. Buraya haftasonu ödeyeceğiniz parayla 2 adet çadır ve diger malzemelerinizi alıp çadırda kalabilirsiniz.

  TY

  TripAdvisor Yorumcusu

  28 Mayıs 2019 Salı 09:50

  Eşim ve 10 aylık oglum ile bir gece konaklamak icin daha onceden nazli ev icin rezervasyonumuzu yaptirmistik. Tesise vardigimizda dehsete kapildik. Evin cevresinde fareler cirit atiyordu. Evin icine terliklerle giriniz diyorlar. Saniyorsunuz ki muthis temiz bir yere giriyorum. Koltuklara oturmamiz mumkun degildi esyalarimizi dahi birakamadik. Terlikerin bile daha onceden kullanimis olabilecegini dusunduk. Nazli ev somine ve ufo ile isiniyor bir el arabasi odun veriyorlar ama bir tane daha isterseniz parali, verandasinda piknik masasi ve kendi mangal sominesi de bulunuyor mutfakta ocak ve mini buzdolabi var ancak dolabi acinca o kadar kotu kokuyordu ki bebegimin mamalarini koymama imkan olamazdi. Yatak nevresim takimlari degistirilmis gibiydi ancak utu olmasina ragmen baska burusukluk izleri de vardi. Ben degistirmediklerini dusunuyorm. O gece orda kalmadik ama kalsak nasil isinacakti bilemiyorum. Ev degisikligi talep ettik ve serin evlerden 16 numaraya gectik. Evde supurge yoktu ama faraş orumcek agi baglamisti yani epey epey uzun zamandir dokunulmamisti bile. Evin ici deki masada yapiskan bir seyler dokulmus ve silinmemisti elimizi koydugumuzda yapisiyordu. Banyo lavabosu bir once veya artik kacinciysa o kisilerin pislik izleriyle doludu. Dus teknesi daha once hic silinmedigi gibi, tuvalete son oturan kisi sigarasini afiyetle tüttürüp dus teknesinin giderine küllerini birakmisti ve tesis calisanlari bunu dahi temizlemislerdi. Coplerde copler duruyordu bosaltilmamisti. Ranza olan odanin yastiklari cok kotu kokuyordu cift kisilik yatak fena degildi. Biz kendi carsafimizi getirmistik. Oglum icin yanimiza aldigimiz yedek müslin (tulbent) bezlerini yastiklara sararak o isi de cozduk ancak cok guzel bu doga icine yapilan bu guzel tesis bu kadar berbat edilebilirdi. Restorantini hic kullanmadik ama odalarin anahtarlarini restoranttan aliyorsunuz. Serin evlerde her evin disarida kendi barbekusu ve piknik masasi var. Yalniz kap kacak odun komur tum ihtiyaclarinizi sehirden karsilayip gelmeniz gerekiyor. Su anko bildiklerim gorduklerim olmus olsaydi sabah cok erken yedigollere gelir buranin tadini cikarir mangalimi yakar aksam da toplanip donerdim. Kalmam gerekiyorsa da bolu merkez de kalirdim ki ben de Istanbuldan gelmistim.

  MK

  Metin Kpt

  28 Mayıs 2019 Salı 09:50

  Müthiş bir doğa içerisine olan tesis ne doğayı temiz tutuyor ne de size getirliği yemekleri hijyen sunuyor. Yemeğin etkisiyle midemi bozdum ve gezimide mahvetti. Fiyatı ise cabası. Sakın yemek yemeyin. Kuru ekmek tüketin daha iyi. BERBAT DA BERBATI

  MK

  Metin Kpt

  5 Mayıs 2019 Pazar 10:01

  Müthiş bir doğa içerisine olan tesis ne doğayı temiz tutuyor ne de size getirliği yemekleri hijyen sunuyor. Yemeğin etkisiyle midemi bozdum ve gezimide mahvetti. Fiyatı ise cabası. Sakın yemek yemeyin. Kuru ekmek tüketin daha iyi. BERBAT DA BERBATI

  Yedigöller Kamp Alanı - Habitat Mesire BOLU için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Yedigoller Milli Parki, 14030 Mengen/Bolu Merkez/Bolu, Türkiye 90 850 241 1581

  Yakınlardaki Kamp Yerleri