Kamp Yeri Ekle
Oturum aç

Hakkımızda

Ofisimiz Video Sunumumuz

Çıkış Hikayemiz

Kampyeri.org, Türkiye’deki çadır ve karavan kampı yerlerinin tek bir çatı altında listelendiği, ayrıca online rezervasyon imkânı sunan pratik bir platformdur. Bu site sayesinde, kapsamında yer alan kamp yerlerinin konumlarına, tanıtıcı bilgilerine, görsellerine, sunduğu olanaklara, müsaitlik durumuna ve daha önce konaklama yapmış misafirlerin olumlu/olumsuz yorumlarına tek bir yerden ulaşabilirsiniz. Filtreleme özelliklerini kullanarak hem gözünüze hitap eden hem de cebinize uygun kamp yerini seçip bilgisayarınızdan veya telefonunuzdan anında rezervasyon yapabilirsiniz.

İnsanlarla normalden daha mesafeli olmak zorunda kaldığımız, kısıtlamalarla dolu şu son zamanlarda doğada geçirilecek huzurlu günler daha da anlamlı hale geliyor. Elbette bunu öyle rastgele bir yerde yapmak yerine deneyimlenmiş, tavsiye edilen, neler ile karşılaşacağımızı az çok bilebileceğimiz seçenekler arasından seçim yapabilmek hepimiz için büyük bir avantaj. Kampyeri.org, bu avantajı rahatça kullanabileceğiniz, alternatifi bol bir platform olarak size hizmet sunuyor. İster deniz kıyısında, ister orman içinde, isterseniz de yaylada; ister salaş çadırlarda, ister mütevazi bungalovlarda, ister renkli karavanlarda, isterseniz de lüks glamping alanlarında… Seçim tamamen size kalmış.

Kampyeri.org Hakkında

Kamp Yeri, Kamp Tutkunlarının Birleşme Adresi 

Kamp yapmak, bir tutku olarak kabul edildiği gibi kamp tutkunlarını bir araya getirecek bir platformu oluşturmak açısından da Kamp Yeri kuruldu. Tek bir sistem üzerinde ülkemizdeki tüm çadır ve karavan kampı yerlerini görebileceğiniz ve hatta online rezervasyon gerçekleştirebileceğiniz bu platform, sizlere çok geniş bilgiler ile kamp yeri tanıtımları sağlıyor.

Kampyeri.org temel amacı ile birlikte daha önce görmediğiniz çadır ve kamp yerlerini keşfedebilmeniz için popüler şehirler olarak Muğla, Antalya, İzmir, Çanakkale, Balıkesir ve İstanbul gibi kentlerden başlayarak Türkiye’nin onlarca kentine uzanan bir liste sunuyor. Bu liste içerisinde aradığınız kamp yerinin türüne göre çadır, karavan, bungalov, glamping, tiny house tarzındaki tatil fırsatlarını değerlendirme imkanı elde edebiliyorsunuz.

Kamp Yeri Her An Her Yerde Kullanılabilir

Türkiye’nin en popüler kamp yerlerini bir arada bulabileceğiniz ve birbirleri ile karşılaştırarak gerek fiyat gerekse sundukları imkanlar açısından değerlendirebileceğiniz Kamp Yeri platformu her an kolaylıkla kullanılabilir. Çünkü firma kendi sitesi üzerinden size sunduğu hizmetleri aynı şekilde geliştirmiş olduğu Android mobil uygulama sayesinde de sağlıyor.

Mobil uygulamada da kolaylıkla harita üzerinde konumuna bağlı olarak fiyat bilgileri ve teknik özellikleri ile kamp yerlerinin tüm niteliklerini kolaylıkla inceleyebiliyorsunuz. Seçtiğiniz bir kamp yerinin hangi bölümlere sahip olduğunu, içerisinde market, restoran, duş alanı, çadır alanı, karavan alanı gibi hangi noktalar bulunduğunu görebiliyorsunuz. Günlük hizmet ücretlerini, adresini, iletişim bilgilerini, daha önceki kullanıcıların yaptıkları yorumları, kamp yerinin fotoğraflarını ve hatta en kapsamlı ayrıntılarını görerek doğru kararlar verebiliyorsunuz.

Kamp Yeri İle Çantaları Hazırlayın

Eğer sizde sırtınıza çantanızı taktığınız andan itibaren bir kamp tatiline çıkmaya kendinizi hazır hissediyorsanız, istediğiniz mevsimde özel bir etkinlik için çantanızı şimdiden hazırlayabilirsiniz. Kampyeri.org ile birlikte çok geniş bir liste içerisinde Adana, Aksaray, Balıkesir, Edirne, Mersin, Nevşehir, Trabzon veya Muğla gibi bir kentte aradığınız kamp yerini bulabilirsiniz.

Yılın istediğiniz bir mevsiminde seçeceğiniz kamp yeri ile birlikte tatilinizi ister çadırda ister karavanda isterseniz bir bungalovda gerçekleştirirken denize girme, balık tutma, orman gezileri yapma veya sadece dinlenme fırsatı elde edebilirsiniz. Bu açıdan Kamp Yeri platformu aradığınız tüm özellikleri ayrı ayrı filtreleyerek, kamp alanlarını sizlere uygun rezervasyon imkanları, kredi kartı ile ödeme fırsatları ve bilgilendirme metinleri 7/24 sunuyor. 

Neden biz?

Keşfedilecek pek çok kamp yeri var ve en iyi kamp yerlerini sitemizden keşfedebilirsiniz.

Müşteri Desteği

Müşterilerimizin her türlü sorununu dinliyoruz. Herhangi bir sorun olduğunda, 7/24 çağrı desteğimizden yararlanabilirsiniz.

Keşfettikçe Kazanın

Sitemizden yapacağınız rezervasyonlarla puan kazanın. Bu puanınızla bir gecelik konaklama ücretinizi biz karşılayalım.

Kredi Kartı İmkanları

Yapacağınız rezervasyon ödemelerinde bankanızın belirlediği maksimum taksit fırsatından yararlanabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçin

Her türlü sorunuz için bize yazmaktan çekinmeyin.

İletişime geç

Parolanızı Sıfırlayın