Kamp Alanları Logo

Ardıç Camping

Ardıç Camping, İzmir ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek Karaburun bölgesinde uzun zamandır hizmet vermektedir. İzmir ilçesinde yazın gidilecekler listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bi..
Mordoğan, Karaburun/İzmir

Açıklama

Ardıç Camping, İzmir ilçesinin en huzurlu ve yazın gidilecek Karaburun bölgesinde uzun zamandır hizmet vermektedir. İzmir ilçesinde yazın gidilecekler listenizde ilk sırada olması gereken yerlerden bir tanesi Ardıç Camping. Sıcak ve soğuk renklerin kavuştuğu yer olarak bilinen Ardıç Camping küçük Cennet olarak da tanınıyor. Denize ve gökyüzüne baktığınızda mavi renginin her tonunu, Güneşe baktığınızda sarı ve turuncu renginin her tonunu, ağaçlıklara ve çimenliklere baktığınızda ise yeşil renginin her tonunu görebileceğiniz bir yer Ardıç Camping. Ardıç Camping'e isterseniz sabah 8'de isterseniz gece 2'de gelin güler yüzlü ve misafirperver personeller size yardımcı olmak için bekliyor. Sabah kuşların cıvıltısıyla, gece ise gökyüzünde parlayan yıldızları sayarak ve hemen yanındaki denizin dalgalarının sesini duyarak uyuyabileceğiniz sakin ve huzurlu bir yer Ardıç Camping. Ardıç Camping aynı zamanda doğa ile iç-içe yaşayan müşterilerini düşünerek kablosuz internet yani Wi-Fi özelliğini ekleyerek bu doğada gündemden de geri kalmamanıza olanak sağlamaktadır.

Fotoğraflar

 • Ardıç Camping - 0
 • Ardıç Camping - 1
 • Ardıç Camping - 2
 • Ardıç Camping - 3
 • Ardıç Camping - 4
 • Ardıç Camping - 5
 • Ardıç Camping - 6
 • Ardıç Camping - 7
 • Ardıç Camping - 8
 • Ardıç Camping - 9
 • Ardıç Camping - 10
 • Ardıç Camping - 11

  Olanaklar

  Ateş AlanıBungalovÇadır KiralamaBuz DolabıDuşHavuzKaravan AlanıMarketDeniz KenarıRestoranMangal AlanıÜcretsiz OtoparkElektrikWifiWCOrman AlanıNehir KenarıGöl KenarıKahvaltı DahilSıcak SuCafeSoyunma Kabini

  Ardıç Camping Hakkında 12 Yorum

  ES

  Ege Sezak

  7 Ağustos 2020 Cuma 17:05

  Burası kamp alanı değildir lütfen boş yapmayalım ardıç ağaçlarımızı koruyalım. Lütfen Not: jandarma ceza kesiyor haberiniz olsun

  MK

  METAL KID

  10 Aralık 2019 Salı 00:31

  Aile ortami icin güzel

  şk

  şeref kaya

  2 Aralık 2019 Pazartesi 16:02

  Coooook güzel bi yer

  FY

  Feridun Yonluk

  11 Eylül 2019 Çarşamba 18:26

  Burası çadır kurmanın,mangal yakmanın yasak olduğu kesinlikle kamp alanı olmayan bir bölgedir. Kişiler yanlış yönlendirilmektedir. Lütfen kamp alanı ibaresini kaldiriniz.

  uysal çetin

  2 Eylül 2019 Pazartesi 15:27

  Deniz dalgalı ve malesef bu dalgalar kıyıya yosun ve pislik taşıyor. Kıyı şeridinde genelde bu yosunlar fakat yosunları aştığınız da kumsal toprağa sahip taşsız muaazzam temizlikte. Kamp yapılması yasaklanmış ben geç saatte çadır kurduğum için sorun olmadı ama ertesi gün zabıtalar çadırların kaldırılmasını istedi. Mangal yapmakta yasak. Günü birlik düşünürseniz memnun kalacağınızı düşünüyorum.

  SU

  Sebil Ural

  29 Temmuz 2019 Pazartesi 12:21

  Bu kadar kötü bir yer daha görmedim

  UB

  Ufuk BALTALI

  16 Mart 2019 Cumartesi 22:04

  Güzel bir yer.

  z7

  zipkinci 77

  24 Şubat 2019 Pazar 00:37

  Yarımadanın en güzel sahili

  BA

  Bilge Acartürk

  2 Eylül 2018 Pazar 09:22

  Burasi kamp yeri degil her gece jandarma toplamaktan bikti ardic agaclari cok degerli mangallar agaclari mahvediyor, yalnis bilgi verilmis. Burasi herhangi bir isletmeye ait kamp yeri degildir. Ustelik gece jandarma gelip cadirlarinizi toplatabiliyor. O nedenle kamp icin tercih etmemelisiniz.

  ED

  Engin Duran

  9 Mayıs 2018 Çarşamba 11:40

  Ardıç Sahilinde 10-15 tane Ardıç ağacı var,kamp alanı olarak oradan bahsediliyor sanırım.Yaz döneminde ağaçların altına çadır kuran gruplar var.Herhangi bir işletmeye ait olmayan,halka açık bir yer,önü uzunca Ardıç Sahil,halk plajı,deniz hemen her zaman dalgalıdır,boyu pek geçmeyen derinlikte.

  Fb

  FNaF babası RUBİN DELiSİ

  9 Mayıs 2018 Çarşamba 11:40

  Ardıç Sahilinde 10-15 tane Ardıç ağacı var,kamp alanı olarak oradan bahsediliyor sanırım.Yaz döneminde ağaçların altına çadır kuran gruplar var.Herhangi bir işletmeye ait olmayan,halka açık bir yer,önü uzunca Ardıç Sahil,halk plajı,deniz hemen her zaman dalgalıdır,boyu pek geçmeyen derinlikte.

  mu

  mustafa uyar

  19 Temmuz 2017 Çarşamba 13:48

  Belediyenin ücretsiz elektrik yok tuvalet var duş plajda var ardıç ağaçları ile ünlü bir yer genelde rüzgarlı..

  Ardıç Camping için Puan Verin ve Yorum Yapın!

  Konum Yol Tarifi

   
  Mordoğan, Karaburun/İzmir