Kamp Alanları Logo

Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping

Antalya'nın incisi olan Kemer'de bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitenizi yükseltmek istiyor iseniz, Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping tam size göre. Mesire alanı severlere bir dostlarını veya ..
Ulupınar, Çıralı Mevkii, Ulupınar/Kemer 90 535 208 5444
Yaklaşık olarak 25₺ / Günlük

Açıklama

Antalya'nın incisi olan Kemer'de bu muhteşem doğada yaşamak, hayat kalitenizi yükseltmek istiyor iseniz, Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping tam size göre. Mesire alanı severlere bir dostlarını veya aileden birilerini ziyarete gelmiş gibi hissedebilecekleri sıcak ve doğal bir yaşam alanı bulunuyor. Doğaya zarar vermeden yapılmış en güzel kamplardan bir tanesi. Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping Kamp Alanının bitki örtüsü çoğunlukla Çam ağaçlarından oluşuyor bu ormanda istediğiniz türden ağaçlarda bulabilirsiniz. Kampta 6 farklı büyüklükte çadır bulabilir, kendi çadırınız veya karavanınızla geldiyseniz kamp alanı da bulunmaktadır. Ormana bakarsanız yeşilin her tonunu görebilir, semaya bakarsanız mavinin her tonunu görebilirsiniz. Sabah kuşların cıvıltısıyla uyanıp, gece ise gökyüzünde parlayan yıldızları görerek uyuyabilirsiniz. Kablosuz internet sayesinde güzel tatilinizde gündemden de geri kalmıyorsunuz.

Etiketler

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 25₺

Fotoğraflar

 • Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping - 0
 • Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping - 1

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping Hakkında 0 Yorum

  Çıralı Arkadaşlar Pansiyon & Camping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Ulupınar, Çıralı Mevkii, Ulupınar/Kemer 90 535 208 5444