Kamp Alanları Logo

Çam Kamping

Çam kamping İzmir dikilinin bademli köyünde, benzeri olmayan bir manzara ile zeytin ve çam ağaçları içerisinde olan bir kamp hayatı. Kamp alanın da, rahatça çadırımızı kurabileceğimiz bir ala..
Bademli, 32. Sk. No:3, Dikili/İzmir 90 538 627 6113
Yaklaşık olarak 80₺ / Günlük

Açıklama

Çam kamping İzmir dikilinin bademli köyünde, benzeri olmayan bir manzara ile zeytin ve çam ağaçları içerisinde olan bir kamp hayatı. Kamp alanın da, rahatça çadırımızı kurabileceğimiz bir alan. Gereken ihtiyaçlara sorun yaşamadan ulaşabiliyor, keyfimizi sürebiliyoruz. Gelirken unuttuğumuz bir şey varsa orada olan büfeden ihtiyacı alabiliyoruz. Doğa ile baş başa bir kamp hayatı için çantanızı hazırlayıp kaçın derim. Kamp alanında, wc, duş ve soyunma kabine rahatlıkla ulaşılıyor. Temiz, hijyenik ve kullanışlıdır. Ormanda mangal yakmak istersek mangal alanlarına kolayca kullanabiliyoruz. Yiyecek ve içecek malzemelerimizi bozulmaması için orada bulunan buz dolabına koyuyoruz. Denizi, kumu, güneşi ve doğası ile iliklerimizde huzuru hissediyoruz. Işık ihtiyacı ve telefon şarj edebilme için elektrik var. Arabamızı park edebileceğimiz otopark bulunuyor. Çam Camping de ister kendi çadırımızı getiriyoruz istersek de oradan çadır kiralayabiliyoruz. Tamamen kendinizi doğada bulabileceğiniz bir mekan sunuyor. İnternete bağlanmak için wifi bulunuyor. Orada bulunan güzel kafe ve restoranda gidebiliyoruz. Doğayı en içten hissetmek istiyorsanız, Çam kamping sizi bekliyor.

Fiyatlandırma Tablosu

Kişi Başı Çadır 80₺
Karavan Ücreti 140₺
Fiyat değişiklikleri için mutlaka kamp yeri ile görüşün!

Fotoğraflar

 • Çam Kamping - 0
 • Çam Kamping - 1
 • Çam Kamping - 2
 • Çam Kamping - 3
 • Çam Kamping - 4
 • Çam Kamping - 5
 • Çam Kamping - 6
 • Çam Kamping - 7
 • Çam Kamping - 8
 • Çam Kamping - 9
 • Çam Kamping - 10
 • Çam Kamping - 11
 • Çam Kamping - 12
 • Çam Kamping - 13
 • Çam Kamping - 14

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Çam Kamping Hakkında 41 Yorum

  E

  Evilmorty_17

  15 Ağustos 2020 Cumartesi 21:16

  Öncelikle şunu belirteyim, yorumlardan olumsuz yönde etkilendiğim için tedirgin geldim.Hiçde öyle değilmiş. Avantajlarını belirteyim.Kişi başı 40 tl çocuklar 20 TL 1:Tam bir doğa harikası (tepeden deniz manzarası izleyerek kamp yapıyorsunuz, gün batımı paha biçilmez, Ağaçlar gayet büyük. 2:Denizi temiz hem kumsal hem de taş plaj var (Tavsiyem taş plaj tam bir akvaryum içinde yüzüyormuş hissiyati veriyor (kestane var deniz terliği alın gelirken olunca hiç bir sorun kalmaz.)Denizin içinde salıncak keyfi:)) 3:Çadır mesafeleri çok iyi 4:Çoğunluk sese dikkat ediyor. 5:Tuvaletler ve duşlar bay bayan 2er adet gayet temiz ve yeni yapılmış. 6:Ortalıkta çöp filan yok, 7:Cafesi var, alkol satışı var, fiyatlar makul. 8:Buzdolapları yeterli, genellikle temiz 9:Elektrik temin ediyorlar. 10:Çadır başında mangal yakılıyor. 11:Şezlong var. Ücretsiz Dezavantajları 1:Ulaşım yolu 1.5 km stabilize 2:Mutfak lavabo sayısı az, çokta sorun olmadı. Bence Dikilinin en iyi yeri,, fiyat olarak en uygunu.

  Selcuk Özgün

  15 Ağustos 2020 Cumartesi 18:33

  Ortam güzel ancak işletme ve imkanlar çok yetersiz wc ler temiz değil alınan ücret e sadece çadır imkanı var baska birsey beklemeyin .manzara ve gün batımı için iki yıldız... bayram haftası orda olduğumuzdan çok yoğun du ve sular dahi almıyordu

  HB

  Hüseyin Bostancı

  6 Ağustos 2020 Perşembe 23:18

  Çok arada derede kaldığım bir yer oldu. Araç artı 3 kişi için günlük 150 TL aldılar.denize yakın berrak ve temiz bir deniz sizi bekliyor. Denizi taşlı ve yer yer kestane var. Gün batımı mükemmel . Duşlarda su akmıyordu. Denizden çıktık tuzlu kaldık.

  AD

  Aylin Doğan

  3 Ağustos 2020 Pazartesi 09:34

  Berbat, rezalet bir kamp yeriydi.Her yer dolu olduğu için ve kaldığımız günün parasını direk önden aldıkları için mecburiyetten kaldığımız bir yerdi. Sular sürekli kesik tuvalet ve duş yerleri sadece 2 adet yetersiz ve oldukça pis o kadar kamp yaptım bu kadar pis bu kadar iğrenç bir yer görmedim.Her işletme kendisini her yıl gittikçe iyileştirir ama burası tam tersi... Çalışanları ilgisiz bir şey sorduğumuzda direk tersliyorlar.Covid-19 kurallarına asla uyulmamış zaten buradada bu hastalığı kapmadıysak başka hiç bir yerde kapmayız diye düşünüyorum.Kısacası pişman olacağınız bir yer bu yorumu okuyan herkes gerçekten vazgeçsin buraya gelmesin bizim gibi yer bulamıyorsanızda eğer bir ormana yada kenara köşeye çadırınızı kursanız eminim daha temiz daha mutlu olursunuz..... Gelmeyin, getirtmeyin!!!!!!!!!!!

  AD

  Ali Doğan

  3 Ağustos 2020 Pazartesi 08:43

  Aklı olan varsa gelmesin diyeceğim kamp yeri. Kişi başı 40 TL. Kalacağınız gün kadar parayı önden istiyor. Zaten paragöz bir işletme. Mangal hizmeti var, biz de talep etmiştik. Mangalı yakacak olan çocuk direk parayı verdiler mi diye diğer işletme yetkilisine seslenmesi benim gözümde bu işletmeyi yerin dibine iyice sokmuştur. Kamp alanı tozun toprağın içinde. Ortasında yol geçiyor. İçerisinde araçlar geçiyor toz kalkıyor ve yola yakın heryeri toz halinde bırakıyor. İlla gidicem diyene ise bayram zamanı gitmeyin derim. İç içe yapışık birsürü çadır görürsünüz. Kanımca bayram harici de kalabalıktır. Biz zaruri gittik. Bütün yerler doluydu. Kamp yerinde her yerde sesler bağırışları kavgalar... Gelenlerin çoğu kamp hayatını bilmiyor. Keşke gitmeseydik. İki duş kabini var 3. Günümüzde birinde vana gitti 1 tane duş kabini kaldı. Görevliye söyledik oralı bile olmadı. İşin komik tarafı, şu pandemi döneminde sosyal mesafe kuralına uyun diye afiş asılmış ama işletme zaten dip dipe çadıra izin verdiği için bu kurala riayet edilmiyor. Covid-19 kapmak isteyen buraya gelebilir. Wc'ler çamur deryasına bürünmüş, temizlik bakımından da zayıf. Buzdolaplar yetersiz sayıda zaten kendisine hayrı dokunmuyor. O kadar çok kamping alanı gezdim, burası dikili gibi bir yere yakışmayan kamp alanı diyebilirim.Bardağı taşıran ise; son günümüzde tam duş alacakken suların kesik olduğunu gördük ve yetkiliye bu durumu aktardık. Bize belediye yüzünden böyle olduğunu kendi problemlerinin olmadığını söyledi. Yan tarafta başka bir kampingte su olduğunu söyleyince o zaman oraya gidin diyerek kendi yüzlerini göstermiş oldular. Çok daha güzel, ilgili, temiz kamp alanları gördüm ama bu yer asla orası değil. Pişman olmak istiyorsanız gidin.

  HA

  Hatice Ayla

  1 Ağustos 2020 Cumartesi 21:05

  Bir çadır kamp alanı olarak kesınlıkle cok dipdibe ve sahıl olmadıgı gıbı varolan deniz kenarı da yetersız .Ulaşım toprak dar bir yoldan cogu yerde tekyon müsade edecek şekilde .Otoparka koca koca taşlar atılımış ve düzensiz park edılıyor ustelık hafıf yamaç .Günübirlik giriş 8 yaş üstü her kişi için 15 tl şemsiye şezlong dahil deniyor tabi daracık sahılde zaten yetersız sayıda olmasından dolayı bu şemsiye ve şezlongu bulmanız hayal

  MK

  Mehmet KARAAHMETOĞLU

  19 Temmuz 2020 Pazar 02:30

  Dört gün kaldık. Ortalamanın üzerinde bulduk, memnun kaldık diyebilirim. Manzarası güzel Haftaiçi daha sakindi, haftasonu oldukça kalabalıklaştı. Erken saatte uyumuyorsanız sorun değil ama gece ikiye kadar muhabbet edenleri uyaran olmadı. Bir gece saat 01.00'de doğum günü kutlayan bile oldu. Köpeğiyle kampa gelenler de vardı. Kamp yerinde de serbest dolaşan köpekler vardı. Ben rahatsız olmadım hayvanlardan ama merak edenler için bilgi amaçlı yazıyorum. Duş ve tuvalet kampın üst tarafında yani denize yakın değil. Tuvaletin denize uzak olması aslında mantıklı. Denize karışmadığını düşünüyorum. Bir çok kamptaki gibi burada da buzdolapları ortak kullanılıyor ve haftasonu kalabalığında yetersiz olabilir. Haftaiçinden gelip bir iki raf boş bulabilirsiniz. Bizim kullandığımız buzdolabı temiz değildi, eşyaları koymadan önce kendimiz silip temizlemek durumunda kaldık. Zemin toprak, biraz toz oluyor. Öğle saatlerinde bazı yerleri tozmasın diye suluyorlar. Siz de çadırınızın etrafına su serpip tozu kısmen engelleyebilirsiniz. Bulaşık yıkama alanı çok düzenli sayılmaz. Çadırların çok yakınında değil. Yine de sıra olmuyor pek. Denize girmek için deniz kenarından biraz yürüyüp dere ağzına doğru, Bademli köyü plajına gitmenizi önerebilirim. Orası daha sığ. Kamp alanında da elbette denize giriliyor ama kayalık bölüm biraz tehlikeli, Deniz dalgalıyken kaza yaşanabiliyor. Kayalık bölümde deniz kestanesi de olabiliyor. Tedbir almak lazım. Yine de kumul bölge daha güvenli. Yahut açıkta yüzeceksiniz. Çocuklu aileler için dere ağzını geçip 200 metre yanda, ilerde denize girmek daha keyifli olacaktır. Çadırların yanında ateş yakıp mangal yapanlar olabiliyor. Ateş yakma alanı çadırlardan uzak, ayrı bir yerde planlansa daha iyi olurdu. Biz gittiğimizde malzemeleri indirmemiz için aracın içeri girmesine müsade edildi. Malzemelerimizi indirip arabayı kamp alanı girişindeki alana çektik. Bir iki aracın içerde çadırların yanında durduğunu gördüm. Bu çifte standart hoşuma gitmedi açıkçası. Kurallar herkes için geçerli olmalı. Ufak dokunuşlarla daha nezih hale gelebilir . Çöp kovaları artırılabilir. Misafirlere çöp poşeti dağıtılabilir. Bir iki tabela ile yerlere izmarit atmayın uyarısı yapılabilir en azından. Ağaçları, çadır yanlarındaki duvarları kireçle boyayabilirler. Ateş yeri çadırlardan uzak planlanabilir. Bir iki ağaç daha dikilip gölge artırılabilir. Çöpler daha sık toplanabilir.

  BY

  Buse Yılmaz Altun

  18 Temmuz 2020 Cumartesi 23:03

  Ailecek gelinecek kamp alanlarından biri. Haftasonu için baya kalabalık bir yer. Kalabalıktan dolayı çadırlar neredeyse iç içe. Giriş ücreti kişi başı 40 tl. Mekan denize sıfır. Denize giriş kısmı olarak kumsal ve taşlık kısım seçeneği mevcut. 25 tlye mangal hizmetleri var. Kafetarya fiyatları uygun tuborg bira 15 tl. Tatlı çeşitleri çıkarıyorlar. Sabahları simitçi geliyor, manavı, balıkçısı gün içerisinde kamp alanına geliyor. Tuvaletleri temiz değil kesinlikle.

  IC

  Izzet Corekci

  17 Temmuz 2020 Cuma 19:33

  İşletmeciler iyi niyetli ancak kimseyi geri çevirmemek adına alanın her yerine çadır kurulmasına müsaade ediliyor. Çadırlar arası mesafe yarım metre bile değil. Çöpler düzenli toplanmıyor. Çöp kutularının 2-3 m etrafında bile çadırlar var. Kapasitenin üzerinde kullanım olunca temizlik de yetişmiyor. Tuvalet ve duşlar mantıklı bir şekilde kamp alanının dışına alınmış ancak kesinlikle temizlik açısından felaket. Özellikle bu dönemde insan sağlığını tehdit ediyor. Kampın konumu ve alanı çok iyi ancak biraz daha fazla kazanmak uğruna bu şekilde kullanılmamalı. Alanda kamp alanlarında mutlaka uygulanan hiç bir kural yok. Bu kadar çadırın bitişik nizamda olduğu bir alanda her yerde ateş yakılmasına izin veriliyor. Ateş yakmak ve barbekü yapmak için ayrı bir alan yok. Buna rağmen yangın söndürücü ve uyarıları da yok. Çok geç saatlerde bile gürültü yapılmasına, gece yarısında bile çadır kurulmasına izin veriliyor. Kamp hayatı ve kültürünü bilen, doğada zaman geçirmek ve dinlenmek isteyenlerin tercih etmemesi gereken bir yer Ülkemizdeki diğer kamp alanlarının çok gerisinde

  CA

  Cem ALTUN

  15 Temmuz 2020 Çarşamba 19:25

  Dikili’de malum covid günlerinde oldukça kalabalık bir kamp yeri. Giriş ücreti günlük kişi başı 40₺. Tuvaletleri genel anlamda temizdi. Erkek wc de 2 alaturka 1 de alafranga tuvalet var. Duş yerleri kadın erkek ayrı olmak üzere kapılı şekilde. Deniz bir tarafta kumlu diğer tarafta ise taşlı. Temiz bir denizi var. Akşam saatlerinde dalgalar artmaya başlıyor. Denizin en güzel saatleri öğlene kadar(soğuk) ve akşam 6 dan sonra(sıcak). İşletme cafeteryasında çeşit çok. Çalışanlar ilgili. Kamp alanına simitçi geldi. Sebze meyve satan bir araç geldi. Biz oradan kavun ve mısır(darı) aldık. İşletmede fiyatlar makul sayılır. Dışarıda 13₺ olan bir bira orada 15₺ idi. Aileler için güzel bir yer. Geceleri sakin oluyor. Oldukça fazla ufak çocuklu, bebekli aile vardı. İnsanlar 4-5 gün burada tatillerini yapmaya gelmişlerdi. Biz corona olduğu sürece hafta sonu gitmeyi düşünmüyoruz. Çünkü aşırı kalabalık. Hafta içi daha tenha oluyordur. Hafta içi gitmek korona günlerinde korunmak için daha ideal gibi.

  Td

  Taner dürüst

  15 Temmuz 2020 Çarşamba 12:01

  Manzara harika,ağaçlar ,deniz ve gölge süper ancak çalışanlar ve çalıştıranlar biraz tehlikeli ve tuhaf tipler.Ve en önemlisi tuvalet ve duşlar rezalet .tuvalet kağıdı hiç yok ,kapılar kapanmıyor ve günde sadece 1 kez ondada yüzeysel baştan sağma temizleniyor.mideniz kaldırıyorsa 5 yıldız verebilirsiniz

  ET

  Elif Tan

  13 Temmuz 2020 Pazartesi 11:05

  İşletmecisi sağ olsun tamamen para odaklı bir kamp mekanı olmuş. çadır kuruyorsanız günü birlikçi bile olsanız saat 1 de kamp alanından çıkmanız gerekiyormuş. (bunu da sonradan söylediler) yemek yeme alanları var dendi pazar günü dışarıdan gelen müşterileri ağırlamak için bizi kaldırdılar kaldırmazlarsa kişi başı 10 tl almak zorunda olduklarını söylediler. bu virüslü ortamda bile çadırlar dip dibe herkes birbirinin ne konuştuğunu ne yaptığını duyabiliyor sağ olsunlar. tuvalet ve duş alanları çok pis ayrıca bu alanlar kamp alanlarının dışında kalıyor yokuş inip çıkmak gerekiyor. denizden çıkınca ayağını yıkayabileceğin bir alan bile yok. Denizi taşlık yosunlu. Tek güzel yanı doğası manzarası çok güzel. ama işletmecileri sağ olsun bir daha gelmem dedirttiler. kampa giriş için kişi başı ücret 40 tl

  mb

  murat buram

  11 Temmuz 2020 Cumartesi 12:55

  Çalışanların birbirinden haberi yok, birisi oraya geçebilirsiniz sorun yok diyor ertesi gün diğeri gelip sizi oradan kaldırmam gerek başkası rezerve etmişti diyor. Sahile yakın bir yerde duş, kabin yada tuvalet yok. Hepsi kamp alanının diğer tarafında. Buz dolaplarının soğutması için neredeyse on saat falan geçmesi gerekiyor. Tek başınıza kalacaksanız eğer günlüğü 50, iki kişi kalacaksanız kişi başı 40 lira gibi bir fiyat isteniyor. Ayrıca Corona’ya karşı alınan tek önlem kafe kısmına ağız ve burnunuzu kesinlikle kapatmasına gerek yok, çenenizin altında bir maskeyle girebiliyorsunuz. Tuvaletlet ve duşların dezenfekte edildiğini hiç görmedim. Gelen arkadaşlar umarım tatillerini yapıp güzel vakit geçirir, belki işletmenin bir suçu yoktur tamamen bizim şansızlığımızdır.

  NC

  Nihan Cekic

  9 Temmuz 2020 Perşembe 23:31

  2019 da gelip harika vakit geçirdiğim bu yıl heyecanla gelip hayal kırıklığına uğradığım kamp alanı. İşletme sahibi değişmiş. Daha fazla kazanmak uğruna günübirlikçi almaları kalan misafirler için çok rahatsız edici. Doğayla içiçe olmak için geldiğimiz kamp alanında sürekli gelen giden gürültünün eksik olmadığı doğum günü, evlilik teklifi gibi organizasyonlar yüzünden pek keyfiniz kalmıyor. Kafe mi gazino mu adını koyamadığım yerden gelen yüksek sesli ve kalitesiz müzik tam bir ömür törpüsü. Tuvalet ve banyolar çok pis ve bakımsız. Deniz temiz fakat taşlık. Günübirlikçilerin yanı sıra geçen seneye göre çadırlar dip dibe. Kısacası buraların tadı kaçmış...

  Cihan Çekiç

  9 Temmuz 2020 Perşembe 22:36

  2018 ve 2019 un yaz aylarında severek geldiğim hatta gittiğim en iyi diyebileceğim kamp alanı 2020 yıli itibariyle fiyasko arkadaşlar açık açık söylüyorum burayı bitirmisler. Para aşkı yüzünden bir karış arayla yer kiraliyorlar. Kafeterya iş yapsin diye gunubirlikci almaya başlamışlar. Evlilik yıl dönümü kutlayan doğum günü yapan çocuğuna yaş partisi yapan burda. Öyle kamp alanı beklemeyin aile çay bahçesine kamp kurmak isteyen buyursun gelsin.

  MT

  Muammer Topuz

  9 Temmuz 2020 Perşembe 09:02

  Kamp yeri güzel fiyat pahalı çadır başı değil kişi başı fiyat alıyorlar.Kisi başı 40 TL alıyorlar yani baya bir para tutuyor bir aile gelmek.Bir de içeride tuvaletler ve soyunma kabinleri kamp yerinin dışında duş yada tuvalet için 700 metre yokuş yikari çıkıyorsunuz aşağı inenen kadar su gibi terlemek de cabası.Gunduz şu oluyor bazen kesiliyor gece zaten yok .gündüz yemek yemek için masalar var fakat cadircilar kullanamaiyor gunubirlikcilere kiraliyorlar sen masada oturmak istiyorsan boşta kalırsa diyorlar çok saçma bir uygulama. Denize girmek baya zor full taşlık bir deniz taştan gitmenin imkanı yok ortaya kum çuvalları koymuşlar üzerinden girip doğrudan yüzmek gerekiyor.

  CO

  Cigdem Ozdemir

  8 Temmuz 2020 Çarşamba 18:56

  Çam kamping de 3. Günümüz. Memnun kaldığımız için tatilimizi uzattık biraz daha kalacağız. Buraya gelmeden Çanakkale ve Burhaniye'de kaldık burası kadar güzel değildi.wc duş ları temiz yetkililer ilgili fiyatlar makul. Denizin taşlık olan kısmı banklarda oturmak için güzel. Bizim çocuklarımız olduğu için kumsal k kismindan girdik deniz tertemiz çarşaf gibi ve suyu ılık. Gelecek kişilere tavsiye ederim

  ek

  ercan kaynar

  6 Temmuz 2020 Pazartesi 21:02

  Önceki senelerde de ziyaret ettiğim bir kamp tı..bu sene yenilenmiş ve tam bir aile ortamı olmus..özellikle restorantı çok güzel olmuş..yenilenmiş yüzüyle güleryüzlü personeliyle doğası denizi ve huzuruyla çok güzel olmuş.. herkese tavsiye ederim..

  PK

  Pınar Keskin

  5 Temmuz 2020 Pazar 11:40

  Çamların altında güzel bir camping. Çadır kamplarından çok şey beklemeyeceksin tabi..

  EK

  Ekin Kapçı

  4 Temmuz 2020 Cumartesi 15:11

  İşletme çalışanları müthiş ilgililer tuvaletler duşlar temiz fiyat olanaklara göre çok ucuz iki yanında da koy var denizi çok güzel serin mis gibi böyle işletmeler ayakta kalmalı ki boş pis yerlerde kazıklanıp rezil tatiller geçirmeyelim

  eo

  emre ozan Oztabak

  2 Temmuz 2020 Perşembe 15:05

  Çok başarılı bir aile işletmesi. Çalışanlar oldukça sıcakkanlı, buzdolabı, duş, wc, elektrik vs ortak kullanım imkanları yeterli. Doğasına hayran kaldım, balık tutma ve tazecik ızgarada pişirme imkanı var. Denizin içine konan banklar inanılmaz keyifli. İlk fırsatta yine gideceğim. Fiyatlar makul. Ayrıca yiyecek içecek ihtiyaçlarınız için cafe si de var. Keyifli vakitler geçirmenizi dilerim..

  TK

  Tuba KARAKAŞ

  2 Temmuz 2020 Perşembe 13:32

  8 gündür burada konakliyoruz. Hafta içi çok sakin bir yer haftasonu haliyle her mekan gibi kalabaliklasiyor. Denizin sağ tarafı biraz kestane ve yosunlu, sol tarafı kumluk bir alan. kesinlikle tavsiye ederim. Biz çok memnunuz. bulaşık yıkamak için kamp alanında bir alan var. wc, dus, giyinme kabinleri otoparkta bulunuyor malum koku vs rahatsız etmesin diye... Uzun süreli tatiller için hem ücreti hemde imkanları bizim için çok uygun...

  AK

  Aygül Koldagüç

  28 Haziran 2020 Pazar 09:58

  Çok güzel süper deniz efsana işletenler on numara hizmet

  HA

  Hüseyin Akbalık

  17 Haziran 2020 Çarşamba 21:30

  Gerçekten harika geniş ve manzaralı bir kamp alanı güzel vakit geçirdim tavsiye ederim denizide harika

  EC

  Esra CAN

  15 Haziran 2020 Pazartesi 00:05

  Iki sene oncede gittigim kamp alani. Beklentilerini ust duzey tutmayan herkes icin on numara bes yildiz bir yer. Seyir alanlari inanilmaz guzel gunesi batirmak sahane dusu wc si lavabosu ortak buzdolaplari ve elektrik mevcut yani anlayacaginiz her sey. Ustelik gunubirlik 15tl gecelik 50. E daha ne olsun tesekkurler cam camping

  OK

  Okan Kapcı

  14 Haziran 2020 Pazar 21:11

  Aile işletmesi olan yer misafirleri ile her konuda yardımcı oluyorlar. Tesis hafif yüksekte olduğu için rüzgar esintisi sicak yaz aylarinda hayat kurtarıyor. Denizi temiz ve çocuklarında girebilmesi için uygun. Sevgili Kaan bey'e de ilgi ve alakasi için teşekkürler.

  Erkan Özcan

  10 Haziran 2020 Çarşamba 22:16

  Hafta sonu kalabalık. Hafta içi tenha. Çamların altında konumu güzel. Tuvalet ve lavabolar yeni yapılıp dışarı taşınmış. Buzdolapları çok iyi soğutuyor. Denizi bölgenin en sıcak denizi. Restoran bölümü daha hizmete girmemiş. Fiyat ise çadır başı ücretlendirme yapıyorlar. 90 TL. Çalışanlardan Ali bey ilgiliydi. Midilli üzerinden gün batımı enfes.

  DA

  Derya Alsancak

  13 Ekim 2019 Pazar 15:17

  KAMPIN İÇERİSİNDE İŞLETME SAHİPLERİNİN DEYİMİ İLE BİR “GAZİNO” VAR (Kİ BURASI BAŞKA BİR KİŞİYE KİRALANMIŞ KAMP SAHİPLERİNİN DEĞİL). DİYELİM AKŞAMÜSTÜ OLDU DİNLENMEK İSTİYORSUNUZ. BU GAZİNODAN, SON SES 5. SINIF BİR ARABESK ŞARKI YÜKSELECEK VE SAATLERCE SUSMAYACAK. BU TİPLERİ NE KADAR UYARSANIZ DA SESİ DAHİ KISMAYACAKLAR. BU “MÜZİĞİ” VE ORADAN GELEN BAĞIRTILARI, CURCUNAYI DİNLEMEK İSTEMİYORSANIZ GİTMEYİN! ADINDAN DA ANLAŞILACAĞI ÜZERE KAMPTA ÇOK FAZLA ÇAM AĞACI VAR. BU AĞAÇLARIN İLAÇLAMA VB. İŞLEMİ YAPILMADIĞI İÇİN HEPSİ REÇİNE AKITIYOR. BİR KERE AĞAÇ ALTINA KURACAKSANIZ ÇADIRI O ÇADIRI YA GÖZDEN ÇIKARIN YA DA KAMPTAN SONRA UZUN Bİ ZAMANINIZI YAPIŞ YAPIŞ REÇİNELERİ TEMİZLEMEYE AYIRIN. DİYELİM BİR SANDALYEYİ KONTROL ETMEDEN OTURDUNUZ, HAYIRLI OLSUN ARTIK TATİL BOYU BALLI REÇİNELİ YAPIŞ YAPIŞ BİR ŞORTUNUZ VAR. TÜM MASA VE SANDALYELER BU ŞEKİLDE VE KOLONYA İLE SİLMEDEN HİÇBİR YERE OTURULMUYOR. ORTALIK İSE HEP TOZ TOPRAK. TUVALETLER ÇOK ÇOK PİS. TUVALET YA DA DUŞ İÇİN KAMPIN DIŞINA ÇIKMAK ZORUNDA KALIYORSUNUZ. TUVALET KAĞIDI VB. SÖYLEMEYE DAHİ GEREK YOK. SABUN BULURSANIZ ÖPÜN BAŞINIZA KOYUN. KAMP İÇERİSİNDE MANGAL YAKILIYOR. ÇEVREDE OTURAN PİKNİK VE MANGALCILAR BURAYI MANGAL YAKIP, ALKOL ALABİLECEĞİ BİR YER OLARAK GÖRÜYOR. CUMA GÜNÜNDEN İTİBAREN GELMEYE BAŞLIYORLAR. BİR AN İÇİN KENDİNİZİ ORADA O TAYFA İLE KAMP YAPARKEN HAYAL EDİN. HEM GAZİNODA ÇALIŞAN TİPLER, HEM KAMP SAHİPLERİ KAMP KÜLTÜRÜ HAKKINDA HİÇBİR ŞEY BİLMİYOR. KENDİ KEYİF VE EĞLENCESİNDE HEPSİ. YORUMLARDA ÇOK FAZLA YAZILMIŞ, EVET BEN DE KATILIYORUM EN KİBAR TABİR İLE KABALAR. KAMPA GİRİŞ ÇIKIŞTA KİMSE İLGİLENMİYOR. BURAYA KİM GİRİYOR KİM ÇIKIYOR KİMLİK BİLGİSİ FALAN KESİNLİKLE ALINMIYOR. BİZE NE BİR KİMLİK NE BAŞKA BİR ŞEY SORULDU. PARAYI VER KAL İSTEDİĞİN KADAR. SEN KİMSİN, TERÖRİST MİSİN KAÇAK MISIN UMURLARINDA DEĞİL. KALAN KİŞİLERİN BİLGİLERİNİN KAYIT ALTINA ALINIP JANDARMAYA DÜZENLİ OLARAK VERİLMESİ GEREKİR NORMAL BİR İŞLETMEDE. BİZ BİR HATA YAPIP BURAYA GELDİK BİR GECE KALDIKTAN SONRA KALKIP YAN TARAFTAKİ DENİZ KAMPİNGE GEÇTİK. ORASI NİSPETEN DAHA İYİ EN AZINDAN KAMP KÜLTÜRÜNÜ BİLEN İNSANLAR. VAR DİYEBİLİRİM. AZ ÇOK KAMP KÜLTÜRÜNÜ BİLEN İNSANIN BU İŞLETME İLE YAKINDAN UZAKTAN ALAKASI OLAMAZ. TATİLİNİZE YAZIK ETMEYİN UZAK DURUN! UZAK DURUN! UZAK DURUN!

  Da

  Dilek arık

  26 Ağustos 2019 Pazartesi 20:39

  Camp yapmayi bana sevdiren yer

  EK

  Ece Koçyiğit

  19 Ağustos 2019 Pazartesi 08:13

  Heryer copicinde ....giyim kabini kullanmakta zorluk cektim kum dolu pis ve kapisiyok birinin ...sutam lazim oldugunda kapatildigina inandim ...gece araba girip ciktigindan bebegimizi uyutmakta zorlandik...gunese kurdugumuz cadirlara golge ihtiyacimizi karsilicak alan arabakonularak nispet yapar gibi isgal edildi ...hem de kamp sahibi tarafindan neden olarakta arabasi golgede kalmaliymis icinde uyuyomus...geceligi 70 tl olan buyerde kendine bir yer yapmadigi icin 16 aylik torunum u ve 5 aileyi golgesiz birakti ...murat beye en az 10 kez soledigimiz halde en ufak bir iyi niyet 3 gecemize kadar gormedik ....ve en son atana duvara yanastirildi bizde sabah ilk is kahvalti bile yapmadan ayrilmak zorunda kaldik... gece nin ileryeyen vakitlerinde 11 den sonra uykumuzdan icerden cikan et arabasi sesiyle uyanmak ta ayri bir iskenceydi...heryer cam dikeni ve sigara izmaritiydi biz bolgemizitoplama cabamiza ragmen cadir ici ve yatagimiz hepbunlarla doldu ...gelenlerin sarf ettigi caba ile olmuyor ...copler wc dusheryer dolu dus zaten problem tuzlu yatigimiz oldu... Birdaha tercih etmeyiz....sizde gidecek olursaniz buyazilanlari okumadan .. En azindan sonrasinda yazinki Okuyacak olan dakin adaylari birdaha dusunsun gidip gitmemeyii

  OS

  Onur S.

  15 Ağustos 2019 Perşembe 21:11

  Su kesintisi olayını ve geç saatten sonra araba gürültüsü olayını çözerlerse gayet güzel müthiş bir doğaya sahip r yer

  CH

  Corsan Hacı

  15 Ağustos 2019 Perşembe 17:47

  2019 kurban bayramı 2.ci günü giriş yaptık 3 gece kaldık kamp biraz duzensiz mangal ateş serbest kendi koyuvar taşlık güzel ben taşlı koy severim. Kampa giren çıkan belli değil bu arada bizi araba ile sokmadılar eşyaları taşıdım otoparktan, biz hariç herkes araba ile girip çıkıyordu neyse asıl mesele kampta su sorunu var yoğunluk var diyorlar, ama millet Bayramin son günü gittiğinde sular akşam yine akmiyordu wc ler dahil o wc lerin halini anlatamam. Doğası güzel bu yüzden iki yıldızı ona verdim. Birde camlar hasta reçine akıtıyor çadır sizin değilse sorun yok :) bizde 100 m ileride deniz kamping e geldik hem daha uygun hem düzenli en önemlisi abi su dur, su kamptaki olmazsa olmazdır. Yalnız deniz kamp rezervasyonsuz almıyor herkese iyi kamplar

  YZ

  Yunus Zengin

  15 Ağustos 2019 Perşembe 17:47

  2019 kurban bayramı 2.ci günü giriş yaptık 3 gece kaldık kamp biraz duzensiz mangal ateş serbest kendi koyuvar taşlık güzel ben taşlı koy severim. Kampa giren çıkan belli değil bu arada bizi araba ile sokmadılar eşyaları taşıdım otoparktan, biz hariç herkes araba ile girip çıkıyordu neyse asıl mesele kampta su sorunu var yoğunluk var diyorlar, ama millet Bayramin son günü gittiğinde sular akşam yine akmiyordu wc ler dahil o wc lerin halini anlatamam. Doğası güzel bu yüzden iki yıldızı ona verdim. Birde camlar hasta reçine akıtıyor çadır sizin değilse sorun yok :) bizde 100 m ileride deniz kamping e geldik hem daha uygun hem düzenli en önemlisi abi su dur, su kamptaki olmazsa olmazdır. Yalnız deniz kamp rezervasyonsuz almıyor herkese iyi kamplar

  UA

  Unn Amed 34

  15 Ağustos 2019 Perşembe 17:47

  2019 kurban bayramı 2.ci günü giriş yaptık 3 gece kaldık kamp biraz duzensiz mangal ateş serbest kendi koyuvar taşlık güzel ben taşlı koy severim. Kampa giren çıkan belli değil bu arada bizi araba ile sokmadılar eşyaları taşıdım otoparktan, biz hariç herkes araba ile girip çıkıyordu neyse asıl mesele kampta su sorunu var yoğunluk var diyorlar, ama millet Bayramin son günü gittiğinde sular akşam yine akmiyordu wc ler dahil o wc lerin halini anlatamam. Doğası güzel bu yüzden iki yıldızı ona verdim. Birde camlar hasta reçine akıtıyor çadır sizin değilse sorun yok :) bizde 100 m ileride deniz kamping e geldik hem daha uygun hem düzenli en önemlisi abi su dur, su kamptaki olmazsa olmazdır. Yalnız deniz kamp rezervasyonsuz almıyor herkese iyi kamplar

  mehmet özcelep

  15 Ağustos 2019 Perşembe 17:06

  Daha öncede ziyaret ettiğim bir kamp alanı idi özellikle duş ve tuvaletleri açıkçası kötü durumda idi.ikinci kez dikili bölgesinde kamp planladığımda bu işletmeye yakın başka bir kamp alanında yer bulamadığım için tekrar burayı tercih etmek zorunda kaldım.Görünürde oldukça güzel değişimler olmuş duş ve tuvaletler yenilenmiş.personel değişmiş mevcut personellerin iletişimi iyiydi açıkçası memnun kaldım 5 yıldızı da tadilat için veriyorum.konum olarak çok iyi zaten.

  TT

  Tuğçe TÜFEKÇİ

  13 Ağustos 2019 Salı 22:03

  Fotoğraflara kanıp gittik fakat çok büyük hayal kırıklığı oldu. Sahipleri ve işletmecileri oldukça kaba ve ilgisiz. Lüks arabalarini çadır alanındaki ağaçların altına çekip çadırları güneşte kavuruyorlar. Kucağımda bebeğimle gidip defalarca rica ettim Murat beyden( güyaa işletmeci) hiç ilgilenmeiler. 3 günün sonunda nerdeyse kavga dövüş jeeplerini kenara( yani yine otoparka degil de çadır alanina) çektiler. Para alırken ki ilgi alakayı başka hiçbir alanda göremedik. 5 çadir yani 10 kisi gitmistik. Hepimiz pisman olduk ve tatili yarida kestik. Buz dolaplari son derece eski ve yetersiz. Güzdüz sular kesik. Tuvalet kagidi ve sabun yok. Suyun icinde 2 tane bank var. O banklar da oturabilmek icin adam basi 10 lira para istiyorlar. Yani 4 kisi 40 lira :) Küçük su 2.5 tl l, soda 3 tl. Deniz kayalık ve kestaneli yani korkarak basıyorsunuz. Geceleri uyumak pek mumkun degil çünkü demir kapilsr surekli acilip kapaniyor. Gece gec saatte et arabasinin gurultusunden, akrablarinin araclarini iceri almalarindan dolayi kamp icindeki araba trafigi bir turlu bitmedi. Kesinlikle tavsiye etmiyorum.

  HY

  HAPPINESSLIHAN YOGA

  2 Ağustos 2019 Cuma 22:25

  Manzarasına ve denizine hayran olarak kalmaya karar verdiğimiz mekandan maalesef hiç memnun kalmadık. 4 günlük kamp hevesimiz hüsran oldu. Her zaman her şeyin pozitif yönünden bakarız, bir aksilik olsa "olur o kadar" deriz. Burada öyle üst üste olumsuzluk vardı ki artık bizim bile sabrımız taştı. Buzdolapları leş gibi, içinde et unutulmuş çürümüş, buzlukta balık unutulmuş kokmuş. Buzdolabının kapağını açamazsın öyle pis. Tuvaletler zaten evlere şenlik. Çam ağaçları hasta, reçine döküyor sürekli, masa, sandalyeler ve çadır yapış yapış oldu. Şezlongların hepsi kırık. Yerler garip bir toprak, toz içinde her taraf. Bunların hepsine "olur o kadar dedik". Düşünün nasıl bir pozitifiz. Ama bizi çileden çıkartan işletmecilerin "murat, özlem bir de yaşlı bir bey" gece geç saatlere kadar sanki hiç kamp işletmecisi değiller sanki hiç bu işten para kazanmıyormuş gibi saat 03:00 lere kadar ennn yüksek sesle bağıra bağıra rakı sofralarında sohbetleri, kamp alanına saat 01:00 de araçla girmeleri, sabah saat 07:00 de keza yine aynı şekilde çadırların arasında bağrına bağrına gezinmeleri oldu. Hem kendileri etik kamp kurallarına uymayıp hem de müşterilerden bir çıkıntı olursa uyarmayıp sessiz sakin tatilini yapmak isteyenin burnundan getiriyorlar. Bir nevi zorbalık gibi, "bizde bu, uyarsa" gibi tavırları var bu kadar şikayete rağmen kendilerini hiç geliştirmemeleri. Yazık gerçekten. Tavsiyem: gitmeyin.

  H

  HAPPINESSLIHANYOGA

  2 Ağustos 2019 Cuma 22:25

  Manzarasına ve denizine hayran olarak kalmaya karar verdiğimiz mekandan maalesef hiç memnun kalmadık. 4 günlük kamp hevesimiz hüsran oldu. Her zaman her şeyin pozitif yönünden bakarız, bir aksilik olsa "olur o kadar" deriz. Burada öyle üst üste olumsuzluk vardı ki artık bizim bile sabrımız taştı. Buzdolapları leş gibi, içinde et unutulmuş çürümüş, buzlukta balık unutulmuş kokmuş. Buzdolabının kapağını açamazsın öyle pis. Tuvaletler zaten evlere şenlik. Çam ağaçları hasta, reçine döküyor sürekli, masa, sandalyeler ve çadır yapış yapış oldu. Şezlongların hepsi kırık. Yerler garip bir toprak, toz içinde her taraf. Bunların hepsine "olur o kadar dedik". Düşünün nasıl bir pozitifiz. Ama bizi çileden çıkartan işletmecilerin "murat, özlem bir de yaşlı bir bey" gece geç saatlere kadar sanki hiç kamp işletmecisi değiller sanki hiç bu işten para kazanmıyormuş gibi saat 03:00 lere kadar ennn yüksek sesle bağıra bağıra rakı sofralarında sohbetleri, kamp alanına saat 01:00 de araçla girmeleri, sabah saat 07:00 de keza yine aynı şekilde çadırların arasında bağrına bağrına gezinmeleri oldu. Hem kendileri etik kamp kurallarına uymayıp hem de müşterilerden bir çıkıntı olursa uyarmayıp sessiz sakin tatilini yapmak isteyenin burnundan getiriyorlar. Bir nevi zorbalık gibi, "bizde bu, uyarsa" gibi tavırları var bu kadar şikayete rağmen kendilerini hiç geliştirmemeleri. Yazık gerçekten. Tavsiyem: gitmeyin.

  ÖA

  Özkn Akyüz

  27 Temmuz 2019 Cumartesi 21:14

  Çok güzeldi deniz biraz dalgalı ve taşlıktı fakat doğa bozulmamıştı en önemlisi de bu değilmi

  aa

  ahmet ahmettetik@mekatronik.com.tr

  22 Temmuz 2019 Pazartesi 21:15

  Manzarası güzel. Çadırlar iç içe değil Sakin sessiz bir yer. Ağaç altında güzel biryer de kalıyoruz şimdilik kötü tarafı tuvaletler dışarıda

  ÖY

  Özge Yıldırımlar

  26 Ağustos 2018 Pazar 18:19

  Manzara ve bulundugu konum itibariyle Dikili'deki diger kamp alanlarindan daha guzel bir yer. İlk giriste misafirperver bir karsilama bekliyor insan, hiç beklemeyin, sadece size gosterilen yere gecin yerlesin. Kampin plajini begendim ben, denize giris taşlıktı ve deniz kestaneleri vardi kayalarda ama diger kisimlardaki denize gore berrakti ve kalabalik degildi. Gece de taşlar sayıliyordu piril piril. Plajdaki masalari denize indirip ayaklari suda oturanlar vardi, ben oturmasam bile cok keyifli geldi bana. Wc ve duslar cok ozensizdi. Cok eskimis ve hic bir yenilemeden gecmemis. Bir de burada normal oldugunu ogrendigimiz su kesintileri yasandi. Tabi kalabaliktan depolar da yetmeyince su sıkintisi cektik biraz. Tesiste kahvalti edip yemek yiyebileceginiz bir restoran mevcut, fiyatlar porsiyon kofte 25tl, magnum bademli 7tl, patates kizartmasi bol ve 10tl, cadir gecelik 60 tl, karavan gecelik 100tl (2018 agustos kurban bayrami)

  Çam Kamping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Rezeryasyon Talep Et

  Konum Yol Tarifi

   
  Bademli, 32. Sk. No:3, Dikili/İzmir 90 538 627 6113