Kamp Alanları Logo

Flying Goat Camp & Hostel

Flying Goat Camp & Hostel, Antalya ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Konyaaltı bölgesinin Geyikbayırı mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştu..
Geyikbayırı Mahallesi No. 33A, Konyaaltı/Antalya 90 549 636 6961
Yaklaşık olarak 60₺ / Günlük

Açıklama

Flying Goat Camp & Hostel, Antalya ilçesinin en güzel ve en doğal bölgesi olan Konyaaltı bölgesinin Geyikbayırı mahallesinde yerleşiyor Yeşilin ve mavinin her tonunu görebileceğiniz, renklerin kavuştuğu küçük Cennet olarak da bilinen Konyaaltı kentinde güvenli şekilde kamp yapabilirsiniz. Doğa ile iç-içe yaşayarak sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak uyuyabileceğiniz bir yer Flying Goat Camp & Hostel. Flying Goat Camp & Hostel çok güzel ve küçük bir cennete benziyor. Arazide boş olan yere direkt olarak kamp yapmak isterseniz sizde hiçbir ağacın kesilmediğini görebilirsiniz. Flying Goat Camp & Hostel kampında çok fazla teknolojik şey bulunmasa da, huzurlu ve en sakin olan bölgede yer alıyor. Tertemiz havaya sahip olan Konyaaltı ilçesinde kamp yapmak isterseniz huzurlu yer olan Flying Goat Camp & Hostel sizi çağırıyor. En önemli kriter ise temizliğidir. Tertemiz ve sessiz bir yer Flying Goat Camp & Hostel.

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 60₺

Fotoğraflar

 • Flying Goat Camp & Hostel - 0

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Flying Goat Camp & Hostel Hakkında 9 Yorum

  TH

  Tomá? He?man

  4 Ocak 2020 Cumartesi 08:52

  Awesome place to spend climbing holiday in. Owners are great and it's very community oriented. Definitely coming back

  HS

  Hilde Spits

  14 Ekim 2019 Pazartesi 11:28

  We had an amazing time at flying goat. As first time 'outside' climbers we followed a lead climbing course there. Fleur (our instructor) can even make falling safe and fun! She was both really thorough as well as relaxt which made for the best learning experience we could wish for! Would recommend to everyone :)!

  OC

  Oren Chazan

  9 Ekim 2019 Çarşamba 09:53

  The place looks really beautiful, but they only accept people that are climbers. We arrived around dusk, were shown around and shown a place to pitch our tent, and when we were already starting to get our tent up, the owner asked us to leave making stupid excuses about the dog, and minimum three night policy (we already said we will stay only one night and were told it was OK). I would not recommend staying in such a place where you can be kicked out on a whim of the owner.

  DG

  Dennis Grant

  8 Ekim 2019 Salı 17:36

  I stayed for 10 days at the Flying Goat. I am a relatively inexperienced climber but was made very welcome and quickly helped to find a climbing coach (Volkan). The coaching was great with a lot of emphasis on safety. The crags are fantastic and the people who bolt the routes are incredibly devoted to the highest standards. Flying Goat is a laid back, fun and supportive place to be. I could not rate the place and the people more highly. Fleur and Mumen have created a great place to stay

  BQ

  Baran Qocero

  23 Eylül 2019 Pazartesi 01:56

  Benim 8 yıllık resmi işyeri ismimi kullanmış. İn english it is Flying Goat Cafe and turkish Uçan Keçi Kafeterya . You can fınd on google map. İt is in Bodrum. Since 2011.

  HA

  Havva Akgoz

  20 Eylül 2019 Cuma 08:59

  temizlik ve rahatınıza düşgünseniz rahat edemezsiniz

  KP

  Kas Peters

  13 Ağustos 2019 Salı 22:21

  Super leuke plek! Lekker dicht bij de rots. Met een prachtige kachel in de woonkamer! Oeh en de sauna is heerlijk

  gl

  gabriela lopez

  11 Mayıs 2019 Cumartesi 23:10

  Beautiful place to stay! I would come over and over again.. 5 minute walk to the crag, 2 min to the main road.. loved the details, the facilities, and the good energy

  Altay Özcan

  8 Aralık 2017 Cuma 12:51

  Tamamen kampçıları düşünerek tasarlanmış yepyeni bir kamp alanı. Ortak mutfak bir çok restorana/kafeye bile taş çıkaracak türden; oldukça geniş ve herkesin malzemesini rahatlıkla saklayabileceği dolaplar ve çekmeceler var. Üst kattaki ortak oturma alanı da aynı şekilde düzenlenmiş; her şey kampçılar için gibi görünüyor. ---- A totally new campsite designed for the campers. The common kitchen is so well designed that it looks much better then a cafe/restaurant. The kitchen is so spacious, providing lots of storage for the campers. The common area on second floor is big and comfy. The views from the terrace looks out to the mountains and rocks.

  Flying Goat Camp & Hostel için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Geyikbayırı Mahallesi No. 33A, Konyaaltı/Antalya 90 549 636 6961