Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Ada Camping - Tarafından eklendi

İletişim bilgilerini görmek için lütfen oturum açın.

hoş 7 yorum
3.3
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Ada Camping Hakkında

Cunda (Alibey) Adası tarihinden, lezzetlerine, koylarından, evlerine kadar oldukça özel bir ada demek yanlış olmaz. Dar ara sokaklarda bulunan evlerin mimarisi, kiliseler, restore edilmiş kafeler – barlar, iskele karşısındaki Taş Kahve’nin muazzam yükseklikteki tavanı, evlerin camlarındaki rengarenk çiçekleriyle Cunda ziyaretçilerine can alıcı bir atmosfer sunuyor.

3.3 hoş Yorum ekle
Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat

Değerlendirmeler - 7

3.3 hoş Yorum ekle
Temizlik
0
Konum
0
Tavsiye
0
Fiyat
0

Tigerra Batuhan

Havuza gittik girmeyen kişiler için bile para alınacağı söylendi ücret 50 tl. Eşyalarınızı kapalı kilitli dolaba koyuyorsunuz ama dolabın anahtarını işletme sahibine vermek zorundaymışsınız :D. Keşke direkt eşyalarımızı onlara versek onlar bakar olsa. Onun dışında personel her an hır çıkaracak gibi ters ters konuşuyor üzgünüm önermiyorum

1 Eylül 2021 10:01 - Google Yorumu

Özgür Özen

Havuz güzel temizdi. Tek olumsuz tarafı boy yüksekliği 2.20 havuz yapmışlar birde kaydıraklar bir saat çalışıyor bir saat çalışmıyor . Erken gidilmeli. Belirli periyotlarda çalıştırıyorlar . Aile olarak gittik . genel olarak iyi . Çay kahve tost içecek temin edebilecegin kafeterya var . Fiyatlar makul . Teşekkürler Ada Camping

1 Eylül 2021 06:31 - Google Yorumu

fgn fgn

Kadınların kesinlikle tercih etmemesi gereken bir ortam. Kaba davranışın her türlüsüne maruz kalabilirsiniz. Hijyen 0, kepazelik 100.

29 Ağustos 2021 07:02 - Google Yorumu

hatice kaya

Hayatımda böyle Çirkin muamele görmedim . Ayağı sakat arkadaşımıza girsin içerde otursun biz kendi ücretlerimizi ödeyelim dediğimizde otursada para alırız dedi kapıya çıksın beklesin dedi . Kadın dememize rağmen hiç umrumda değil dedi . İnanılmaz rezil inanılmaz kıro yemin ederim midem bulandı içerisine girip baktım pislik içindeydi sıfır hijyen bol kazık .

29 Ağustos 2021 07:01 - Google Yorumu

Hera Eye

Harika bir havuz ve mekan düsünün ama havuza giremiyorsunuz cünkü ipsiz sapsız 2 kisi bile huzurunuzu kacırıyor haftaiçi bomboştu ve iki adamı uyardılar ama tanıdık olacak ki çok da ilişmediler. havuzun etrafında herhangi bir yerde sigara da içemiyorsunuz. Tamamen açık alan ama kül düşüyormuş. İki üç tane apaçi ile sizi muhatap etmek için kavga çıksın diye onların sigara içip pis muhabbet yaptıkları bir yere yönlendiriyor. Beceremiyorsanız başkasına devredin ya da havuzu kapatın. Bomboş kötü bir aile tesisi. Ama içerde aile degil ipsiz sapsız tipler var. Sakın gitmek gibi bir hata yapmayın.

18 Ağustos 2021 04:09 - Google Yorumu

İlker Şen

5 Çok iyi

Avanostaki diğer rakibine göre fiyatı daha yüksek olan Aquapark

1 Ağustos 2021 07:01 - Google Yorumu

Sadun Özkan

4 İyi

Yeşil ve güzel bir mekan , havuz, Aquapark vs ve düğün kır bahçesi güzel bir mekan

28 Temmuz 2021 05:35 - Google Yorumu

Yorum ekle

E-postanız bizimle güvende.

Temizlik
Konum
Tavsiye
Fiyat
0 Puanın
Derecelendirme resimleri

Temasa Geç :

Talep listesi: Ada Camping

Parolanızı Sıfırlayın